Ποιος είναι ο πιο πετυχημένος τρολ λαγαριασμός σας σε φόρουμ;

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δε θεωρώ ότι ο λογαριασμός μου fockos και μετά tsakos ήταν troll. To blog το έκανα την περίοδο που διάβαζα για κατατακτήριες και είχα πολύ διάβασμα και δεν είχα σκοπό να τρολάρω...

Mod δε ξέρω πως έγινα αλλά πιστεύω ότι έγινα δίκαια.... και ως mod ήμουν πολύ καλός αλλά αυτό που δε ξέρετε ήταν ότι moding μου το έκανε ο akikos... γιατί εγώ δεν ήξερα τις εντολές και αυτά.. ... ο @akikos την περίοδο που χρησιμοποιούσα το λογαριασμό είχε ανενεργό το λογαριασμό του κατά πολύ.

Πολύ μας μπέρδευαν οτι ειμαστε ο ίδιος λογαριασμός αλλά στην πραγματικότητα δεν ήταν γιατί εκτός από mod εγώ εγραφα ως fockos σto forum και ο @akikos ως akikos. Ίσως το μαναδικό trolling που κάναμε ήταν οταν παιδιά ζητούσαν προγραμματιστικές συμβουλές και ο εγραφα εγώ την απάντηση που μου έδινε ο akikos στο Skype... Ετσι πολλοί νομιζαν πως ήμουν άσσος στο προγραμματισμό και στα μαθηματικά ενώ δε ξέρω που πάνε τα τέσσερα...


Πετυχημένοι troll λογαριασμοί στο forum είναι ο dk13 (ischool), o sid (e-steki) και ο αξιόπιστος (ischool) (ο οποίος δεν ήμουν εγώ αλλά πέρασε πέρα από τα σύνορα του forum)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ο φόκος ήταν και είναι από τους πιο σοβαρούς λογαριασμούς που έχουν περάσει από το steki. Ωστόσο για κακή του τύχη ο ακικος ήταν από τα μεγαλύτερα τρολλ και έπαιρνε η μπάλα τον φοκο επειδή είναι αδέρφια.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν αντέχει το στομάχι μου τόσο πλοτ τγουίστ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τελικά @fockos το κατσίκι ποιος ήταν;
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
δεν αντέχει το στομάχι μου τόσο πλοτ τγουίστ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τελικά @fockos το κατσίκι ποιος ήταν;
όταν έπαιρνα ban με το fockos - tsakos συνήθως περιμένα να τελειώσει η ποινή μου..

μια φορά είχα πει σε κάτι Ολυμπιακούς ότι οι Ελληνες αθλητές είναι όλοι ντοπαρισμένοι έφαγα παντοντινό ban..... και δε το θεωρησα καθόλου δίκαιο γιατί δε τρολαρα ελεγα αυτό που πιστεύω....

Eίχα μπει με το λογαριασμό κατσίκι και έκανα και έναν αλλο που δε θυμάμαι το όνομα αλλά είχα κάνει αναφορά στην ΟΔ ότι το κατσίκι ήμουν εγώ... (ηταν χαρακτήρας του tsakos blog)..... η ΟΔ με μπάναρε...
μετα΄από αυτό το ban ... μπήκαν και αλλοι λογαριασμοί που δεν ήμουν εγώ.... μετά από αυτό το άφησα να περάσει γιατί η ΟΔ είχε κάνει συγχώνευση τους λογαριασμούς αυτούς με το tsakos και έτσι φαινόντουσαν λογικά όλοι δικοί μου... και αυτοι που μπήκαν μετά από μένα.

Μετά από πολλούς μήνες έστειλα μηνυμα στην ΟΔ να εξετάσουν να φύγει το παντοντινό μου ban και να μου βάλουν όριο όπου μου βάλανε έτσι έλειξε το πιο μακροχρονιο ban που είχα μετά από καποιους μήνες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Θέλω να διαβάσω όλο το akikos/fockos/tsakos lore. Από πού να ξεκινήσω;
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Θέλω να διαβάσω όλο το akikos/fockos/tsakos lore. Από πού να ξεκινήσω;
το tsakos ειναι ο fockos ειχα αλλαξει ενδιάμεσα το Nick μου.. και το ξανακανα fockos


αυτό ήταν ένα βίντεο που έφτιαξα όταν e-steki ενώθηκε με το ischool και προκάλεσε χαμό. Το βίντεο είναι αναδημοσίευση του προηγούμενου που το είχα κάνει 2 χρόνια πριν (2010)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Από το δικό σου και το δικό μου τρολ βγαίνει το συμπέρασμα πάντως ότι όταν τρολάρουμε έχουμε την τάση να παριστάνουμε άτομα με αντίθετες από τις δικές μας ιδεολογίες.
ειναι ενα ερωτημα αυτο προς διερευνηση κατα ποσο τα τρολοακαουντ βγαζουν πινελιες του χαρακτηρα των δημιουργων τους ,οπως τους ηθοποιους που σε καποιο σημειο του ρολου τους βγαινει μια πτυχη του εαυτου τους.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ειναι ενα ερωτημα αυτο προς διερευνηση κατα ποσο τα τρολοακαουντ βγαζουν πινελιες του χαρακτηρα των δημιουργων τους ,οπως τους ηθοποιους που σε καποιο σημειο του ρολου τους βγαινει μια πτυχη του εαυτου τους.
Η τρολιά κατεξοχήν σε βάζει να πεις και πράγματα που έχεις απωθημένα, ενοχοποιημένα κλπ. Οπότε μέχρι και η τρολιά μπορεί να αποτελέσει (κατά κάποιο τρόπο) μέθοδο αυτογνωσίας.
Άρα δεν υπάρχουν τρολ, υπάρχουν άνθρωποι που ασυνείδητα προσπαθούν να γνωρίσουν τον εαυτό τους :lol:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Η τρολιά κατεξοχήν σε βάζει να πεις και πράγματα που έχεις απωθημένα, ενοχοποιημένα κλπ. Οπότε μέχρι και η τρολιά μπορεί να αποτελέσει (κατά κάποιο τρόπο) μέθοδο αυτογνωσίας.
Άρα δεν υπάρχουν τρολ, υπάρχουν άνθρωποι που ασυνείδητα προσπαθούν να γνωρίσουν τον εαυτό τους :lol:
ακριβως,γιατι εχω υπαρξει κι εγω,οχι εδω αλλου σε αλλη σελιδα και δεν θυμαμαι το νικνειμ βασικα γιατι ηταν παλια,ε εβγαζα κατι dark ας πουμε το οποιο οντως υπαρχει.
Δεν γινεται να εισαι τερμα άλλος.Εκει παμε αλλου.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ακριβως,γιατι εχω υπαρξει κι εγω,οχι εδω αλλου σε αλλη σελιδα και δεν θυμαμαι το νικνειμ βασικα γιατι ηταν παλια,ε εβγαζα κατι dark ας πουμε το οποιο οντως υπαρχει.
Δεν γινεται να εισαι τερμα άλλος.Εκει παμε αλλου.
Γίνεται στο ξεκίνημα. Μετά κάτι θα πει κάποιος, κάτι θα πει κάποιος άλλος που θα σε νευριάσει, δεν θα κρατηθείς και θα απαντήσεις, βγάζοντας στοιχεία του εαυτού σου. Να παριστάνεις 100% κάποιον άλλον όμως, όχι, δεν γίνεται ένεκα ασυνείδητου.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
ακριβως,γιατι εχω υπαρξει κι εγω,οχι εδω αλλου σε αλλη σελιδα και δεν θυμαμαι το νικνειμ βασικα γιατι ηταν παλια,ε εβγαζα κατι dark ας πουμε το οποιο οντως υπαρχει.
Δεν γινεται να εισαι τερμα άλλος.Εκει παμε αλλου.
Ε αυτό ήταν τρολ ή απλά έτσι σου έβγαινε εκείνη την εποχή ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ε αυτό ήταν τρολ ή απλά έτσι σου έβγαινε εκείνη την εποχή ;
οσοι με ηξεραν ομως δεν πιστευαν οτι ημουν εγω,γιατι ηταν φορουμ σχολης και μιλουσα με παιδια που με ηξεραν και δεν πιστευαν οτι μπορουσα να ειμαι ετσι.
Απλα ηταν μια πτυχη αν θες του εαυτου μου.
Ακομα το εχω δηλαδη.
Γιαυτο πιστευω οτι τα τρολ οπως εγραψε και ο ηλιας ειναι κομματια του καταπιεσμενου εαυτου μας που βγαινει ετσι.
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Plot twist ο monte cristo είναι alt account του μαυρικιου
Θα 'θελες...

όταν έπαιρνα ban με το fockos - tsakos συνήθως περιμένα να τελειώσει η ποινή μου..

μια φορά είχα πει σε κάτι Ολυμπιακούς ότι οι Ελληνες αθλητές είναι όλοι ντοπαρισμένοι έφαγα παντοντινό ban..... και δε το θεωρησα καθόλου δίκαιο γιατί δε τρολαρα ελεγα αυτό που πιστεύω....

Eίχα μπει με το λογαριασμό κατσίκι και έκανα και έναν αλλο που δε θυμάμαι το όνομα αλλά είχα κάνει αναφορά στην ΟΔ ότι το κατσίκι ήμουν εγώ... (ηταν χαρακτήρας του tsakos blog)..... η ΟΔ με μπάναρε...
μετα΄από αυτό το ban ... μπήκαν και αλλοι λογαριασμοί που δεν ήμουν εγώ.... μετά από αυτό το άφησα να περάσει γιατί η ΟΔ είχε κάνει συγχώνευση τους λογαριασμούς αυτούς με το tsakos και έτσι φαινόντουσαν λογικά όλοι δικοί μου... και αυτοι που μπήκαν μετά από μένα.

Μετά από πολλούς μήνες έστειλα μηνυμα στην ΟΔ να εξετάσουν να φύγει το παντοντινό μου ban και να μου βάλουν όριο όπου μου βάλανε έτσι έλειξε το πιο μακροχρονιο ban που είχα μετά από καποιους μήνες.

fockos, ένα παρεξηγημένο troll
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top