Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
@ φρικ

Βρε θα μας τρελάνεις?

Οι δολοφονοι προφανως και ηξεραν πως ειχαμε βαλει στο στοχο λαθος ατομο, οποτε με μεγαλη τους χαρα θα βοηθουσαν να αποχωρησει, ωστε να πεσουν οι υποψιες πανω μας... Ποιοι αλλοι λοιπον τον ψηφισαν?? Ο fanta (με μπερδευει αφανταστα η περιπτωση του), ο tsarachaf (μια απο τα ιδια) και ο αγαπητος soter... Και αν θυμαστε, ο μεγαλοκαρδος soter αλλαξε την ψηφο του, δηλωνοντας πως αν ο blue δεν ειναι δολοφονος, τοτε ειμαστε σιγουρα εμεις!! Βολικο δε νομιζετε?? Γνωριζει πως ο blue ειναι αθωος, ξερει πως εχουμε κανει λαθος μαντεψια και τελικα τον ψηφιζει για να μας ενοχοποιησει (και για να ειναι και σιγουρος κανει και 2 φορες το παραπανω σχολιο)... Οποτε, το μικρο μου μυαλο μου υποδεικνυει αυτη τη στιγμη ως no1 ενοχο το soter!! Aυτα ειχα να πω και κατα 99% εκει θα παει και η ψηφος μου τη δευτερα... Το αν θα με πιστεψετε η οχι ειναι στο χερι σας!!

Είναι απάντηση πολίτη αυτή; Μας επιτίθεσαι κιόλας επειδή κάναμε το λάθος και σε εμπιστευτήκαμε στο προηγούμενο γύρο. Προσωπικά χαιρόμουν γιατί νόμιζα ότι ήσουν ρουφιάνος και έπαιξες έξυπνα βγάζοντας τον μπλουστάρ αλλά φευ. Δεν αθωώνω τον σότερ αλλά είναι χαζομάρα να λες ότι είναι ένοχος επειδή ψηφίζει κάποιον για να δει τι είναι και να έχει άποψη για αυτούς που τον έβγαλαν. Όλοι το κάνουμε και όλοι θα το κάνουμε. Δηλαδή εσύ και η κλίκα σου (έλενα γουάιλντ μπόι). Περίμενα περισσότερα επιχειρήματα για αυτό ζήτησα να γράψεις το κάτιτις παραπάνω αλλά ματαίως. Αν ήταν δολοφόνος ο μπλουσταρ πάλι τα ίδια θα έλεγες για τον σότερ.

Και αν μου το επιτρεπετε, θελω να σας προκαλεσω με μια δηλωση μου: Αφου με θεωρειτε τον top υποπτο και δε μπορειτε να σκεφτειτε λογικα και δειτε την πλεκτανη που παιχτηκε σε βαρος μας, ΨΗΙΦΙΣΤΕ ΜΕ!! Ολοι σας ομως και ειλικρινα δε θα με πειραξει... Εχω κουραστει να ψαχνω και στην τελικη να την ακουω και χωρις λογο!! Θελω να δω μετα ομως ποιον θα βρουν να κατηγορησουν τα λαμογια οι δολοφονοι;)... Οπως φαινεται τους βολευει που ειμαι μεσα, γιατι λειτουργω ως αποδιοπομπαιος τραγος!! Μετα τι θα κανετε??

Το στυλ του καλού παιδιού είναι συμπαθές αλλά δεν πείθει. Είμαι σίγουρος ότι θα αλλάξεις την ψήφο σου αν παίζει να βγεις εσύ ή κάποιος άλλος, βάζω το χέρι μου στη φωτιά. Γενικά, όσο γράφεις μου προκαλείς περισσότερες υποψίες. Θες να σε ψηφίσουμε αγόρι μου; Η επιθυμία σου διαταγή, για να δούμε αν θα είσαι τόσο αλτρουιστής και αύριο.

Ψηφίζω φορέβερ φρικ

Αιτία: Για να πάψει να αποπροσανατολίζει επιτέλους και με ηρεμία να μπορέσουμε να βρούμε τους δολοφόνους. Αν είναι τσιράκι και όχι δολοφόνος είναι επίσης καλό να βγάλουμε ένα κακό.



Σε αντιθεση με καποιους αλλους που μεχρι και τη χθεσινη ψηφοφορια ειχαν πει 2 λεξεις και μετα απο εκεινη αρχισαν να διηγουνται ιστοριες για αγριους!! Ασε μας ρε fanta, τωρα ξαφνικα σε επιασε ο καημος να βγαλεις το φιδι απο την τρυπα?? Μηπως τελικα σε βολεψε το αποτελεσμα της χθεσικης ψηφοφοριας?? Και ναι δηλωνα σιγουρος για την αθωοτητα μερικων ατομων και θα το πιστευω μεχρι τελους... Για ολους τους αλλους διατηρω τις επιφυλαξεις μου!!

Είχα δηλώσει ότι είχα τεχνικά προβλήματα και δεν μπορούσα να μπω στο νετ, για αυτό και δεν έγραφα. Τα λιγοστά που έγραψα τα είχα γράψει από άλλο πισι. Άσε μας εσύ ρε φρικ που σε έπιασε ο φόβος και πας να πιαστείς από πράγματα που δεν στέκουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
Και αν μου το επιτρεπετε, θελω να σας προκαλεσω με μια δηλωση μου: Αφου με θεωρειτε τον top υποπτο και δε μπορειτε να σκεφτειτε λογικα και δειτε την πλεκτανη που παιχτηκε σε βαρος μας, ΨΗΙΦΙΣΤΕ ΜΕ!! Ολοι σας ομως και ειλικρινα δε θα με πειραξει... Εχω κουραστει να ψαχνω και στην τελικη να την ακουω και χωρις λογο!! Θελω να δω μετα ομως ποιον θα βρουν να κατηγορησουν τα λαμογια οι δολοφονοι;)... Οπως φαινεται τους βολευει που ειμαι μεσα, γιατι λειτουργω ως αποδιοπομπαιος τραγος!! Μετα τι θα κανετε??
χαχααχα έλεος δηλαδή με το μελόδραμα!!! και δεν παίχτηκε καμιά πλεκτάνη εις βάρος σας απλώς μόνοι σας πέσατε στη παγίδα που ετοιμάζατε ;)
πάντως μπράβο. είσαι ξύπνιος! μετά την σιγουριά σου για την ενοχή του bluestas95 και αφού εγώ τόνισα το αυτονόητο πως δηλαδή αν ο blue είναι πολίτης εσύ λογικά είσαι δολοφόνος έχασες την τόση σιγουργιά και άρχισες να στρέφεις τα πράγματα αργά αλλά σταθερά εναντίον μου για να καλυφθείς εσύ(και προφανώς και οι συνεργοί σου)! πολύ καλή δουλειά :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Κατσε ρε Κλεοπατρα, γιατι θα με τρελανεις κοριτσι μου!! Σε ποιο παλερμο που εχεις παιξει μεχρι τωρα εχεις κανει κατι τετοιο (βαλε και το τωρινο μεσα αν θες)?? Παντα εχεις το ρολο της guest star, που μπαινει τελευταια στιγμη, ψηφιζει με ενα οχι και τοσο τεκμηριωμενο επιχειρημα η απλα συμφωνει με κατι που εχει ειπωθει νωριτερα!! Πιστευεις οτι εσυ βοηθας περισσοτερο στην εκβαση του παιχνιδιου??

Εγώ ποτέ δεν ακολούθησα το πλήθος (εκτός από τα 2 πρώτα παλέρμο που έπαιξα), αλλιώς θα είχα ψηφίσει χτες τον blue. Μην λέμε ότι θέλουμε τώρα. Κι αν εμποδίζω εγώ την εξέλιξη του παιχνιδιού, τότε με συγχωρείς να μην ξαναπαίξω! Αυτή είναι η τακτική που παίζω και σε όποιον αρέσει!
Με εκνευρίζουν πάρα πολύ οι κατηγορίες που κάνεις.
Αυτά είχα να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Βρε αγαπητε, σαν τι αλλο περιμενες δηλαδη να ακουσεις?? Εχει μιλησει κανεις αλλος απο εκεινη τη στιγμη, λεγοντας κατι ουσιαστικο, για να κουσεις κατι παραπανω απο εμενα??Πραγματικα, αν το καλοσκεφτεις, ξεροντας πως ειμαι αθωος και πως τελικα και ο bluestas ηταν αθωος, η μονη λογικη σκεψη που μπορω να κανω ειναι αυτη... Δεν ειναι ακριβως επιθεση, απλα μονο εκει μπορει να με οδηγησει το μυαλο μου αυτη τη στιγμη!! Και ψηφιζω τον soter και οχι εσενα, γιατι οταν αλλαξε την ψηφο του το εκανε να φανει σαν χαρη, αλλα αν πεφταμε εξω, τοτε θα νιωθαμε την οργη του... Ηρεμα ρε φιλε, ααφου αλλαζεις την ψηφο σου εχεις και εσυ μεριδιο ευθυνης και οχι μονο εκεινος που σε επεισε, εχω αδικο?? Τα συγκεκριμενα λογια σαν καλοστημενη παγιαδα μου φανηκαν!!
Εσυ ομολογουμενως δεν εχεις κανει κατι τρανταχτο για να σου επισυναψω κατηγοριες, απλα μου κανει τεραστια εντυπωση αυτη η αποτομη αλλαγη στην σταση σου και τον τροπο παιχνιδιου!! Εχω αδικο, εσενα δε θα σε παραξενευε?? Ωστοσο περισσοτερο υποπτο θεωρω τον soter ακομα!!

Ναι, δεν εχω προβλημα να φυγω, γιατι το συγκεκριμενο παιχνιδι με εχει κουρασει περισσοτερο απο ολα τα αλλα!! Αισθανομαι οτι παιζω στο θεατρο του παραλογου και αφου εκανα αυτο το ΤΡΑΓΙΚΟ λαθος, δε νομιζω πως προκειται να με ακουσει και κανενας... Οποτε ποιος ο λογος να παραμεινω στο παιχνιδι?? Οταν με το καλο πεσουν οι μασκες στο τελος του παιχνιδιου, τοτε τα ξαναλεμε!!!

Ευχαριστω για την ψηφο σου:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Βρε αγαπητε, σαν τι αλλο περιμενες δηλαδη να ακουσεις?? Εχει μιλησει κανεις αλλος απο εκεινη τη στιγμη, λεγοντας κατι ουσιαστικο, για να κουσεις κατι παραπανω απο εμενα??Πραγματικα, αν το καλοσκεφτεις, ξεροντας πως ειμαι αθωος και πως τελικα και ο bluestas ηταν αθωος, η μονη λογικη σκεψη που μπορω να κανω ειναι αυτη... Δεν ειναι ακριβως επιθεση, απλα μονο εκει μπορει να με οδηγησει το μυαλο μου αυτη τη στιγμη!! Και ψηφιζω τον soter και οχι εσενα, γιατι οταν αλλαξε την ψηφο του το εκανε να φανει σαν χαρη, αλλα αν πεφταμε εξω, τοτε θα νιωθαμε την οργη του... Ηρεμα ρε φιλε, ααφου αλλαζεις την ψηφο σου εχεις και εσυ μεριδιο ευθυνης και οχι μονο εκεινος που σε επεισε, εχω αδικο?? Τα συγκεκριμενα λογια σαν καλοστημενη παγιαδα μου φανηκαν!!
Εσυ ομολογουμενως δεν εχεις κανει κατι τρανταχτο για να σου επισυναψω κατηγοριες, απλα μου κανει τεραστια εντυπωση αυτη η αποτομη αλλαγη στην σταση σου και τον τροπο παιχνιδιου!! Εχω αδικο, εσενα δε θα σε παραξενευε?? Ωστοσο περισσοτερο υποπτο θεωρω τον soter ακομα!!

Ναι, δεν εχω προβλημα να φυγω, γιατι το συγκεκριμενο παιχνιδι με εχει κουρασει περισσοτερο απο ολα τα αλλα!! Αισθανομαι οτι παιζω στο θεατρο του παραλογου και αφου εκανα αυτο το ΤΡΑΓΙΚΟ λαθος, δε νομιζω πως προκειται να με ακουσει και κανενας... Οποτε ποιος ο λογος να παραμεινω στο παιχνιδι?? Οταν με το καλο πεσουν οι μασκες στο τελος του παιχνιδιου, τοτε τα ξαναλεμε!!!

Ευχαριστω για την ψηφο σου:)!!

Πως γινεται φρικ να κάνεις τόσους λογικούς συνειρμούς κάθε φορά και στο τέλος να βγαίνει πολίτης (και να κατηγορείς πολίτες) αυτό με παραξενεύει. Φίλε μου αυτά που λες περί κούρασης είναι δικαιολογίες. Το παιχνίδι είναι ένα άθροισμα ψηφοφοριών και εγώ πιστεύω ότι μέχρι τη Δευτέρα θα φανεί λίγο έως πολύ ποιοι τα θαλάσσωσαν.

ΥΓ. Αν δολοφόνοι είναι οι ανύπαρκτοι παίχτες που δεν μιλούν καθόλου τότε προτείνω να αποκλειστούν από επόμενα παλέρμο, δεν πάει άλλο με αυτή τη βαρετή τακτική

ΥΓ 1. Χάσαμε την Έλενα στοπ. κρύφτηκε μάλλον σήμερα για να αποφύγει κατηγορίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
ΥΓ 1. Χάσαμε την Έλενα στοπ. κρύφτηκε μάλλον σήμερα για να αποφύγει κατηγορίες
Πάλι με κράζεις ρε killer? Tώρα μπήκα γαμώτο! Τώρα!

Μέχρι πριν που ήμουν μέσα δεν είχε πεί κανείς κάτι ουσιαστικό. Το τελευταίο πόστ που διάβασα ήταν του τσάρα.

Έλεος δηλαδή. Θα διαβάσω τι γράψατε και θα απαντήσω. Πωωωωωωω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πάλι με κράζεις ρε killer? Tώρα μπήκα γαμώτο! Τώρα!

Μέχρι πριν που ήμουν μέσα δεν είχε πεί κανείς κάτι ουσιαστικό. Το τελευταίο πόστ που διάβασα ήταν του τσάρα.

Έλεος δηλαδή. Θα διαβάσω τι γράψατε και θα απαντήσω. Πωωωωωωω.

Πάντως δεν κάνει καθόλου καλό στην εικόνα σου, ότι είσαι τόσο ευέξαπτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πάλι με κράζεις ρε killer? Tώρα μπήκα γαμώτο! Τώρα!

Μέχρι πριν που ήμουν μέσα δεν είχε πεί κανείς κάτι ουσιαστικό. Το τελευταίο πόστ που διάβασα ήταν του τσάρα.

Έλεος δηλαδή. Θα διαβάσω τι γράψατε και θα απαντήσω. Πωωωωωωω.

Μη γκρινιάζεις θα σου πάρω σοκολάτα.

Και που θες να το ξέρω γαμώτο; Ο Τειρεσίας είμαι; Ο Τειρεσίαααααααααααααααααααααααααααααας;

Πάω βόλτα. Περιμένω να δω τα συνταρακτικά σχόλια που έχεις να κάνεις μετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Πάντως δεν κάνει καθόλου καλό στην εικόνα σου, ότι είσαι τόσο ευέξαπτη...
Ναι ξέρω ότι δεν κάνει,οκ.
Απλά είμαστε και άνθρωποι,
και μπορεί να έχουμε τα χίλια διακόσια προβλήματα εκτός από το Παλέρμο.
Και εγώ πριν λίγη ώρα ήμουν σε μια περίεργη κατάσταση και μόλις είδα του πόστ του φάντα,
λέω οmg τι θα έχουν πεί πάλι και τα πήρα ακόμα περισσότερο.

Τέσπα,συγγνώμη από τους υπόλοιπους παίκτες αν γίνομαι υπερβολική οr sth.
Απλά πέρναω διάφορα,τέσπα,όχι ότι σας ενδιαφέρει ή θα έπρεπε να σας ενδιαφέρει.
Απλά δεν θέλω να πιστεύουν όλοι ότι είμαι μια ευέξαπτη σκύλα που βρίζει του πάντες. :/:
Πφφ. Anyway.

. Περιμένω να δω τα συνταρακτικά σχόλια που έχεις να κάνεις μετά
Δεν έχω σκοπό να κάνω κανένα συνταρακτικό σχόλιο,btw.. =.=
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γεια σας! :popcorn:

Λίστα για Δευτέρα 11/07/2011
  1. Alchemist - foreverfreak
  2. Chris1993
  3. _elena_
  4. elenaki_arnea08
  5. fantasmenos - foreverfreak
  6. foreverfreak - soter
  7. JaneWin
  8. jj!
  9. Κλεοπάτρα^^
  10. maria_lulu
  11. MAYROULIS
  12. Πατρεύς
  13. soter
  14. theodora
  15. tsarachaf
  16. vaios13
  17. Wild_Boy - tsarachaf

Ψήφοι
2 foreverfreak
1 soter
1 tsarachaf

Απουσίες
elenaki_arnea08: #1
Chris1993: #1

Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα δολοφονεί ο serial killer - Μόνο εκείνος μαθαίνει ιδιότητα.
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.

Αποχωρήσεις
  1. papas - Ψηφοφορία & Παράταση - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. Bill_Slayer - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. bluestas95 - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - πολίτης
  4. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  5. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??? - Δολοφονία - 14/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. ??? - Ψηφοφορία - 14/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  14. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  15. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  16. ??? - Ψηφοφορία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Eχω την υποψια πως με ψηφισε ακομη ενας, δε θυμαμαι ποιος, αλλα δεν ειχε τονισει το ονομα στο post του!! Ψαξτο λιγο αν μπορεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το βρήκε η Βεατρίκη, ευχαριστούμε πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ναι ξέρω ότι δεν κάνει,οκ.
Απλά είμαστε και άνθρωποι,
και μπορεί να έχουμε τα χίλια διακόσια προβλήματα εκτός από το Παλέρμο.
Και εγώ πριν λίγη ώρα ήμουν σε μια περίεργη κατάσταση και μόλις είδα του πόστ του φάντα,
λέω οmg τι θα έχουν πεί πάλι και τα πήρα ακόμα περισσότερο.

Τέσπα,συγγνώμη από τους υπόλοιπους παίκτες αν γίνομαι υπερβολική οr sth.
Απλά πέρναω διάφορα,τέσπα,όχι ότι σας ενδιαφέρει ή θα έπρεπε να σας ενδιαφέρει.
Απλά δεν θέλω να πιστεύουν όλοι ότι είμαι μια ευέξαπτη σκύλα που βρίζει του πάντες. :/:
Πφφ. Anyway.


Οκ ρε συ... Όλοι έχουμε προβλήματα και σίγουρα το Παλέρμο δεν είναι ένα από αυτά... Απλά ακριβώς επειδή εδώ παίζουμε δεν χρειάζεται να έχεις τόσα νεύρα... Άραξε και διασκέδασέ το...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και ναι δηλωνα σιγουρος για την αθωοτητα μερικων ατομων και θα το πιστευω μεχρι τελους... Για ολους τους αλλους διατηρω τις επιφυλαξεις μου!!
Πώς βρε πουλάκι μου;
Πώς ένας πολίτης εμπιστεύεται τόσο εύκολα κάποιον που μπορεί να είναι δολοφόνος και να τον πήρε με το μέρος του για κάλυψη;
Πώς;
Μόνο εγώ σας θεωρώ όλους ύποπτους;

Μη γκρινιάζεις θα σου πάρω σοκολάτα.
Και εγώ θέλω. :baby:


A! Μιλήστε και οι άλλοι πριν αρχίσω να βρίζω.
Θέλετε να δείτε τι θα πουν οι μαλάκες, ναι οι ομιλητικοί αυτό είμαστε, για να ψηφίσετε.
Εμείς πώς θα σχηματίσουμε εικόνα για εσάς;
Α ναι μωρέ, ξέχασα. Όλοι είμαστε πολίτες!
Τελευταία προειδοποίηση αλλιώς σταματάω να παίζω. :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Απλά πέρναω διάφορα,τέσπα,όχι ότι σας ενδιαφέρει ή θα έπρεπε να σας ενδιαφέρει.
Απλά δεν θέλω να πιστεύουν όλοι ότι είμαι μια ευέξαπτη σκύλα που βρίζει του πάντες. :/:

σορρυ αλλα δεν αντεξα! οχι και ευεξαπτη σκυλα η ελενα! :hug:
υγεια να εχουμε και ολα τα αλλα ερχονται! συνεχιστε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Οι άλλοι γενικά αποτελούν μεγάλο ερωτηματικό προς το παρόν... Ο βάιος δεν μας τα λέει και πολύ καλά, ούτε κι ο jj!... Οι άλλοι είναι απλώς εξαφανισμένοι... Αλλά το μεγαλύτερο ερωτηματικό είναι ο φαντα... Στους πρώτους 2 γύρους έκανε 4-5 ποστ, πράγμα που με είχε κάνει να είμαι έτοιμος να τον ψηφίσω για την δευτέρα, γιατί δεν βοηθούσε καθόλου και δεν είναι καλό αυτό όταν πρόκειται για τον συγκεκριμένο... Όμως από χθες συμμετέχει πολύ, οπότε θέλω να τον δω να παίζει τουλάχιστον ένα γύρο ακόμη...

Για ψήφο έτσι όπως είμαστε, θα περιμένω να μιλήσουν κι άλλοι, μπας και βγάλουμε κάποια άκρη...:hmm:
Πού δεν τα λέω καλά; Δεν είναι σωστό να πετάς μια αρλούμπα έτσι, χωρίς να δικαιολογείς...περιμένω quote.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πού δεν τα λέω καλά; Δεν είναι σωστό να πετάς μια αρλούμπα έτσι, χωρίς να δικαιολογείς...περιμένω quote.:)

Όταν έχω όρεξη θα κάτσω να κάνω και quote... Τώρα βαριέμαι να σηκώσω το ποτήρι να πιω νερό, δεν θα κάθομαι να δικαιολογώ κάτι που δεν έχω και κανένα λόγο να δικαιολογήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Όταν έχω όρεξη θα κάτσω να κάνω και quote... Τώρα βαριέμαι να σηκώσω το ποτήρι να πιω νερό, δεν θα κάθομαι να δικαιολογώ κάτι που δεν έχω και κανένα λόγο να δικαιολογήσω...
Λες ότι δεν έχεις κανένα λόγο να δικαιολογήσεις γιατί με θεωρείς ύποπτο, ενώ αυτό θα έπρεπε να είναι το κυριότερο που απασχολεί έναν πολίτη, να ψάχνει τα κίνητρα που οδηγούν κάποιον να κάνει κάποιες συγκεκριμένες δηλώσεις.
Άρα τι παίζει; Το οσμίζεσαι στον αέρα ότι είμαι ύποπτος; :whistle:
Τέσπα, σου δίνω χρόνο να σκεφτείς μόνος σου ή με παρέα (;)) και να μου δικαιολογήσεις γιατί δε στα λέω καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λες ότι δεν έχεις κανένα λόγο να δικαιολογήσεις γιατί με θεωρείς ύποπτο, ενώ αυτό θα έπρεπε να είναι το κυριότερο που απασχολεί έναν πολίτη, να ψάχνει τα κίνητρα που οδηγούν κάποιον να κάνει κάποιες συγκεκριμένες δηλώσεις.
Άρα τι παίζει; Το οσμίζεσαι στον αέρα ότι είμαι ύποπτος; :whistle:
Τέσπα, σου δίνω χρόνο να σκεφτείς μόνος σου ή με παρέα (;)) και να μου δικαιολογήσεις γιατί δε στα λέω καλά...

Έλα για να τελειώνουμε... Δεν σε έχω βάλει στην λίστα υπόπτων μου, αλλά στην λίστα αυτών μου με προβληματίζουν και παρακολουθώ... Ωραία; Οπότε, δεν έχω λόγο να δικαιολογήσω γιατί... Και στην τελική θα το κάνω όποτε έχω εγώ όρεξη κι όχι όποτε σου κατέβει εσένα... Άντε μπράβο...

Αν σκεφτόμουν με παρέα, θα είχα ήδη έτοιμη ιστορία... Μην είσαι αφελής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top