Παλέρμο #36 - The Movie Project Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Κυρίες και κύριοι,
Καλησπέρα και καλώς ήλθατε στην τελετή απονομής των oscars για το Παλέρμο #36. :D Χωρίς πολλά λόγια (μη χαίρεστε, τα κρατάω για το τέλος), ας ξεκινήσουμε την απονομή... Η σειρά είναι τυχαία κυρίως, μόνο το πρώτο (:redface:) και τα 4 τελευταία μπήκαν εσκεμμένα σε αυτή τη σειρά.
  • Όσκαρ Ευσυνείδητου Δολοφόνου
    foreverfreak - Δε σκότωσε ποτέ κανέναν. :redface:
  • Όσκαρ Διακριτικότητας
    Phobe - Είχε ρόλο, αλλά δεν την υποπτεύθηκε ποτέ κανείς. :shifty:
  • Όσκαρ Χειρότερου Πολίτη
    Johnnaousa - Εσύ το ζήτησες!
  • Όσκαρ Αυτομόλησης
    Σπυράκος (^^) - Από την αρχή φάνηκε πως αποφάσισες να συνταχθείς με τους πολίτες. Με τα τελευταία σου λόγια επιβεβαιώθηκα. :P
  • Όσκαρ Πολυλογίας
    Όοοοχι, δεν είναι παίκτης, είναι μέλος της ΣΕ και είναι ο dimijim!
  • Όσκαρ Πρωτοεμφανιζόμενης
    Στο Πουλάκιιι! :P
  • Όσκαρ Ρομαντικού Ειδυλλίου
    ggeorge1976 - Himela
  • Όσκαρ Ανευθυνότητας
    JaneWin - Χαχα, ωραίο!
  • Όσκαρ Σεναρίου
    Himela ( ή σεντονιού :P)
  • Όσκαρ Χειρότερου Βοηθού
    Τάσος97 (ο Δημήτρης επέμενε!)
  • Όσκαρ πιο Ανατρεπτικού Ρόλου
    soter - Έσωσε τους πολίτες τελευταία στιγμή.
  • Όσκαρ Αυθορμητισμού
    love_angel - Λεμονάδα θέτε; Να σας φέρω! Να παραιτηθώ θέτε; ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ! :P
  • Όσκαρ Αυταπάρνησης
    CiNeFiL - Θυσιάστηκε για να καλυφθούν οι συν-δολοφόνοι της! :cry_x:
  • Όσκαρ Απερισκεψίας
    Drama Prinzessin - Μα να πας να καρφωθείς;; :P
  • Όσκαρ Chameleon
    Φυσικά στη Ριρίκα που ήταν το άτομο με τους περισσότερους ρόλους. :P
  • Όσκαρ «Διάνα!»
    Θα το μοιραστούν οι Myrtle και Πατρεύς (αλφαβητικά), γιατί έκαναν και οι δύο πολύ εύστοχες επιλογές τις νύχτες που τριγύριζαν!
  • Όσκαρ «..στο γάμο του Καραγκιόζη!»
    maria775m - Μάζευε στο ιατρείο της όσους δεν είχαν ανάγκη. :P
  • Όσκαρ Fair Play
    Πηγαίνει στην ομάδα των δολοφόνων, γιατί θυσίασε ένα μέλος της, για να είναι δίκαιο το παιχνίδι. :)
  • Όσκαρ Α' Γυναικείου Ρόλου
    Eileen
  • Όσκαρ Α' Ανδρικού Ρόλου
    bluestas95
  • Όσκαρ χειρότερης ερμηνείας (το χρυσό βατόμουρο :P)
    maria....

Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να ευχαριστήσω τους παίκτες που βοήθησαν να κυλήσει ομαλά το παιχνίδι, την ομάδα των moderators που βοηθούσε σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, το Δημήτρη που αφιέρωσε χρόνο από το διάβασμά του και αν ξεχνάω κάποιον, να ξέρει πως τον ευχαριστώ κι αυτόν. :P Τέλος, σας ευχαριστούμε που παρευρεθήκατε στην τελετή απονομής των βραβείων και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σε μια από τις πτήσεις μας (wtf? αυτό είναι από αλλού!).

~* The End *~

Τι να κανουμεε; όσο να ναι δεν μαρεσει να ειμαι δολοφονος:redface:

Παντως μου αρεσε το παιχνιδι καθε μερα το παρακολουθουσα :'( Μπραβοο πολιτεςςςς *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πάαααααααααααλι με τον πόρνο πήγα; Ρε τι πάθαμε; Εγώ, ένας οικογενειάρχης ντετέκτιβ, να πηγαίνω συνέχεια με τον πόρνο... απαπαπαπα...

Μου ρθε μια ιδέα, θα με βρίσετε και οι δυο αλλά δεν πειράζει.
Εσύ ήσουν η μόνη κάτοικος του Παλέρμο που πήγε με τον πόρνο 2 φορές ενώ ο Χάρης ήταν ο μόνο άντρας που πήγε με τον πόρνο (ανωμαλεεεεεεε).
Επισης εσυ με τον Χαρη ειχατε μια πολυ καλη κοντρα στ παιχνιδι.
Μηπως το γεγονος οτι ο Χαρης σου εκλεψε τον πορνο για μια νυχτα σε εκνευρισε και στραφηκες πανω του;
Μηπως ηθελες να μαθεις την ταυτοτητα του γιατι ηταν ο μονος γκει του χωριου; (σορρυ χαρη αλλα τα γεγονοτα μιλανε από μονα τους...)
Ή μήπως στράφηκες στον Χάρη, εκνεύρισες τον πόρνο κι άγχωσες τον μικρό κι έτσι ο πόρνος απέρριψε εσενα και πήγε με τον Χάρη για να τον ηρεμήσει και να τον βοηθησει στο παιχνιδι;
Τι εγινε πραγματικα;
Τι συνεβη αναμεσα σε εσενα και τον πορνο, αναμεσα στον χαρη και τον πορνο, αναμεσα σε σενα και τον χαρη;
Τι περιεργο τριγωνο ειναι αυτο;
Αυτη η συμπτωση εμενα δεν με αρεσε, κατι βρωμαει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Τασουλη αν θες στειλε πιμι να σου πω απ εκει λεπτομερειες για το τι θα κανω με την πρωην σου. Ριρικα περναω σε λιγο να σε παρω να φυγουμε.
Εε όχι και να χωρίσεις το καλύτερο ζευγάρι του φόρουμ!:mad:

Άννα, ευχαριστώ για το όσκαρ απερισκεψίας..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τι να κανουμεε; όσο να ναι δεν μαρεσει να ειμαι δολοφονος:redface:

Παντως μου αρεσε το παιχνιδι καθε μερα το παρακολουθουσα :'( Μπραβοο πολιτεςςςς *.*
No worries, ούτε εμάς μας άρεσε πολύ!:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
No worries, ούτε εμάς μας άρεσε πολύ!:redface::P

Αν το πες για πλακα οκ!!Παντως εμενα μου αρεσε οπως επαιξα μεχρι να γινει η μ@λ@κι@ με τον John!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εμας πάντως δε μας αρεσε που εφυγε νωρις ο σπυρος!
Ενταξει χαλουσε πολυ τους δολοφονους κι αρχικα ηταν ο μονος τροπος για να χασουνε αλλα τι να κανουμε, παλερμο χωρις σπυρακο δε γινεται!
Ήταν άχρωμο, του έλειπε μια νοτα σπαμ...
Δηλαδη τις τελευταιες μερες θα ειχαμε τοση ησυχια αν ηταν μεσα κι ο σπυρακος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Να μιλάς για τον εαυτό σου, Δημήτρη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Χειροτερου βοηθού.. Καλά θα το αποδεχτω.. Είχα σχεδιο ομως :'(
Μη με δινετε κακους ρολους, Αννα συμφωνεις; Δεν το κατεχωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Δημήτρη έχεις σκεφτεί καθόλου να λιγοστέψεις τα λόγια σου; :hmm:

Πλάκα κάνω, απλώς είσαι λίγοοο παραπάνω πολυλογάς. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Υπήρχε μια ωραία εποχή που όλοι τσακώνονταν για τους κακούς ρόλους. Όμως όχι πια. The new era has began. Εγώ εξακολουθώ να βρίσκω τους κακούς ρόλους πιο ενδιαφέροντες πάντως. Αν δεν υπήρχαν οι κακοί θα γυρίζαμε τη μελωδία της ευτυχίας σε αυτήν την πόλη. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ΙΙΙΙΙΙΙΙ ο τζιμυ πηρε το βραβειο του Σπυρου;; αισχοοος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Δημήτρη, είναι απλό! Εγώ κι ο Χάρης είμασταν ζευγάρι υπεράνω πάσης υποψίας, μέχρι που ανακάλυψα ότι είναι μαφιόζος, τον χώρισα και από τότε τον κυνηγάω σε κάθε σοκάκι του Παλέρμο. Εκείνος, για να με εκδικηθεί πήγε μια νύχτα στον πιο διάσημο πόρνο του Παλέρμο και του είπε να με σαγηνεύσει ώστε να τον αφήσω ήσυχο. Ο πόρνος το έκανε δύο φορές, αλλά εγώ όλες τις υπόλοιπες νύχτες δεν ξέχασα την υπόσχεση που είχα δώσει στον πρώην άντρα μου. Ότι όσα χρόνια κι αν περάσουν, εγώ με τα ίδια μου τα χέρια θα τον παραδώσω στην αστυνομία (την καλή, όχι την διεφθαρμένη), θα ανακαλύψω όλη την συμμορία του και θα απαλλάξω τους πολίτες του Παλέρμο μια και καλή!

Αυτό που είδες, λοιπόν, ήταν τα τελευταία στάδια της ιστορίας μας μέχρι που κατάφερα μαζί με τους υπόλοιπους πολίτες να τον εξολοθρεύσω. Και εκείνον αλλά και την νέα του ερωμένη και αρχιμαφιόζα Ζωίτσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δημήτρη, είναι απλό! Εγώ κι ο Χάρης είμασταν ζευγάρι υπεράνω πάσης υποψίας, μέχρι που ανακάλυψα ότι είναι μαφιόζος, τον χώρισα και από τότε τον κυνηγάω σε κάθε σοκάκι του Παλέρμο. Εκείνος, για να με εκδικηθεί πήγε μια νύχτα στον πιο διάσημο πόρνο του Παλέρμο και του είπε να με σαγηνεύσει ώστε να τον αφήσω ήσυχο. Ο πόρνος το έκανε δύο φορές, αλλά εγώ όλες τις υπόλοιπες νύχτες δεν ξέχασα την υπόσχεση που είχα δώσει στον πρώην άντρα μου. Ότι όσα χρόνια κι αν περάσουν, εγώ με τα ίδια μου τα χέρια θα τον παραδώσω στην αστυνομία (την καλή, όχι την διεφθαρμένη), θα ανακαλύψω όλη την συμμορία του και θα απαλλάξω τους πολίτες του Παλέρμο μια και καλή!

Αυτό που είδες, λοιπόν, ήταν τα τελευταία στάδια της ιστορίας μας μέχρι που κατάφερα μαζί με τους υπόλοιπους πολίτες να τον εξολοθρεύσω. Και εκείνον αλλά και την νέα του ερωμένη και αρχιμαφιόζα Ζωίτσα!

Θέλω πολύ να ακούσω και τις άλλες πλευρες!
Τι θα δηλωσει ο Χάρης κι ο Πόρνος...

edit: Δηλαδη ο Χάρης πήγε στον πόρνο, του ζήτησε μια χάρη κι ο πόρνος για να την κάνει ζήτησε να κοιμηθεί μαζί του; Δηλαδή ο Χάρης πήγε με καλό σκοπό στον πόρνο αλλά τελικά ο πόρνος τον βιάσε; Δηλαδη ο πορνος ηταν ο γκει; Εισαι σιγουρη; Εμενα παλι κατι μου βρωμαει σε αυτην την ιστορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Θέλω πολύ να ακούσω και τις άλλες πλευρες!
Τι θα δηλωσει ο Χάρης κι ο Πόρνος...

edit: Δηλαδη ο Χάρης πήγε στον πόρνο, του ζήτησε μια χάρη κι ο πόρνος για να την κάνει ζήτησε να κοιμηθεί μαζί του; Δηλαδή ο Χάρης πήγε με καλό σκοπό στον πόρνο αλλά τελικά ο πόρνος τον βιάσε; Δηλαδη ο πορνος ηταν ο γκει; Εισαι σιγουρη; Εμενα παλι κατι μου βρωμαει σε αυτην την ιστορια...


Όχι, βρε! Εκείνη την νύχτα ο Χάρης δεν πήγε με τον πόρνο. Απλά του πλήρωσε το νυχτοκάματο για να του μιλήσει και να του ζητήσει αυτή τη χάρη. Κατάλαβες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δημήτρη έχεις σκεφτεί καθόλου να λιγοστέψεις τα λόγια σου; :hmm:

Πλάκα κάνω, απλώς είσαι λίγοοο παραπάνω πολυλογάς. :redface:

Δε λιγοστεύω τίποτε
Απ μεθαύριο δε θα μιλάω καθόλου
Θέλετε να με χάσετε από τώρα;
Γιατί δεν τα λέγατε αυτά και στην Σύλβια που έγραφε σεντονάρες;


Υπήρχε μια ωραία εποχή που όλοι τσακώνονταν για τους κακούς ρόλους. Όμως όχι πια. The new era has began. Εγώ εξακολουθώ να βρίσκω τους κακούς ρόλους πιο ενδιαφέροντες πάντως. Αν δεν υπήρχαν οι κακοί θα γυρίζαμε τη μελωδία της ευτυχίας σε αυτήν την πόλη. :pfff:

Ανα μπραβο, συμφωνω!
Οι κακοι ειναι οι πιο ωραιοι ρολοι!
Εγω θελω ξανα να γινω δολοφονος!


Χειροτερου βοηθού.. Καλά θα το αποδεχτω.. Είχα σχεδιο ομως :'(
Μη με δινετε κακους ρολους, Αννα συμφωνεις; Δεν το κατεχωωωω

Συγνωμη ρε Τάσο αλλά ήσουν ο χειρότερος βοηθός!
Μην κλαις όμως...
Εμενα παντως με απογοητευσες, περιμενα μεγαλο παιχνιδι απ σενα...

Όχι, βρε! Εκείνη την νύχτα ο Χάρης δεν πήγε με τον πόρνο. Απλά του πλήρωσε το νυχτοκάματο για να του μιλήσει και να του ζητήσει αυτή τη χάρη. Κατάλαβες;

Ναι αλλά ο πόρνος μας είπε πως μύησε τον Χάρη στα μυστικά του έρωτα.
Που σημαίνει ότι κάτι κάνανε...
Μάλλον δεν μας τα λες καλα εσύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω παντως προτιμω να ειμαι δολοφονος:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ. ^^
Έχει περισσότερο σασπένς και περιπέτεια. :happy:
Εξάλλου, γνωρίζεις ότι οι υπόλοιποι είναι πολίτες και αν τους βλέπεις να τσακώνονται μεταξύ τους, έχει πολύ γέλιο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πολιτακια, τα θερμα μου συγχαρητηριααααααααααααααααα!!
Συνδολοφονια μου, χιλια συγνωμη, επαιξα χαλια, το ξερω...
Μολις ειδα το ρολο μου, η απογοητευση ηταν κατι παραπανω απο φανερη στο προσωπο μου!! Ξενερα απιστευτη...
Δεν ειχα χρονο και δε σας ελεγα ψεματα γ@@ω την τυχη μου:P:P!! Δεν ειχα χρονο να αρχισω τις αμπελοφιλοσοφιες μου, ουτε να αναλυω τις κινησεις μου με τις ωρες με τα συνδολοφονια μου... Κριμα, γιατι υπο αλλες συνθηκες θα τον ειχα χαρει πολυ περισσοτερο αυτο το ρολο!!!

Συγχαρητηρια στην απιστευτη Himela, που πραγματικα σε αυτο το παλερμο αναπληρωσε το μεγαλο μου κενο:P!!
Συγχαρητηρια και στη Ριρι, που για απλος πολιτης εκανε πολυ καλες μαντεψιες!!
Συγχαρητηρια και στη Myrtle, που ενω την ειχαμε ολοι για αντιπαλο μαφιοζο μας προεκυψε ντετεκτιβ (θελω το ρολο μου πισωωωωωωω:P)!!

Επισημανση: Η πορνη ειναι με τους ΜΑΦΙΟΖΟΥΣ!!!!! Οκ παιδια?? Ουτε η Κλεποπατρα, ουτε ο Πετρος φανηκε να το καταλαβαν...
Ρε Ρομπεν, γιατι πας να μου παιξεις νεκροφανεια πανω στην πρωτη δολοφονια και ενω εισαι με τους μαφιοζους??? Περιμενε λιγο να δεις τι θα πουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Επισημανση: Η πορνη ειναι με τους ΜΑΦΙΟΖΟΥΣ!!!!! Οκ παιδια?? Ουτε η Κλεποπατρα, ουτε ο Πετρος φανηκε να το καταλαβαν...
Ρε Ρομπεν, γιατι πας να μου παιξεις νεκροφανεια πανω στην πρωτη δολοφονια και ενω εισαι με τους μαφιοζους??? Περιμενε λιγο να δεις τι θα πουμε...

O Πέτρος έπαιξε πολύ καλά
Κοιμήθηκε 2 φορές με την μυρτλ, κοιμήθηκε με τη νοσοκόμα και κυρίως με την αντίπαλη μαφιόζο την ημέρα της δολοφονίας της.
Βοηθούσε τα δολοφονάκια τη νύχτα.
Και βεβαίως με τη στάση του προκαλούσε να τον βγάλουν, τραβούσε πάνω του τις υποψίες αλλά την τελευταία μέρα την έκαψε τη Ζωή.
Αν τώρα όλα αυτά τα έκανε με σκοπό ή στην τύχη επειδή δεν παρακολουθούσε το παιχνίδι δεν μπορούμε να το ξέρουμε...

Τον ρομπεν εκεινη τη στιγμη που επαιξε την νεκροφανεια ηθελα να τον σκοτωσω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
O Πέτρος έπαιξε πολύ καλά
Κοιμήθηκε 2 φορές με την μυρτλ, κοιμήθηκε με τη νοσοκόμα και κυρίως με την αντίπαλη μαφιόζο την ημέρα της δολοφονίας της.
Βοηθούσε τα δολοφονάκια τη νύχτα.
Και βεβαίως με τη στάση του προκαλούσε να τον βγάλουν, τραβούσε πάνω του τις υποψίες αλλά την τελευταία μέρα την έκαψε τη Ζωή.
Αν τώρα όλα αυτά τα έκανε με σκοπό ή στην τύχη επειδή δεν παρακολουθούσε το παιχνίδι δεν μπορούμε να το ξέρουμε...

Τον ρομπεν εκεινη τη στιγμη που επαιξε την νεκροφανεια ηθελα να τον σκοτωσω! :P
Ναι, απ'οσο βλεπω οι επιλογες του ηταν πολυ ευστοχες, μπραβο Πετραν:), αλλα οταν ηταν να κατηγορησει καποιον συνεχεια εμας ελεγε!! Ειχαμε και το Σπυρο με την κριση ταυτοτητας, δε μπορεσε να μας βοηθησει και ο Τασος...

Πφφφφφφ, δεν πειραζει. Την επομενη φορα καλυτερα;)!!
Θελω να ξαναγινω δολοφονος με τη Δεσποινα και να ζησουμε μεγαλες στιγμες:clapup::clapup:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top