Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είχα πέσει μέσα σε vaios, valder, myrtle. :D
Kοριτσάκια sorry (devina. jane) αλλά είχατε ρόλο και δε μιλούσατε.
ΧΑ! Πρώτη πρώτη κατηγορησα τη Devina. :P
Το ένστικτο είχε μιλήσει. :P

Μια απορία, η myrtle πώς δολοφονήθηκε;
Έπεσα μέσα και στην αποχώρηση της Έλενας. :pfff::P

Γενικά μου άρεσε το παιχνιδάκι. :D
Πότε τσεκινάμε; :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εύκολα Θεοδώρα. Τη δολοφόνησαν οι συν-δολοφόνοι της. :P


PS προς elenaki: Το Wild τον λένε Στράτο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Και μην δω θέμα για συμμετοχές για το #32 γιατί θα πέσει :mastigio
Ας πέσει. Εγώ, η lulu και τα 56 κουνέλια της θέλουμε να ξεκινήσει το επόμενο άμεσα. :'(




Ps: Τουλάχιστον σεβάσου τα κουνέλια. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Μάλιστα ,μάλιστα . Ομολογώ ,πως οι πολίτες πιαστήκαμε ,επιεικώς, κοροίδα .
Σύμφωνα με τους υπολογισμούς μου :redface: ,είχα κατατάξει δυο πιθανές ομάδες δολοφόνων και η 2η ήταν αυτή που όντως ήταν ( vaios13 ,janewin ,devina ). Δυστυχώς για μένα , έτεινα πιο πολύ προς την άλλη ομαδα .

Προς το τέλος ,μετα και την ''δολοφονία'' του vaios13 ,κατάλαβα περίπου τι παίζει και για αυτό ψήφισα JaneWin ,αλλά ηταν ήδη πολύ αργά και ήμουν σχεδόν μόνος . Συγχαρητήρια στους δολοφόνους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αγαπητέ - Λεοντάριε φύγε από δω. :ermm: Και χρόνια πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εύκολα Θεοδώρα. Τη δολοφόνησαν οι συν-δολοφόνοι της. :P


PS προς elenaki: Το Wild τον λένε Στράτο. :P
Eπειδή το ελενάκι μου είπε μόνο για τσιράκι.

Καλά η Μyrtle μου είχε βγάλει την πίστη.
Προσπαθούσα να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας. :eek:
Σε κάποια φάση άρχισε να με πονάει το χέρι από το γράψιμο. :P

Πότε τεσεκινάμε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Μπραβο μας!!!:clapup::clapup::clapup:
Θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια της ομαδας μου,γιατι ειχαμε φοβερη συνεννοηση και μελετουσαμε προσεκτικα την καθε μας κινηση!
Συμφωνω οτι ειχαμε τους χειροτερους πολιτες ever να αντιμετωπισουμε αφου ο,τι σχεδιαζαμε μας εβγαινε χωρις να υπαρξει καμια αντιδραση απο τους πολιτες.
Συμφωνω επισης οτι ο φρικ σε καποιο σημειο μας εφερε σε δυσκολη θεση (οπως και η θεοδωρα),αλλα θα διαφωνησω με την ΣΕ σχετικα με τα τελευταια του λογια του φρικ:

Τα τελευταια μου λογια??
Χαχαχα... Τι αλλο πια να πω?? Νομιζω πως τοσο καιρο σας τα εχω ανοιξει τα ματια... Φωναζα σαν το μ@@@@α, αλλα αδικος κοπος!! Το μονο που θελω να προσεξετε ειναι πως πριν την αποχωρηση της Cinefil υποστηριζα πως στο παιχνιδι ειναι 4 δολοφονοι και μολις τωρα ο Γιωργος ανακοινωσε πως ειναι 3... Οποτε μαλλον ειχα πεσει μεσα!! Το πρωτο ατομο που θα πρεπει να βγαλετε ειναι ο Vaios13.. Σιγουρος δολοφονος κατα την αποψη μου και πολυ θα ηθελα να δω τι θα πει τωρα:P!! Τους υπολοιπους θα ειναι ευκολο να τους βρειτε, αλλα PLEASE βγαλτε πρωτα το Vaio...
Σιγουρα αθωες ειναι η Jane και η Devina και ΜΑΛΛΟΝ αθωοι η Κλεοπατρα και ο Χρηστος!!
Φιλια πολλα και εχω να πω πως χαιρομαι που με στειλατε στην εξορια και οχι στην κολαση:P!!

Ξερετε τι γελια καναμε οι δολοφονοι με αυτην την δηλωση?:P:P Ιωαννα πες κι εσυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πότε τεσεκινάμε; :redface:

Αργότερα. Αρκετά αργότερα...

Βάιε συνηθίζεται οι δολοφόνοι να παίζουν πιο έντονα στο παιχνίδι, ακόμη κι αν δε γράφουν πολύ. Τα κορίτσια ήταν άφαντα, μέχρι και απουσίες πήραν. :P Κι εγώ στη θέση του φρικ το ίδιο θα υπέθετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Θα φαω τα αντερα μου!!!!
Πραγματικα σ'αυτο το παλερμο, κοντεψαν να μου σπασουν τα νευρα... Μεχρι και απο τη δουλεια μου σας εγραφα ο καημενος, αλλα εσεις το χαβα σας:P!! Ο fοreverfreak, ειτε ειναι δολοφονος, ειτε οχι, παντοτε ειναι υποπτος:P... Και θα αρχισω λοιπον να σας βριζω με τη σειρα:P;):
@Valder: Μου εχεις σουρει τα εξ αμαξης... Εφτασες στο σημειο να με αποκαλεσεις το χειροτερο παικτη και πως αν ειμαι πολιτης, ειμαι δημοσιος κινδυνος!! Επαιζες με την ψυχολογια μου απο την πρωτη μερα και στο τελος με παρακαλουσες να ψηφισω τη Θεοδωρα και οχι εσενα, καθως ετσι θα επιβεβαιωνα τη φημη του δολοφονου... Πραγματικα σου αξιζει ενα μεγαλο μπραβο, γιατι με την περιπτωση σου ακομα δεν ξερω πως γλυτωσα το νευρικο κλονισμο!! Τουλαχιστον σε καταλαβα απο πολυ νωρις και αυτο με χαροποιει...
@Myrtle: Eπειδη ομως, οπως λεει ο σοφος λαος, πλαι στο βασιλικο ποτιζεται και η γλαστρα, η σταση σου απεναντι στη Θεοδωρα (συνεχισες το παιχνιδι του Valder) και η υποστηριξη που ησουν αναγκασμενη να δειξεις απεναντι στο συμπαικτη σου (βλεπε Valder), νομιζω πως σε εξεθεσε ανεπανορθωτα!! Ειδικα τη στιγμη που εχεις δηλωσει πως δε θα ψηφισεις κανεναν απο τους δυο και μετα απο λιγο πας και ψηφιζεις τη Θεοδωρα, το εφαγες το κεφαλι σου... Παρολα αυτα, το γεγονος ο,τι δολοφονηθηκες ηταν πολυ εξυπνο και αν ηταν δικια σου ιδεα, τοτε πραγματικα σε συγχαιρω!!
@Vaios: Ωστε η γνωμη μου μονο σε μπελαδες μας βαζει, ετσι?? Να το θυμασαι αυτο, αν ξανατυχει να παιξουμε παλερμο:P... Οχι τιποτα αλλο, αλλα πατε να μας βγαλετε και τρελους!! Μεχρι και ψυχολογικη υποστηριξη απο την Αννουλα ζητησα:P...
@Janewin: Σε μισω για δυο λογους: Α) Γιατι ισχυριστηκες πως ειμαι ανορθογραφος και Β) Γιατι δε σε υποψιαστηκα ουτε λεπτο!! Αλλη φορα που θα σε βλεπω στη μουγκα, θα εισαι η πρωτη που θα ψηφιζω...
@Devina: Το ιδιο ισχυει και για σενα, συν το γεγονος βεβαια οτι πουλησες τον παλιο σου συνδολοφονο:P...
@elenaki_arnea08: Πραγματικα δε σε εχω δει πιο αναποφασιστη, αλλα τουλαχιστον αυτο σε βοηθησε, γιατι πολυ ευκολα μπορεσαν να σου δωσουν το ρολο του δολοφονου!!

Και κατι τελευταιο: Πως ειναι δυνατον η maria-lulu να ειχε ΔΥΟ ιδιοτητες και εγω να ειμαι πολιτης με ΚΕΝΗ ιδιοτητα?? Διαμαρτυρομαι εντονως κυριε προεδρε!!

Και καποιες γενικες επισημανσεις-προτασεις:
Ρε παιδακια, ωριμαστε λιγο!! Το παιχνιδι παιζεται στο thread του παλερμο και οχι στο chat και μεσω π.μ... Αν ειναι ετσι κι εγω θα μπορουσα να πιασω κουβεντα με τον καθενα και να του λεω τα δικα μου!! Αν ξανασυμβει κατι τετοιο, εγω δεν εχω καμια ορεξη να παιξω...
Και μια προταση: Γιατι να μη βαλουμε και την ιδιοτητα του Λαζαρου?? Θα ειναι το αντιστροφο απο εκεινη του Ορφεα και της Ευριδικης!! Δηλαδη ο Λαζαρος θα εχει το δικαιωμα να αναστησει εναν παιχτη που εχει αποχωρησει (με οποιονδηποτε τροπο), αρκει βεβαια να ειναι ακομα στο παιχνιδι... Τι λετε???

Παντως, οπως και να 'χει, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΔΟΛΟΦΟΝΩΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σορρυ ρε συ vaios αλλά δεν είναι για γέλια.
Τα κορίτσια δε συμμετείχαν και πολύ. Άσε που η Δέσποινα ψήφισε Myrtle και καλύθφηκε αν και δε μιλούσε και πολύ για να την υποψιαστεί κανείς.

Δεδομένη η νίκη των δολοφόνων αν από τους 5 οι 2 δε μιλάνε. Μένουν στο παιχνίδι και κερδίζουν, simple.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ελεος ρεε τοσο καιρο αλληλοσκοτωνομασταν μεταξι μας οι πολιτες και ιδου το αποτελεσμα
τσπαα συγχαρητηρια στους δολοφονους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και κατι τελευταιο: Πως ειναι δυνατον η maria-lulu να ειχε ΔΥΟ ιδιοτητες και εγω να ειμαι πολιτης με ΚΕΝΗ ιδιοτητα?? Διαμαρτυρομαι εντονως κυριε προεδρε!!
Γιατί μοιράσαμε πράγματα σε δύο φάσεις: μία ρόλους και μία ιδιότητες, με τις ιδιότητες να είναι ξεχωριστές από τους ρόλους. Αλλά όλοι μπερδευτήκατε. :P

Οπότε θα δω, ίσως τα ενοποιήσουμε σε επόμενα παιχνίδια. Τι άλλο σας άρεσε ή δεν σας άρεσε στο παιχνίδι; Πέρα από το ότι στους τελευταίους γύρους είχε πέσει νέκρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ελεος ρεε τοσο καιρο αλληλοσκοτωνομασταν μεταξι μας οι πολιτες και ιδου το αποτελεσμα
τσπαα συγχαρητηρια στους δολοφονους!
Eσένα σε ειχα για δολοφόνο.
Καμία φορά δε μου απάντησες στις ερωτήσεις μου! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
@Vaios: Ωστε η γνωμη μου μονο σε μπελαδες μας βαζει, ετσι?? Να το θυμασαι αυτο, αν ξανατυχει να παιξουμε παλερμο:P... Οχι τιποτα αλλο, αλλα πατε να μας βγαλετε και τρελους!! Μεχρι και ψυχολογικη υποστηριξη απο την Αννουλα ζητησα:P...
Αυτό πάλι πού το πας. Ήθελα να το γράψω στο ημερολόγιο, ότι ο φρικ ζήτησε βοήθεια ψυχολόγου, γιατί κλονίστηκε η αυτογνωσία του. :P Με έκανες και γέλασα ομολογουμένως.

Και μια προταση: Γιατι να μη βαλουμε και την ιδιοτητα του Λαζαρου?? Θα ειναι το αντιστροφο απο εκεινη του Ορφεα και της Ευριδικης!! Δηλαδη ο Λαζαρος θα εχει το δικαιωμα να αναστησει εναν παιχτη που εχει αποχωρησει (με οποιονδηποτε τροπο), αρκει βεβαια να ειναι ακομα στο παιχνιδι... Τι λετε???

Αν έχεις καμιά ιδέα πες τη και στο σχετικό θέμα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Κοιτα Θεοδωρα...αν και ειμαι υπερ του να συμμετεχουν ενεργα ολοι οι παικτες στο παιχνιδι (οχι μονο να μπαινουν και να ψηφιζουν δλδ) πιστευω οτι ολοι εχουν ενα συγκεκριμενο στυλ παιχνιδιου και αναλογα με τον ρολο που παιρνουν το προσαρμοζουν.Σε μια ομαδα δολοφονων ειναι πολυ δυσκολο να μιλανε ολοι πολυ και να μην τους υποψιαζονται (βλ. myrtle),αρα καποιοι απο αυτους δολοφονους πρεπει να κρατουν σε ολη τη διαρκεια του παιχνιδιου χαμηλο προφιλ.Και τελικα εκει στηριχτηκε το σχεδιο μας να νικησουμε.Γιατι,αλλωστε,μολις αρχισα να μιλαω και να κατηγορω τον φρικ αρχισαν ολοι να με υποψιαζονται?Αργα ή γρηγορα θα εβγαινα,δεν γινοταν αλλιως, αφου καποια ατομα ψηφιζουν αυτους που ποσταρουν πολυ:/:
Ας μιλουσαν ολοι,οπως τονιζα καθ' ολη τη διαρκεια του παιχνιδιου, για να αλλαζαμε κι εμεις τακτικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τι άλλο σας άρεσε ή δεν σας άρεσε στο παιχνίδι; Πέρα από το ότι στους τελευταίους γύρους είχε πέσει νέκρα. :P
1. Οι αμέτοχοι παίχτες. Jesus, ομαδικό είναι.
2. Οι χωρίς τεκμηρίωση ψήφοι, λες και ψήφιζαν από αγγαρία ξέρω γω.
3. Οι παίκτες- φτερό στον άνεμο.

Μου άρεσε ΤΡΕΛΑ η αντιπαράθεση με τη Myrtle. Αυτά τα κατεβατά θα μείνουν στην ιστορία. :P

@ vaios,
αυτό δεν το λες καθαρή νίκη από τη στιγμή μου δε μιλούσαν.
Αν είναι, ανεξαρτήτου ρόλου, να το εφαρμόζω και εγώ. Να μη μιλάω. ;)
Τεσπα, μπράβο σας αν και διαφωνώ καθέτως, οριζοντίως και πλαγίως με την τακτική αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αχα, δηλαδη ο κυνηγος ειναι ΡΟΛΟΣ και οχι ιδιοτητα?? Πολυ ωραια, τωρα μαλιστα, το καταλαβα... Οχι, ωραια ειναι ετσι, να μην τα ενοποιησετε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
1. Οι αμέτοχοι παίχτες. Jesus, ομαδικό είναι.
2. Οι χωρίς τεκμηρίωση ψήφοι, λες και ψήφιζαν από αγγαρία ξέρω γω.
3. Οι παίκτες- φτερό στον άνεμο.

Μου άρεσε ΤΡΕΛΑ η αντιπαράθεση με τη Myrtle. Αυτά τα κατεβατά θα μείνουν στην ιστορία. :P

Έχω την αίσθηση ότι ο Ζωρζ αναφέρεται στα features περισσότερο και όχι στους παίκτες.

Δεν υπάρχει τρόπος να ελέγξεις τη συμμετοχή Θεοδώρα. Καθένας θα παίζει όπως θέλει. Είναι το πρώτο σου παιχνίδι και το είδες έτσι, έλειπαν και μερικοί καλοί παίκτες, άλλοι έφυγαν νωρίς. Πάντως και στα προηγούμενα που έπαιξα συνέβαινε το ίδιο.

Αχα, δηλαδη ο κυνηγος ειναι ΡΟΛΟΣ και οχι ιδιοτητα?? Πολυ ωραια, τωρα μαλιστα, το καταλαβα... Οχι, ωραια ειναι ετσι, να μην τα ενοποιησετε!!

Ναι βρε φρικ, αφού στους ρόλους έχει τοποθετηθεί ο κυνηγός. :P Αν διάβαζες τους κανόνες θα βοηθούσε. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
1. Οι αμέτοχοι παίχτες. Jesus, ομαδικό είναι.
2. Οι χωρίς τεκμηρίωση ψήφοι, λες και ψήφιζαν από αγγαρία ξέρω γω.
3. Οι παίκτες- φτερό στον άνεμο.
Γι' αυτά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι. :/:

Προσωπικό σχόλιο ότι από τους 3 τελευταίους δολοφόνους, μόνο ο vaios άξιζε την νίκη. Η Δέσποινα και η JaneWin δεν μιλάγανε καν. Χαρακτηριστικό είναι ότι η Ιωάννα πήρε μόλις σήμερα την πρώτη της ψήφο, αν δεν απατώμαι. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top