Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εμ, τον καλύτερο αρχηγό είχατε!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ρε θελω να σας βρισω :'( σας εφερα για βοηθεια το Χαρη :'( αμαν σας :P η ΣΕ να μην ξεχασει το μηνυματακι της δολοφονιας μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δήλωση 1: Ο ρόλος της πόρνης είναι ο χειρότερος ρόλος που θα μπορούσατε να έχετε.
Δήλωση 2: Οικειοθελώς βγήκα (τάχα θίχτηκα στην Άννα και το έπαιξα αθώα περιστέρα), επειδή ο ρόλος είναι άχρηστος.
Δήλωση 3: Είχα βρει τους περισσότερους δολοφόνους (είδατε το μεγάλο μου σεντόνι πριν βγω).

Αυτά:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Δε μπορώ να πω ότι η ΣΕ αυτή ήταν πολύ καλή, καθώς δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης (ήταν το 1ο μου Παλέρμο - ναι, πόσες φορές θα το ξαναπώ; :P). Αυτό που μπορώ να πω με σιγουριά είναι ότι ήταν μία υπεύθυνη ΣΕ.
Ένιωσα μερικές τύψεις, όταν έμαθα ότι διώξατε τον Γιάννη με την ψήφο του Δημάρχου (εμού δηλαδή), ενώ εγώ δεν τον είχα ψηφίσει και δε σας ειδοποίησα. Ευτυχώς, διορθώθηκε.
Ακόμα, ένα μεγάλο συγγνώμη...στον Γιάννη! Τον κατηγορούσα μανιωδώς, γιατί ήταν ο μόνος που θεωρούσα εξ αρχής ύποπτο. Δεν ξέρω πώς, μου φαινόσουν δολοφονάκι. Δεν είναι προσωπικό το θέμα. :P
Επιπλέον, ζητώ μία ακόμη συγχώρεση από όλους του πολίτες. Χρειάστηκα λίγο χρόνο να εγκλιματιστώ και έκανα μερικά (οκ, πολλά!) λαθάκια. :redface: Η δυναμική ( ; ) μου είσοδος οφείλεται κυρίως στο γεγονός ότι ήξερα ότι θα είχα τρεις ημέρες κενές, τις οποίες φρόντισα να αξιοποιήσω ασχολούμενος με το Παλέρμο. Έπειτα, άρχισαν τα φροντιστήρια και μειώθηκε η συμμετοχή μου.
Τέλος, οφείλω να πω ότι ήταν μία ευχάριστη εμπειρία, την οποία ευχαρίστως θα ξαναζούσα του χρόνου τέτοια εποχή, απαλλαγμένος πια από κάθες είδους υποχρεώσεις (ελπίζω:P).
Καλό καλοκαίρι!!

Υ.Γ.1. Ριρίκα, Γιάννη, ποτέ δε διάβασα τις σελίδες στις οποίες αναφερόμουν. (έπρεπε να το πω...:redface::redface:)
Υ.Γ.2. Δημήτρη, νομίζω ότι αξίζεις συγχαρητήρια. Μπορεί να μην ξέρω καλά τους κανόνες, αλλά έχω την εντύπωση ότι έπαιξες πολύ καλά το ρόλο του ΔΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δήλωση 1: Ο ρόλος της πόρνης είναι ο χειρότερος ρόλος που θα μπορούσατε να έχετε.
Δήλωση 2: Οικειοθελώς βγήκα (τάχα θίχτηκα στην Άννα και το έπαιξα αθώα περιστέρα), επειδή ο ρόλος είναι άχρηστος.
Δήλωση 3: Είχα βρει τους περισσότερους δολοφόνους (είδατε το μεγάλο μου σεντόνι πριν βγω).

Αυτά:happy:
Ο ρόλος της πόρνης δεν είναι καθόλου άχρηστος!!!
Να στο επιβεβαιώσει κι ο Πέτρος που στο movie project τον τίμησε σε μεγάλο βαθμό!!!
Επίσης να να πω πως σου ταίριαζε πολύ!!! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Α στο καλο!!Δε το περιμενα Αλχ!
Ουτε το Δημητρη περιμενα ΔΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Α στο καλο!!Δε το περιμενα Αλχ!
Ουτε το Δημητρη περιμενα ΔΑ
Τον θείο Γιάννη να τον ακούτε:whistle:

Special thanks to my mom,my dad,my girlfriend,my teammates,Mercury&Misskit,Libertus and Spark for the apologies:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
δεν υπαρχει αλλος ρολος σαν του μεντιουμ λεμε... ολοι ειναι αχρηστοι μπροστα στο μεντιουμ.. απο τη 2η μερα βγαζεις συμπερασματα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Special thanks to my mom,my dad,my girlfriend,my teammates,Mercury&Misskit,Libertus and Spark for the apologies:wall:
Αααααααα να το θέσω αλλιώς!
Τη μαμά μου και τον μπαμπά μου δεν τους ευχαριστώ! Όλο με βρίζαν που ήμουν στον η/υ κι έπαιζα παλέρμο. Τους ευχαριστώ όμως που με φέραν σε αυτόν τον κόσμο για να παίζω παλέρμο!
Girlfriend δεν έχω να ευχαριστήσω!
Τους teammates δεν τους ευχαριστώ γιατί παραλίγο να με σκοτώσουν.
Τη μισή ΣΕ την ευχαρίστησα προηγουμένως και την άλλη μισή την ευχαριστώ τώρα για να μην έχει παράπονο.
Τον Χάρη τον ευχαριστώ γιατί κάθε φορά που έλεγε πως είμαι αθώος μου έδινε δύναμη να συνεχίσω.
Και τον σπαρκ να ευχαριστήσω γιατί βοήθησε πολύ να διώξουμε αυτούς που ήθελα εγώ!

ps. Το "Χάρος" αντί για Χάρης γιατί έμεινε ασχολίαστο;
Κανείς δεν το παρατήρησε; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
δεν υπαρχει αλλος ρολος σαν του μεντιουμ λεμε... ολοι ειναι αχρηστοι μπροστα στο μεντιουμ.. απο τη 2η μερα βγαζεις συμπερασματα :/:
Ο πιο γαμάτος ρόλος (και ταυτόχρονα κι ο πιο δύσκολος) είναι του ΔΑ.
Και δεν σηκώνω αμφισβήτηση!
Είσαι κακός όμως πρέπει να φερθείς σαν πολίτης. Να ανακαλύψεις τους κακούς αλλά να τους βοηθήσεις. Κι αυτό χωρίς να χάσεις την εμπιστοσύνη του κοινού.
Όμως, ο καλύτερος ρόλος για τον Τάσο είναι το μέντιουμ.
Κι ούτε εδώ σηκώνω αμφισβήτηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Απορία προς τους δολοφόνους: Αφού ξέρατε ( ; ) ότι ήμουν αθώος, γιατί δε με δολοφονήσατε νωρίτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Απορία προς τους δολοφόνους: Αφού ξέρατε ( ; ) ότι ήμουν αθώος, γιατί δε με δολοφονήσατε νωρίτερα;
Κι εγώ έχω την ίδια απορία!
Ίσως να σκεφτόταν ότι και η γιατρός το ήξερε αυτό και πιθανόν να σε κάλυπτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Δε μπορούμε να αποκαλύψουμε τη τεχνική μας παίδες, ελπίζω να καταλαβαίνετε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Κι εγώ έχω την ίδια απορία!
Ίσως να σκεφτόταν ότι και η γιατρός το ήξερε αυτό και πιθανόν να σε κάλυπτε!
Χμ, δεν το είχα σκεφτεί αυτό, αλλά δε νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δε μπορούμε να αποκαλύψουμε τη τεχνική μας παίδες, ελπίζω να καταλαβαίνετε :whistle:
Η συνομιλία μας για το κάρφωμα τα έσπαγε:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Δυστηχως η Γιατρος δε πετυχε κανενα..και να πετυχαινα δε θα γινοταν δολοφονια απλα
εκει που ημουν 100% σιγουρα ηταν για τη δολοφονια Σπαρκ και Τσαρ...αλλα τοτε ημουν Κασπερ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δολοφονάκια, σας βοήθησα καθόλου με τη Μελανία;
Που το είπα αρχικά και την επόμενη το κάρφωσα εντελώς στο δημόσιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ναι, ναι, τραγικά καλή κίνηση εκ μέρους σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
κυρια ΣΕ ποσα θελετε για να κλεισω το ρολο του μεντιουμ για τα επομενα 1000 παλερμο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top