Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Του είπα τίποτα μωρέ;:pfff: Ενώ η δικιά σου.:pfff:


Πάλι καλά που το κατάλαβες -.-



Α στο διάολο με έπνιξες, έπινα νερό εκείνη την ώρα.:P


Ποιο από όλα είναι άτοπο; Εσύ έχεις κολλήσει ότι ο Σπυράκος είναι αθώος, ντάξει ρε φίλε έπαιξες μια κάρτα μπορεί και να μπλόφαρες δεν ξέρω αλλά μην το πετάς συνεχώς και παντού.
Εδω περα προβληματιζομαι να δω ποιος ειναι ο δολοφνος (γιατι εχω κολλησει σε αυτον τον γυρο:P ) και ερχεται η Ριρικα να βαλει αμφιβολιες πως δεν ειμαι πολιτης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Εδω περα προβληματιζομαι να δω ποιος ειναι ο δολοφνος και ερχεται η Ριρικα να βαλει αμφιβολιες πως δεν ειμαι πολιτης:P
Ρε συ δε λέω πως δεν είσαι πολίτης, λέω πως στην κάρτα όνειρο από κάτω δηλώνεις ό,τι θέλεις, ακόμα και άσχετο με αυτό που ρώτησες. Που καταλήγουμε με αυτό που είπα λοιπόν; Ότι εσύ ήδη είχες πετάξει διάφορα και είχες δείξει πως είσαι αθώος ε λέω και εγώ λοιπόν ότι μπορεί να έγραψε αυτό η Χαρουλίτα απλώς για να μπλοφάρει και να φύγουν για λίγο οι υποψίες από πάνω της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ούρσακ

Νεοφερμένος

Ο Ούρσακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ειμαι πιο ακυρος επειδη δρω με καποιο συγκεκριμενο τροπο..πραγματικα δεν καταλαβαινω την λογικη σου:hmm: μπορεις πολυ ευκολα να δεις αν ειμαι σε πανεπιστημιο ή οχι...η συμπεριφορα του να κατηγορω τους παντες εδω μεσα μαλλον ειναι πιο υποπτη και απο τη δικια μου και απο πολλων

Συμφωνώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ρε συ δε λέω πως δεν είσαι πολίτης, λέω πως στην κάρτα όνειρο από κάτω δηλώνεις ό,τι θέλεις, ακόμα και άσχετο με αυτό που ρώτησες. Που καταλήγουμε με αυτό που είπα λοιπόν; Ότι εσύ ήδη είχες πετάξει διάφορα και είχες δείξει πως είσαι αθώος ε λέω και εγώ λοιπόν ότι μπορεί να έγραψε αυτό η Χαρουλίτα απλώς για να μπλοφάρει και να φύγουν για λίγο οι υποψίες από πάνω της.
Ύποπτο αυτό που λες....:hmm: Δεν ηταν μπλοφα πιστευω!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ούρσακ

Νεοφερμένος

Ο Ούρσακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
2η φορα χωρις πτωμα!!......μπραβο ρε γιατρε!.....

Και τα δικά μου συγχαρητήρια στον γιατρό, όποιος και να είναι μπράβο του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ψηφίζω Drama και πάω να την πέσω στο κρεβάτι γιατί έχω ημικρανίες, γεια σας.:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
εγω ψηφιζω την Drama Prinzessin επειδηηη μου φενεται πολυ υποτπος ο τροπος που κινειται και περα απο αυτο εχω ψιλοκαταλαβει ποιοι ειναι οι κλεφτες! Γι'αυτον τον λογο ενεργοποιω την κάρτα ίντιγκας μου και με αυτον τον τροποοο οι Drama Prinzessin παιρνει 2 ψήφους
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,216 μηνύματα.
Σπυράκο άσε τα εμότικον κι αν θες να αλλάξεις την ψήφο σου άλλαξέ την αλλιώς θα παραμείνει!:P

Ψηφοφορία
Πέμπτης 13 Οκτωβρίου



  1. Kwstac --->>> Johnnaousa
  2. Τάσος97 --->>> Χαρουλιτα
  3. Σπυρακος (^^) --->>> Χαρουλιτα
  4. Tsiyo --->>> Τάσος97
  5. blue_butterfly --->>> Drama Prinzessin
  6. Drama Prinzessin --->>> Χαρουλιτα (ακυρωμένη)
  7. Johnnaousa --->>> Tsiyo
  8. Χαρουλιτα --->>> Drama Prinzessin
  9. emily 6 --->>> Drama Prinzessin (διπλή ψήφος)
  10. Ούρσακ
  11. fantasmenos --->>> Drama Prinzessin
  12. Demlogic--->>> Χαρουλιτα
  13. maria775m (ψηφίζει αλλά δεν ψηφίζεται) --->>> Tsiyo

  • Drama Prinzessin 5 ψήφοι (η μία διπλή)
  • Χαρουλιτα 3 ψήφοι (1 ακυρωμένη)
  • Tsiyo 2 ψήφοι
  • Johnnaousa 1 ψήφος
  • Τάσος97 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[intifada] - Φάντασμα δολοφονίας
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας

[maria775m] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
fantasmenos #1

Ενεργοποίηση κάρτας Ηχώ από το υπερπέραν: Λήγει στις 23:57. Έληξε...
Ενεργοποίηση κάρτας Νεκροφάνεια: Ο Demlogic επιστρέφει στο παιχνίδι ως ενεργός παίκτης.
Ενεργοποίηση κάρτας Ακύρωση ψήφου της Drama Prinzessin.
Ενεργοποίηση κάρτας Επιπλέον ψήφος από την emily6.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τσ, τσ, τσ τι κακιά που είσαι.:pfff: Αμέσως να σχολιάσεις το κορίτσι.:pfff::P
Στοπ Cafeterias' Posts. Thank you:)

Χαίρεσαι που θα ζήσεις κι άλλο δολοφόνε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ούρσακ

Νεοφερμένος

Ο Ούρσακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Δέχομαι διάφορες πιέσεις σήμερα,:) , και γι' αυτό θα ψηφίσω ήδη από τώρα, Drama Prinzessin. (ελπίζω να μην αλλάξω ψήφο τελευταία στιγμή :) :) :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Με χαρά σας ανακοινωνω ότι για καλη σας τύχη σήμερα ψηφοφορία δεν θα γίνει ;) Για εναν ομως τα νεα δεν ειναι καλα:( Απο δω και στο εξης η BLUE BUTTERFLY γινεται Κασπερ το φαντασματακι;)

77174771.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
με ποιοα δικαιολογια βγαζεις τη ριρικα εκτος παιχνιδιου εφοσον συμφωνεις μαζι της;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,216 μηνύματα.
Η σημερινή ψηφοφορία δεν ισχύει πια εφόσον η blue_butterfly αποχωρεί προσωρινά από το παιχνίδι. Αν κάποιος έχει την κάρτα Ακύρωση προφυλάκισης μπορεί να την ενεργοποιήσει τώρα και ως τις 20:00, αλλιώς τα πράγματα μένουν ως έχουν.
Ψηφοφορία
Παρασκευής 14 Οκτωβρίου


  1. Kwstac
  2. Τάσος97
  3. Σπυρακος (^^)
  4. Tsiyo
  5. Drama Prinzessin
  6. Johnnaousa
  7. Χαρουλιτα
  8. emily 6
  9. Ούρσακ
  10. fantasmenos
  11. Demlogic
Φαντάσματα:
[intifada] - Φάντασμα δολοφονίας
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας

[maria775m] - Φάντασμα
[blue_butterfly] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
fantasmenos #1

Ενεργοποίηση κάρτας Άμεση προφυλάκιση στη blue_butterfly.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Συμφωνω με την ψηφο της αλλα απο την αρχη την υποψιαζομαι..ειναι παραπλανητικη:hmm: Πιστευω πως ειναι δολοφονος.Θα δειξει!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
γιατι εφυγε η ριρικα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Συμφωνω με την ψηφο της αλλα απο την αρχη την υποψιαζομαι..ειναι παραπλανητικη:hmm: Πιστευω πως ειναι δολοφονος.Θα δειξει!!!!!

Ρε μ*λακας εισαι;;; Συμφωνεις μαζί της και την κάνεις φάντασμα;; Λοιπόν στον γυ΄ρο αυτον δίνω την ψήφο μου στον Σπυράκο(^^)

Λοιπόν, συμφωνει μαζί μας και μας κάνει φαντάσματα. Εντάξει οκ καρφωθηκατε.

Οι δολοφονοι είναι οι εξής:

Σπυράκος(^^)
Χαρουλίτα που προσπαθεί να καλύψει τον Σπυράκο(^^)
"Ντράμα η Αδιάφορη" (ουδέτερη στάση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
λοιπον επειδη ο Σπυρακος ''ξερουμε'' οτι ειναι πολιτης τον εμπιστευομαι και θελω να δω αν λεει αληθεια ή μπλοφαρει και απλα συνεργαζεται με την χαρουλιτα για αυτο ενεργοποιω την καρτα μου


για να βγαλω εκτος παιχνιδιου την blue butterfly για να δουμε και μετα παμε συνεχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
λοιπον επειδη ο Σπυρακος ''ξερουμε'' οτι ειναι πολιτης τον εμπιστευομαι και θελω να δω αν λεει αληθεια ή μπλοφαρει και απλα συνεργαζεται με την χαρουλιτα για αυτο ενεργοποιω την καρτα μου


για να βγαλω εκτος παιχνιδιου την blue butterfly για να δουμε και μετα παμε συνεχεια

δε σε κατάλαβα.. τι θες να κανεις ακριβως;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ρε μ*λακας εισαι;;; Συμφωνεις μαζί της και την κάνεις φάντασμα;; Λοιπόν στον γυ΄ρο αυτον δίνω την ψήφο μου στον Σπυράκο(^^)

Λοιπόν, συμφωνει μαζί μας και μας κάνει φαντάσματα. Εντάξει οκ καρφωθηκατε.

Οι δολοφονοι είναι οι εξής:

Σπυράκος(^^)
Χαρουλίτα που προσπαθεί να καλύψει τον Σπυράκο(^^)
"Ντράμα η Αδιάφορη" (ουδέτερη στάση)
Εισαι fail και θα το δεις...Για τον επομενο γυρο ψηφιζω DRAMA!!Γιατι μετα την BLUE ειναι η επομενη υποπτος για μενα!!!!! Ααα και Τασο..πιστευω πως η BLUE μπλοφαρε με την DRAMA αν και ακουγεται τρελο στα αυτια σου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top