Παλέρμο Extreme : Απορίες/Απαντήσεις και γνώμες!

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Είναι επιθυμητή. Αν ψηφίσεις και δεν αιτιολογήσεις θα γίνεις εύκολα στόχος προς αποχώρηση.

Αχαμ. Καταλαβα :) Ευχαριστω πολυ :) αν εχω καποια αλλη απορια θα την ποσταρω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αχαμ. Καταλαβα :) Ευχαριστω πολυ :) αν εχω καποια αλλη απορια θα την ποσταρω ;)


Διάβασε καλά τους κανόνες γιατί αν δεν ξέρεις να παίζεις σωστά παίρνεις στο λαιμό σου τους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Διάβασε καλά τους κανόνες γιατί αν δεν ξέρεις να παίζεις σωστά παίρνεις στο λαιμό σου τους άλλους.

Τους διαβαζω εδω και ωρα. Διαβαζω και το 38 παιχνιδι... Γεννιουνται νεα ερωτηματα και προσπαθω να τα καληψω για να εχουμε καλα αποτελεσματα στο παιχνιδι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ό,τι θες ρώτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,181 μηνύματα.
Διάβασε καλά τους κανόνες γιατί αν δεν ξέρεις να παίζεις σωστά παίρνεις στο λαιμό σου τους άλλους.

Μωρέλι μού αρέσεις. Ντόμπρος και σταράτος σαν και μένα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μωρέλι μού αρέσεις. Ντόμπρος και σταράτος σαν και μένα. :)


Με τιμάς γιατί από κάτι σεντόνια που διάβασα στο #38 παίζεις πολύ γαμάτα και με στρατηγική ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,181 μηνύματα.
Με τιμάς γιατί από κάτι σεντόνια που διάβασα στο #38 παίζεις πολύ γαμάτα και με στρατηγική ;)

Άτιμα σεντόνια, άλλους τους ανεβάζεις κι άλλους τους ρίχνεις στα τάρταρα. Αυτά τα σεντόνια μου ακριβώς είναι που θα με διώξουν πάλι αμέσως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Χαίρεται και από΄'μενα.:P
Παραθέτω τις απορίες μου και΄γω.:redface:
1) Όσον αφορά το ρόλο του Διεφθαρμένου Αστυνομικού θέλω να μου ξεκαθαρίσετε κάτι. Οι μαφιόζοι τον γνωρίζουν ενώ εκείνος δεν γνωρίζει εκείνους [τους μαφιόζους];
2)Στο ρόλο πάλι του Διεφθαρμένου Αστυνομικού αναφέρεται ότι τον γνωρίζουν το Μέντιουμ και ο Ντετεκτιβ μέσω του χρησμού της Πυθίας. Και ερωτώ: Μόνο ο Ντετέκτιβ και το Μέντιουμ παίρνουν την κάρτα με το χρησμό της Πυθίας;
3)Ο Κρυφός Μαφιόζος,δεν αναγνωρίζεται και από τους Πολίτες και από τους μαφιόζους;
4)Η πόρνη κοιμάται μόνο με μαφιόζους ή και με πολίτες;
5) Όσον αφορά τον Αυτοκράτορα,είναι υποχρεωτικό να απαλάσσει έναν παίκτη από την ψηφοφορία;
'Η το κάνει αν και εφόσον θέλει εκείνος;
6)Ο γιατρός είναι και αυτό υποχρεωμένος να σώζει έναν παίκτη κάθε βράδυ; Αν επιλέξει μαφιόζο τι γίνεται;:P
7)O Πληροφοριοδότης αναγνωρίζεται από τους μαφιόζους; Γιατί λέει ότι πρέπει να προσέχει τους μαφιόζους;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,181 μηνύματα.
Χαίρεται και από΄'μενα.:P
Παραθέτω τις απορίες μου και΄γω.:redface:
1) Όσον αφορά το ρόλο του Διεφθαρμένου Αστυνομικού θέλω να μου ξεκαθαρίσετε κάτι. Οι μαφιόζοι τον γνωρίζουν ενώ εκείνος δεν γνωρίζει εκείνους [τους μαφιόζους];
2)Στο ρόλο πάλι του Διεφθαρμένου Αστυνομικού αναφέρεται ότι τον γνωρίζουν το Μέντιουμ και ο Ντετεκτιβ μέσω του χρησμού της Πυθίας. Και ερωτώ: Μόνο ο Ντετέκτιβ και το Μέντιουμ παίρνουν την κάρτα με το χρησμό της Πυθίας;
3)Ο Κρυφός Μαφιόζος,δεν αναγνωρίζεται και από τους Πολίτες και από τους μαφιόζους;
4)Η πόρνη κοιμάται μόνο με μαφιόζους ή και με πολίτες;
5) Όσον αφορά τον Αυτοκράτορα,είναι υποχρεωτικό να απαλάσσει έναν παίκτη από την ψηφοφορία;
'Η το κάνει αν και εφόσον θέλει εκείνος;
6)Ο γιατρός είναι και αυτό υποχρεωμένος να σώζει έναν παίκτη κάθε βράδυ; Αν επιλέξει μαφιόζο τι γίνεται;:P
7)O Πληροφοριοδότης αναγνωρίζεται από τους μαφιόζους; Γιατί λέει ότι πρέπει να προσέχει τους μαφιόζους;:confused:

1. Ναι.
2. Μπερδεύτηκα, ας απαντήσει άλλος.
3. Καλέ οι μαφιόζοι ξέρουν όλους τους μαφιόζους! Απλά είναι κρυφός μαφιόζος, που σημαίνει οτι στην αρχή κανείς πολίτης δεν τον γνωρίζει.
4. Η πόρνη δεν ξέρει εξαρχής κανένα ρόλο οπότε ναι, μπορεί να κοιμηθεί με όποιον θέλει χωρίς να γνωρίζει τι είναι.
5. Όχι δεν είναι υποχρεωτικό. Αν δεν είναι σίγουρος για κανέναν, μπορεί να μην το κάνει. Βέβαια αν το κάνει βοηθάει τους πολίτες αν έχει υποψιαστεί οτι κάποιος είναι αθώος. Κατά τα άλλα δεν παίρνει απουσία ή κάτι τέτοιο αν δεν το κάνει.
6. Το ίδιο με παραπάνω. Έχουν κι οι δύο ένα τρόπο να βοηθήσουν την ομάδα τους, αν δεν το κάνουν, κακό τους κεφαλιού τους. Αν σώσει μαφιόζο δε γίνεται τίποτα, αφού πρώτον δεν το ξέρει και δεύτερον ποτέ το θύμα δολοφονίας δε θα ήταν μαφιόζος (καλά με σας ποτέ δεν ξέρουμε λολ)
7. Διάβασε για τα καρφώματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
2. Μπερδεύτηκα, ας απαντήσει άλλος.
Το μέντιουμ και ο ντέτεκτιβ μαθαίνουν από 1 ταυτότητα κάθε βράδυ βάσει ρόλου κι όχι με κάρτα.
Η κάρτα Χρησμός της Πυθίας δίνεται στην τύχη στην αρχή και μπορεί να πάει σε όλους τους παίχτες.

Αν σώσει μαφιόζο δε γίνεται τίποτα, αφού πρώτον δεν το ξέρει και δεύτερον ποτέ το θύμα δολοφονίας δε θα ήταν μαφιόζος (καλά με σας ποτέ δεν ξέρουμε λολ)
Τζα! Νομίζω πως κάνεις λάθος! :P
Αν ο γιατρός προστατέψει τον μαφιόζο κι εκείνη τη νύχτα, εκείνος ο μαφιόζος χτυπήσει τον αντίπαλο μαφιόζο, τότε νομίζω πως ο αρχικός μαφιόζος σώζεται και δεν πεθαίνει αφού τον προστατεύει ο γιατρός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
4. Η πόρνη δεν ξέρει εξαρχής κανένα ρόλο οπότε ναι, μπορεί να κοιμηθεί με όποιον θέλει χωρίς να γνωρίζει τι είναι.
Στην απάντηση της ερώτησης 4 με μπέρδεψες.
Μαφιόζα δεν είναι; Πώς γίνεται να μην ξέρει τους μαφιόζους;:confused:


6. Το ίδιο με παραπάνω. Έχουν κι οι δύο ένα τρόπο να βοηθήσουν την ομάδα τους, αν δεν το κάνουν, κακό τους κεφαλιού τους. Αν σώσει μαφιόζο δε γίνεται τίποτα, αφού πρώτον δεν το ξέρει και δεύτερον ποτέ το θύμα δολοφονίας δε θα ήταν μαφιόζος (καλά με σας ποτέ δεν ξέρουμε λολ)
Ποιους "εμάς";:P
7. Διάβασε για τα καρφώματα.
Τα΄χω διαβάσει αλλά δεν έχω καταλάβει χριστό.:P
Το μέντιουμ και ο ντέτεκτιβ μαθαίνουν από 1 ταυτότητα κάθε βράδυ βάσει ρόλου κι όχι με κάρτα.
Η κάρτα Χρησμός της Πυθίας δίνεται στην τύχη στην αρχή και μπορεί να πάει σε όλους τους παίχτες.
Τζα! Νομίζω πως κάνεις λάθος! :P
Αν ο γιατρός προστατέψει τον μαφιόζο κι εκείνη τη νύχτα, εκείνος ο μαφιόζος χτυπήσει τον αντίπαλο μαφιόζο, τότε νομίζω πως ο αρχικός μαφιόζος σώζεται και δεν πεθαίνει αφού τον προστατεύει ο γιατρός!
1.Τον ίδιο ρόλο και οι δύο κάθε βράδυ ή διαφορετικό
2.Να εξηγήσεις το 2ο σκέλος του μηνύματός σου. Δεν το κατάλαβα εν μέρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Στην απάντηση της ερώτησης 4 με μπέρδεψες.
Μαφιόζα δεν είναι; Πώς γίνεται να μην ξέρει τους μαφιόζους;:confused:
Οι μαφιόζοι γνωρίζονται μεταξύ τους.
Οι μαφιόζοι γνωρίζουν τον ΔΑ.
Ο ΔΑ δε γνωρίζει τους μαφιόζους.
Οι μαφιόζοι δε γνωρίζουν την πόρνη.
Η πόρνη δε γνωρίζει τους μαφιόζους.
Αλλά, κερδίζουν μαζί κι έχουν όλοι στόχο να προστατεύουν ο ένας τον άλλον. Απλά ο ΔΑ και η πόρνη πρέπει πρώτα να ανακαλύψουν ποιοι είναι οι μαφιόζοι για να τους βοηθήσουν σωστά...

Τα΄χω διαβάσει αλλά δεν έχω καταλάβει χριστό.:P
Όλοι έτσι είναι...
Αλλά θέλω να πιστεύω πως αν είσαι στην ομάδα των δολοφόνων, θα υπάρχει κι ένας έμπειρος στο team που θα ξέρει τα καρφώματα. Θέλει πολύ γκαντεμιά να είναι 4 roockies μαφιόζοι. Τώρα για κάθε απορία περί καρφώματος, με πμ στη ΣΕ ενώ παίζουμε. Εδώ δε γίνεται να τα εξηγήσουμε όλα γιατί θα αρχίσουμε σήμερα και θα τελειώσουμε του χρόνου... :P

1.Τον ίδιο ρόλο και οι δύο κάθε βράδυ ή διαφορετικό
Όποιον θέλουν.
Ο ντετέκτιβ ρωτά και μαθαίνει την ταυτότητα ενός παίχτη ή φαντάσματος και το μέντιουμ ενός φαντάσματος.
Αυτοί διαλέγουν για ποιο παίχτη θα ρωτήσουν. Η ερώτηση πρέπει να μπορεί να απαντηθεί με ναι ή όχι.


2.Να εξηγήσεις το 2ο σκέλος του μηνύματός σου. Δεν το κατάλαβα εν μέρει
Αν ο μαφιόζος αποφασίσει να δολοφονήσει τον αντίπαλο μαφιόζο, τότε πεθαίνουν και οι δύο. Αν όμως ο γιατρός προστατεύει τον μαφιόζο τον original, τότε πεθαίνει μόνο ο αντίπαλος μαφιόζος.
Δεν είμαι 100% σίγουρος γι αυτό αλλά νομίζω έτσι είναι.


Να θέσω κι εγώ μια ερώτηση;
Στο παραπάνω σενάριο, αν ο γιατρός προστατεύει τον αντίπαλο μαφιόζο, τότε ο original μαφιόζος πεθαίνει ή δε γίνεται δολοφονία; :hmm:
Καλείται όποιος μπορεί, να απαντήσει!!! :P
(αν και νομίζω πως πεθαίνει μόνο ο original και πως ο αντίπαλος σώζεται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Οι μαφιόζοι γνωρίζονται μεταξύ τους.
Οι μαφιόζοι γνωρίζουν τον ΔΑ.
Ο ΔΑ δε γνωρίζει τους μαφιόζους.
Οι μαφιόζοι δε γνωρίζουν την πόρνη.
Η πόρνη δε γνωρίζει τους μαφιόζους.
Αλλά, κερδίζουν μαζί κι έχουν όλοι στόχο να προστατεύουν ο ένας τον άλλον. Απλά ο ΔΑ και η πόρνη πρέπει πρώτα να ανακαλύψουν ποιοι είναι οι μαφιόζοι για να τους βοηθήσουν σωστά...
Αχά.:P
Όλοι έτσι είναι...
Αλλά θέλω να πιστεύω πως αν είσαι στην ομάδα των δολοφόνων, θα υπάρχει κι ένας έμπειρος στο team που θα ξέρει τα καρφώματα. Θέλει πολύ γκαντεμιά να είναι 4 roockies μαφιόζοι. Τώρα για κάθε απορία περί καρφώματος, με πμ στη ΣΕ ενώ παίζουμε. Εδώ δε γίνεται να τα εξηγήσουμε όλα γιατί θα αρχίσουμε σήμερα και θα τελειώσουμε του χρόνου... :P
Θέλει εξίσου πολλή γκαντεμιά για να τύχω στο 1ο μου Παλέρμο μαφιόζα.:P
Τέλος,αν κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού θελήσουμε κάτι από την ΣΕ για ενεργοποίηση καρτών ίντριγκας κλπ κλπ θα πρέπει να το στείλω και στους 3 της ΣΕ; Κάπου είχα δει κάτι τέτοιο και ρωτάω για να ξέρω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Θέλει εξίσου πολλή γκαντεμιά για να τύχω στο 1ο μου Παλέρμο μαφιόζα.:P
Τέλος,αν κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού θελήσουμε κάτι από την ΣΕ για ενεργοποίηση καρτών ίντριγκας κλπ κλπ θα πρέπει να το στείλω και στους 3 της ΣΕ; Κάπου είχα δει κάτι τέτοιο και ρωτάω για να ξέρω.:P
Γιατί γκαντεμιά; Οι καλύτεροι ρόλοι είναι οι κακοί!!!
Εγώ στο πρώτο μου παλέρμο έτυχα μαφιόζος, στο δεύτερό μου ήμουν ΣΕ και στο τρίτο πάλι κακός (ΔΑ).
Τώρα αν θέλετε κάτι, θα το στέλνετε και στους 3 για να απαντάμε πιο γρήγορα. Ειδικότερα όμως αν έχετε κάποια ενημέρωση προς τη ΣΕ, λόγω ρόλου πχ, τότε αναγκαστικά θα στέλνετε και στους 3 για να κυλάει το παιχνίδι πιο γρήγορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γιατί γκαντεμιά; Οι καλύτεροι ρόλοι είναι οι κακοί!!!
Εγώ στο πρώτο μου παλέρμο έτυχα μαφιόζος, στο δεύτερό μου ήμουν ΣΕ και στο τρίτο πάλι κακός (ΔΑ).
Τώρα αν θέλετε κάτι, θα το στέλνετε και στους 3 για να απαντάμε πιο γρήγορα. Ειδικότερα όμως αν έχετε κάποια ενημέρωση προς τη ΣΕ, λόγω ρόλου πχ, τότε αναγκαστικά θα στέλνετε και στους 3 για να κυλάει το παιχνίδι πιο γρήγορα!
Και αν λόγω κακού συντονισμού μου απαντήσετε και οι 3;:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Και αν λόγω κακού συντονισμού μου απαντήσετε και οι 3;:rolleyes:
Τι σε πειράζει αφού η απάντηση θα είναι η ίδια;
Αν κι έχουμε τρόπο να απαντάμε μόνο ένας, το έγραψα πιο πάνω πως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τι σε πειράζει αφού η απάντηση θα είναι η ίδια;
Αν κι έχουμε τρόπο να απαντάμε μόνο ένας, το έγραψα πιο πάνω πως...
Δεν έψαξα τις προηγούμενες σελίδες.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Η Μάγισσα τους ξέρει όλους τουλάχιστον; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Η Μάγισσα τους ξέρει όλους τουλάχιστον; :P
Άντε να διαβάσεις τα σεντόνια.:P
Μάγισσα
Η μάγισσα γνωρίζει ποιον προσπαθούν να σκοτώσουν οι μαφιόζοι. Στη διάρκεια της νύχτας λαμβάνει προσωπικό μήνυμα από τη ΣΕ με το όνομα του επόμενου θύματος των μαφιόζων.
Επιπλέον ιδιότητες: Μια φορά σε όλο το παιχνίδι έχει δικαίωμα σώσει το θύμα. Ακόμη, μπορεί να πραγματοποιήσει και μια δολοφονία κατά τη διάρκεια της νύχτας. Ισχύει η ίδια διαδικασία που ακολουθούν και οι μαφιόζοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το διάβασα αυτό ρε. Απλά δεν έχω καταλάβει αν τους ξέρει ΟΛΟΥΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 21 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top