Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Thanks god:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwstac

Νεοφερμένος

Ο Kwstac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Τέλεια.. ο γιατρός έκανε πάλι το θαύμα του :) Έτσι κερδίζουμε έδαφος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,015 μηνύματα.
mπραβο!! καλη δουλεια κανει ο γιατρος!! :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ειμαι πιο ακυρος επειδη δρω με καποιο συγκεκριμενο τροπο..πραγματικα δεν καταλαβαινω την λογικη σου:hmm: μπορεις πολυ ευκολα να δεις αν ειμαι σε πανεπιστημιο ή οχι...η συμπεριφορα του να κατηγορω τους παντες εδω μεσα μαλλον ειναι πιο υποπτη και απο τη δικια μου και απο πολλων
λοιπόν κοιτα να το εξηγησω και πάλι. Λέω ότι εισαι γενικά ακυρος και κρατας ουδέτερη σταση(αυτος ο τρόπος ειναι περίεργος).
Σήμερα γίνεται δολοφονία;
Φυσικά
Ναι στις μια Ντεμάκο:P
Και μετά λες στην Τσιγιο να μαζευτεί;; Για μαζέψου!
2η φορα χωρις πτωμα!!......μπραβο ρε γιατρε!.....
:hmm::hmm:
Λοιπόν, εγώ διατηρώ την ψήφο μου στην Κλεοπάτρα. Θέλω να δω τι θα γίνει...
Ψέμματα!!!! Εγώ αλλάζω την ψήφο μου στον Kwctas. Λοιπόν, συμφωνεί παααααααααααααααααααααααααααααρα πολύ μαζί μου και δρα ΣΑΝ πολίτης. Μόλις τώρα με έκανε να τον υποψιαστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αντε να δουμε αυριο τι θα γινει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Αντε να δουμε αυριο τι θα γινει...

Τι; Σκοτώνετε και αύριο πολίτη; Όχι τίποτα άλλο. Θα εξαντλήσουμε τον γιατρουδακο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ρε μην πας να μου βαλεις λογια! Απλα ελπιζω αυριο να ζω, γιατι μπηκα και εγω με την σειρα μου στο ματι των δολοφονων! Ο γιατρουδακος κανει πολυ καλα την δουλεια του και περιμενω να την κανει αλλη μια φορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,175 μηνύματα.
Δεν γίνεται σπυράκο να αποσύρεις ψήφο, μόνο να αλλάξεις!

Ψηφοφορία
Πέμπτης 13 Οκτωβρίου



  1. Kwstac --->>> Johnnaousa
  2. Τάσος97 --->>> Kwstac
  3. Σπυρακος (^^) --->>> Χαρουλιτα
  4. Tsiyo --->>> Τάσος97
  5. blue_butterfly
  6. Drama Prinzessin --->>> Χαρουλιτα
  7. Johnnaousa
  8. Χαρουλιτα --->>> Drama Prinzessin
  9. emily 6
  10. Ούρσακ
  11. fantasmenos --->>> Drama Prinzessin
  12. Demlogic--->>> Χαρουλιτα
  13. maria775m (ψηφίζει αλλά δεν ψηφίζεται) --->>> Tsiyo

  • Χαρουλιτα 3 ψήφοι
  • Drama Prinzessin 2 ψήφοι
  • Johnnaousa 1 ψήφος
  • Τάσος97 1 ψήφος
  • Tsiyo 1 ψήφος
  • Kwstac 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[intifada] - Φάντασμα δολοφονίας
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας

[maria775m] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
fantasmenos #1

Ενεργοποίηση κάρτας Ηχώ από το υπερπέραν: Λήγει στις 23:57. Έληξε...
Ενεργοποίηση κάρτας Νεκροφάνεια: Ο Demlogic επιστρέφει στο παιχνίδι ως ενεργός παίκτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
και επειδη συμφωνει και αυτος σου εκατσε στο ματι ωρε? :ΡΡΡ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Ρε μην πας να μου βαλεις λογια! Απλα ελπιζω αυριο να ζω, γιατι μπηκα και εγω με την σειρα μου στο ματι των δολοφονων! Ο γιατρουδακος κανει πολυ καλα την δουλεια του και περιμενω να την κανει αλλη μια φορα...

Για πιο λόγο να σε έχουν βάλει στο μάτι όμως. :hmm:
Δε σε βλέπω τόσο έντονη στην προσπάθεια για την αποκάλυψη των κακών ώστε να θέλουν να σε εξωντωσουν.
Το αντίθετο μαλιστα. Δε μπορω να πιστέψω πραγματικά ότι είσαι Πολίτης.

Όπως και ο tsiyo με τη στάση του φαίνεται να αδιαφορεί για την νίκη τον πολιτών και προσπαθεί να κάνει το δικό της
Κοιτα που θα είναι καμια πορνη :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
πως μιλας ετσι! ενισταμε!!!!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Δεν ξερω αν εκανα καλα που ψηφισα τον Κωστα ή όχι... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Φιλε, εσυ ξερεις τι ειμαι οποτε μην μας το παιζεις, με αποτερω σκοπο να μπερδεψεις τους αθωους πολιτες, αν και εδω που τα λεμε αυτος πρεπει να ειναι ο στοχος σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
πως μιλας ετσι! ενισταμε!!!!!!!:P:P

Αστά αυτά. Ομολόγησε. Κοιμάσαι με τους πολίτες και τους κλεβεις τις ίντριγκες; Άμα ομολογησεις θα φροντισω να μη σου πάρουμε το κεφάλι μαζί με τον διεφθαρμένο μπάτσο στο τέλος του παιχνιδιού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.



Ακυρωνω την ψηφο της Drama Prinzessin (προς εμενα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
προς ποιον;;; σορρυ λαθος τωρα το καταλαβα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
προς ποιον;;; σορρυ λαθος τωρα το καταλαβα!

Μπορείς να βοηθήσεις να διώξουμε για τώρα την χαρουλιτα;
Είναι ανάγκη να την διώξουμε. Trust me
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Φυσικα και ειναι αναγκη! Αφου ξερω ονοματα δολοφονων!
Πολιτες για ξυπνηστε! Μας δουλευουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μπορείς να βοηθήσεις να διώξουμε για τώρα την χαρουλιτα;
Είναι ανάγκη να την διώξουμε. Trust me

οκ. ναι.. διότι σε εμπιστεύομαι. Ούτως ή άλλως θα δουμε αν ήταν ή όχι. Λοιπόν άλλαζω την ψήφο μου στη Χαρουλίτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
προς ποιον;;; σορρυ λαθος τωρα το καταλαβα!

Φυσικα και ειναι αναγκη! Αφου ξερω ονοματα δολοφονων!
Πολιτες για ξυπνηστε! Μας δουλευουν!

ΑΜΑ ΞΈΡΕΙΣ ΣΕ ΚΑΛΏ ΝΑ ΤΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΤΏΡΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top