Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Το ιδιαίτερα οξύ χιούμορ μου.
Δεν ξέρω αν μπορεί να θεωρηθεί παραξενιά. Ωστόσο, κάποιες φορές δίνω την εντύπωση ότι είμαι αναίσθητο άτομο, ενώ δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο. Απλώς είμαι πάντα αυθεντική σαν τον τυρόγαλο και συνηθίζω να εξωτερικεύω το χιούμορ μου. Επίσης, το χιούμορ για εμένα είναι μια μορφή αξιοπρέπειας. Μπορεί να είμαι πολύ λυπημένη για κάποιο λόγο και να μην εξωτερικεύω τη λύπη μου, γιατί δεν θέλω να προκαλώ συναισθήματα οίκτου.
Απ' την οικογένειά μου, βέβαια, και τις πολύ στενές μου φίλες δεν μπορώ να κρυφτώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τρωω μονο κοτοπουλο... ( κανενα αλλο κρεας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
θέλω να κάνω μπάνιο με πάααααααααααρα πολύ καυτό νερό



τόσο καυτό ώστε να είμαι στο παρατσάκ να λιποθυμήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Χμ,για να δω τι διαθέτει η λίστα μου. Για πάμε λοιπόν :

i) Άστατος στις απόψεις μου
ii)Νευριάζω πολύ εύκολα
iii) Είμαι πολύ δύσκολος άνθρωπος,και απαιτητικός από τους γύρω μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babo0ska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Unikorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Τρωω το σουβλακι ανοιχτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
ειρωνέυομαι συνέχεια
προσπαθώ να είμαι το κέντρο της προσοχής πάντα
είμαι ιδιαίτερα κυκλοθυμική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν τρώω άψητο σάντουιτς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bonjovicat

Νεοφερμένος

Η Νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
καθε βλακεια που κανω,την δικαιολογω με την φραση...:''φταιει η εφηβεια''

οταν βαριεμαι στο μαθημα,ζουλαω στο μυαλο μου το κεφαλι της κολλητης μου..


επισης,νευριαζω ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ!!!!!και...λατρευω το ΑΙΜΑ! δειξε μου αιμακαι μετα κανε οτι θες!


:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
λατρευω το ΑΙΜΑ! δειξε μου αιμακαι μετα κανε οτι θες!
Ebony, is that you?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bonjovicat

Νεοφερμένος

Η Νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
δεν νομιζω οτι μοιαζω ετσι..δεν ξερω....μπορει και ναι μπορει και οχι,μπορει και ναι μπορει και οχι
μπορει και ναι μπορει και οχι,μπορει και ναι μπορει και οχι,μπορει και ναι μπορει και οχι,μπορει και ναι μπορει και οχι


διχαστηκα τωρα....:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
δεν τρώω λιπάκια ή την πέτσα από το κρέας
πατάτες τηγανιτές τρώω ΜΟΝΟ με το χέρι

λόγω του ταλέντου μου στην υποκριτική οι άλλοι δεν μπορούν ποτέ να καταλάβουν πότε κάνω πλάκα

δεν μπορώ να κοιμηθώ ανάσκελα ή μπρούμυτα,μόνο πλάγια

κανείς δεν μπορεί να καταλάβει τί έχω στο μυαλό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bonjovicat

Νεοφερμένος

Η Νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
οταν τραγουδω χασμουριεμαι...
:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
κάθομαι μόνο από τη δεξιά μεριά του αυτοκινήτου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εχω ορεξη για διαβασμα μονο το πρωι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Δεν θέλω να μου πιάνουν τα μαλλιά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δε μου αρέσει όταν μιλάω με ένα αγόρι να με ρωτάει ποιος μου αρέσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
δεν μου αρεσει να με ακουμπανε γιατι νευριαζω δεν μου αρεσει να πειραζουν το φαγητο μου(μονο αν με ρωτησουν ευγενικα)οπως επισης θελω παντα ολα τα πραγματα στη θεση τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Bluemind

Νεοφερμένος

Η Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
- δεν μου αρεσει οτιδηποτε αρεσει στην πλειοψηφια (σχεδον το απεχθανομαι)
- ειμαι αναποφασιστη και πολλες φορες ξεχναω τις αποψεις μου.. :worry:
- τα αρχεια στον υπολογιστη μου πρεπει να ειναι παντα οργανομενα οπως τα θελω εγω... ειναι το μονο που κραταω συμμαζεμενο και οργανομενο :whistle:

Ίσως θυμηθώ και άλλα μετά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Engineer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Engineer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Όταν πίνω το μαλτ ουϊσκι και ενώ έχω λίγο, παραγγέλνω το επόμενο (για να μη μείνω), το φέρνει και πάει να μου πάρει το προηγούμενο που έχει ακόμα μια γουλιά. Τρελαίνομαι!:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top