Παλέρμο #36 - The Movie Project Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Συγχαρητηρια και στη Ριρι, που για απλος πολιτης εκανε πολυ καλες μαντεψιες!!
Η Diva ευχαριστεί.:redface::P
Ρε Ρομπεν, γιατι πας να μου παιξεις νεκροφανεια πανω στην πρωτη δολοφονια και ενω εισαι με τους μαφιοζους??? Περιμενε λιγο να δεις τι θα πουμε...
Τον ρομπεν εκεινη τη στιγμη που επαιξε την νεκροφανεια ηθελα να τον σκοτωσω! :P
Αφήστε ήσυχο τον Τασούλη μου ρε γουρούνια.:mad: Αφού δεν μπορεί η καρδιά του το δόλο και την κακία, θέλει να είναι πολιτάκος το καλό μου, τι σας κόφτει εσάς;:mad: Άντε:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ρε Ρομπεν, γιατι πας να μου παιξεις νεκροφανεια πανω στην πρωτη δολοφονια και ενω εισαι με τους μαφιοζους??? Περιμενε λιγο να δεις τι θα πουμε...
Ηθελα να αθωωθω στα ματια των πολιτων για να τους παρω μαζι μου. Και μετα θα κανατε παρτυ!
Η Diva ευχαριστεί.:redface::P


Αφήστε ήσυχο τον Τασούλη μου ρε γουρούνια.:mad: Αφού δεν μπορεί η καρδιά του το δόλο και την κακία, θέλει να είναι πολιτάκος το καλό μου, τι σας κόφτει εσάς;:mad: Άντε:redface::P

Δε θελω να ειμαι κακος τελος. Δεν ξερω πως να προσποιηθω τον καλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Βέβαια σχημάτισα λάθος εικόνα για τα υπόλοιπα άτομα που σε ψήφισαν κυρίως για τη Μαρία(σκέτο) που στο μυαλό μου ήταν δηλωμένη δολοφόνος. Αχ βρε Μαρία, είπαμε να μας μπερδέψεις αλλά όχι και τόσο.
Ναι ναι... και ενώ πίστευες τα ίδια με μένα είπες να με κατηγορήσεις... αλλά είπαμε μπλόφαρες και δεν ήσουν σε θέση να σκεφτείς λόγω του κρυολογήματος!!!
Τέλος πάντων το προσπερνώ!! :P

[*]Όσκαρ «..στο γάμο του Καραγκιόζη!»
maria775m - Μάζευε στο ιατρείο της όσους δεν είχαν ανάγκη. :P

Ωωωω ευχαριστώ πολύ!!!

Εεεε τι φταίω εγώ που το πουλάκι μας βγήκε αλεξίσφαιρο;; :whistle:
Και στην δεύτερη δολοφονία της μπλου κάτι μου έλεγε να σώσω αυτήν αλλά τελικά είπα: "μπααα αυτή είναι ο αντίπαλος!! δεν κινδυνεύει αυτή!!

Αλλά τελικά...

Δεν πειράζει σημασία έχει που κερδίσαμε και.. πήραμε και βραβείο!!! :P


Και τελικά ναι... παίζει να είμαι το μοναδικό άτομο εδώ μέσα (αλλά και στο live παιχνίδι) που θέλει να είναι πολιτάκος!! Έστω και απλός... :redface::P
οπότε μελλοντική ΣΕ ξέρεις... ;)

_______________
edit: οκ έκανα λάθος... τελικά και άλλοι θέλουν να ναι πολιτακια!!! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πολιτακια, τα θερμα μου συγχαρητηριααααααααααααααααα!!
Συνδολοφονια μου, χιλια συγνωμη, επαιξα χαλια, το ξερω...
Μολις ειδα το ρολο μου, η απογοητευση ηταν κατι παραπανω απο φανερη στο προσωπο μου!! Ξενερα απιστευτη...
Δεν ειχα χρονο και δε σας ελεγα ψεματα γ@@ω την τυχη μου:P:P!! Δεν ειχα χρονο να αρχισω τις αμπελοφιλοσοφιες μου, ουτε να αναλυω τις κινησεις μου με τις ωρες με τα συνδολοφονια μου... Κριμα, γιατι υπο αλλες συνθηκες θα τον ειχα χαρει πολυ περισσοτερο αυτο το ρολο!!!

Συγχαρητηρια στην απιστευτη Himela, που πραγματικα σε αυτο το παλερμο αναπληρωσε το μεγαλο μου κενο:P!!
Συγχαρητηρια και στη Ριρι, που για απλος πολιτης εκανε πολυ καλες μαντεψιες!!
Συγχαρητηρια και στη Myrtle, που ενω την ειχαμε ολοι για αντιπαλο μαφιοζο μας προεκυψε ντετεκτιβ (θελω το ρολο μου πισωωωωωωω:P)!!

Επισημανση: Η πορνη ειναι με τους ΜΑΦΙΟΖΟΥΣ!!!!! Οκ παιδια?? Ουτε η Κλεποπατρα, ουτε ο Πετρος φανηκε να το καταλαβαν...
Ρε Ρομπεν, γιατι πας να μου παιξεις νεκροφανεια πανω στην πρωτη δολοφονια και ενω εισαι με τους μαφιοζους??? Περιμενε λιγο να δεις τι θα πουμε...
οπως σου ειπα επιμενω οτι σου παει περισσοτερο να εισαι πολιτης:) αντε να κανονισουμε μια φορα να παιξουμε και απο κοντα Παλερμοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
οπως σου ειπα επιμενω οτι σου παει περισσοτερο να εισαι πολιτης:) αντε να κανονισουμε μια φορα να παιξουμε και απο κοντα Παλερμοοο

Θα σε δολοφονήσω.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Θα σε δολοφονήσω.:devil:
αυτό δεν θα γίνει ποτέ..αφου και τοτε εγω ημουν ο δολοφονος μικρο αθωο πολιτακι:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
αυτό δεν θα γίνει ποτέ..αφου και τοτε εγω ημουν ο δολοφονος μικρο αθωο πολιτακι:whistle:
Θα το δούμε αυτό.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ναι, ναι δεν το ήθελες.:mad: Κωλομαφιόζε-.- Και βέβαια όλοι το Σπυράκο κατηγόρησαν, άντε μωρέ -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αφηστε παιδιααααα;P Δεν σπαμαραα εσκαγα απο το κακο μ που δεν μπορουσα να γραψω:P Ωστε ΠΟΡΝΗΗ ο Πατρευς;PΤο ειχα φανταστει:P :hehe: Ασε Ριρικααα εμενα τον αθωοο μαφιοζακο:$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Αφηστε παιδιααααα;P Δεν σπαμαραα εσκαγα απο το κακο μ που δεν μπορουσα να γραψω:P Ωστε ΠΟΡΝΗΗ ο Πατρευς;PΤο ειχα φανταστει:P :hehe: Ασε Ριρικααα εμενα τον αθωοο μαφιοζακο:$
Δε μιλάω για αυτό το παλέρμο, λέω για αυτό που ήταν αρχιμαφιόζος ο Νάουσα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,087 μηνύματα.
Πέτρο το παιχνίδι τελείωσε, μπορείς πια να μιλήσεις! Ή μήπως σου καλάρεσε και θες να συνεχίσεις να κοιμάσαι με κόσμο;;;;:P

Ρε σεις ξεκινάμε την Κυριακή ένα ακόμα παιχνίδι; Δεν μπορώ χωρίς παλέρμο! Δεν μπορώ χωρίς σεντόνια! Θα αρχίσω να αναλύω το παιχνίδι από την αρχή για να γράφω σεντόνια!:redface:

Α και να πω και στον φρικ οτι τώρα που αγαπήσαμε η κόντρα τελείωσε! Την επόμενη φορά θα ψηφίσω πρώτα το Σπυράκο!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
παιδια, αφού δεν πρόλαβα να παίξω στο παλέρμο, ποιος τσακώνεται μαζί μου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μαυρούλη εγώ, θέλεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Δε μιλάω για αυτό το παλέρμο, λέω για αυτό που ήταν αρχιμαφιόζος ο Νάουσα.:P
Αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ναιιιιιιιι με ειχε ξεγελασει:mad:
Πέτρο το παιχνίδι τελείωσε, μπορείς πια να μιλήσεις! Ή μήπως σου καλάρεσε και θες να συνεχίσεις να κοιμάσαι με κόσμο;;;;:P

Ρε σεις ξεκινάμε την Κυριακή ένα ακόμα παιχνίδι; Δεν μπορώ χωρίς παλέρμο! Δεν μπορώ χωρίς σεντόνια! Θα αρχίσω να αναλύω το παιχνίδι από την αρχή για να γράφω σεντόνια!:redface:

Α και να πω και στον φρικ οτι τώρα που αγαπήσαμε η κόντρα τελείωσε! Την επόμενη φορά θα ψηφίσω πρώτα το Σπυράκο!!!!!:clapup:

Οχι ας;,μην το παμε ετσι!!Ας ψηφισουμε δικαια!!Δεν μιλαει η τραβεστι ειδες;;$ Ναιιι να παιξουμεεε και αλλοοοο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
οπως σου ειπα επιμενω οτι σου παει περισσοτερο να εισαι πολιτης:) αντε να κανονισουμε μια φορα να παιξουμε και απο κοντα Παλερμοοο

Κι εγω σου ξαναλεω πως οταν εχω κεφια μπορω να φερω τα πανω-κατω;)!! Απλα αυτο το παιχνιδι δε μου κατσε καλα:P:redface:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Παιδια μοιραστε ρολους να παιξουμε τη Δευτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Παιδια μοιραστε ρολους να παιξουμε τη Δευτερα

Ναιιιιιιιι:D:D ΚΑΙ ΜΗΝ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟΝ ΤΑΣΟΥΛΗ ΚΑΚΟ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,087 μηνύματα.
Λοιπόν το θέμα για συμμετοχές άνοιξε. :)

Άννα περιμένουμε αν θες τα πμ που σας έστελναν οι παίκτες για να γελάσουμε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top