Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
ρε μυρτλ δε περιμενα να με βγαλεις πρωτη και να μη προλαβω να παιξω!!! ωραια φιλη εισαι! :pfff:

για λυκουργο μονο πιστευα οτι ηταν δολοφονος. αν και βαριομουν και δε σας παρακολουθησα και πολυ! :P

Λοβάααααααααακι! Δεν φταίω εγώ! :redface:

Έπρεπε να ξεπαστρέψουμε πρώτα τους έμπειρους, γιατί ήταν πιο επικίνδυνοι...(αυτό είναι κοπλιμέντο!)! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πολλές ευχαριστίες σε MissKit και Phoebe (αλφαβητικά) για την βοήθειά τους.

Ναι, καλά! Πες οτι έγραψες πρώτα την MissKit επειδή είσασταν και οι 2 με το μέρος των δολοφόνων! :pfff: :P:P:P:P

Μπραβο μας!!!:clapup::clapup::clapup:
Θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια της ομαδας μου,γιατι ειχαμε φοβερη συνεννοηση και μελετουσαμε προσεκτικα την καθε μας κινηση!
Συμφωνω οτι ειχαμε τους χειροτερους πολιτες ever να αντιμετωπισουμε αφου ο,τι σχεδιαζαμε μας εβγαινε χωρις να υπαρξει καμια αντιδραση απο τους πολιτες.
Συμφωνω επισης οτι ο φρικ σε καποιο σημειο μας εφερε σε δυσκολη θεση (οπως και η θεοδωρα),αλλα θα διαφωνησω με την ΣΕ σχετικα με τα τελευταια του λογια του φρικ:

Τα τελευταια μου λογια??
Χαχαχα... Τι αλλο πια να πω?? Νομιζω πως τοσο καιρο σας τα εχω ανοιξει τα ματια... Φωναζα σαν το μ@@@@α, αλλα αδικος κοπος!! Το μονο που θελω να προσεξετε ειναι πως πριν την αποχωρηση της Cinefil υποστηριζα πως στο παιχνιδι ειναι 4 δολοφονοι και μολις τωρα ο Γιωργος ανακοινωσε πως ειναι 3... Οποτε μαλλον ειχα πεσει μεσα!! Το πρωτο ατομο που θα πρεπει να βγαλετε ειναι ο Vaios13.. Σιγουρος δολοφονος κατα την αποψη μου και πολυ θα ηθελα να δω τι θα πει τωρα:P!! Τους υπολοιπους θα ειναι ευκολο να τους βρειτε, αλλα PLEASE βγαλτε πρωτα το Vaio...
Σιγουρα αθωες ειναι η Jane και η Devina και ΜΑΛΛΟΝ αθωοι η Κλεοπατρα και ο Χρηστος!!
Φιλια πολλα και εχω να πω πως χαιρομαι που με στειλατε στην εξορια και οχι στην κολαση:P!!


Ξερετε τι γελια καναμε οι δολοφονοι με αυτην την δηλωση?:P:P Ιωαννα πες κι εσυ!!!

Εσείς γελάγατε και εγώ μούτζωνα με πλάγιο τρόπο την οθόνη για να μην με πάρουν είδηση στην δουλειά! :P
Μα τέτοια σιγουριά;! :eek:

Οπότε θα δω, ίσως τα ενοποιήσουμε σε επόμενα παιχνίδια. Τι άλλο σας άρεσε ή δεν σας άρεσε στο παιχνίδι; Πέρα από το ότι στους τελευταίους γύρους είχε πέσει νέκρα. :P

Το είπα και στην Miss, αλλά πιστεύω οτι θα ήταν καλύτερο το τσιράκι να μπορεί να θυσιαστεί για να κάνει κάποιον πολίτη, δολοφόνο, μόνο αν υπάρχουν 9 και πάνω παίκτες! Ότι ισχύει δηλαδή και για τον ρουφιάνο!

Εγώ λέω να σας γίνει μάθημα αυτό ΣΕ ΟΛΟΥΣ ανεξαιρέτως και να μάθετε να μη βγάζετε τους ομιλητικούς στους πρώτους γύρους. Έχω πέσει κι εγώ θύμα αυτής της τακτικής. :pfff:

Ναι! Να μην βγάζετε τους ομιλιτικούς, αλλά πάντα τον Edmund... είναι ύπουλος αυτός! :pfff: :P

Εγω πάντως θέλω την ΣΕ ( Γιώργος , Phoebe , Misskit ) ,σε ρόλο παίκτη :whistle:
Τους φαντάζεστε να τσακώνονται ; :P

Τον Γιώργο δεν τον έχουμε δει ποτέ να είναι παίκτης! Πόσο καλός να είναι άραγε; :hmm:


Δολοφονάκιαααααα συγχαρητήριααααααααα!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:

Οι πολίτες με απογοήτευσαν! :( Ήταν εντελώς αλλού, σαν να μην παρακολουθούσαν καθόλου το παιχνίδι και ο καθένας προσπαθούσε να σώσει τον εαυτό του χωρίς να ενδιαφέρεται συνολικά για το παιχνίδι! Κάποια πράγματα κάνανε "μπαμ" και δεν τους δίνανε καμία, απολύτως σημασία...

Την επόμενη φορά θα κερδίσουν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Την επόμενη φορά θα κερδίσουν! :D
Ας το ελπίσουμε. :P

Δέσποινα και Jane θα το ξαναπώ και ας βρίζετε την Θεοδώρα,δεν είχατε καμία συμμετοχή στο game,τουλάχιστον όσο ήμουν κι εγώ μέσα. Βαριόσασταν. :pfff:

Τώρα να πώ την αλήθεια είχα χάσει επεισόδια μετά που έφυγα. :P
Δεν παρακολουθούσα και πολύ,γιατί μετά από ένα σημείο το παιχνίδι έχασε το ενδιαφέρον του αρκετά.
Βαριόμουν ως και τα πόστ να βλέπω. :P

Καλύτερος παίκτης για μένα ήταν ο foreverfreak,ο οποίος παίζει πάρα πολύ καλά σε γενικές γραμμές και κυρίως σε αυτόν στηρίχτηκα για να ρίξω και παραπάνω υποψίες στον Valder,και τελικά να αποχωρήσει.

Γενικά ως ρουφιάνα καρφωνόμουν αρκετά νομίζω,αλλά αν δεν έκανα και τίποτα για να βοηθήσω κάπως την κατάσταση,θα το είχαμε χαμένο το παιχνίδι από την αρχή. :P

To διασκέδασα πάαρα πολύ,όσο ήμουν μέσα στο παιχνίδι. Είχε ίντριγκα,αντιπαράθεση και πολύ ενδιαφέρον. :D
Στο τέλος απογοητεύτηκα πλήρως από τους υπόλοιπους που μείναν. Sorry παιδιά. :redface:

Εννοείται ευχαριστούμε Γιώργο,Phoebe,Μisskit για την ανοχή που έδειξαν. =P



Αυτά. Περιμένουμε και το επόμενο Παλέρμο. :D Σε κανά δίμηνο ίισως,για να μην πεί τίποτα και ο Γιώργος. :redface:


Α και πως το ξέχασα. :P

Συγχαρητήρια στους δολοφόνους που κέρδισαν.

=)))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,133 μηνύματα.
Καλύτερος παίκτης για μένα ήταν ο foreverfreak,ο οποίος παίζει πάρα πολύ καλά σε γενικές γραμμές και κυρίως σε αυτόν στηρίχτηκα για να ρίξω και παραπάνω υποψίες στον Valder,και τελικά να αποχωρήσει.

Γενικά ως ρουφιάνα καρφωνόμουν αρκετά νομίζω,αλλά αν δεν έκανα και τίποτα για να βοηθήσω κάπως την κατάσταση,θα το είχαμε χαμένο το παιχνίδι από την αρχή. :P

Και τελικά τι κατάφερες που χάσατε το παιχνίδι λίγο πιό αργά; Μια τρύπα στο νερό. Ούτε καν μόνη σου δεν κατάφερες να με διώξεις. Έπρεπε να συνδιάσετε δυνάμεις. Αυτό δείχνει το πόσο καταπληκτικός είμαι εγώ.-

Μικρή μου ανθισμένη αμυγδαλιά, λύσε τα μαλλάκια σου και βγάλε τα γυαλιά... ω λαλαλα, ω λαλαλα...

ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ! ΕΧΑΣΕΣ!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Και τότε ποιον θα κάνουμε ΣΕ; Την κατερίνα*** και την χαμογέλα;

Α...και τον γκος!

Πάνε κι οι δολοφονίες κι οι ψηφοφορίες...όλα! :P
Γιατί ???:confused:Δεν κατάλαβα γιατί με υποτιμάς!Οι απουσίες μου οφείλονται σε κάτι πολύ σημαντικό που συνέβη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ, με την ιδιότητά μου είχα πάθει αλαλλούμ:P Δεν ψήφιζα κορίτσια, για να μην βγω:P

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ένας ακόμη λόγος για να κρατήσουμε την ιδιότητα!! Αυτός που είναι Ορφέας δε θα ψηφίζει κορίτσια!:D:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Γιατί ???:confused:Δεν κατάλαβα γιατί με υποτιμάς!Οι απουσίες μου οφείλονται σε κάτι πολύ σημαντικό που συνέβη:/:

Κατ'αρχήν δεν σε υποτιμάω! Απλά λέω ότι για να μπορεί να γίνει κάποιος ΣΕ πρέπει να έχει καθημερινό ενδιαφέρον και έννοια. Και απλά εσύ (από όσο φάνηκε μέσα σε αυτό το παιχνιδι τουλάχιστον) δεν θα μπορούσες να διαθέσεις τόσο χρόνο... :)

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ένας ακόμη λόγος για να κρατήσουμε την ιδιότητα!! Αυτός που είναι Ορφέας δε θα ψηφίζει κορίτσια!:D:D:P

Βρε ελενάκι! Το ότι λέγεται Ορφέας-Ευρυδίκη δεν σημαίνει ότι θα είναι πάντα ένα αγόρι με ένα κορίτσι. Οι ιδιότητες αυτές είναι ανεξαρτήτως φύλου (αν έχω καταλάβει καλά από αυτά που έλεγε ο Γιώργος για τους νέους κανονισμούς! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ, με την ιδιότητά μου είχα πάθει αλαλλούμ:P Δεν ψήφιζα κορίτσια, για να μην βγω:P

Σαφώς και αυτό ΔΕΝ ισχύει! Την ιδιότητα Ορφέας - Ευρυδίκη μπορεί να την έχει ο οποιοσδήποτε εξίσου όπως και τις άλλες. Που τα βλέπετε αυτά και βγάζετε συμπεράσματα δε μπορώ να καταλάβω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Σαφώς και αυτό ΔΕΝ ισχύει! Την ιδιότητα Ορφέας - Ευρυδίκη μπορεί να την έχει ο οποιοσδήποτε εξίσου όπως και τις άλλες.
Σωστά. Άλλωστε ο Wild_Boy απέδειξε ότι είναι η καλύτερη νοσοκόμα so far. Μπράβο κι από δω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Σωστά. Άλλωστε ο Wild_Boy απέδειξε ότι είναι η καλύτερη νοσοκόμα so far. Μπράβο κι από δω. :redface:

Δε το πιασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Κατ'αρχήν δεν σε υποτιμάω! Απλά λέω ότι για να μπορεί να γίνει κάποιος ΣΕ πρέπει να έχει καθημερινό ενδιαφέρον και έννοια. Και απλά εσύ (από όσο φάνηκε μέσα σε αυτό το παιχνιδι τουλάχιστον) δεν θα μπορούσες να διαθέσεις τόσο χρόνο... :)
Πλάκα έκανα:):)Έπεσε πάνω στην εξεταστική και μετά προέκυψε κι ένα σοβαρό πρόβλημα οπότε αναγκάστηκα να μη συμμετέχω πολύ:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εκ των δολοφόνων, οι JaneWin και Devina ήταν οι πλήρως ανυποψίαστες ... αλλά πολύ απλά γιατί δεν μιλούσαν καθόλου. Εκ των πολιτών, το βραβείο της χρυσής κολοκύθας το κερδίζετε όλοι σας. Μόνο ο freak έπαιξε κατά τη γνώμη μου καλά.
Ε όχι και καθόλου.Όταν με κατηγορούσαν μια χαρά απαντούσα >.<
Ξερετε τι γελια καναμε οι δολοφονοι με αυτην την δηλωση?:P:P Ιωαννα πες κι εσυ!!!
Πραγματικά το τι γέλιο έριξα με αυτήν την δήλωση δεν περιγράφεται!!:P
Βάιε συνηθίζεται οι δολοφόνοι να παίζουν πιο έντονα στο παιχνίδι, ακόμη κι αν δε γράφουν πολύ. Τα κορίτσια ήταν άφαντα, μέχρι και απουσίες πήραν. :P Κι εγώ στη θέση του φρικ το ίδιο θα υπέθετα!
Τα κορίτσια είχαν απουσίες και λόγω φρο και επειδή αυτό συνέφερε και λίγο για να μην καρφωθώ!!:redface:
@Janewin: Σε μισω για δυο λογους: Α) Γιατι ισχυριστηκες πως ειμαι ανορθογραφος και Β) Γιατι δε σε υποψιαστηκα ουτε λεπτο!! Αλλη φορα που θα σε βλεπω στη μουγκα, θα εισαι η πρωτη που θα ψηφιζω...
Α)Ψέμματα είπα; :ropalo: Και στο κάτω κάτω,έπρεπε να ρίξω κάπου τις υποψίες.:angel:
Β)Τόλμα!! =.=
Προσωπικό σχόλιο ότι από τους 3 τελευταίους δολοφόνους, μόνο ο vaios άξιζε την νίκη. Η Δέσποινα και η JaneWin δεν μιλάγανε καν. Χαρακτηριστικό είναι ότι η Ιωάννα πήρε μόλις σήμερα την πρώτη της ψήφο, αν δεν απατώμαι. :confused:
Τι να κάνουμε,έτσι παίζω.Τουλάχιστον δικαιολογούσα τις ψήφους μου και απαντούσα σε κάθε σχόλιο που με αφορούσε.
Επίσης δεν ξερεις πως τα κανονίζαμε ως δολοφόνοι,άρα και δεν ξες ποιός την αξίζει πιο πολύ.
Για να ξεκαθαριζουμε καποια πραγματα...:P
-Εμμμμ...ουσιαστικα δεν με σκοτωσαν οι συνδολοφονοι μου...απλως εκανα ηρωικη εξοδο απο το ματαιο τουτο κοσμο που κανενας δολοφονος δεν μπορει να ζησει αξιοπρεπως!!!:whistle::P
Ε αν δεν θυσιαζόταν αυτό το παιδί θα'σκαγε.:P
Εσείς γελάγατε και εγώ μούτζωνα με πλάγιο τρόπο την οθόνη για να μην με πάρουν είδηση στην δουλειά! :P
Μα τέτοια σιγουριά;! :eek:
xaxaxaxax :hehe:
Να ξέρες πόσο μας βοήθησε αυτό όμως!!:whistle:
Δέσποινα και Jane θα το ξαναπώ και ας βρίζετε την Θεοδώρα,δεν είχατε καμία συμμετοχή στο game,τουλάχιστον όσο ήμουν κι εγώ μέσα. Βαριόσασταν. :pfff:
Ρε παιδιά τι λογική είναι αυτή;:knife:
Ε δεν θέλω να γράφω σεντόνια έτσι στο άκυρο.Αν χρειαζόταν όμως,θα το έκανα.Δηλαδή να κάτσω να γράψω ολόκληρες εκθέσεις και να εκτεθώ κιόλας;Νταξ,αν μου τύχει καμιά λογομαχία στο επόμενο θα μιλήσω,δεν θα το περάσω στο απαρατήρητο.:look:

Αυτά :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Α)Ψέμματα είπα; :ropalo: Και στο κάτω κάτω,έπρεπε να ρίξω κάπου τις υποψίες.:angel:
Β)Τόλμα!! =.=
Ωστε επιμενεις!?! Ωραια λοιπον, απο σημερα εμεις οι δυο εχουμε πολεμο:P... Θα ψαξω να βρω ολα τα ανορθογραφα και ανορθοδοξα (:P:P) posts σου και θα σε κανω ρεζιλι:P:P!! Οπως εστρωσες θα κοιμηθεις κυρια μου... Μπορεις να κανεις κι εσυ το ιδιο με τα δικα μου, αλλα δε νομιζω πως θα βρεις καποιο:P:P:P!!

Btw, το ειχα πει ο γρουσουζης πριν καν ξεκινησουμε:"Οποιος θα ειναι πολιτης με κενη ιδιοτητα, θα ειναι απιστευτα γκαντεμης και το βλεπω να ειμαι ενας απ'αυτους"!! Οχι μονο βγηκα αληθινος, αλλα το ιδιο επαθε και η love που εκανε like στο post:P:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Btw, το ειχα πει ο γρουσουζης πριν καν ξεκινησουμε:"Οποιος θα ειναι πολιτης με κενη ιδιοτητα, θα ειναι απιστευτα γκαντεμης και το βλεπω να ειμαι ενας απ'αυτους"!! Οχι μονο βγηκα αληθινος, αλλα το ιδιο επαθε και η love που εκανε like στο post:P:P...
Τι να πω και εγώ ; Πέντε (5) :P Παλέρμο έχω παίξει , σε όλα εχω βγεί πολίτης με κενή ιδιότητα .
Θέλω λίγο δράση ... ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Και τελικά τι κατάφερες που χάσατε το παιχνίδι λίγο πιό αργά; Μια τρύπα στο νερό. Ούτε καν μόνη σου δεν κατάφερες να με διώξεις. Έπρεπε να συνδιάσετε δυνάμεις. Αυτό δείχνει το πόσο καταπληκτικός είμαι εγώ.-

Μικρή μου ανθισμένη αμυγδαλιά, λύσε τα μαλλάκια σου και βγάλε τα γυαλιά... ω λαλαλα, ω λαλαλα...

ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ! ΕΧΑΣΕΣ!:clapup::clapup::clapup:
Αχαχαχαχ.

Valder είσαι μεγάλη ψωνάρα. :redface: :P

Πως να σε έδιωχνα μόνη μου καλέ? Έπρεπε να πείσω πόσα άτομα για την ενοχή σου,έτσι ώστε να σε ψήφιζαν και να έβγαινες με ψηφοφορία.
Αν υπήρχε τρόπος να το έκανα εντελώς μόνη μου,πίστεψέ με, θα το προσπαθούσα. :P

Όντως χάσαμε οι πολίτες και κέρδισαν οι δολοφόνοι,once again. Το πράγμα φαινόταν και καθαρά από ένα σημείο και μετά,έτσι κι αλλιώς.

Congrats όπως και να'χει,παιδιά. =))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ωστε επιμενεις!?! Ωραια λοιπον, απο σημερα εμεις οι δυο εχουμε πολεμο:P... Θα ψαξω να βρω ολα τα ανορθογραφα και ανορθοδοξα (:P:P) posts σου και θα σε κανω ρεζιλι:P:P!! Οπως εστρωσες θα κοιμηθεις κυρια μου... Μπορεις να κανεις κι εσυ το ιδιο με τα δικα μου, αλλα δε νομιζω πως θα βρεις καποιο:P:P:P!!

Πανέμορφε,πανέξυπνε,φανταστικέ Κωνσταντίνε,δεν το εννοείς αυτό,σωστά; :ματάκια:

Υγ.Ναι ναι,αν πας να τα κάνεις τώρα επεξεργασία.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Τι να πω και εγώ ; Πέντε (5) :P Παλέρμο έχω παίξει , σε όλα εχω βγεί πολίτης με κενή ιδιότητα .
Θέλω λίγο δράση ... ! :P

:worry:Αυτο τωρα ειναι μηνυμα προς την επομενη ΣΕ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πανέμορφε,πανέξυπνε,φανταστικέ Κωνσταντίνε,δεν το εννοείς αυτό,σωστά; :ματάκια:

Υγ.Ναι ναι,αν πας να τα κάνεις τώρα επεξεργασία.:pfff:
Κοιταξε να δεις, επειδη εισαι τοσο αντικειμενικη και παραδεχεσαι καποια απο τα βασικα στοιχεια του χαρακτηρα και της προσωπικοτητας μου (πανεξυπνος, φανταστικος, πανεμορφος:P:P), σε συγχωρω:P:P!! Αλλα θα ψαξω να βρω τουλαχιστον ενα μηνυματακι σου, ετσι για πλακα (αργοτερα, γιατι τωρα βαριεμαι):whistle:...
Μαλλον καποια αλλη τη χρειαζεται την επεξεργασια!! Οπως σου εχω ξαναπει, οταν εγω μαθαινα την αλφαβητα, εσυ εκανες ακομα αγκου:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Κοιταξε να δεις, επειδη εισαι τοσο αντικειμενικη και παραδεχεσαι καποια απο τα βασικα στοιχεια του χαρακτηρα και της προσωπικοτητας μου (πανεξυπνος, φανταστικος, πανεμορφος:P:P), σε συγχωρω:P:P!! Αλλα θα ψαξω να βρω τουλαχιστον ενα μηνυματακι σου, ετσι για πλακα (αργοτερα, γιατι τωρα βαριεμαι):whistle:...
Μαλλον καποια αλλη τη χρειαζεται την επεξεργασια!! Οπως σου εχω ξαναπει, οταν εγω μαθαινα την αλφαβητα, εσυ εκανες ακομα αγκου:P!!

Τι κακός!! >.< Εγώ σου λέω όλα αυτά και εσύ ασυγκίνητος!!:'(
Σιγά ρε παππού,3 χρόνια με περνάς.:P

Και επειδή είμαι καλός άνθρωπος σας επιτρέπω να βγάλετε τα μνμτ οφφ.:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τι κακός!! >.< Εγώ σου λέω όλα αυτά και εσύ ασυγκίνητος!!:'(
Σιγά ρε παππού,3 χρόνια με περνάς.:P

Και επειδή είμαι καλός άνθρωπος σας επιτρέπω να βγάλετε τα μνμτ οφφ.:angel:
Κακος εγω?? Που ειμαι παντα γλυκομιλητος??

Θα μου το χτυπας για πολυ ακομα?? Μεγαλο αδερφο θα με λες και οχι παππου:P:P!!

Και τα μηνυματα να τα αφησεις εκει που ειναι!! Οχι τιποτα αλλο, για να μη λενε μερικοι-μερικοι, πως δεν προκαλεσες διαμαχες στο παλερμο:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top