Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
ακριβως!!! ο τασος τι λεει τοτε ρε συ οτι καρφωθηκα!....εδω σας εχω πει και τι ειμαι δηλαδη και δεν το εχετε μυριστει καν! :S:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
πραγματικα ο σπυρακος δεν μου φαινεται για δολοφονος!....ουτε για μαφιοζος
Δεν σου γεμιζα το ματι;:hmm::mad:

ακριβως!!! ο τασος τι λεει τοτε ρε συ οτι καρφωθηκα!....εδω σας εχω πει και τι ειμαι δηλαδη και δεν το εχετε μυριστει καν! :S:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
Μωρε κατι εχουμε μυριστειι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
μωρε δεν ειπα αυτο!....αλλα δεν βλεπεις τι λεει ο αλλος?......δηλαδη κοιτατε λιγο και τι εχει γινει στο παιχνιδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καλησπέρα. :)
Μπήκα μετά από 2ωρο φροντιστήριο και βλέπω για άλλη μια φορά όλες τις υποψίες πάνω μου.
Τάσο, δεν πιστεύω ότι είναι ύποπτη η κίνηση αυτή που έκανα. :| Ο dannaros μας είπε να χρησιμοποιήσουμε τις κάρτες που είχαμε και το έκανα, όπως και άλλοι.
Και όχι, δεν θέλουν μόνο οι δολοφόνοι να αποχωρήσουν από το παιχνίδι.
Εγώ το πιστευω. Θες να καλυφθεις για να μη σε ψηφίσουμε και να μη βγεις!
Τελευταία λόγια ε;
Αυτά που θα πω θα είναι απλά, λιτά και περιεκτικά!!

Με παρεξηγήσατε!! Νιώθω προδομένη, ταπεινωμένη, εξευτελισμένη κ.α σε -μένη (βλαμμένη :P)
Αλλά η αλήθεια θα λάμψει... και τότε θα πάει κάθε κατεργάρης στον πάγκο του...

Αυτά!!
Αντίο...
:bye:

Αποχωρώ με έναν βαρύ αναστεναγμό...
Ααααααααχχχ!!:'(
Οκ.
ενταξει.
σιγουρα αθωοι ειναι οι εξης
•τασος
•bluebutterfly
o πρωτος μαλιστα ειναι και χαζος :@
ψηφιζω ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ
Ντεμ θα σε χρειαστουμε.. ΑΑΑΑΑααααα μη με λες χαζοοο!!:redface:
καλησπερα και παλι!....λοιπον!.......να δουμε πως θα παει αυτη την φορα!
Ναι αντε να δουμε ποιον θα εξοντώσεις σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
κακως βαλατε την χαρουλιτα στο ματι!......... Ψηφιζω παλι Tasos97 γιατι παλι επιτεθηκες ....και σε ακυρο ατομο! αλλα και σε εμενα!...δηλαδη τι αλλο θες να σου πω! και το ονομα του ρολου μου?....απλα θελει να με βγαλει απο την μεση και ειναι προφανες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
κακως βαλατε την χαρουλιτα στο ματι!......... Ψηφιζω παλι Tasos97 γιατι παλι επιτεθηκες ....και σε ακυρο ατομο! αλλα και σε εμενα!...δηλαδη τι αλλο θες να σου πω! και το ονομα του ρολου μου?....απλα θελει να με βγαλει απο την μεση και ειναι προφανες!!!!
Θεεε μουυ εσυ εισαιιι Τsiyo ψηφιζω .. Εσυ εισαι δολοφονος 100%!!!!!!!!! Και δεν χρειαζεται να ρωτησεις και γιατι(συγνωμη για τα μεγαλα γραμματα μετα το ονομα) :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
καλε....ελεος! χαχαχαχαχα ψηφισε με και θα δεις!...σας προκαλω ολους!....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
κακως βαλατε την χαρουλιτα στο ματι!......... Ψηφιζω παλι Tasos97 γιατι παλι επιτεθηκες ....και σε ακυρο ατομο! αλλα και σε εμενα!...δηλαδη τι αλλο θες να σου πω! και το ονομα του ρολου μου?....απλα θελει να με βγαλει απο την μεση και ειναι προφανες!!!!

ρε εισαι σοβαρη;;; εχεις καρφωθει λεμε! επειδη σε επιτεθηκα με ψηφιζεις;; Οκ ειστε μην πω τι ειστε. Κwλομαφιοζακια ετσι και σας ανακαλυψα σε κανενα μιτινγκ θα σας γ*μησω με εχετε κανει τα νευρα μην πω τι..:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγω 2 πραγματακια θα πω για αποψε..Καποια πραγματα εχυν ξεκαθαρισει και πολλοι εχουν μπει ξανα λογω καρτων.Εχω καταλαβει πολλα και θα επρεπε να ειχατε καταλαβει πολλα.Δεν αλλαζω γνωμη για αποψε. Και κατι ακομα προς τους Πολιτες: Προσπαθηστε αυριο να μην γινει φονος.Χρειαζομαστε και αλλο χρονο.Εχουμε χασει 3 απο απουσιες.Και χασαμε και πολυτιμο ρολο..γι αυτο οποιος εχει εξουσια ας αποτρεψει τν αυριανο φονο!!!!!!

καλε....ελεος! χαχαχαχαχα ψηφισε με και θα δεις!...σας προκαλω ολους!....:)
Ψηφιστεε την πολιτες ειναι δολοφονος ελα δεν σας βλεπω να την ψηφιζετε.Μπορει να ειναι και αλλοι αλλα αυτη ειναι η αρχιδολοφονος:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
πραγματικα ψηφιστε με :confused: και ποιος μου λεει εμενα πως ο τασος τοσες μερες που τσιγλαει τους παντες και τα ριχνει σε ολους αλλα κατα τ αλλα το παιζει αθωος δεν ειναι δολοφονος? :/::/:αυτο σας εχει κανει --->:hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
μην ανησυζεις σπυρακο σε λιιιιγο θα μαθευτουν ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
πρωτον ηρεμισε γιατι ειναι ενα παιχνιδι....δευτερον...θελω να δω τι θα πεις στο τελος ολων αυτων πραγματικα :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
πρωτον ηρεμισε γιατι ειναι ενα παιχνιδι....δευτερον...θελω να δω τι θα πεις στο τελος ολων αυτων πραγματικα :hmm::hmm::hmm:

ρε τι να ηρεμισω;;; με εχετε κανει τα νευρα μην πω τι! πρεπει να πιω του κοσμου τα χαπια για να ηρεμησω... ρε θα σας πετυχω σε κανενα μιτινγκ και ααααααχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
πρωτον ηρεμισε γιατι ειναι ενα παιχνιδι....δευτερον...θελω να δω τι θα πεις στο τελος ολων αυτων πραγματικα :hmm::hmm::hmm:
Ναι μονο που εσυ μπλοφαρεις απο την αρχη.Απο την αρχη σε βαλανε στο ματι αλλα μετα την γλιτωσες.Σημερα δεν μπαινεις σε ψηφοφορια για να σωσεις το τομαρι σου.Καλα κανεις απλα το λεω εισαι δολοφονος και εγω αποκαλυφθηκε πυ ειμαι πολιτης αρα μιλαω ελευθερα.Για τελευταια φορα αν φαμε αυτην οι αλλοι ειναι πιο ευκολοι.Ολοι την tsiyo!!!!!!!
μην ανησυζεις σπυρακο σε λιιιιγο θα μαθευτουν ολα
Ναιι το ξερω ;) Απο αυριο ολα στην φορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
εγω ακομα υποστηριζω την ψηφο μου στον Τασο. Δηλαδη ειναι προφανες!.....ενας απο τους δυο μας φαινομενικα για εσας ειναι ο δολοφονος. Το θεμα ειναι πως εγω εχω μιλησει για τον ρολο μου.....και τον αντιπροσωπευω απτεστα! ενω ο τασος το μονο που κανει ειναι να πεταει το μπαλακι σε αλλους!.......:giveup:i give up ψηφιστε με πραγματικα!!! :):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,205 μηνύματα.
Δεν επιτρέπεται να αποκαλύπτετε δημόσια το ρόλο σας! Μαζευτείτε!:mad:
Οι intifada, vassilis497 και maria775m έχετε ακόμα 1,5 ώρα να εκφέρετε γνώμη και να ψηφίσετε!;)
Ψηφοφορία
Πέμπτης 13 Οκτωβρίου


  1. Kwstac
  2. Τάσος97
  3. Σπυρακος (^^) --->>> Tsiyo
  4. Tsiyo --->>> Τάσος97
  5. blue_butterfly
  6. Drama Prinzessin --->>> Χαρουλιτα
  7. Johnnaousa
  8. Χαρουλιτα
  9. emily 6
  10. Ούρσακ
  11. fantasmenos --->>> Drama Prinzessin
  12. Demlogic (ψηφίζει αλλά δεν ψηφίζεται) --->>> Χαρουλιτα
  13. intifada (ψηφίζει αλλά δεν ψηφίζεται)
  14. vassilis497 (ψηφίζει αλλά δεν ψηφίζεται)
  15. maria775m (ψηφίζει αλλά δεν ψηφίζεται)

  • Χαρουλιτα 2 ψήφοι
  • Drama Prinzessin 1 ψήφος
  • Τάσος97 1 ψήφος
  • Tsiyo 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[Demlogic] - Φάντασμα (ενεργός για 3 ώρες)
[intifada] - Φάντασμα δολοφονίας (ενεργός για 3 ώρες)
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας
(ενεργός για 3 ώρες)
[maria775m] - Φάντασμα (ενεργή για 3 ώρες)

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
fantasmenos #1

Ενεργοποίηση κάρτας Ηχώ από το υπερπέραν: Λήγει στις 23:57.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγω ακομα υποστηριζω την ψηφο μου στον Τασο. Δηλαδη ειναι προφανες!.....ενας απο τους δυο μας φαινομενικα για εσας ειναι ο δολοφονος. Το θεμα ειναι πως εγω εχω μιλησει για τον ρολο μου.....και τον αντιπροσωπευω απτεστα! ενω ο τασος το μονο που κανει ειναι να πεταει το μπαλακι σε αλλους!.......:giveup:i give up ψηφιστε με πραγματικα!!! :):):):):)

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: ρε θα με τρελανετε και θα παραιτηθω.. εχω μιλησει για το ρολο μου σε πολλα ποστ. όποιος ηταν πολιτης και εξυπνος καταλαβε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
μα ο αλλος τσιτωνετεεε!!!..........βγες να πιεις ενα καφε λεω εγω να ηρεμισεις γιατι ειναι απλα ενα παιχνιδι:worry::worry::worry:

ναι και εγω το ιδιο αλλα σε εμενα κολησες βρεεε!!! αυτο σου λεωωω!!!:) αραααααααααα.......καποιος απο τους δυο μας εχει μια μυγα που προσπαθει να την δωσει στον αλλο!......and guees what!!!! i dont have it!......;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
μα ο αλλος τσιτωνετεεε!!!..........βγες να πιεις ενα καφε λεω εγω να ηρεμισεις γιατι ειναι απλα ενα παιχνιδι:worry::worry::worry:
Μαθε να παιζεις πρωτα και πραδεξου και κατι ΕΜΜΕΣΑ!
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: ρε θα με τρελανετε και θα παραιτηθω.. εχω μιλησει για το ρολο μου σε πολλα ποστ. όποιος ηταν πολιτης και εξυπνος καταλαβε.
Μετα απο αυτο αν συνεχιζει να τον ψηφιζει η tsiyo και δεν δω πολιτες να την ψηφιζουνε ειλικρινα παραιτουμαι!!!
Δεν επιτρέπεται να αποκαλύπτετε δημόσια το ρόλο σας! Μαζευτείτε!:mad:
Οι intifada, vassilis497 και maria775m έχετε ακόμα 1,5 ώρα να εκφέρετε γνώμη και να ψηφίσετε!;)
Ψηφοφορία
Πέμπτης 13 Οκτωβρίου


  1. Kwstac
  2. Τάσος97
  3. Σπυρακος (^^) --->>> Tsiyo
  4. Tsiyo --->>> Τάσος97
  5. blue_butterfly
  6. Drama Prinzessin --->>> Χαρουλιτα
  7. Johnnaousa
  8. Χαρουλιτα
  9. emily 6
  10. Ούρσακ
  11. fantasmenos --->>> Drama Prinzessin
  12. Demlogic (ψηφίζει αλλά δεν ψηφίζεται) --->>> Χαρουλιτα
  13. intifada (ψηφίζει αλλά δεν ψηφίζεται)
  14. vassilis497 (ψηφίζει αλλά δεν ψηφίζεται)
  15. maria775m (ψηφίζει αλλά δεν ψηφίζεται)

  • Χαρουλιτα 2 ψήφοι
  • Drama Prinzessin 1 ψήφος
  • Τάσος97 1 ψήφος
  • Tsiyo 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[Demlogic] - Φάντασμα (ενεργός για 3 ώρες)
[intifada] - Φάντασμα δολοφονίας (ενεργός για 3 ώρες)
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας
(ενεργός για 3 ώρες)
[maria775m] - Φάντασμα (ενεργή για 3 ώρες)

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
fantasmenos #1

Λυπαμαι δεν θα ξανασυμβει!!!

Ενεργοποίηση κάρτας Ηχώ από το υπερπέραν: Λήγει στις 23:57.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
καλε χωρις πλακα πειτε μου εναν λογο που με κανετε για δολοφονο!....:S και αμα θελετε πραγματικα ψηφιστε με η οποιος εχει το ''ονειρο'' ας δει!....:) σας προκαλω ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top