Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις...;;;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σενάριο πορνό:
-Το ρολόι μου μιλάει!
-Και τι σου λέει?
-Ότι φοράς μόνο τα εσώρουχα!
-Μα...δε φοράω μόνο τα εσώρουχα!
-Είναι που πάει μια ώρα μπροστά.

:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Αυτός: Εγώ βλέπω τσόντες.
Εγώ: Ααα και εγώ βλέπω! (ενώ είχα ακούσει champions league εγώ)
Αυτος: Αλήθεια? (ρωτάει γεμάτος απορία)
Εγώ: Ναι μαρέσει! (κάπως ξαφνιασμένη, ''αφού ξέρει ότι βλέπω ποδόσφαιρο, γιατί του κάνε τόση εντύπωση?'')
Αυτός: Αλήθεια σαρέσουν οι τσόντες?
Εγώ: Οι ποιες??? :confused:

:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
"Σύλλογος ρακοσυλεκτών Αθηνών- Πειραιώς; Υπάρχει σύλλογος ρακοσυλεκτών Αθηνών- Πειραιώς; Και ποιος είναι Πρόεδρος; Η Maria la del Barrio;"

Χαχαχαχαχα!!!! :P
Μερικές φορές πετάω πετυχημένες ατάκες! : redface : :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Το δώρο του μπαμπά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.


:hehe:

TATATAN TATATAN μ' αρέσεις πώς...Ohh noo. That's a... that's a christmas tree.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
οι στιχοι γραμμενοι στον τοιχο του φουαγιε της νεας φιλοσοφικης:

"παρατα τα θρανια και τα αμφιθεατρα
να ρθης στην παραλια να κανουμ' ερωτα"(Νικολας Ασιμος..)

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Ο γιος της κυριας μου(ειναι 3 χρονων και του μαθαινει να πηγαινει μονος του στην τουαλετα το βραδυ):
-Γιατι μαμα το πολυλακι μου δεν εχει ματια και στομα?
-Γιατι το λες αυτο γιωργο μου?
-Για να μην χρειαζεται να ανοιγω εγω τα δικα μου και πονανε απο το φως, να ξερει αυτο απο μονο του που να παει! Και να εχει στομα για να με ξυπναει αυτο το βραδυ!
Αυτο το μωρο ειναι ολα τα λεφτα!:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αχ ρε κουλα................αχχχχχχχχχχχχχχχχ

(λειπω καιρο και μολις τωρα το ακουσα και πεθανα στο γελιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
καταρχην θελω να τονισω οτι εν λογω κυριος εβαλε μπολικη σαλτσα .
κατα δευτερον εγω ειμουν που χτυπουσα την πορτα.
και τριτον απο μεσα απο το διαμερισμα ακουγονταν οχι παιδικες φωνες , μια ξενη διαλεκτο .
τα υπολοιπα καπως ετσι εγιναν .
αλλα αρκετη σαλτσα βρε αδερφε ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Η παράσταση της μικρής μου αδερφής!! :happy:
Τι γλυκούλια που ήταν όλα μωρέ,γούτσουυυ!! :D:baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Το smack down που επαιξα χθες με τον μικρο μου ξαδερφο στο playstation...!!!
Ακομα θυμαμαι την φατσα του οταν εχασε 3-0 και γελαω:hehe:
:redface:
Μμμμ και μου ελεγε σιγα ρε εσυ κοριτσι εισαι τι ξερεις απο αυτα....
A να μην τα εβαζε μαζι μου του λεω στο τελος...!!:pfff:
Οχι να το παινευτω αλλα ειμαι
και η πρωτη σε τετοια παιχνιδια..
:pfff::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Η συζήτηση μεταξύ κόρης και 90χρονης σχεδόν-κουφής μάνας!

Κ: Μαμά, να σου πάρω ένα τέτοιο; δείχνοντας ένα βραχιόλι.
Μ: Ναι, θέλω!
Κ: Τι είναι αυτό μαμά; Ξέρεις;
Μ: Είναι ενεργιακό βραχιόλι! Το φοράει ο Λιάγκας!

Αχαχαχα!!!! Τα πιο κουλά τα ακούς από τους παππούδες και τα μικρά!!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Η μικρη μου αδερφη!
Οταν μεγαλωσω θελω να γινω σαν εσενα μου ειπε σημερα η σκατουλα!:'( με συγκινησε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χθες βλέποντας "10 μικρούς Μήτσους"! Επεισόδιο του '94, αλλά τόσο επίκαιρο! :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ο εξής διάλογος :P :

-Αγόρι: Στην αρχή ο Θεός έφτιαξε τη γη και είπε,ωραία είναι
Μετά έφτιαξε τη μέρα και είπε,ωραία είναι
Μετά έφτιαξε το ζωικό βασίλειο και είπε,ωραίο είναι
Μετά έπλασε τον άνδρα και είπε, ωραίος είναι
Μετά έπλασε την γυναίκα και είπε,δεν πειράζει,θα βάφεται
[υποτίθεται ήταν ανέκδοτο]

-Κοπέλα: Αυτό έγινε επειδή δεν είδε άνδρες σαν εσένα και γυναίκες σαν εμένα :pfff:

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Daughter: Hey mum I'm going to my room with my boyfriend.
Mum: Okay dont do anything Stupid.
*Girlfriend & Boyfriend go into room*
Daughter screams: Baby Baby Baby ohh !
*Mums runs into the room*
Daughter: Mum we are having sex get out !
Mum: Oh,ok thanks ! I thought that you were listening Justin Bieber !

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ο κακτος μου!!!
βρε πως εχεις μεγαλωσει κα-κτου-λι-νο κ χεις γινει αλλο τοσο με αγκαθακια πιο πολλα!
ο,τι να ναι χαχαχα:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top