Παλέρμο Extreme : Απορίες/Απαντήσεις και γνώμες!

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι δίκιο έχεις! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραία συνεχίζω :hehe: :redface:


Τις κάρτες ίντριγκας τις ποστάρεις μια φορά τη βδομάδα;


Και κάτι άλλο, στο θέμα με τους κανόνες εγώ διαβάζω την τρίτη βερσιόν έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
nai οι καρτες ιντριγκας δεν εχω καταλαβει ποτε γενικα τις βαζουμε? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
nai οι καρτες ιντριγκας δεν εχω καταλαβει ποτε γενικα τις βαζουμε? :hmm:


Σου σίνουν δύο στην αρχή απ 'ό,τι διάβασα και μετά μία κάθε εβδομάδα και τις χρησιμοποιείς όποτε θες (νομίζω) :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
α οκ ευχαριστω ( αντε να αρχισει να δουμε ):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ναι, παίρνεις 2 κάρτες ίντριγκας στην εκκίνηση και μετά, κάθε 1 βδομάδα η ΣΕ μοιράζει από 1 κάρτα ίντριγκας σε κάθε παίχτη. Αν μετά το πέρας της 1ης βδομάδας υπάρχουν στο παιχνίδι λιγότεροι από 10 παίχτες (10 είναι και οι κάρτες) τότε οι κάρτες που θα μοιραστούν κι αυτές που δε θα ξαναδωθούν αποφασίζονται με κλήρωση.
Οι κανόνες της έκδοσης που θα παίξετε, βρίσκονται εδώ.
Διαβάστε τους καλά και για όποια απορία, εδώ είμαστε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Προσέξτε μόνο μην λένε οι κάρτες να ρωτήσετε μυστικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Διαβασα τους κανονισμους και οφειλω να πω οτι ακουγεται ενδιαφερον! Μπορει να μου δωσει καποιος λιιιγες παραπανω πληροφοριες.; ( ασχετη ειμαι) αλλα για την πλακα θα παιξω/
Ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,068 μηνύματα.
Διαβασα τους κανονισμους και οφειλω να πω οτι ακουγεται ενδιαφερον! Μπορει να μου δωσει καποιος λιιιγες παραπανω πληροφοριες.; ( ασχετη ειμαι) αλλα για την πλακα θα παιξω/
Ευχαριστω :)

Σόρρυ αλλά θα αφήσεις 16 άτομα να κρεμαστούν από κάποιον που θα παίζει για την πλάκα του; Έχουμε παίξει 3-4 παλέρμο extreme, διάβασε κανένα να καταλάβεις. Τι παραπάνω να σου εξηγήσουμε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σόρρυ αλλά θα αφήσεις 16 άτομα να κρεμαστούν από κάποιον που θα παίζει για την πλάκα του; Έχουμε παίξει 3-4 παλέρμο extreme, διάβασε κανένα να καταλάβεις. Τι παραπάνω να σου εξηγήσουμε;:hmm:

Διαβασα:P εχω μεγαλη περιεργεια να δω... Να σε ρωτησω; ειδα ενα παλιο παιχνιδι σας. Δημοσια ψηφιζουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,068 μηνύματα.
Ναι δημόσια ψηφίζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Διαβασα:P εχω μεγαλη περιεργεια να δω... Να σε ρωτησω; ειδα ενα παλιο παιχνιδι σας. Δημοσια ψηφιζουμε;


Αφού διάβασες προηγούμενα παλέρμο, δεν είδες ότι η ψηφοφορία γίνεται δημόσια; :confused: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αφού διάβασες προηγούμενα παλέρμο, δεν είδες ότι η ψηφοφορία γίνεται δημόσια; :confused: :hmm:

Αν κανω κανενα λαθος θα σου πω εγω:redface: τωρα εχω ψιλοκαταλαβει τι κανουμε! Θα το δουμε και στην πραξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν κανω κανενα λαθος θα σου πω εγω:redface: τωρα εχω ψιλοκαταλαβει τι κανουμε! Θα το δουμε και στην πραξη

Ρώτα ό,τι θες τώρα γιατί δεν έχεις χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
με τις καρτες τι γινεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
με τις καρτες τι γινεται;


Σου δίνουν 2 στην αρχή και μετά μία κάθε βδομάδα. Την κάρτα ίντριγκας την παίζεις ποστάροντας αλλά δεν θυμάμαι αν γίνεται πριν την ψηφοφορία ή μετά. Δες τους κανόνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σου δίνουν 2 στην αρχή και μετά μία κάθε βδομάδα. Την κάρτα ίντριγκας την παίζεις ποστάροντας αλλά δεν θυμάμαι αν γίνεται πριν την ψηφοφορία ή μετά. Δες τους κανόνες.

Ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Σου δίνουν 2 στην αρχή και μετά μία κάθε βδομάδα. Την κάρτα ίντριγκας την παίζεις ποστάροντας αλλά δεν θυμάμαι αν γίνεται πριν την ψηφοφορία ή μετά. Δες τους κανόνες.
Κάθε κάρτα ίντριγκας έχει συγκεκριμένο χρονικό διάστημα που μπορεί να παιχθεί. Το βλέπετε αυτό στην εικόνα αυτή στους κανόνες.
Δίνουμε 2 κάρτες ίντριγκας στην αρχή του παιχνιδιού, όπως ακριβώς αναφέρουν οι κανόνες και μετά από μία σε κάθε ζωντανό παίχτη μετά το πέρας 1 βδομάδας.
Ο,τι απορίες ρωτήστε τώρα. Όταν παίζουμε το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο απ όσο ξέρω. Όταν δεν είστε σίγουροι θα ρωτάτε την ΣΕ να σας λύσει την απορία. Και θα στέλνετε ΚΑΙ στα 3 άτομα της ΣΕ, όχι μόνο σε ένα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και θα στέλνετε ΚΑΙ στα 3 άτομα της ΣΕ, όχι μόνο σε ένα... :)

Δηλαδή για δολοφονίες και γενικά ό,τι ενέργεια θέλουμε, θα στέλνουμε και στους 3;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κάθε κάρτα ίντριγκας έχει συγκεκριμένο χρονικό διάστημα που μπορεί να παιχθεί. Το βλέπετε αυτό στην εικόνα αυτή στους κανόνες.
Δίνουμε 2 κάρτες ίντριγκας στην αρχή του παιχνιδιού, όπως ακριβώς αναφέρουν οι κανόνες και μετά από μία σε κάθε ζωντανό παίχτη μετά το πέρας 1 βδομάδας.
Ο,τι απορίες ρωτήστε τώρα. Όταν παίζουμε το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο απ όσο ξέρω. Όταν δεν είστε σίγουροι θα ρωτάτε την ΣΕ να σας λύσει την απορία. Και θα στέλνετε ΚΑΙ στα 3 άτομα της ΣΕ, όχι μόνο σε ένα... :)
αυτό πρέπει να αλλάξει κάποτε:P δεν είναι το μόνο θεματάκι με τους κανονισμούς, απλώς αυτό αναφέρθηκε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 21 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top