Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.


1:36 :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
H χοντρούλα κούκλα ξανθιά που έκανε τη βραδυνή της πεζοπορία για να χάσει τις θερμίδες από τις κρεπάλες των ημερών υποθέτω όπως κι εγώ και τρακαριστήκαμε. Ελπίζω να πέσω πάνω της και αύριο :inlove: λέω να είμαι εκεί την ίδια ώρα μπας και την τρακάρω. Την βλέπω δεύτερη φορά αχ αχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
δεν θυμαμαι,την τριτη πρεπει να με εκανε κατι να γελασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
σημερα οταν ειδα παλι της εικονες στο σχετικο thread:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,063 μηνύματα.
Η απορία του Γιώργου τι είναι το ντεκαπάζ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ο ταξιτζής..σήμερα το πρωί
πληθυντικό εγώ, ενικός αυτός
αλλά δεν ήταν αγενής, το έκανε με τόσο χαριτωμένο τρόπο....
κι όλη η διαδρομή πήγε έτσι....
"να σας πω...."
"να σου πω...."
"θα ήθελα να με κατεβάσετε σε εκείνο το σημείο...."
"που θέλεις να σε κατεβάσω....."
αλλά ντρεπόταν να με κοιτάει από το καθρέφτη και μου μιλούσε γυρνώντας ελαφρώς λοξά το κεφάλι του....;):P

χμμμμμ κι εγώ ντρέπομαι ώρες ώρες......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,063 μηνύματα.
Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που σου μιλάνε στον ενικό από την πρώτη φορά που θα σε δουν. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexxandra

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
μια κοπελα που χορευε στο μαγαζι της τζαζ στο (φουλ)ενω εγω περνουσα απ'εξω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τα εισιτήρια που αγόρασα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
τη τιμη ειχανε πανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Συναισθηματική αξία....ανεκτίμητη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAZARUS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΙΛΕΟΣ, ΙΛΕΟΣ !!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
η φάτσα του Eddy Napoli σε ένα παλιό video.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
-τι κανεις μπαμπακα??
-τι να κανω ρε βικυ? σαγαπαω.
-και γω μπαμπααααααα!
-ποτε θα ρθεις??:(
-δε ξερω βρε μπαμπα δινω μαθηματα.
-εεε ασε τα μαθηματα να τα χρωστας και ελα!


η μαμα λεει οτι θα τρελαθει απο τη χαρα του που θα μ δει αυριο ξαφνικα στο σπιτι! :D

παλι καλα που περασα τη μικροβιολογια με τη πρωτη και εχω κενες μερες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ένα αναπάντεχο τηλεφώνημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
στο chat που πάλι για άλλη μια φορά είχαν ανδροκουβέντα......
τι έγινε ρε παιδιά;;;;
το μυρίζομαι και μπαίνω;;;;;;;;
χα χα χα χα χα χα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,063 μηνύματα.
Η μεθυσμένη φίλη μου που τραγούδησε με τον ιδιοκτήτη του μαγαζιού το Δώδεκα - αυτή τσίριζε κι αυτός είχε ένα ύφος όλα τα λεφτά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;
Ωραίο θέμα!!!
Λοιπόν, χθες ήταν μία τέτοια στιγμή...
Που λίγο πριν αποκοιμηθούμε, μου έβαλε να ακούσω τις ηχογραφήσεις τους, με μία jazz-ψυχεδελική τάση και έναν ινδό να τραγουδάει... Κι όσο εγώ χουζούρευα μισοκοιμισμένη και ξάπλα, μου τριβόταν στην πλάτη, με τα μούσια του!!

Το τριπλό σφύριγμα του Μπάαμχαρ χθες... :D

πόσο μοιάζουνε τα δύο φύλα τελικά ; 8)
καθόλου


οντόπικ :
το αποπάνω το οφτόπικ με έκανε να χαμογελάσω τελευταία φορά , το οποίο σημαίνει (εκτός ότι έχω καεί στο στέκι) ότι το οφτόπικ είναι καμιά φορά οντόπικ

έτσι συμβαίνει και στην ζωή εξάλλου :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.



Σας αρέσει η ποίηση?

Εύα, μπαγλαμάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kloyklos

Νεοφερμένος

Ο kloyklos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top