Πόσο καλά ξέρετε τον τρόπο γραφής των στεκιτών;

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τι λμαο μωρέ, μια χαρά θα μπορούσε, Αριστοτέλη λέει, Διάβολο λέει, έχει το ίδιο ύφος :P

Αχ εν τω μεταξύ πάλι την είχα διαβάσει αυτή τη συζήτηση, αλλά δε θυμάμαι ποιος το πε. Α ναι, θα μπορούσε να είναι η γκειτ.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πωπω μου προκαλεί πάρα πολύ μεγάλη αγωνία αυτό το παιχνίδι γιατί τα θυμάμαι να συμβαίνουν και πάει να εκραγεί το κεφάλι μου.


fmarulezkid? το ύφος ταιριάζει λίγο
 

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Μιας και τρασαρουμε Devil

. Δε με νοιάζει τρομερά ο διαπληκτισμός σας, απλώς ήθελα να ενημερώσω τον Διάβολο ότι σύμφωνα με τις διδασκαλίες του Αριστοτέλη κι εσύ στην υπερβολή βρίσκεσαι και όχι στο μέτρο. Όταν ακολουθείς μία διατροφή των γραμμαρίων, αυτό είναι καταναγκασμός, ψυχολογικός και σωματικός. Υγιής είσαι σίγουρα, αλλά υγιής είναι κι αυτός που ακολουθεί μια γενικότερα υγιεινή ζωή με άθληση και σωστή διατροφή. Δεν είσαι πιο υγιής από αυτόν που τρώει μια φορά τη βδομάδα σαβούρα. Και το ότι ξέρουμε όλοι πόσα γραμμάρια σοκολάτα έχεις φάει από το καλοκαίρι, πάλι καταναγκασμό μου μυρίζει εμένα. Δεν περιμένω να λάβεις υπόψη σου τη γνώμη μου, απλώς κατά τη γνώμη του Αριστοτέλη που χρησιμοποιείς, κι εσύ στο άκρο βρίσκεσαι, χωρίς ισορροπία
Νελιελ η Σινεφίλ?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ποιοι είναι όλοι αυτοί δεν τους ξέρουμε κιόλας !

Διάφορα διαμάντια που έχουν περάσει ανά καιρούς από το φιτνες θρεντ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

και φαντάζεστε να είναι του ίδιου του hack3r ...
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Σιγά μην έλεγε ο χακερ "δε με νοιάζει ο διαπληκτισμος σας", αφού μονίμως βάζει φυτιλιές.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
meetmeinmontauk?

Εχέμυθη;



ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ, ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top