Παλέρμο #36 - The Movie Project Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ενημερώνω πως η ασυλία του αυτοκράτορα για την ψηφοφορία της Δευτέρας πηγαίνει ξανά στη Himela.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Το να είναι ο Πάτρευς αθώος και να προσπαθεί διώξει κάποιον μαφιόζο που τον ξέρει και η άλλη να είναι δολοφόνος και να θέλει να διώξει κάποιον αθώο πιο εύκολα αφού είχε ήδη αρκετές ψήφους.

Είχε πει που ήταν αλλά εσύ τι έκανες; Το προσπέρασες επειδή σε συνέφερε; Το ρώτησα και πριν αυτό αλλά δε μου απάντησες.

Τι λες πάλι; Πότε έμεινα σιωπηλός ο Νάουσα; Όταν έλειπες; Έχεις μπερδέψει τα λόγια σου, τι να πω.

ειπα θα μπορουσε και τα 2 αφου ομως δεν ηξερα ποιο ισχυε στα σιγουρα γιατι να τον ψηφισω?

αν το ειπε μετα δεν το ειδα αν το ειπε πριν δεν ξερω παντως και παλι και να το ειχα δει θα μπορουσε να ειναι ψεμα και η elenaki_arnea08 το ειχε κανει σε ενα παλερμο που ειχα παιξει πιο παλια

εμεινε σιωπηλος για καποια στιγμη οταν ειχε παρει 2 ψηφους οταν μιλουσαν για την μαρια... και την himela πριν βγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ναι ξερω δεν πρεπει να μιλάω αλλα δε γινεται να μην πω ούτε ΑΥΤΟ!

Καλή Χρονιά σε Όλους σας!
Ο Νέος Χρόνος να σας φέρει ό,τι επιθυμείτε! :)

ΣΕ: ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΓΡΑΨΕΤΕ ΠΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΖ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ειπα θα μπορουσε και τα 2 αφου ομως δεν ηξερα ποιο ισχυε στα σιγουρα γιατι να τον ψηφισω?

αν το ειπε μετα δεν το ειδα αν το ειπε πριν δεν ξερω παντως και παλι και να το ειχα δει θα μπορουσε να ειναι ψεμα και η elenaki_arnea08 το ειχε κανει σε ενα παλερμο που ειχα παιξει πιο παλια

εμεινε σιωπηλος για καποια στιγμη οταν ειχε παρει 2 ψηφους οταν μιλουσαν για την μαρια... και την himela πριν βγω!

Χαχαχαχαχα και καταλήγουμε στο ίδιο σημείο. Και για τον Νάουσα δεν ήσουν σίγουρη αλλά επέλεξες να τον ψηφίσεις και ας είχες περισσότερες κατηγορίες προς τον Πέτρο.

Από πολύ πριν ψηφίσεις το είχε πει. Υποθέτω ότι για να ψηφίζεις κάποιον έχεις κοιτάξει και τα μηνύματα του. Για εσένα δεν ισχύει αυτό; Και όσον αφορά την Έλενα, δε μας νοιάζει τι έγινε σε άλλα παλέρμο και πως έπαιζαν οι άλλοι παίκτες μας νοιάζει τι γίνεται σε αυτό και πως παίζουν οι παίκτες τώρα. Και αν ήθελες να συγκρίνεις γεγονότα ας σύγκρινες τουλάχιστον πράξεις του ίδιου ατόμου.

Χαχαχα λογικό να μη μιλάει κάποιος σε όλο το παιχνίδι, δεν μπορεί ανά πάσα στιγμή να είναι μες στο παιχνίδι. Θεωρείται σιωπηλός για αυτό το λόγο δηλαδή; Αφού όλη την υπόλοιπη ώρα συμμετείχε και ήταν μια χαρά ζωντανός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα και καταλήγουμε στο ίδιο σημείο. Και για τον Νάουσα δεν ήσουν σίγουρη αλλά επέλεξες να τον ψηφίσεις και ας είχες περισσότερες κατηγορίες προς τον Πέτρο.

Από πολύ πριν ψηφίσεις το είχε πει. Υποθέτω ότι για να ψηφίζεις κάποιον έχεις κοιτάξει και τα μηνύματα του. Για εσένα δεν ισχύει αυτό; Και όσον αφορά την Έλενα, δε μας νοιάζει τι έγινε σε άλλα παλέρμο και πως έπαιζαν οι άλλοι παίκτες μας νοιάζει τι γίνεται σε αυτό και πως παίζουν οι παίκτες τώρα. Και αν ήθελες να συγκρίνεις γεγονότα ας σύγκρινες τουλάχιστον πράξεις του ίδιου ατόμου.

Χαχαχα λογικό να μη μιλάει κάποιος σε όλο το παιχνίδι, δεν μπορεί ανά πάσα στιγμή να είναι μες στο παιχνίδι. Θεωρείται σιωπηλός για αυτό το λόγο δηλαδή; Αφού όλη την υπόλοιπη ώρα συμμετείχε και ήταν μια χαρά ζωντανός.

αν το παμε ετσι κανεις δεν ειναι σιγουρος για κανεναν αλλα και παλι δεν ειχα περισσοτερες κατηγοριες για τον Πετρο σκεφτομουν οτι μπορει να ηταν πληροφοριοδοτης η αντιπαλος μαφιοζος

οι τακτικες πολλες φορες ειναι ιδιες ομως αναλογα με τους ρολους!

στην αρχη συμμετειχε και οντως δεν μπορεις να εισαι ολη την ωρα στο παιχνιδι αλλα την συγκεκριμενη στιγμη ολως τυχαιως φανηκε παραξενο. Ομως γιατι δινεις τοσο βαση εκει? η δικη μου ψηφος δεν επηρεασε κανεναν οι υπολοιποι τον ψηφισαν για δικους τους λογους οχι για δικους μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ναι ξερω δεν πρεπει να μιλάω αλλα δε γινεται να μην πω ούτε ΑΥΤΟ!

Καλή Χρονιά σε Όλους σας!
Ο Νέος Χρόνος να σας φέρει ό,τι επιθυμείτε! :)

ΣΕ: ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΓΡΑΨΕΤΕ ΠΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΖ

Δε θα το διαγραψουμε...
Τουλαχιστον εγω που σας φυλαω για την ωρα δε μπορω να το διαγραψω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
αν το παμε ετσι κανεις δεν ειναι σιγουρος για κανεναν αλλα και παλι δεν ειχα περισσοτερες κατηγοριες για τον Πετρο σκεφτομουν οτι μπορει να ηταν πληροφοριοδοτης η αντιπαλος μαφιοζος

οι τακτικες πολλες φορες ειναι ιδιες ομως αναλογα με τους ρολους!

στην αρχη συμμετειχε και οντως δεν μπορεις να εισαι ολη την ωρα στο παιχνιδι αλλα την συγκεκριμενη στιγμη ολως τυχαιως φανηκε παραξενο. Ομως γιατι δινεις τοσο βαση εκει? η δικη μου ψηφος δεν επηρεασε κανεναν οι υπολοιποι τον ψηφισαν για δικους τους λογους οχι για δικους μου!
Ναι κανείς δεν είναι σίγουρος για κανέναν, μόνο όσοι χάρη στο ρόλο τους γνωρίζουν. Τι δεν είχες περισσότερες ψηφοφορίες καλό μου; Άντε πήγαινε να ξαναδείς το μήνυμα σου το χθέσινο. Έχεις καρφωθεί...

Υπάρχει όμως και ο χαρακτήρας και ο προσωπικός τρόπος παιχνιδιού του καθενός.

Πάλι για τους άλλους μιλάς; Σταμάτα να το κάνεις αυτό έχεις ήδη καρφωθεί και με αυτό που είπες καρφώθηκες ακόμα περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ναι κανείς δεν είναι σίγουρος για κανέναν, μόνο όσοι χάρη στο ρόλο τους γνωρίζουν. Τι δεν είχες περισσότερες ψηφοφορίες καλό μου; Άντε πήγαινε να ξαναδείς το μήνυμα σου το χθέσινο. Έχεις καρφωθεί...

Υπάρχει όμως και ο χαρακτήρας και ο προσωπικός τρόπος παιχνιδιού του καθενός.

Πάλι για τους άλλους μιλάς; Σταμάτα να το κάνεις αυτό έχεις ήδη καρφωθεί και με αυτό που είπες καρφώθηκες ακόμα περισσότερο.

ψηφοφοριες αποκλειεται κατηγοριες ισως!
ποιο ποστ?


υπαρχει αλλα γινεται καμια φορα και αυτο που ειπα

δεν μιλαω για τους αλλους λεω απλως οτι δεν τους επηρεαζω σε κατι. μονοι τους αποφασιζουν οποτε δεν ισχυει αυτο που λες οτι εγω τον εβγαλα και μετα απο την δικη μου ψηφο αρχισαν να τον ψηφιζουν και αλλοι, δεν φταιω εγω γι αυτο.




*και βγαινω λιγο θα μπω μετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ψηφοφοριες αποκλειεται κατηγοριες ισως!
ποιο ποστ?

υπαρχει αλλα γινεται καμια φορα και αυτο που ειπα

δεν μιλαω για τους αλλους λεω απλως οτι δεν τους επηρεαζω σε κατι. μονοι τους αποφασιζουν οποτε δεν ισχυει αυτο που λες οτι εγω τον εβγαλα και μετα απο την δικη μου ψηφο αρχισαν να τον ψηφιζουν και αλλοι, δεν φταιω εγω γι αυτο.

Κατηγορίες εννοώ:P Αυτό που ψήφισες.

Ήταν αρχή παιχνιδιού και θεωρώ τελείως χαζό και ένοχο να συγκρίνεις με άλλα παιχνίδια ενώ δεν έχεις δει καν τον τρόπο που παίζει σε αυτό το παιχνίδι.

Μπορείς χαλαρά να επηρεάσεις τους άλλους και αυτό φάνηκε με το ότι στη συνέχεια ακολούθησαν και άλλοι που τον ψήφισαν που πολύ πιθανόν ίσως να είναι και κάποιος από αυτούς δολοφόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ορίστε και η βασιλόπιτά μας!!!
Σας αρέσει;
Σε ποιόν θέλετε να δώσω το φλουρί;
Που σαι μαυρούλη;;;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ήμουν περαστικός από το Παλέρμο city και πέρασα να σας πω ένα Καλή Χρονιά και ευτυχισμένο ο καινούριος χρόνιος. Καλή συνέχεια και εύχομαι ο καινούριος χρόνος να βρει του δολοφόνους στην στενή.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Κατηγορίες εννοώ:P Αυτό που ψήφισες.

Ήταν αρχή παιχνιδιού και θεωρώ τελείως χαζό και ένοχο να συγκρίνεις με άλλα παιχνίδια ενώ δεν έχεις δει καν τον τρόπο που παίζει σε αυτό το παιχνίδι.

Μπορείς χαλαρά να επηρεάσεις τους άλλους και αυτό φάνηκε με το ότι στη συνέχεια ακολούθησαν και άλλοι που τον ψήφισαν που πολύ πιθανόν ίσως να είναι και κάποιος από αυτούς δολοφόνος.

επιμενω οτι για τον Τζον μου φαινοταν πιο βασιμη...δεν καταλαβα την κινηση του Πατρευς ενω του Τζον ηταν πιο ξεκαθαρη και ας μην ειχε κακο ρολο ηταν λαθος του να πει κατι τετοιο

οι τεχνικες ειναι συνηθως περιπου παρομοιες θα μπορουσε να ακολουθησει μια τετοια τεχνικη αν και δεν τον ψηφισα γι αυτο κυριως οσο για τα ποστ που δηλωνε ανοιχτα οτι ηταν πολιτης

και ξαναλεω δεν φταιω εγω για την ψηφο τους δεν ειπα ποτε σε κανεναν οτι ειμαι σιγουρη οτι ειναι αυτος αρα ψηφιστε τον ηταν δικη τους επιλογη δεν ευθυνομαι εγω που μετα απο το ποστ μου αποφασισαν κ αλλοι να τον ψηφισουν ηταν δικες τους οι ψηφοι οχι δικες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Χιλια συγνωμη, αλλα με φαγανε πριν την ωρα μου και δεν προλαβα να ευχηθω:

Καλη χρονια σε ολους παιδια, ο νεος χρονος να μας κανει καλυτερους ανθρωπους και να μας χαρισει απλοχερα τα βασικα: υγεια, δυναμη, αγαπη και πολλα χαμογελα!! Ολα τα αλλα παλευονται αν εχεις καλη παρεα...

Πιιιιισω στο μνημα τωρα:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
επιμενω οτι για τον Τζον μου φαινοταν πιο βασιμη...δεν καταλαβα την κινηση του Πατρευς ενω του Τζον ηταν πιο ξεκαθαρη και ας μην ειχε κακο ρολο ηταν λαθος του να πει κατι τετοιο

οι τεχνικες ειναι συνηθως περιπου παρομοιες θα μπορουσε να ακολουθησει μια τετοια τεχνικη αν και δεν τον ψηφισα γι αυτο κυριως οσο για τα ποστ που δηλωνε ανοιχτα οτι ηταν πολιτης

και ξαναλεω δεν φταιω εγω για την ψηφο τους δεν ειπα ποτε σε κανεναν οτι ειμαι σιγουρη οτι ειναι αυτος αρα ψηφιστε τον ηταν δικη τους επιλογη δεν ευθυνομαι εγω που μετα απο το ποστ μου αποφασισαν κ αλλοι να τον ψηφισουν ηταν δικες τους οι ψηφοι οχι δικες μου.

Σου είπα να κοιτάξεις το ποστ που ψήφισες, το έκανες; Αν ναι πως έρχεσαι και μου γράφεις αυτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Σου είπα να κοιτάξεις το ποστ που ψήφισες, το έκανες; Αν ναι πως έρχεσαι και μου γράφεις αυτά;

το διαβασα και εχω αιτιολογησει πολλες φορες, ας μην λεμε τα ιδια συνεχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλή Χρονιά και Ευτυχισμένο το 2012!!!:) Και καλή επιτυχία στα συνδολοφονάκιαα μου!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Νεφέλη θα συνεχίσουμε αύριο.:P

Τώρα μου φτιάχνω τη διάθεση.:happy:

Χρόνια πολλά και να έχετε μια ακόμα πιο υπέροχη χρονιά.:happy:


T & B
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Καλή Χρονιά με ΥΓΕΙΑ παιδάκια!

Βρε παιδιά ήταν Σάββατο χτες, γιατί παίχτηκε το παιχνίδι? Εγώ δεν μπήκα καν να το κοιτάξω το θέμα γιατί σ/κ δεν παίζουμε. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλημέρα!
Χρόνια πολλά!
Καλή χρονιά!
Ευτυχισμένο το νέο έτος!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Καλημέρα στην πόλη του Παλέρμο: αθώους πολίτες, διαβολικούς μαφιόζους, διεφθαρμένους αστυνομικούς και μετανιωμένους δολοφόνους! Να έχετε όλοι μια φανταστική χρονιά με υγεία, αγάπη κι ευτυχία! :D Α μην ξεχάσουμε και τον ερωτευμένο αυτοκράτορα, ε; :P (Χιμέλα, πες τι του έκανες του αυτοκράτορα και τον έχεις τρελάνει τόσο; :P)


@ Βίκυ: Είχε ανακοινωθεί εδώ ότι θα παίξουμε και το Σάββατο, αλλά θα έπρεπε να το είχαμε αναφέρει ξανά την Παρασκευή για όποιον δεν το είχε ακούσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top