Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
:pfff: με διώξατε:pfff:
αντί να κυνηγάτε τους δολοφόνους, διώξατε αθώο :mad:. εγώ θα το θυμάμαι αυτό, τα γατιά δεν ξεχνάνε :shifty: εγώ πιστεύω πως ένοχοι είναι ο Αλχεμιστ, ο Ντεμ και ίίσως ή ο dimijim ή η πεταλούδα. :hmm:
σίγουρα αθώοι (και αυτό φαίνεται σστους 2 πρώτους, αφού τα έχουμε πει τόσες φορές :P): τσαφ, εντάξει, ο σπαρκ (δήμαρχος) και νομίίίζω λιμπ. για τους άλλους δεν μπορώ να πω με σιγουριά τι είναι

αντίο :pfff: (:cry_x:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Θα γράψω μόνο ένα μήνυμα, σύντομο, με ψήφο, γιατί είμαι πτώμα, και αύριο πτώμα θα είμαι και θα μπω από το κινητό για τις εξελίξεις.
Λοιπόν, είμαι ευχαριστημένος όπως και να'χει με το εξελίχθηκε η ψηφοφορία και πιστεύω ότι ήταν μια πολύ καλή επιλογή με τα δεδομένα που είχαμε.Μακάρι η Μελανία να είχε ρωτήσει!Αλλά δεν ήταν ονλαιν και τότε με την Ηχώ και δεν πήραμε καμία άλλη πληροφορία.Τέλος πάντων.
Ριρίκα.Ομολογώ πως στις τελευταίες, ξέρω γω, 50 σελίδες δεν έχω ιδέα τι γράφει ο dimijim.Σποραδικά διαβάζω κανένα μήνυμά του που προλαβαίνω και συμπεριλαμβάνοντας και τη συμπεριφορά του στους αρχικούς γύρους, θεωρώ ότι είναι φρούτο.Φρούτο σημαίνει ότι δεν είναι ύποπτος, απλά ότι ψάχνεται.Ένα στυλ σαν τον Libertus, ο οποίος νταξ, ας πούμε είναι ο Σέρλοκ, και ο dimijim το μπατσόνι για τους καφέδες και τη τυρόπιτα :P Επομένως, και επειδή έχουν μείνει ελάχιστοι γύροι νομίζω πως είναι κάκιστη επιλογή ο dimijim.Εσύ από την άλλη σε όλο το παιχνίδι ήσουν χαμένη και είχα διαβάσει και ένα ποστ του Libertus για τη γενικότερη συμπεριφορά σου στο παιχνίδι, που ήταν πολύ κατατοπιστικό.Παρόλα αυτά, νυστάζω τόσο πολύ που δε μπορώ να επεκταθώ.Επανέρχομαι το πρωί.Νύχτες.

Α, και για τη δολοφονία του Σπαρκ, ε πείτε μου ότι δε την περίμενε κάποιος πριν 10 γύρους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ξέρεις ποιό είναι το περίεργο ρε Αλχ, αντί να υπερασπιστείς τον εαυτό σου όσον αφορά αυτά που είπα για σένα κάθεσαι και υπερασπίζεσαι το Δημήτρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ακριβώς, αύριο μένουν τέσσερα άτομα.Άρα έχουμε μόνο δύο γύρους ακόμη.
Ο Alchemist και ο Dem τρώγονται μεταξύ τους γενικά και δε νομίζω να έχουν κακό ρόλο τελικά.Ο δεύτερος ούτως ή άλλως θα αποχωρήσει.Για τους υπόλοιπους σου είπα τη γνώμη μου.Η μόνη που δεν κολλάει σε όλο αυτό είναι η Έλενα και ειλικρινά απορώ και εγώ που είμαι ο μόνος που την κατηγορεί.

Βασικά, μπορεί να αποχωρήσει και μόνο ένα... Δεν ξέρουμε αν θα πετύχει η δολοφονία και δεν ξέρουμε σίγουρα ότι δεν θα είναι ο Demlogic mvp. Απλώς δεν θεωρώ ότι η Έλενα είναι τόσο ένοχη όσο την παρουσιάζεις.
Μας βλέπω και τους δύο ανυποχώρητους οπότε μάλλον θα φανεί στο τέλος ποιος είχε δίκιο... Είμαστε πολύ πεισματάρηδες τελικά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.


Εγώ δεν έβαλα καμιά μουσικούλα και ζηλεύω... Κολλάει και με την νύχτα σήμερα, οπότε...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Το Παλέρμο έχει γίνει το μόνιμο στέκι των φαντασμάτων...:redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

Ας βάλω τα φαντασματάκια μας για ύπνο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Φαντασματάκια, αν μας παίζετε τόσο ωραία κομματάκια, δεν μας χαλάει καθόλου... Να μείνετε όσο θέλετε... :redface:



ps. Ξέρω έπεσα πάλι στα πολύ κλασσικά, αλλά το σηκώνει η ώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.


You're all creeps...
You're all weirdos...
What the hell am I doing here??
I don't belong here!!!


Just kidding...im the wierdest of you all
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
αλήθεια, τώρα τελευταία γιατί δε μιλάτε; την πρώτη εβδομάδα γράψαμε 150 σελίδες :confused:

συγγνώμη, επιστρέφω στη φυλακή/ τάφο μου (δεν ξέρω αν μετά την ψηφοφορία καταδικάστηκα σε θάνατο :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,989 μηνύματα.


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ξέρεις ποιό είναι το περίεργο ρε Αλχ, αντί να υπερασπιστείς τον εαυτό σου όσον αφορά αυτά που είπα για σένα κάθεσαι και υπερασπίζεσαι το Δημήτρη.

Ε, καλά ρε Ριρίκα, έχουμε μείνει 6 άτομα.Αν τώρα δεν πω την άποψή μου, πότε?Δε με έπεισαν τα επιχειρήματά σου για τον τύπο και έχω μια δική μου θεωρία.Δηλαδή πρέπει να το αφήσω σε σένα που αν μη τι άλλο είσαι και από τους top suspects τώρα?Πώς και θυμήθηκες τώρα να συμμετέχεις, αλήθεια?
Τον εαυτό μου τον υπεράσπισα μια χαρά όταν στράφηκαν πάνω μου με μαλακίες, μην ανησυχείς.
dimijim, για πες και συ τα δικά σου μια, να δούμε τι ρόλο βαράς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Σταματήστε να τρώγεστε οι πολίτες και πονηρευτείτε λίγο.
Ψήφος στην aegloswen.Πόσοι πρέπει να μείνουμε, για να καταλάβατε ότι είναι δολοφόνος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
dimijim, για πες και συ τα δικά σου μια, να δούμε τι ρόλο βαράς.
Έχω βαρεθεί να τα λέω και να τα λέω και να τα ξαναλέω.
Διάβαστε και κανένα post μου δηλαδή.
Δεν έχει αλλάξει κάτι από χθες κι αν αλλάξει τότε θα σχολιάσω.
Αλλιώς αναμονή μέχρι τη δολοφονία...
Εσύ όμως αλχ για πες μας μερικά πράγματα!
Ποιος θεωρείς ότι πρέπει να φύγει σήμερα;
Πόσοι δολοφόνοι έχουν μείνει μέσα και ποιοι είναι αυτοί;
Τι γνώμη έχεις για την Έλενα;
Τι ρόλο έχει η πεταλούδα;
Να σε ακούσουν κι εσένα τα σίγουρα πολιτάκια μας Χάρος κι Ακριβός και να μας πουν κι εμάς τους χαζούς αν πρέπει να σε ψηφίσουμε ή όχι...

ps. Δε χρειάζεται να με υπερασπίζεσαι και να βρίσκεις τον μπελά σου.
Η πεταλούδα είναι έμπειρη παίχτρια και μπορεί να τα γυρίσει αυτά πίσω.
Και ξαφνικά να βγάλουν άλλους σαν δολοφόνους αντί για τη σίγουρη που είναι αυτή.

Κάτι ξέχασα...
Ψόφος στην blue_butterfly!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Καλημέρα κι από τον εξαντλημένο tsarachaf. Όλο το πρωί κάνω δουλειές, πέθανα μιλάμε...

Νταξ, κλασσικά, ο Δημήτρης λέει Ριρίκα, ο Χάρης Έλενα και οι υπόλοιποι λιάζονται...

Δεν έχω πειστεί για την Έλενα, δεν μου κάνει κάτι. Αλλά δεν μου αρέσει κιόλας που δεν συμμετέχει...

Άλχεμιστ, μιας και ξύπνησες ρε συ, κελάηδησε λίγο, να δούμε και τι παίζει με την πάρτυ σου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ας καταχωρήσουμε και καμία ψήφο. :P Γεια σας! Ο Αλχ έκανε ποστ λέγοντας κάτι για ψήφο, αλλά ψήφο δεν έδωσε, right? Μήπως δεν κατάλαβα καλά ρωτάω.. :redface:

Λίστα για Τετάρτη 04/07
  1. aegloswen
  2. Alchemist
  3. blue_butterfly -> dimijim
  4. Demlogic
  5. dimijim -> blue_buttefly
  6. Libertus -> aegloswen
  7. tsarachaf
Ψήφοι
1 aegloswen
1 blue_buttefly
1 dimijim
Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
aegloswen: #1
blue_butterfly: #1
Demlogic: #1
Eileen: #1, #2
Elena Kr: #1
love_angel: #1, #2, #3
MAYROULIS:#1
Noisette: #1
SparklingGrey: #1
Guest 278211: #1
Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

Καθόλου... Στην κούραση πέθανα γιατί κοιμήθηκα 4 ώρες και τρέχω από τις 9. Αν και δεν θα με ξάφνιαζε το να με σκοτώσουν σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ο Αλχ έκανε ποστ λέγοντας κάτι για ψήφο, αλλά ψήφο δεν έδωσε, right? Μήπως δεν κατάλαβα καλά ρωτάω.. :redface:
Μπορεί κι αυτός να είναι ερωτευμένος... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top