Παλέρμο #35 - Xtreme Xmas Edition!

Ποιος θέλετε να φύγει από το παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δείτε όνειρο και μάθετε τι ήμουν. Κοτόπουλα, πέσατε στη παγίδα

Αν είχαμε όνειρα να δούμε δεν θα ήμασταν έτσι τώρα...

Το πρόβλημα είναι από ποια παγίδα να πρωτογλιτώσουμε...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αν είχαμε όνειρα να δούμε δεν θα ήμασταν έτσι τώρα...

Το πρόβλημα είναι από ποια παγίδα να πρωτογλιτώσουμε...:/:



Φρόνιμααααα κούκλε μου

Έλα τώρα που δεν υπάρχει όνειρο στους παίχτες, με κοροϊδεύεις; Εκτός και αν δεν θές να δουν τι ήμουν. Έστω κάντε με τυμβορυχία. Δείτε όμως τι ήμουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Όποιος με αναστήσει τον κερνάω μια βόλτα στο αλλου φαν παρκ.

Αυτό είναι δέσμευση
Δείτε όνειρο και μάθετε τι ήμουν. Κοτόπουλα, πέσατε στη παγίδα

Εντίτ: 12 μέλη διαβάζουν και δεν λέει κανείς τίποτα. Μούγκα στη στρούγγα
Δεν πειθεις!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Έλα τώρα που δεν υπάρχει όνειρο στους παίχτες, με κοροϊδεύεις; Εκτός και αν δεν θές να δουν τι ήμουν. Έστω κάντε με τυμβορυχία. Δείτε όμως τι ήμουν

Υπάρχουν μέχρι 3 όνειρα αν το θέτεις έτσι... Η μόνη περίπτωση να εμπιστευόμουν όνειρο όμως θα ήταν να έχω εγώ... Πίστεψέ με, θέλω πολύ να δω τι ήσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Υπάρχουν μέχρι 3 όνειρα αν το θέτεις έτσι... Η μόνη περίπτωση να εμπιστευόμουν όνειρο όμως θα ήταν να έχω εγώ... Πίστεψέ με, θέλω πολύ να δω τι ήσουν...

Πάω στοίχημα θα υπάρξει όνειρο μέχρι αύριο στις 11 το πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Υπάρχουν μέχρι 3 όνειρα αν το θέτεις έτσι... Η μόνη περίπτωση να εμπιστευόμουν όνειρο όμως θα ήταν να έχω εγώ... Πίστεψέ με, θέλω πολύ να δω τι ήσουν...
Χωρις το ονειρο δεν μπορω να πω τιποτα αλλο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Παιδιά, ο χρόνος κατά τη διάρκεια του οποίου είχαν δικαίωμα να μιλούν και να ψηφίζουν τα φαντάσματα έχει λήξει. Παρακαλώ όλα τα φαντασματάκια να επιστρέψουν στον δικό τους κόσμο! ΔΕΝ επιτρέπεται να μιλούν πλέον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Προβληματίστηκα πολύ από τα λόγια του fantasmenou!!Τουλάχιστον έχω σίγουρο για δολοφόνο τον Δημήτρη!!
Προς ΣΕ:Μήπως υπάρχει περίπτωση αμέσως μετά την αποχώρηση να μοιραστούν κάρτες;
Αν είναι φυσικά θεμιτό και εύκολο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Υπάρχει μία περίπτωση, η αποχώρηση να καθυστερήσει απόψε, εξ' αιτίας της καθυστέρησης της πρωινής δολοφονίας, ώστε να προλάβουν όσο το δυνατόν περισσότεροι παίκτες να αλλάξουν την ψήφο που έδωσαν στον φαντασμένο.

Θα φροντίσουμε πάντως να δοθούν οι κάρτες όσο το δυνατόν συντομότερα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Έχω κι εγώ μία ερώτηση: Ο georgeg1876 μας είπε, ότι έπαιξε ένα όνειρο για τον dimijim, αν αυτό είναι αλήθεια, γιατί η κάρτα δεν αναγράφεται στην λίστα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Να αλλάξω λίγο τα λόγια του Σπύρου.
Προς ΣΕ:Μήπως υπάρχει περίπτωση αμέσως μετά την αποχώρηση να μοιραστούν κάρτες KAI NA MAΣ TYXEI KAMIA KAΛΗ?
Αν είναι φυσικά θεμιτό και εύκολο!!
:confused:
=.=

Αll in all,δεν ξέρω τι να σκεφτώ δεν έχω ούτε χρόνο,αλλά κάποιον πρέπει να ψηφίσω γιατί έχω ήδη απουσία.

Τεσπα είμαι παντελώς χαμένη. Θα ψηφίσω Μayrouli. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από _elena_:
Τεσπα είμαι παντελώς χαμένη. Θα ψηφίσω Μayrouli.
αιτία;:confused:

εγώ θα ψηφίσω dimijim
γιατί έχει εκτεθεί πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μερικοι ψηφιζουν Mayrouli μερικοι Δημητρη..μηπως τελικα ενας απο τους 2 δεν ειναι δολοφονος; Απλα προβληματιζομαι λιγο..

Να αλλάξω λίγο τα λόγια του Σπύρου.

=.=

Αll in all,δεν ξέρω τι να σκεφτώ δεν έχω ούτε χρόνο,αλλά κάποιον πρέπει να ψηφίσω γιατί έχω ήδη απουσία.

Τεσπα είμαι παντελώς χαμένη. Θα ψηφίσω Μayrouli. :worry:
Αυτο που ειπες δεν ειναι θεμιτο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
αιτία;:confused:
εγώ θα ψηφίσω dimijim
γιατί έχει εκτεθεί πολύ
Μαυρούλη κάτι δε μου κάθεται καλά με σένα. Ενοχλείσαι που παίρνεις ψήφο ενώ δεν κινδυνεύεις και ψηφίζεις dimijim λίγο πριν το τέλος. Θέλεις να φανείς αθώος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εαν σας ειναι ευκολο γιατι ολο postαρουμε και ειναι αρκετα δυσκολο και περιπλοκο αυτο που κανετε!:)

Μαυρούλη κάτι δε μου κάθεται καλά με σένα. Ενοχλείσαι που παίρνεις ψήφο ενώ δεν κινδυνεύεις και ψηφίζεις dimijim λίγο πριν το τέλος. Θέλεις να φανείς αθώος;
Πραγματικα αυτο θελει και μαλιστα ισως εχουνε συννενοηθει οι δολοφονοι και αλλοι ψηφιζουν mauro, αλλοι Τζιμη 9και μεταξυ τους φυσικα)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Πρεπει να τους εχουμε σπασει τα νευρα...
Λυπουμαστε ΣΕ:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πρεπει να τους εχουμε σπασει τα νευρα...
Λυπουμαστε ΣΕ:(:(:(
Και κάνετε και άψογη δουλειά!!!

καλά τέρμα τα off:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Θα μας παρουν με τις πετρες σε λιγο!
Μου υπενθυμιζει καποιος μεχρι ποια ωρα ψηφιζουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Θα μας παρουν με τις πετρες σε λιγο!
Μου υπενθυμιζει καποιος μεχρι ποια ωρα ψηφιζουμε???
Παντως οχι μονο μεχρι τις 8!!

Καλά, παιδάκια..πάω να διαβάσω το υπέροχο αστυνομικό μυθιστορηματάκι μου γιατί έχω άλλα 3 για τις γιορτές, που περιμένουν:bigarmhugΜετά θα πάω με το αστικό λεωφορείο Παλέρμο extreme σπιτι μου(στο άλλο;P )
Ποιος θα πάει απόψε στο villa Παλερμο; Έχει Χριστουγεννιάτικο παρτάκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top