Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Να δεις εγώ που όλοι με θεωρούσαν ένοχο, εκτός από αυτόν που έπρεπε:whistle:
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Πάντως μου φαίνεσαι λίγο looser!
Δύο palermo σερι φεύγεις απ την πρώτη ψηφοφορία!
Κάτι κάνεις λάθος, πρόσεξ' το!

Δημήτρη εγώ φώναζα αλλά με είχαν για δολοφόνα και ποιός να με ακούσει?:P
Άσε και γι αυτό εγώ φταίω!
Μια άλλη τακτική μου ήταν να ψηφίζω πριν τα μεσάνυχτα για να δημιουργώ κύματα και να δίνω πατήματα για τους δολοφόνους αν ήθελαν να τα εκμεταλλευτούν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Πάντως μου φαίνεσαι λίγο looser!
Δύο palermo σερι φεύγεις απ την πρώτη ψηφοφορία!
Κάτι κάνεις λάθος, πρόσεξ' το!
Καλα για το πως έφυγα στο προηγούμενο Παλέρμο ακομα γελάω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλα για το πως έφυγα στο προηγούμενο Παλέρμο ακομα γελάω:P
Θυμάμαι!
Πάντως το 'χεις αυτό της πρώτης μέρας!
Στο επόμενο σκέψου το ενδεχόμενο της απουσίας σου στην αρχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ποτε θα μαθουμε τους ρολους??

Ο γιατρουλης ποιος ηταν?? Τους αλλους λιγο-πολυ τους ξερουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ποτε θα μαθουμε τους ρολους??

Ο γιατρουλης ποιος ηταν?? Τους αλλους λιγο-πολυ τους ξερουμε!!
Τους έγραψα πριν τους άλλους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Πάω να κάνω την έκθεσή μου και επιστρέφω. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λοιπόν θέλω να κάνω μια πολύ σημαντική δήλωση!
Για τον σκοπό αυτό ετοιμάζω μια συνέντευξη τύπου σε αυτό το γραφείο σε περίπου 2 ώρες απ τώρα.
Να είστε εδώ μαζί με τους δημοσιογράφους και τις καμέρες.
Αποσύρομαι για να φάω και να προετοιμάσω το κείμενό μου τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Χμμμ...καποιοι φωναξαν τη Γιατρο ή ειναι ιδεα μου;;;
Συγνωμη κατ'αρχην που αποκαλυψα ετσι ωμα το ρολο μου αλλα δεν αντεξα!Να λοιπον που μονη , ολομοναχη τα εγραφα αυτα τα ποστς
Βεβαια αρχικα ειχα μια μικρη μικρη βοηθεια...γιατι ναι, ο Γιαννης εκανε πολλες γκαφες...Γιαννη συγνωμη αλλα δε μπορω να μην αποκαλυψω το μυστικο σου!
Που λετε την πρωτη μερα του Παλερμο βλεπω μηνυμα στο κινητο απο το Γιαννη...μισο να το βρω:
Ζωηη : msn Γιαννη και msn Ελενας.Παμε να τους φαμε χεχε
Εγω το χαζο απαντησα....με τα πολλα και με τα λιγα κρατησα το λογο μου οτι δε θα ελεγα σε κανενα τιποτα...ετσι κι εκανα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Έπρεπε να το είχε στείλει σε μένα ρε μαμώτο να σου τον κανόνιζα εγώ.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μωρε εχε χαρη που δε μπορουσα να πω τιποτα για τη Ζωη και την Ελενα στην αρχη.. αλλιως!
Ηταν το ορωτο μου σχεδον Παλερμο , το καταευχαριστηθηκα ....
αααα ναι και συγχαρητηρια στα δολοφονακια...παιδια παιξατε παρα πολυ καλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Βεβαια αρχικα ειχα μια μικρη μικρη βοηθεια...γιατι ναι, ο Γιαννης εκανε πολλες γκαφες...Γιαννη συγνωμη αλλα δε μπορω να μην αποκαλυψω το μυστικο σου!
Που λετε την πρωτη μερα του Παλερμο βλεπω μηνυμα στο κινητο απο το Γιαννη...μισο να το βρω:

Εγω το χαζο απαντησα....με τα πολλα και με τα λιγα κρατησα το λογο μου οτι δε θα ελεγα σε κανενα τιποτα...ετσι κι εκανα...

Έλααααα, ήθελα να το πω εγώ αυτό. :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ει είπα θα πει η Άννα την γκάφα μου:/:
Για έναν ακατανόητο λόγο είχα τον αριθμό της Έλενας αποθηκευμένο ως Ζωή:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Έλααααα, ήθελα να το πω εγώ αυτό. :cry_x:
Χιχιχιχι...σε προλαβα!!Εσυ εχεις τοσα να πεις..ως ΣΕ τι θα ειδαν τα ματακια σου!Παντως να ναι καλα ο Γιαννης με βοηθισε παρα πολυ...
Ει είπα θα πει η Άννα την γκάφα μου:/:
Για έναν ακατανόητο λόγο είχα τον αριθμό της Έλενας αποθηκευμένο ως Ζωή:wall:
Γιαννη αφιερωμενο:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους που ήλθατε εδώ στη συνέντευξή τύπου που ανακοίνωσα προ ολίγου.
Καθώς είμαστε όλοι παρόντες η διαδικασία θα αρχίσει λίγο νωρίτερα.
Αρχικά θα ήθελα να κάνω μια δήλωση εκ μέρους του αστυνομικού τμήματος και στη συνέχεια θα είμαι στη διάθεσή σας για απορίες.
Θα ήθελα λοιπόν, εκ μέρους μου, να αφιερώσω αυτή τη νίκη στην Άννα. Το καταπληκτικό αυτό κορίτσι που αρκετές φορές κούρασα τις μέρες αυτές και ίσως να το στεναχώρησα και λίγο. Όμως δε θα είχαμε παίξει αυτό το παιχνίδι (απ τα καλύτερα παλέρμο κατά τη γνώμη μου) εάν δεν υπήρχε η Άννα. Αυτή είναι κατά πολύ υπεύθυνη για τη διεξαγωγή του και για το ότι κύλησαν όλα ομαλά. (Δεν υποτιμώ τον μερκ αλλά κακά τα ψέματα: χωρίς την Κιτ δε θα είχε αρχίσει αυτό το γκειμ.) Πέρασε λογικά πολλά σαν ΣΕ και της αξίζουν πάρα πολλά συγχαρητήρια!!! Επιπλέον εγώ έμαθα όλα τα μυστικά του παιχνιδιού δίπλα σε αυτήν όταν κάναμε μαζί ΣΕ εκείνες τις σούπερ μέρες των χριστουγέννων. Πιθανόν χωρίς εκείνη την εμπειρία εγώ να μην τα είχα καταφέρει τόσο καλά τώρα. Οπότε η νίκη αυτή πάει στην Άννα! :bigarmhug
Any questions?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Παρόν.

Είστε όλοι Αντιπρόσωποι.:P



Τα σχόλια θα τα κάνω κι εγώ αύριο γιατί σήμερα είμαι φουλ. Σας αφήνουμε να το χαρείτε. Συγχαρητήρια για την πανάξια νίκη!:D
το μεντιουμ δεν ειναι ο πιο γαματος ρολος;;; πες το! ΘΕΛΩ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΤΕ-ΛΟΣ.....
Νιώθω πολύ ηλίθια που την πρώτη μέρα υπερασπίστηκα τον αντίπαλο μαφιόζο και τη δεύτερη το διεφθαρμένο αστυνομικό. :redface: Χασοδίκης τελικά. Με ξεγέλασε ο Δημήτρης. Προσωπικά είχα αρχίσει να καταλαβαίνω οτι ο Δημήτρης δεν ήταν τόσο αθώος αυτή τη βδομάδα (αυτές τις 3 μέρες) γιατί σκεφτόμουν οτι ήταν περίεργο να μην έχει δολοφονηθεί ακόμα. Πάντως για τη Ριρίκα έκοβα το κεφάλι μου οτι ήταν διεφθαρμένος αστυνομικός. Θέλω ημερολόγια από όσους έγραφαν!
το τι βρισιδι ειχες φαει πισω απο την οθονη περιττο να σου το πω :redface: για αυτο και πηρες ποδι.. σε ειχα σιγουρακι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,250 μηνύματα.
Τους ρόλους επίσημα πότε θα τους δούμε; :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,250 μηνύματα.
αφού τους είπαμε όλους ρε:P
Πάνω-κάτω ναι, αλλά θέλω να τους δω!
Ποιος ήταν ο chief της μαφίας; :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ο Αλχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top