Παλέρμο #36 - The Movie Project Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,094 μηνύματα.
Συγνώμη δεν το είχα δει αλλά νομίζω ότι τώρα το απόγευμα έδωσα τις απαντήσεις που ζητούσες.:D

Τις έδωσες.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
δεν αλλαξα το αποτελεσμα για αλλο λογο βγηκε ο Τζον...
και απλως εκεινη τη στιγμη μου φανηκε περιεργο που μπηκε την καταλληλη στιγμη στο παρελθον εχουν πει ψεμματα για κατι τετοια στα παλερμο

Με κοροϊδεύεις παιδί μου; Ο Νάουσα αρχικά από ψήφους βγήκε άσχετα με το τι έγινε στη συνέχεια. Ποια κατάλληλη στιγμή τι λες; Άντε πάλι σήμερα, σώθηκες. Έτσι και γίνει και αύριο θα αρχίσω να παίρνω ανάποδες. ΠΟΛΙΤΕΣ ΞΥΠΝΗΣΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Με κοροϊδεύεις παιδί μου; Ο Νάουσα αρχικά από ψήφους βγήκε άσχετα με το τι έγινε στη συνέχεια. Ποια κατάλληλη στιγμή τι λες; Άντε πάλι σήμερα, σώθηκες. Έτσι και γίνει και αύριο θα αρχίσω να παίρνω ανάποδες. ΠΟΛΙΤΕΣ ΞΥΠΝΗΣΤΕ.

οτι πεις οταν ψηφισα ειχε 3 ψηφους και τοτε επρεπε να βγω αυτο τι σημαινει? οτι επηρεασα ολους τους αλλους? εμενα περιμεναν? αν το παμε ετσι και με την συλβια ψηφισαν καποιοι και επηρεαστηκαν κ αλλοι τελικα ειναι πολιτης οπως φαινεται οποτε? δεν καταλαβαινω τον συλλογισμο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 02/01/2012

  1. blue_butterfly
  2. bluestas95
  3. CiNeFiL
  4. Drama Prinzessin
  5. Eileen
  6. ggeorge1976
  7. Himela
  8. JaneWin
  9. love_angel
  10. maria....
  11. maria775m
  12. Myrtle
  13. Πατρεύς
  14. Phoebe
  15. Πουλάκι
  16. soter
Ψήφοι


Απουσίες
  • CiNeFiL #1
  • love_angel #1
  • JaneWin #1, #2 (Αποχώρησε)
  • maria775m #1
Η χώρα των Φαντασμάτων
Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)
Λοιπές ενέργειες παικτών

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Αν κι οι δύο σου φαίνονται ο ένας πιο ένοχος από τον άλλον, γιατί ψηφίζεις κάποιον τρίτο;:hmm:
Σήμερα στην ψηφοφορία η Μαρία και ο Σότερ είχαν ίδιο αριθμό ψήφων.Σε περίπτωση που ψήφιζα έναν απ' τους δύο ουσιαστικά θα καθόριζα και το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας (μιλώντας πάντα για τα δεδομένα της κανονικής ψηφοφορίας , γιατί η σημερινή αποδείχτηκε τυπική).Επομένως , εφόσον έχω πει πως θεωρώ και τους δύο εξίσου υπόπτους δεν ήθελα να βάλω το χεράκι μου , γιατί μπορεί κατά λάθος να έδιωχνα έναν πολίτη.Πραγματικά , δεν έχω πρόβλημα όποιος απ' τους δύο και να φύγει.Στον προηγούμενο γύρο ψήφισα Μαρία και δεν το έχω σε τίποτα να την ψηφίσω και τώρα , όπως ακριβώς και τον σότερ άμα χρειαστεί.Γι' αυτό ψήφισα τη λοβ όχι μόνο επειδή είναι πιο ουδέτερη επιλογή εώς ότου αποφασίσω αν θα δώσω την ψήφο μου στη Μαρία ή στον Σότερ , αλλά και επειδή είναι απ' τους παίκτες που έχουν μιλήσει πιο λίγο απ' όλους , ψηφίζοντας εσένα που μάλλον είσαι πολίτης.Εξάλλου, σκέφτηκα κι το ενδεχόμενο η λοβ να συνεργάζεται με τη Μαρία καθώς ψηφίσανε το ίδιο άτομο και επειδή όταν ο Πατρεύς ενεργοποίησε την κάρτα του για να δώσει επιπλέον ψήφο στη Μαρία, η λοβ είπε πόσο ύποπτη κίνηση της φάνηκε.Σ' αυτή την περίπτωση η Μαρία είναι πιο ύποπτη απ' τον σότερ , αλλά δεν ξέρω αν αληθεύειη υπόθεσή μου.Ελπίζω να κατάλαβες το σκεπτικό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σας αποχαιρετώ. :flowers: Καλή χρονιά να έχουμε. ^^

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χαιρετώ και εγώ με τη σειρά μου και εύχομαι σε όλους σας να περάσετε την τελευταία βραδιά του 2011 με αγαπημένους ανθρώπους.
Καλή μας χρονιά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
οτι πεις οταν ψηφισα ειχε 3 ψηφους και τοτε επρεπε να βγω αυτο τι σημαινει? οτι επηρεασα ολους τους αλλους? εμενα περιμεναν? αν το παμε ετσι και με την συλβια ψηφισαν καποιοι και επηρεαστηκαν κ αλλοι τελικα ειναι πολιτης οπως φαινεται οποτε? δεν καταλαβαινω τον συλλογισμο σου!
Χαχαχαχαχα που απαντάς; Σε ερωτήσεις που δεν έκανα; Τόσο έχεις στριμωχτεί;

Βασικά δεν κατάλαβα γιατί δεν έχουμε αποχώρηση.:P Επειδή έφυγε ο Τάσος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα που απαντάς; Σε ερωτήσεις που δεν έκανα; Τόσο έχεις στριμωχτεί;

Βασικά δεν κατάλαβα γιατί δεν έχουμε αποχώρηση.:P Επειδή έφυγε ο Τάσος;

δεν απαντησα σε ερωτηση απλως αρχικα ειπες οτι πηγα με το κυμα μετα οτι επηρεασα τους αλλους να τον ψηφισουν...αφου δεν γινεται να ισχυει ουτε το 1ο ουτε το 2ο γιατι επιμενεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
δεν απαντησα σε ερωτηση απλως αρχικα ειπες οτι πηγα με το κυμα μετα οτι επηρεασα τους αλλους να τον ψηφισουν...αφου δεν γινεται να ισχυει ουτε το 1ο ουτε το 2ο γιατι επιμενεις?

Ποιο πρώτο και δεύτερο; Ξαναγράψτα γιατί δεν ξέρω ποια λες. Α και περιμένω απαντήσεις στις ερωτήσεις που έχω θέσει και δεν έχουν απαντηθεί, μη νομίζεις πως τις ξεχνάω και τις προσπερνάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ποιο πρώτο και δεύτερο; Ξαναγράψτα γιατί δεν ξέρω ποια λες. Α και περιμένω απαντήσεις στις ερωτήσεις που έχω θέσει και δεν έχουν απαντηθεί, μη νομίζεις πως τις ξεχνάω και τις προσπερνάω.

ποιες ερωτησεις στειλε λιγο παλι

1ο: να πηγα μαζι με το κυμα
2ο: να επηρεασα τους αλλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Kαλή Πρωτοχρονιά στη μικρή μας πόλη, και προσέξτε... Μην μας βγουν μαύρες με άδικους φόνους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Τελευταίο μνμ για φέτος!! :P

Λοιπόν...
δεν είπα πως είμαι σίγουρος 100% για τον πέτρο μια παρατηρηση έκανα. Όσο για την ενοχή της μαρίας είμαι αρκετά σίγουρος το χω πει κιόλας και έχω πει το γιατί. τώρα γιατί τσαντίστηκα...λάθος μου. απλώς ένιωθα σαν να με δουλεύει μες στη μούρι, προσπαθούσα να επιχειρηματολογώ όσο μπορώ στη περίπτωσή της και το μόνο που μου έλεγε είναι πως της φαίνομαι ύποπτος αλλά χωρίς να λέει κάποιο σοβαρό λόγο.
η Ζωή ποιά είναι? :redface:
Και τώρα που έμαθες ποιά είναι η Ζωή... γιατί δεν βλέπω και απάντηση;; Τεσπα θα περιμένω από την άλλη χρονιά!! :P



Το ότι κατηγορεί τα συγκεκριμένα άτομα δεν είναι πολύ "κάπως" ;; Και εντάξει βγάλτε με εμένα (για να μην πει κάποιος ότι το λέω επειδή έβαλε και εμένα!! )
Θα το ψάξω από Δευτέρα καλύτερα!! Ο Τάσος μου πρέπει να ναι δολοφόνος και κάτι μου λέει ότι ανάμεσα σ' αυτά τα άτομα υπάρχουν και συνεταιράκια του που τα έβαλε για ξεκάρφωμα!!

Πάμε στο ggeorge1976 λοιπόν που απαντά στις σκέψεις της maria775m (Από την άλλη αν είναι αθώα η Σύλβια τότε ίσως και ο Πέτρος και έχοντας κάποιο ρόλο ή κάποια κάρτα είδε τον ρόλο της Σύλβιας ... και κάπως έτσι εξηγείται η περίεργη κίνησή του να την σώσει!!!") έτσι:


Αυτό το "έχοντας τις πληροφορίες μου" μου χτύπησε κουδούνια. Μήπως ο Γιώργος ξέρει κάτι παραπάνω για τον Πέτρο;:hmm:


Μπορεί ο Πατρεύς κι η maria.... να είναι συνδολοφόνοι και εκείνος να την κατηγορεί για να δειχτεί ο καλός...
Και τώρα πάμε σ' αυτό!! Ίσως ο Γιώργος να έχει κάποιο ρόλο ή καμία καρτούλα και να ξέρει κάτι παραπάνω για τον Πέτρο...
Ίσως ο Πέτρος να είναι κακός και έτσι να εξηγούνται τα περίεργα μνμ του στην αρχή και τα ακόμη πιο περίεργα τώρα (του τύπου δεν διαβάζω τα σεντονάκια ή καλύτερα "διαβάζω καθέτως!!"
Εντάξει κάτι δεν πάει καλά και περιμένω απάντηση του Πέτρου για όλα αυτά!!
Ααα και κάτι ακόμη... Πέτρο δεν σε είδα να απαντάς σε αυτό που σχολίασε ο Γιώργος για σένα... και να πεις ότι το μήνυμά του ήταν σεντονάκι;;; Να το κατάλαβω... :whistle:


Τεσπα αυτά από μένα για φέτος...
Τα λέμε από την νέα χρονιά τώρα!!
Φιλιά πολλά και να έχουμε όλοι μια υπέροχη χρονια!!
:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ποιες ερωτησεις στειλε λιγο παλι

1ο: να πηγα μαζι με το κυμα
2ο: να επηρεασα τους αλλους

Λοιπόν:
Με κοροϊδεύεις παιδί μου; Ο Νάουσα αρχικά από ψήφους βγήκε άσχετα με το τι έγινε στη συνέχεια. Ποια κατάλληλη στιγμή τι λες; Άντε πάλι σήμερα, σώθηκες. Έτσι και γίνει και αύριο θα αρχίσω να παίρνω ανάποδες. ΠΟΛΙΤΕΣ ΞΥΠΝΗΣΤΕ.


Αυτό αλλά και αυτό που έγινε με την ψήφο σου, δεν την έδωσες στον Πέτρο αλλά στον Νάουσα και ας πίστευες ότι δε θα γίνει κάποια αλλαγή. Τι εννοώ; Ψήφισες αυτόν που είχες λιγότερες υποψίες απλά και μόνο επειδή τον είψαν ψηφίσει 2-3 και ας έλεγες ότι δε θα αλλάξει κάτι, με την ίδια σκεπτική ας ψήφιζες και τον Πάτρευς που δε θυμάμαι αλλά σίγουρα είχε λιγότερες.

1ον και το 2-3 κύμα είναι αλλά στη συνέχεια μετά την ψήφο σου έγινε μεγαλύτερο, γιατί άραγε;:whistle: και 2ον αφού μετά από εσένα οι ψήφοι άρχιζαν να πηγαίνουν στο Νάουσα, εγώ φταίω που έγινε αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,094 μηνύματα.
Δεν έχουμε αποχώρηση γιατί έχει χρησιμοποιηθεί η καρτα άμεση προφυλάκιση.;)

Για τα υπόλοιπα θα επανέλθω, προς το παρόν ας κάνουμε Πρωτοχρονιά!

Καλά να περάσετε και ας έχουμε όλοι μια καλή, υγιή κι ευτυχισμένη χρονιά!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ggeorge1976

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Την CiNeFiL την ψηφισα χθες στην τυχη, αλλα τωρα εχουν αρχισει να την κοτηγορουν και δεν με πειθει πολυ! Θα την εχω στα υπ' οψιν, όπως και τον ggeorge1976!

Θεωρώ πολύ ωραίο ότι θα με προσέχεις.

Εύχομαι ολόψυχα καλή χρονιά. Το νέο έτος να φέρει υγεία, χαρά και εκπλήρωση των καλών επιθυμιών.
Περάστε καλά, αλλά με προσοχή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Λοιπόν:



Αυτό αλλά και αυτό που έγινε με την ψήφο σου, δεν την έδωσες στον Πέτρο αλλά στον Νάουσα και ας πίστευες ότι δε θα γίνει κάποια αλλαγή. Τι εννοώ; Ψήφισες αυτόν που είχες λιγότερες υποψίες απλά και μόνο επειδή τον είψαν ψηφίσει 2-3 και ας έλεγες ότι δε θα αλλάξει κάτι, με την ίδια σκεπτική ας ψήφιζες και τον Πάτρευς που δε θυμάμαι αλλά σίγουρα είχε λιγότερες.

1ον και το 2-3 κύμα είναι αλλά στη συνέχεια μετά την ψήφο σου έγινε μεγαλύτερο, γιατί άραγε;:whistle: και 2ον αφού μετά από εσένα οι ψήφοι άρχιζαν να πηγαίνουν στο Νάουσα, εγώ φταίω που έγινε αυτό;

ρεε βαρεθηκα να λεω συνεχεια τα ιδια ο Πατρευς φαινοταν τοσο σιγουρος σαν να ηξερε κατι οποτε σκεφτηκα οτι εαν ηξερε θα εκανα βλακεια να τον ψηφισω...δλδ ηταν απλως μια επιπολαια κινηση ολο αυτο με την καρτα που χρησιμοποιησε?

στις ερωτησεις τωρα, ειχα πει οτι μπηκε την στιγμη που καποιος μιλουσε γι αυτον ενω πριν δεν ειχε μιλησει και κρατουσε χαμηλο προφιλ και τοτε απλως σκεφτηκα οτι δεν ηταν τυχαιο that's all! απλως πολλοι στα αλλα παλερμο το εκαναν αυτο και ελεγαν οτι δηθεν τυχαια μπηκαν εκεινη την στιγμη...και αυτο με ειχε επηρεασει αν και δεν ισχυε τελικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ρεε βαρεθηκα να λεω συνεχεια τα ιδια ο Πατρευς φαινοταν τοσο σιγουρος σαν να ηξερε κατι οποτε σκεφτηκα οτι εαν ηξερε θα εκανα βλακεια να τον ψηφισω...δλδ ηταν απλως μια επιπολαια κινηση ολο αυτο με την καρτα που χρησιμοποιησε?

στις ερωτησεις τωρα, ειχα πει οτι μπηκε την στιγμη που καποιος μιλουσε γι αυτον ενω πριν δεν ειχε μιλησει και κρατουσε χαμηλο προφιλ και τοτε απλως σκεφτηκα οτι δεν ηταν τυχαιο that's all! απλως πολλοι στα αλλα παλερμο το εκαναν αυτο και ελεγαν οτι δηθεν τυχαια μπηκαν εκεινη την στιγμη...και αυτο με ειχε επηρεασει αν και δεν ισχυε τελικα

Who knows? Ίσως να είναι μαφιόζος και να βρήκε την ευκαιρία να διώξει πιο εύκολα έναν πολίτη. Εσύ όμως γιατί έχεις κολλήσει μονάχα στην πρώτη περίπτωση; Αυτή σε συμφέρει;

Και ξαναλέω ότι το παιδί ήταν στον οδοντίατρο πριν. Αλλά και να είχε γυρίσει ξερώ εγώ μισή ώρα πριν λογικό είναι να μιλήσει όταν γράψει κάποιος κάτι για αυτόν για να αιτιολογηθεί. Και πάλι δε βλέπω το κακό στις κινήσεις του Νάουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Who knows? Ίσως να είναι μαφιόζος και να βρήκε την ευκαιρία να διώξει πιο εύκολα έναν πολίτη. Εσύ όμως γιατί έχεις κολλήσει μονάχα στην πρώτη περίπτωση; Αυτή σε συμφέρει;

Και ξαναλέω ότι το παιδί ήταν στον οδοντίατρο πριν. Αλλά και να είχε γυρίσει ξερώ εγώ μισή ώρα πριν λογικό είναι να μιλήσει όταν γράψει κάποιος κάτι για αυτόν για να αιτιολογηθεί. Και πάλι δε βλέπω το κακό στις κινήσεις του Νάουσα.

ποια 1η περιπτωση? ποια ειναι η 2η?

και εγω που να ξερω που ηταν? αλλα και παλι ειναι καλη τακτικη να παραμενεις σιωπηλος οταν υποπτευονται αλλους και να μην τραβας την προσοχη, σε ξεχνανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ποια 1η περιπτωση? ποια ειναι η 2η?

και εγω που να ξερω που ηταν? αλλα και παλι ειναι καλη τακτικη να παραμενεις σιωπηλος οταν υποπτευονται αλλους και να μην τραβας την προσοχη, σε ξεχνανε.

Το να είναι ο Πάτρευς αθώος και να προσπαθεί διώξει κάποιον μαφιόζο που τον ξέρει και η άλλη να είναι δολοφόνος και να θέλει να διώξει κάποιον αθώο πιο εύκολα αφού είχε ήδη αρκετές ψήφους.

Είχε πει που ήταν αλλά εσύ τι έκανες; Το προσπέρασες επειδή σε συνέφερε; Το ρώτησα και πριν αυτό αλλά δε μου απάντησες.

Τι λες πάλι; Πότε έμεινα σιωπηλός ο Νάουσα; Όταν έλειπες; Έχεις μπερδέψει τα λόγια σου, τι να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top