Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ο demlogic τασο ειναι φαντασμα! κοιτα τι λεει η καρτουλα :)
απαντω:
Αυτή τη στιγμή κανείς παίκτης δεν είναι φάντασμα. Η κάρτα αυτή θα ισχύει μετά τις 23:57 που λήγει η κάρτα Ηχώ από το υπερπέραν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
αα τωρα φαινεται?....για τον τασο πως δεν φαινετε εξηγησε μου!!!! με εκανε και εμενα να αλλαξω την ψηφο μου προς αυτον και το εκανα και τον βρηκα ουσιαστηκα να με μαχαιρωνει πισωπλατα τωρα!!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγω αυριο ωστοσο θα βρεθω με σφαιρα 100% :P:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
δεν θα βρεθεις!.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Να εκφέρω γνώμη και να ψηφίσω ε;
Οκ...
Λοιπόν, για πες μου ρε Τάσο από αυτά που είπα (και κυρίως από τα τελευταία) πώς συμπέρανες δλδ ότι καρφώθηκα και είμαι δολοφόνα; Θα πρέπει να είσαι πολύ έξυπνος και εγώ πολύ χαζή!! :P

Δεν έχω να πω κάτι άλλο...

Και να ψηφίσω... θα πω την tsiyo, το συνεταιράκι μου μωρέ!! Όπως πολύ πολύ σωστά καταλάβατε!!

Αυτάααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
αα τωρα φαινεται?....για τον τασο πως δεν φαινετε εξηγησε μου!!!! με εκανε και εμενα να αλλαξω την ψηφο μου προς αυτον και το εκανα και τον βρηκα ουσιαστηκα να με μαχαιρωνει πισωπλατα τωρα!!! :/:
Εσυ ειπαμε εισαι δολοφονος..Να μας ξεκανεις μαζι με την Drama και την Χαρουλιτα(μεχρι τωρα αυτους πιστευω:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
δωσε βρε μαρια!.......χωρις πλακα βγαλτε με και καντε με φαντασμα εγω οτι ειχα να πω το ειπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγω αυριο ωστοσο θα βρεθω με σφαιρα 100% :P:hmm:

μωρε θα βρειτε εμενα... και σε περιπτωση (1 στις 9999999999999999999999999999999999999999999999999) αν η σιγιο ειναι αθωα θα πεσετε πανω της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Να εκφέρω γνώμη και να ψηφίσω ε;
Οκ...
Λοιπόν, για πες μου ρε Τάσο από αυτά που είπα (και κυρίως από τα τελευταία) πώς συμπέρανες δλδ ότι καρφώθηκα και είμαι δολοφόνα; Θα πρέπει να είσαι πολύ έξυπνος και εγώ πολύ χαζή!! :P

Δεν έχω να πω κάτι άλλο...

Και να ψηφίσω... θα πω την tsiyo, το συνεταιράκι μου μωρέ!! Όπως πολύ πολύ σωστά καταλάβατε!!

Αυτάααα...
Ισως ειναι και το κανεις για ξεκαρφωμα ίσως οχι.Παντως αν διατηρηθει η ψηφος σου και δεν αλλαξει εγω προσωπικα θα πιστω πως εισαι πολιτης!!!

μωρε θα βρειτε εμενα... και σε περιπτωση (1 στις 9999999999999999999999999999999999999999999999999) αν η σιγιο ειναι αθωα θα πεσετε πανω της
Δεν ειναι αθωαααααααα:P:PΞυπνααααααααα;)Εμενα εβαλε στο ματι εξαλου..Παει ψοφιος θα βρεθω:(όποιος εχει δυναηη ας βοηθησει;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,192 μηνύματα.
Ψηφοφορία Πέμπτης 13 Οκτωβρίου

  1. Kwstac --->>> Tsiyo
  2. Τάσος97
  3. Σπυρακος (^^) --->>> Tsiyo
  4. Tsiyo --->>> Τάσος97
  5. blue_butterfly
  6. Drama Prinzessin --->>> Χαρουλιτα
  7. Johnnaousa
  8. Χαρουλιτα
  9. emily 6
  10. Ούρσακ
  11. fantasmenos --->>> Drama Prinzessin
  12. Demlogic (ψηφίζει αλλά δεν ψηφίζεται) --->>> Χαρουλιτα
  13. intifada (ψηφίζει αλλά δεν ψηφίζεται)
  14. vassilis497 (ψηφίζει αλλά δεν ψηφίζεται)
  15. maria775m (ψηφίζει αλλά δεν ψηφίζεται) --->>> Tsiyo

  • Tsiyo 3 ψήφοι
  • Χαρουλιτα 2 ψήφοι
  • Drama Prinzessin 1 ψήφος
  • Τάσος97 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[Demlogic] - Φάντασμα (ενεργός για 3 ώρες)
[intifada] - Φάντασμα δολοφονίας (ενεργός για 3 ώρες)
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας
(ενεργός για 3 ώρες)
[maria775m] - Φάντασμα (ενεργή για 3 ώρες)

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
fantasmenos #1

Ενεργοποίηση κάρτας Ηχώ από το υπερπέραν: Λήγει στις 23:57.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
τασο αρχισε να πιστευεις το 1! :)))) δεν εχει κανεις την καρτα ονειρο βρε παιδια? :) ενας!!!

καλε ποτε σε εβαλα στο ματι! :SSSS ρε παιδια....θα μας τρελανεται μου φαινεται!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
τασο αρχισε να πιστευεις το 1! :)))) δεν εχει κανεις την καρτα ονειρο βρε παιδια? :) ενας!!!
Αν εισαι πολιτης ειλικρινα δεν καταλαβαινω τον λογο που προσποιησαι τον δολοφονο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwstac

Νεοφερμένος

Ο Kwstac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Παίζω την κάρτα ίντριγκας μου. Διάλεξα ένα άτομο στην τύχη.



Ο intifada είναι αθώος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
καλε ποτε σε εβαλα στο ματι! :SSSS ρε παιδια....θα μας τρελανεται μου φαινεται!:confused:
Εσυ η αρχιδολοφονα εισαι οπως ειπα ή πολυ αχρηστος πολιτης.Αν και δεν πιστευω στο δευτερο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
οκ!...μολις ειδατε ποιον ψηφισαμε να βγαλουμε!!! :).... λοιπον σπυρακο....θα τρυπισεις την μυτη σου αμα στο τελος οταν μαθεις τι ειμαι και δεν θα ειμαι αυτο που νομιζες ? :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Παίζω την κάρτα ίντριγκας μου. Διάλεξα ένα άτομο στην τύχη.



Ο intifada είναι αθώος!
Το ξεραμε.Αλλα επρεπε να χες βαλει για την Tsiyo!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
οκ!...μολις ειδατε ποιον ψηφισαμε να βγαλουμε!!! :).... λοιπον σπυρακο....θα τρυπισεις την μυτη σου αμα στο τελος οταν μαθεις τι ειμαι και δεν θα ειμαι αυτο που νομιζες ? :Ρ
Ααααα το συνεχιζειςς..!!!;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Οντως βρε κωστα.....το ζηταγαμε τοση ωρα θα μας ελυνες τα χερια!....τεσπα δικια σου αποφαση σεβαστη !:) ...νομιζω ο τασος τον ειχε ψηφισει?.....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwstac

Νεοφερμένος

Ο Kwstac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Έχεις δικιο.. απλα βιαστηκα γιατι νομιζα πως εληγε στις 12 η καρτα και ειπα στην τυχη.. βλακεια μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top