Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
ποτέ δεν κατάλαβα το περί φυσικής

η μπαλάντα του μ@κ@κα αδικήθηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Κακος εγω?? Που ειμαι παντα γλυκομιλητος??

Θα μου το χτυπας για πολυ ακομα?? Μεγαλο αδερφο θα με λες και οχι παππου:P:P!!

Και τα μηνυματα να τα αφησεις εκει που ειναι!! Οχι τιποτα αλλο, για να μη λενε μερικοι-μερικοι, πως δεν προκαλεσες διαμαχες στο παλερμο:P...

Περικαλώ? Με εκπλήσσεις μέρα με τη μέρα!!:eek::P

πότε στο ξαναχτύπησα? :( Γτ ρε σου λείπει μια ακόμα αδερφή να σου σπάει τα νεύρα; :P

Σιγά την διαμάχη.:pfff:

Νταξ,σκάω,δεν κάνω άλλο οφφ. :Χ
Φρικ μην με παρασέρνεις και άλλο.:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κοίτα να δεις που έπρεπε να τελειώσει αυτό το παιχνίδι για να δούμε λίγη δράση. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πωπω...

Καλά ε, δεν υπάρχω... Τώρα που τελείωσε το παιχνίδι να σας πω πως κατάφερα να μείνω από απουσίες...
Την Δευτέρα έκανα κακό υπολογισμό κι ενώ νόμιζα ότι θα προλάβαινα να μπώ πριν τις 20:00 αλλά έπεσα όξω... Και την δε Τρίτη κατάφερα να το ξεχάσω(ειλικρινά ντρέπομαι άπειρα γι' αυτό μιας και μου είχε κινησει πολύ το ενδιαφέρον για να ανακαλύψω τους δολοφόνους)...:redface::redface::redface::redface:

Τουλάχιστον, μέχρι το σημείο που παρακολούθησα είχα καταλάβει Valder και vaio... Αλλά ήμασταν άθλια πολιτάκια, η αλήθεια είναι...:/:

Τώρα μόνο προσοχή μην το βιαστούμε και γίνει πάρα πολύ νωρίς καινούριο Παλέρμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
άντρες...........................
όλο δικαιολογίες..........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Χαχαχαχα έχετε πολλή πλάκα!! Δίκαιο έχει η Αννα! :popcorn:
παιδιά σόρρυ για την παρερμηνία του ρόλου Ορφέα- Ευρυδίκης, απλά το ένα όνομα με παραπέμπει στο άλλο φύλο...:redface: Στράτο όντως ήσουν από τους καλύτερους νοσοκόμους του Παλέρμο... Σε συγχαίρω διότι γνωρίζω πόσο δύσκολη δουλειά είναι... Θέλω να ξαναγίνω νοσοκόμα!:baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Στο επομενο παλερμο μη με βγαλετε νωρις, αλλιως θα ανοιξω συμμετοχες και θα γεμισω κουνελια το φορουμ...:devil: (:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,039 μηνύματα.
Αν υπήρχε τρόπος να το έκανα εντελώς μόνη μου,πίστεψέ με, θα το προσπαθούσα. :P

Διακρίνω μια εμμονή με το πρόσωπό μου και μια απέλπιδα προσπάθεια να αναλάβεις εσύ όλο το βάρος του ξεφορτώματός μου. Είναι σχεδόν ερωτικό το φήλινγκ που αφήνεις στον αέρα...:P Τι κρίμα που δεν είσαι δολοφόνα. Ίσως τότε να με ενδιέφερες περισσότερο!:whistle:

Χαχαχαχα έχετε πολλή πλάκα!! Δίκαιο έχει η Αννα! :popcorn:
παιδιά σόρρυ για την παρερμηνία του ρόλου Ορφέα- Ευρυδίκης, απλά το ένα όνομα με παραπέμπει στο άλλο φύλο...:redface: Στράτο όντως ήσουν από τους καλύτερους νοσοκόμους του Παλέρμο... Σε συγχαίρω διότι γνωρίζω πόσο δύσκολη δουλειά είναι... Θέλω να ξαναγίνω νοσοκόμα!:baby:


Έπαιζες τελείως βλακωδώς. Σε μισώ!:mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Εγω μιλησα ;:worry: Δεν μιλησα ,μιλαω τωρα!!
Λοιπον,ηταν το πρωτο παλερμο μου και το χαρηκα !!:D,οσο εκατσα δηλαδη..
Δεν προλαβα να κατσω πιο μετα που ειχαν αρχισει οι διαμαχες -βλεπε απειρα ποστ Θεοδωρας:P- γιατι καποιοι με δολοφονησαν.
Καλα εμενα βρηκατε!!:mad: Τεσπα εγω τον vaios τον ειχα ψηφισει απ'την αρχη και να που ειχα σωστη διαισθηση:whistle:
Αλλον εναν ειχα ψηλιαστει αλλα τωρα ...λογια περασμενα!!:knife:
Παντως στην αρχη ελεγα πολλες ''καλησπερεες ''στο παιχνιδι που ελεγα τωρα θα καταλαβουν την ιδιοτητα μου,αλλα ειχα και το προσχημα οτι επαιζα πρωτη φορα κι ειχα ενθουσιαστει,οποτε ησυχαζα:P
Επεσε κι η εξεταστικη οποτε δεν παρακολουθουσα οσο ηθελα τα ποστ,αλλα σε καποιες φασεις ειδα αποχωρησεις απο τους ''πολυλογαδες''του παιχνιδιου κι επεσε σιωπη στο παιχνιδι στη συνεχεια....

Αυτα,ποτε αρχιζει το επομενοοο;:confused:

υγΣτο επομενο θελω τουλαχιστον εναν απ'την επιτροπη ως παιχτη,αντε γιατι πολυ ποπ-κορν φαγατε σ'αυτο:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Λυπαμαι πολυ που θα στο πω,αλλα εγω εισηγηθηκα να σε σκοτωσουμε...:redface:
Ησουν μια απο τους επτα (αν εξαιρεσουμε τον valder) που ψηφισαν τον edmund στην παραταση και αναμεσα σε σας ψαχναμε τον δημαρχο...ειχες αναφερει και κατι σε ενα σου ποστ για τις ψηφους (αν θυμαμαι καλα ελεγες '' δυστυχως εχω μονο μια ψηφο'')...ε,εκανα εκεινη τη στιγμη το συνειρμο και η συνεχεια ειναι γνωστη...
:redface:
Ας μη μιλουσες ομως να μη σε σκοτωναμε!:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,039 μηνύματα.
Αυτα,ποτε αρχιζει το επομενοοο;:confused:

Ζωή πέρα από το παλέρμο δεν έχεις;:P

Λυπαμαι πολυ που θα στο πω,αλλα εγω εισηγηθηκα να σε σκοτωσουμε...

Και κάποιοι άλλοι από μας το απολαύσαμε ιδιαίτερα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Λυπαμαι πολυ που θα στο πω,αλλα εγω εισηγηθηκα να σε σκοτωσουμε...:redface:
Ησουν μια απο τους επτα (αν εξαιρεσουμε τον valder) που ψηφισαν τον edmund στην παραταση και αναμεσα σε σας ψαχναμε τον δημαρχο...ειχες αναφερει και κατι σε ενα σου ποστ για τις ψηφους (αν θυμαμαι καλα ελεγες '' δυστυχως εχω μονο μια ψηφο'')...ε,εκανα εκεινη τη στιγμη το συνειρμο και η συνεχεια ειναι γνωστη...:(:redface:
Ας μη μιλουσες ομως να μη σε σκοτωναμε!:redface::P
Οταν το ειχα πει δεν ηξερα ο,τι θα το ψαξετε τοσο,:eek: αμαν δεν ξαναμιλαω...
Και στην ψηφοφορια ειχαν ψηφισει κι αλλοι ,εμενα δολοφονησατε ομως:redface:
Καλα εσυ το βρηκες ,κατι πολιτες το βρηκαν στην επομενη ψηφοφορια που ειχα βγει,τοτε θυμηθηκαν τον Δημαρχο τους:whistle:
Τεσπα εχω σ'ειχα βρει απ'την αρχη,αλλα κανενας δεν με ακουσε...:devil:
Ωραιο παιχνιδι ομως,αφου οι δολοφονοι παραλιγο να βγουν και θυματα μ'αυτα που ελεγαν....

Και κάποιοι άλλοι από μας το απολαύσαμε ιδιαίτερα...:whistle:
Κι εσυ τεκνον Βρουτε;;;:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,039 μηνύματα.
Κι εσυ τεκνον Βρουτε;;;:ropalo:

Ναι, γιατί, τι θα μου κάνεις; Θα με χτυπήσεις;:whistle:


Αφού όλο ναζάκια και χαρούλες είσαι αλλά από νεύρο τίποτα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Ναι, γιατί, τι θα μου κάνεις; Θα με χτυπήσεις;:whistle:


Αφού όλο ναζάκια και χαρούλες είσαι αλλά από νεύρο τίποτα!:P
Εχεις βγει οφ τοπικ:ropalo:
Δεν θες να με δεις τσιτωμενη:whistle:
Εγω σε οποιον δεν με πειραζει ετσι μιλαω ,αντε!Σιγα μην αλλαξω τωρα...
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Θα σας το κλειδώσω αφού φωνάξω πρώτα τη Θεοδώρα να σας πει τα δικά της. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,039 μηνύματα.
Εχεις βγει οφ τοπικ:ropalo:

Που και να με δεις πρίν που είχα βγεί από τα ρούχα μου και θαύμαζα την καλογραμμωμένη μου μπυροκοιλιά μπροστά στον καθρέφτη!:clapup:

Δεν θες να με δεις τσιτωμενη:whistle:

Σε ποιό σύμπαν γίνεται αυτό το θαύμα μικρή μου Χαϊδελβέργη;;:whistle:

Εγω σε οποιον δεν με πειραζει ετσι μιλαω ,αντε!Σιγα μην αλλαξω τωρα...
:redface:

Άντε!:redface:

Θα σας το κλειδώσω αφού φωνάξω πρώτα τη Θεοδώρα να σας πει τα δικά της. :P

Εσύ σιωπή, ΣΕ της πενταροδεκάρας, βύσμα του Γιώργου. :P (πως νομίζατε οτι μπήκε, με την αξία της;; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Φυσικά και με την αξία μου μπήκα. :pfff: Άσε που το να είσαι ΣΕ δεν είναι προνόμιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Που και να με δεις πρίν που είχα βγεί από τα ρούχα μου και θαύμαζα την καλογραμμωμένη μου μπυροκοιλιά μπροστά στον καθρέφτη!:clapup:

:D

Σε ποιό σύμπαν γίνεται αυτό το θαύμα μικρή μου Χαϊδελβέργη;;:whistle:

Δεν την ξερω αυτην ποια ειναι;;:confused: Σ'αυτο φυσικα...:whistle:


:redface:


Εσύ σιωπή, ΣΕ της πενταροδεκάρας, βύσμα του Γιώργου. :P (πως νομίζατε οτι μπήκε, με την αξία της;; :P)

Αμα θυμωσε και η Αννα,τοτε σιωπη,ακουμε την ΣΕ παντα!!:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,039 μηνύματα.
Δεν την ξερω αυτην ποια ειναι;;:confused:

Πρωτοξάδελφο της Λουφτχάνσα. Μαζί με το Γιώργο τις είχαμε πάρει σε χορό στο Baby O!:redface:

Αμα θυμωσε και η Αννα,τοτε σιωπη,ακουμε την ΣΕ παντα!!:popcorn:

Ναι, γλύφε με δύναμη μπας και μπεις κι εσύ στη ΣΕ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Λυπαμαι πολυ που θα στο πω,αλλα εγω εισηγηθηκα να σε σκοτωσουμε...:redface:

Και κάποιοι άλλοι από μας το απολαύσαμε ιδιαίτερα...:whistle:

Κι εσυ τεκνον Βρουτε;;;:ropalo:

Ναι, γιατί, τι θα μου κάνεις; Θα με χτυπήσεις;:whistle:

Θα σας το κλειδώσω αφού φωνάξω πρώτα τη Θεοδώρα να σας πει τα δικά της. :P

Εσύ σιωπή, ΣΕ της πενταροδεκάρας, βύσμα του Γιώργου. :P (πως νομίζατε οτι μπήκε, με την αξία της;; :P)

Φυσικά και με την αξία μου μπήκα. :pfff: Άσε που το να είσαι ΣΕ δεν είναι προνόμιο.

Αμα θυμωσε και η Αννα,τοτε σιωπη,ακουμε την ΣΕ παντα!!:popcorn:

Ναι, γλύφε με δύναμη μπας και μπεις κι εσύ στη ΣΕ!:P


Αμα συνεχισετε λιγο ακομα, θα μπειτε στο θεμα με τις καλυτερες ατακες:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top