Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
πολύ λογικό από τη στιγμή που η Φυσική δεν έχει καμία σχέση με τη Χημεία :)
Εχεις απόλυτο δικιο....!!!!!
Τι με κάνει να τρελαίνομαι τόσο για τη μουσική; :hmm:
ΑΑΑΑΧΧΧΧ....Και εγω δεν ξερω!!! ....αλλα θα μπορουσα να το πω ΕΡΩΤΑΣ:inlove::inlove:!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
....και καποια που ειχα ξεχασει...
-αν μου αρεσει πολυ ενα βιβλιο μπορω να το διαβαζω ασταματιτα μεχρι να το τελειωσω
-αργω πολυ να αποκοιμιθω το βραδυ (μεχρι και 2 ωρες)
-παρ'οτι στο δωματιο μου γυνεται χαμος, μπορω να βρω οτι ψαχνω (βιβλιο,στυλο..) αρκετα γρηγορα.
αυτααααα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
πολύ λογικό από τη στιγμή που η Φυσική δεν έχει καμία σχέση με τη Χημεία :)
ναι, το ξέρω, αλλά μου φαίνεται κάπως περίεργο :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μην και τολμησεις να αναψεις φως μεσα στο δωματιο που κοιμαμαι εισαι χαμενος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Είμαι ορθορεκτική, ενώ θα έπρεπε να επιτρέπω στον εαυτό μου και κάποιες γευστικές απολαύσεις. Τη φοβία αυτή μου την είχε βάλει η δασκάλα μου στην πρώτη δημοτικού, που μας έλεγε καθημερινά ότι αν δεν τρώμε υγιεινά, θα πάθουμε καρκίνο. Έτσι, μου προκλήθηκε μόνιμη ψύχωση με την υγιεινή διατροφή. Για το λόγο αυτό βλέπω στον ύπνο μου μπακλαβάδες και μουσακάδες. :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
1)Ειμαι ΤΕΛΕΙΟΜΑΝΗΣ:rtfm:
2)Σιχαινομαι τη Φυσικη:sick:
3)Νευριαζω οταν καποιος αφηνει το νερο της βρυσης να τρεχει:ropalo:
4)Μπορω να διαβαζω ακατάπαυστα Χημεια απο το πρωι ως το βραδυ...( μια φορα διαβαζα απο της 18:00 εως τις 8:00 της επομενης μερασ:spasiklas:!!!!)
5)Δεν πολυ λατρευω τις φακιες...:mpliaks:
6)Σιχαινομαι το καπνισμα:smoke:
7)Δεν πινω καφε και αλκοολουχα ποτα γιατι τα σιχαινομαι:drunk:
.
.
.
Και αλλα πολλα....Αλλα μην γινω ΑΛΛΟ ρεζιλι:crazy:!!!!!
Για εσενα!
Ελληνική Ονομασία Σύμβολο Αγγλική Ονομασία
Υδρογόνο H Hydrogen
Οξυγόνο O Oxygen
Άνθρακας C Carbon
Άζωτο N Nitrogen
Θείο S Sulfur
Φωσφόρος P Phosphorus
Πυρίτιο Si Silicon
Φθόριο F Fluorine (Fuo)
Χλώριο C Chlorine
Ιώδιο I Iodine
Σίδηρος Fe Iron (Ferrum)
Αλουμίνιο Al Aluminium
Χαλκός Cu Copper (Kalium)
Ψευδάργυρος Ζη Zinc
Κάλιο K Potassium(Kalium)
Νάτριο Na Sodium (Natrium)
Ασβέστιο Ca Calcium
Μαγνήσιο Mg Magnesium
Υδράργυρος Hg Mercury
Μόλυβδος Pb Lead
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Δεν ειναι παραξενια το γουστο σας στο φαγητο. fgs. Μας αφηνει αδιαφορους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Λοιπον...

1. Μισω την Ιστορια
2. Με ενοχλει οταν καποιος αργει εστω και 5 λεπτα απο την ωρα που εχουμε κανονισει να βρεθουμε!
3. Δεν με πειραζει να διαβαζω μαθηματικα ολη μερα
4. Μισω με ολη την σημασια της λεξεως την πολη Ελασσωνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Το καλοκαίρι δεν σκεπάζομαι ποτέ ολόκληρη! Πάντα έξω απ'τα σκεπάσματα ξεπροβάλλει ένα τουλάχιστον χέρι/πόδι.



Κάθε φορά που τρώω αφήνω πάντα την τελευταία μπουκιά στο πιάτο.
Μωρέ, ποια θείτσα μου 'χε πει πως όταν αφήνεις μπουκιά είναι σαν να αφήνεις την τύχη σου?



Το βράδυ πριν κοιμηθώ ακούω μουσική. Δεν μπορώ να κοιμηθώ μετά αν δεν έχω διπλώσει τ' ακουστικά γύρω απ΄το iPod και δεν το 'χω φυλάξει στο ντουλαπάκι δίπλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
οι καλοκαιρινες αυπνιες με εξαγριωνουν!!:kill::ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Είμαι ορθορεκτική, ενώ θα έπρεπε να επιτρέπω στον εαυτό μου και κάποιες γευστικές απολαύσεις. Τη φοβία αυτή μου την είχε βάλει η δασκάλα μου στην πρώτη δημοτικού, που μας έλεγε καθημερινά ότι αν δεν τρώμε υγιεινά, θα πάθουμε καρκίνο. Έτσι, μου προκλήθηκε μόνιμη ψύχωση με την υγιεινή διατροφή. Για το λόγο αυτό βλέπω στον ύπνο μου μπακλαβάδες και μουσακάδες. :D:D:D
:confused::hmm::confused: Εμενα αυτη η δασκαλα γιατι να μην μου εκανε μαθημα που αν μπω εγω στην κουζινα και βρω κατι που μου αρεσει θα το φαω ολο :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelicaa

Νεοφερμένος

Η Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
1. Α-ΠΕΧ-ΘΑ-ΝΟ-ΜΑΙ το κιτρινο χρωμα στα ρουχααα!!!! Στην ντουλαπα μου δεν εχω τιποτα κιτρινο και ξενερωνω απιστευτα οταν βλεπω αγορια να φορανε κιτρινο!!
2. Επισης συχαινομαι το κιτρινιο μανο στα νυχια! Και το πρασινο το λαχανο-μυξι -ναι, αυτο που ειχε γινει μοδα καποτε και ολες τα βαφανε ετσι! Ιου!-
3. Δεν μπορω να μεινω ουτε λεπτο με αβαφα νυχια! Παντα τα εχω βαμμενα!
4. Γινομαι θυριο οταν αργουν να απαντησουν στα sms! Δεν το μπορω καθολου!!
5. Επισης, δεν μπορω οταν δεν σηκωνουν το τηλεφωνο!!!
6. Οταν μου λενε ΟΛΟΙ να κανω κατι -οτιδηποτε-, επειδη το κανουν ΟΛΟΙ, πεισμωνω και κανω το αντιθετο!!!
7. Τσαντιζομαι οταν μου σερβιρουν καφε χωρις ζαχαρη (ή με ελαχιστη), ενω ημουν αρκετα σαφης οταν ελεγα ''Ενα capuccino ΓΛΥΚΟ με κανελα!!!''. Και δεν φερνουν και ζαχαριτσες να βαλω μονη μου!
8. Τσαντιζομαι ακομα περισσοτερο οταν ξεχνουν την κανελα! (βλ. #7)
9. Μπορω να ακουσω ενα τραγουδι Death Metal, μετα να βαλω Κιαμο, μετα να βαλω clubιστικα και μετα κατι rock!
10. Ενω μου αρεσει να χρησιμοποιω λατινικες φρασεις ή λεξεις, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ τα λατινικα στο σχολειο! (γραμματικη, συντακτικο, κειμενα κτλ) Δεν μπορουμε απλα να μαθουμε καποια ωραια τσιτατα στα λατινικα; Ειναι αναγκη να μαθουμε ολη τη γραμματικη;
11. Πιστευω στα χαρακτηρηστικα των ζωδιων. Αφου ισχυουν!!
12. Δεν μπορω οταν βλεπω καποια σειρα στο internet ή στην τηλεοραση και με διακοπτουν! (και παντα ο λογος ειναι ασημαντος!)
13. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΣΗΡΙΑΛ!!!!! Μα καλα, κανεις δεν σκεφτεται το ελληνικο εθνος; Καποιοι εδωσαν τις ζωες τους για να ελευθερωθουμε απο τον τουρκικο ζυγο και τωρα καθομαστε και βλεπουμε αυτα που μας σερβιρουν για ποιοτικα; -σ.σ. τα οποια περνανε και απο επιτροπη προπαγανδας στην Τουρκια για να σταλουν στο εξωτερικο! Γιατι αραγε;;;-
14. Επισης, δεν μπορω να με λενε ρατσιστρια επειδη πιστευω τα παραπανω(βλ. #13). Ειμαι εθνικιστρια!
15. Τελος, δεν αντεχω την παραμικρη κριτικη! Οποιος θελει να κρινει εμενα, ας κοιταξει πρωτα τα χαλια του και μετα να ερθει να μου πει το οτιδηποτε!

Αυτα τα ολιγα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
1. Α-ΠΕΧ-ΘΑ-ΝΟ-ΜΑΙ το κιτρινο χρωμα στα ρουχααα!!!! Στην ντουλαπα μου δεν εχω τιποτα κιτρινο και ξενερωνω απιστευτα οταν βλεπω αγορια να φορανε κιτρινο!!
2. Επισης συχαινομαι το κιτρινιο μανο στα νυχια! Και το πρασινο το λαχανο-μυξι -ναι, αυτο που ειχε γινει μοδα καποτε και ολες τα βαφανε ετσι! Ιου!-
3. Δεν μπορω να μεινω ουτε λεπτο με αβαφα νυχια! Παντα τα εχω βαμμενα!
4. Γινομαι θυριο οταν αργουν να απαντησουν στα sms! Δεν το μπορω καθολου!!
5. Επισης, δεν μπορω οταν δεν σηκωνουν το τηλεφωνο!!!
6. Οταν μου λενε ΟΛΟΙ να κανω κατι -οτιδηποτε-, επειδη το κανουν ΟΛΟΙ, πεισμωνω και κανω το αντιθετο!!!
7. Τσαντιζομαι οταν μου σερβιρουν καφε χωρις ζαχαρη (ή με ελαχιστη), ενω ημουν αρκετα σαφης οταν ελεγα ''Ενα capuccino ΓΛΥΚΟ με κανελα!!!''. Και δεν φερνουν και ζαχαριτσες να βαλω μονη μου!
8. Τσαντιζομαι ακομα περισσοτερο οταν ξεχνουν την κανελα! (βλ. #7)
9. Μπορω να ακουσω ενα τραγουδι Death Metal, μετα να βαλω Κιαμο, μετα να βαλω clubιστικα και μετα κατι rock!
10. Ενω μου αρεσει να χρησιμοποιω λατινικες φρασεις ή λεξεις, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ τα λατινικα στο σχολειο! (γραμματικη, συντακτικο, κειμενα κτλ) Δεν μπορουμε απλα να μαθουμε καποια ωραια τσιτατα στα λατινικα; Ειναι αναγκη να μαθουμε ολη τη γραμματικη;
11. Πιστευω στα χαρακτηρηστικα των ζωδιων. Αφου ισχυουν!!
12. Δεν μπορω οταν βλεπω καποια σειρα στο internet ή στην τηλεοραση και με διακοπτουν! (και παντα ο λογος ειναι ασημαντος!)
13. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΣΗΡΙΑΛ!!!!! Μα καλα, κανεις δεν σκεφτεται το ελληνικο εθνος; Καποιοι εδωσαν τις ζωες τους για να ελευθερωθουμε απο τον τουρκικο ζυγο και τωρα καθομαστε και βλεπουμε αυτα που μας σερβιρουν για ποιοτικα; -σ.σ. τα οποια περνανε και απο επιτροπη προπαγανδας στην Τουρκια για να σταλουν στο εξωτερικο! Γιατι αραγε;;;-
14. Επισης, δεν μπορω να με λενε ρατσιστρια επειδη πιστευω τα παραπανω(βλ. #13). Ειμαι εθνικιστρια!
15. Τελος, δεν αντεχω την παραμικρη κριτικη! Οποιος θελει να κρινει εμενα, ας κοιταξει πρωτα τα χαλια του και μετα να ερθει να μου πει το οτιδηποτε!

Αυτα τα ολιγα!:clapup:

με το 3, 11,15, 5, 4 +φωνω ΑΠΟΛΥΤΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
-Δε μεθάω με μπύρες :/:
-Αν δεν διαβάσω/γράψω το βράδυ δε κοιμάμαι
-Δε μπορω να αντισταθω: Στην Σοκολατα,τη σπανακοπιτα,τη μαγιονεζα.
-Παντα θελω να κραταω σημειωσεις.
-Οταν γραφω στο τετραδιο μου παντα τελειωνω τη λεξη με μια τελεια,αν οχι παντα,σχεδον παντα.
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
-Δε μεθάω με μπύρες :/:
-Αν δεν διαβάσω/γράψω το βράδυ δε κοιμάμαι
-Δε μπορω να αντισταθω: Στην Σοκολατα,τη σπανακοπιτα,τη μαγιονεζα.
-Παντα θελω να κραταω σημειωσεις.
-Οταν γραφω στο τετραδιο μου παντα τελειωνω τη λεξη με μια τελεια,αν οχι παντα,σχεδον παντα.
:redface:

αχ και εγω παθαινω το τελευταιο! Λατρευω την σπανακοτιπα και την σοκολατα....:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
τελευταία πιστεύω πως μπορούμε να αλλάξουμε τον κόσμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
καμμιά φορά αγχώνομαι πάρα πολύ χωρίς κανέναν απολύτως λόγο. Απλά αγχώνομαι. Έντονο συναίσθημα πολύ, δεν έχω καταλάβει τι μου το προκαλεί

επίσης καμμιά φορά εκεί που είμαι μια χαρά και δεν έχω τίποτα το ιδιαίτερο να με απασχολεί στενοχωριέμαι και μελαγχολώ και αυτό διαρκεί κάμποσο. Δε ξέρω ούτε αυτό για ποιο λόγο συμβαίνει

:confused:

με βαριέμαι αφόρητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Αδυναμία ο πρωινός μπουφές των ξενοδοχείων. :redface:
Δε θυμάμαι ανέκδοτα.
Αεροπλάνα,βαπόρια,τρένα και λεωφορεία,
τους ανθρώπους τους χωρίζουν απλά αποστάσεις.

α, και τρελαίνομαι με τα πόδια της. :redface:


με βαριέμαι αφόρητα

κι εγώ με βαριέμαι απίστευτα ρε συ.
Ψήνεσαι να ζωγραφίσουμε καμιά Ιαπωνική σημαία?

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tina Winchester

Νεοφερμένος

Η Tina Winchester αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
1.Θέλω να είναι τα πάντα στοιχησμένα,πάω στο Super Market και στοιχίζω τα γάλατα,τα δημητριακα και τέτοια.:)
2.Δεν θέλω να μου μιλάνε το πρωί
3.Δεν μου αρέσει να μαζεύουν το τραπέζει όταν δεν έχω τελειώσει το φαί μου(αυτό το κάνει η μάνα μου)
4.Δεν σηκώνομαι από το κρεβάτι άμα δεν το έχω στρώσει πρώτα
5.Δεν μπορώ να μου καταπατούν τον χώρο μου(έστω και για μερικά χιλιοστά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Πάω σε όμορφη κοπέλα και της λέω αν έχει ώρα.
Μόλις βγάλει το κινητό της φωνάζω
"ΔΕΝ ΣΤΟΝ ΔΙΝΩ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΜΟΥ ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ"
και φεύγω.
:vava:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top