Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ε θα φάω τις κοτσίδες μου.
Ειλικρινά.
ΔΕΝ ΨΗΦΙΣΕΣ στην παράταση. Οι ψήφοι μου με τη σειρά ήταν: val, vaios, myrtle, wild.
Για τα άλλα βαριέμαι τώρα, θα στα πω αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ναι στο poll ψηφισα,λαθος μου και sorry κιολας δηλαδη:P...αλλα μονο αυτο παρατηρησες???...
Αστο,ομως,δεν χρειαζεται να πεις τιποτα αλλο...πηρα τις απαντησεις που ηθελα.Πλεον ειμαι σιγουρος οτι εισαι η μια δολοφονος που ψαχνω και δεν με νοιαζει αν με δολοφονησεις.Οι μασκες πεφτουν.Συντομα θα φανει η αληθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Λοιπόοοον... Μου δόθηκε τώρα η ευκαιρία να διαβάσω τα posts που δεν είχα διαβάσει και κάτι λίγα εχω καταλάβει, αλλά δε θα σας τα πω ακόμη... Την επόμενη μου ψήφο εχω πει πού θα τη δώσω, αλλά θα την ποστάρω τη δευτέρα για να είμαι σίγουρη ότι θα καταχωρηθεί... Πραγματικά αν τη δευτέρα πέσουμε σε δολοφόνο στην αποκάλυψη ιδιότητας, όποιος/α κι αν είναι αυτός/η, πιστέψτε με, αυτόματα θα βρω και τον άλλο... Το εχω ψάξει πολύ το θέμα στα προηγούμενα παλέρμο... Από την ντετέκτιβ του Παλέρμο, καλή σας νύχτα! See you!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Μα ... Πραγματικά :mad:
Γιατί με έχετε στην απ'εξω ; Ούτε μια υποψία ,πάνω μου ; Στο πηγάδι κατούρησα ; Δεν σας κάνω για δολοφόνος ; Μισό , να γυρίσω προφίλ . Τώρα ; Βλέπετε την σκοτείνη μου πλευρά ; :devil:

ontopic : Μπερδεύτηκα . Έρχεται σαββατοκύριακο . Περισυλλογή λοιπόν ,μπας και βγάλουμε καμια άκρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
:hehe:Κοιτα να δεις προβληματα που εχει ο κοσμος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Βλέπω, φρικ, έλενα και Θεοδώρα με έχετε ήδη ξεγραμμένη! Οκ, έτοιμες οι διαδικασίες; Μου γράψατε τον επικήδειο, να φέρω παπά, να φτιάξω κάνα κόλλυβο, να παραγγείλω κάνα στεφάνι;

Ειλικρινά, δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι αυτό που σας φάνηκε τόσο ύποπτο στην συμπεριφορά μου ώστε ξαφνικά έγινα η σίγουρη δολοφόνος! Συμπεριφέρεστε κι οι 3 σαν να είχαμε σίγουρο το ότι ο Βάλντερ ήταν δολοφόνος και περιμέναμε με το τουφέκι να δούμε ποιος θα ψηφίσει υπέρ του για να τον χρίσουμε αυτόματα συνδολοφόνο! Κι αν πραγματικά είναι έτσι ρε παιδιά, γιατί το βάλαμε αυτό το δύσμοιρο το πολλ; Γιατί δεν με ενημερώσατε κι εμένα ότι είμαστε σίγουροι ότι είναι δολοφόνος και καθόμουν μόνη μου να ψάχνω να βρω ποιον να ψηφίσω;

Μας φάνηκε ύποπτο δηλαδή το γεγονός ότι εγώ ψήφισα την Θεοδώρα, δικαιολογώντας πλήρως την ψήφο μου καθώς μου φάνηκε πολύ τραγική η προπαγάνδα που είχε στήσει: "Όποιος δεν με σώσει είναι δολοφόνος" και δεν μας φαίνεται ύποπτο που τώρα η Έλενα και η Θεοδώρα συννενοούνται μεταξύ τους για το ποιον να βγάλουν πρώτα και ποιον στη συνέχεια. Φυσικά όλα αυτά δεν τα λέω για την Θεοδώρα και την Έλενα καθώς ξέρω ότι εκείνες ότι και να πω θα επιμείνουν σε αυτό το παιχνιδάκι που έχουν στήσει και έχουν καταντήσει το θρεντ του Παλέρμο, μσν που κανονίζουν τις δολοφονίες τους. Απευθύνομαι περισσότερο στους υπόλοιπους που είναι πολίτες και πιθανόν ξεγελάστηκαν από την προπαγάνδα τους!

Παρ' όλα αυτά, αν υπάρχει κάποια ουσιαστική αιτιολόγηση για όλες αυτές τις ψήφους που δηλώνετε ότι θα μου ρίξετε θα ήθελα να την ακούσω! (εκτός, φυσικά, απ'το ότι "ψήφισε Βάλντερ άρα είναι ένοχη", γιατί εγώ τον ψήφισα επειδή όντως δεν ήξερα και δεν θα μπορούσα να ξέρω τι είναι, σε αντίθεση με σας που για ένα περίεργο λόγο μοιάζετε σίγουροι!)

Μα τους 1000 κεραυνούς, δεν έχω καταλάβει γρι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Sorry vaios, είχα βγει από το forum.
Και το ΣΚ δεν ξέρω κατά πόσο θα είμαι μέσα γιατί θέλω να διαβάσω. :)

Μου κάνει τρομερή εντύπωση που δε θυμάσαι πότε ψήφισες!
Περίμενες ας πούμε να το πάρω αψήφιστα ότι με ψήφησες στην παράταση;
Μήπως θέλεις να κρύψεις κάτι;
Άλλωστε, ακόμα και εγώ αν δεν το θυμόμουν, όλο και κάποιος άλλος θα το πρόσεχε και θα σε κατηγορούσε or whatever.
Άρα εξ ορισμού αυτό ήταν βλακεία.

Να σου απαντήσω και στα άλλα. Είπα ότι θα το κάνω και θα το κάνω. Δε γίνεται να σου λέω ότι θα σου απαντήσω αύριο και να μου λες ʽʼοκ, πήρα τις απαντήσειςʼʼ. Πώς ακριβώς τις πήρες αφού δεν σου τις έδωσα; Ή μήπως θεωρηθεί κατά μου όλο το σκηνικό επειδή δεν είχα όρεξη να γράψω; Άνθρωποι είμαστε, αν δεν κάνω λάθος, και κάποτε δεν έχουμε κέφια.

Πάμε λοιπόν.

Αρχικά, ψηφίζεις Λουλού που δεν μιλούσε.

Λες
Ειναι πλεον φως φαναρι οτι η lulu στηριχτηκε απο καποιους που τους ελουσε κρυος ιδρωτας μη τυχον φυγει και ετσι πλακωσαν τον Edmund στις ψηφους στην παραταση.
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
Παντως Myrtle αν οντως τη λουλου την στηριξαν οι δολοφονοι-το πιθανοτερο πλεον,η προσπαθεια τους ηταν τραγικη και τελειως ακαιρη...παραλιγο να αποχωρησει :rolleyes::whistle:

Ε Μαμώ την τύχη μου τη χορεύτρια! :P

Φως φανάρι από τη μία-πιθανότερο από την άλλη, καμία πρόβλεψη για ΤΠΕ που δίνω την Τετάρτη παίζει; :P

Οκ, και εγώ πίστευα ότι η λουλού ήταν δολοφόνος αλλά δε νομίζω να το έλεγα με έναν τόνο σιγουριάς. Κάτι δε μου κάθεται καλά, πώς να στο πω. Τόσο σίγουρος, αμετάκλητος, μας το παρουσίαζες με ένα σίγουρο ύφος και όλα αυτά… για έναν πολίτη!
Μήπως αυτό το κύμα σε συνέφερε; :hmm:

Επίσης, είπα ότι μου έκανε εντύπωση ότι ήσουν ο πρώτος που σχολίασε τα ορθογραφικά, ε δε μου φεύγει εύκολα ότι βαράς κάποιο ρόλο και δη κακό.

Πλεον ειμαι σιγουρος οτι εισαι η μια δολοφονος που ψαχνω και δεν με νοιαζει αν με δολοφονησεις.Οι μασκες πεφτουν.Συντομα θα φανει η αληθεια.
Και για εμένα τόσο σίγουρος όσο και για τη Λουλού είσαι, δε βρίσκεις;
(άκυρο τελικά, δε θέλω να κάνεις πρόβλεψη για το μάθημα της Τετάρτης)

Αυτά.
Ελπίζω να σε κάλυψα.
Και τώρα πάω για νανάκια. Μπι-μπι.

Βλέπω, φρικ, έλενα και Θεοδώρα με έχετε ήδη ξεγραμμένη! Οκ, έτοιμες οι διαδικασίες; Μου γράψατε τον επικήδειο, να φέρω παπά, να φτιάξω κάνα κόλλυβο, να παραγγείλω κάνα στεφάνι;

Ειλικρινά, δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι αυτό που σας φάνηκε τόσο ύποπτο στην συμπεριφορά μου ώστε ξαφνικά έγινα η σίγουρη δολοφόνος! Συμπεριφέρεστε κι οι 3 σαν να είχαμε σίγουρο το ότι ο Βάλντερ ήταν δολοφόνος και περιμέναμε με το τουφέκι να δούμε ποιος θα ψηφίσει υπέρ του για να τον χρίσουμε αυτόματα συνδολοφόνο! Κι αν πραγματικά είναι έτσι ρε παιδιά, γιατί το βάλαμε αυτό το δύσμοιρο το πολλ; Γιατί δεν με ενημερώσατε κι εμένα ότι είμαστε σίγουροι ότι είναι δολοφόνος και καθόμουν μόνη μου να ψάχνω να βρω ποιον να ψηφίσω;

Μας φάνηκε ύποπτο δηλαδή το γεγονός ότι εγώ ψήφισα την Θεοδώρα, δικαιολογώντας πλήρως την ψήφο μου καθώς μου φάνηκε πολύ τραγική η προπαγάνδα που είχε στήσει: "Όποιος δεν με σώσει είναι δολοφόνος" και δεν μας φαίνεται ύποπτο που τώρα η Έλενα και η Θεοδώρα συννενοούνται μεταξύ τους για το ποιον να βγάλουν πρώτα και ποιον στη συνέχεια. Φυσικά όλα αυτά δεν τα λέω για την Θεοδώρα και την Έλενα καθώς ξέρω ότι εκείνες ότι και να πω θα επιμείνουν σε αυτό το παιχνιδάκι που έχουν στήσει και έχουν καταντήσει το θρεντ του Παλέρμο, μσν που κανονίζουν τις δολοφονίες τους. Απευθύνομαι περισσότερο στους υπόλοιπους που είναι πολίτες και πιθανόν ξεγελάστηκαν από την προπαγάνδα τους!

Παρ' όλα αυτά, αν υπάρχει κάποια ουσιαστική αιτιολόγηση για όλες αυτές τις ψήφους που δηλώνετε ότι θα μου ρίξετε θα ήθελα να την ακούσω! (εκτός, φυσικά, απ'το ότι "ψήφισε Βάλντερ άρα είναι ένοχη", γιατί εγώ τον ψήφισα επειδή όντως δεν ήξερα και δεν θα μπορούσα να ξέρω τι είναι, σε αντίθεση με σας που για ένα περίεργο λόγο μοιάζετε σίγουροι!)

Μα τους 1000 κεραυνούς, δεν έχω καταλάβει γρι!
Kαλό μου, τι λες;
Δεν έκανα ΠΟΤΕ την προπαγάνδα που λες.
Είδα απλώς πως οι όποιες υποψίες μου για τα μέλη επιβεβαιώθηκαν κατ' αυτόν τον τρόπο.
Από την άλλη υπήρχαν 2 δίδυμα. Myrtle-elena, valder-freak. Γιατί ο φρικ δεν ψήφισε υπέρ του βαλ; Γιατί στο τέλος ο Βαλ του ζήτησε βοήθεια; Γιατί η έλενα σε κατηγορεί τόσο; Και εσύ την έλενα;

Anyway. Νύσταξα. Καλή συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Kαλό μου, τι λες;
Δεν έκανα ΠΟΤΕ την προπαγάνδα που λες.

Θες να μου πεις δηλαδή ότι τα παρακάτω ποστς που έγιναν κατά τη διάρκεια της ψηφοφορίας δεν ήταν αποτέλεσμα προπαγάνδας και δεν έκοβαν τα πόδια σε όποιον ήθελε να σκεφτεί καλά για να βρει τι θα ψηφίσει ε;
Το είπα για τον vaios!:whistle:

Εντελώς τυχαίοι οι ψήφοι στο να αποχωρησω, τα άτομα που κατηγόρησα. :whistle:

Τυχαίο που υποψιαζόμουν εσένα και τον vaios και ψήφισα wild; :whistle:

Τα είπα στο πόστ που έκανα το πρωί, αλλά δεν με πίστευες. :P:P

Ειλικρινά, δεν μπορώ να καταλάβω την όλη λογική σας! Είμασταν σίγουροι για τον Βάλντερ; Γιατί στο καλό δεν μου το είχε πει κάποιος κι εμένα που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ έψαχνα; Δεν είμασταν σίγουροι και γι'αυτό βάλαμε το πολλ; Τοτε γιατί κατηγορήθηκε τόσο πολύ η επιλογή μου να τον υποστηρίξω;

Ειλικρινά δεν σας καταλαβαίνω! Ξέρω ότι ο πρώτος που με ψήφισε ήταν ο Φρικ, αλλά για εκείνον πιστεύω ότι απλά επηρεάστηκε από την όλη προπαγάνδα που είχες στήσει, καθώς δεν θεωρώ ότι είναι δολοφόνος κι αυτό γιατί ακόμα το ψάχνει το ζήτημα, ενώ εσείς οι δύο έχετε κανονίσει ακόμα και την σειρά με την οποία θα μας ξεκάνετε και μάλιστα μπροστά στα ίδια μας τα μάτια! Για του λόγου το αληθές:
Εγώ λέω να βγάλουμε Myrtle πρώτα. Να βρούμε και τον 5. :hmm:

Έχεις βρεί και τον 4ο? Και ο Wild Boy στήριξε Valder... Aλλά δεν έχω παρακολουθήσει και πολύ τα πόστ του,για να πώ την αλήθεια,αλλού ήμουν συγκεντρωμένη. :P

Myrtle για μένα σίγουρα. Και από το πόστ μου το πρωί,κατάλαβα την τακτική τους.. Μετά λογικά vaios13,όπως είπα και πριν αφού στήριξε τον Valder... Τώρα για τους άλλους 1-2,πραγματικά δεν έχω ιδέα. :hmm:

Για εμένα val, myrtle, wild, vaios είναι οι δολοφόνοι.
Τον wild τον είχα κατηγορήσει μάλιστα, ψάξτο.

Είδα απλώς πως οι όποιες υποψίες μου για τα μέλη επιβεβαιώθηκαν κατ' αυτόν τον τρόπο.
Από την άλλη υπήρχαν 2 δίδυμα. Myrtle-elena, valder-freak. Γιατί ο φρικ δεν ψήφισε υπέρ του βαλ; Γιατί στο τέλος ο Βαλ του ζήτησε βοήθεια; Γιατί η έλενα σε κατηγορεί τόσο; Και εσύ την έλενα;

Συγνώμη ρε κοπελιά, αλλά αυτή τη στιγμή με βάζεις να απολογηθώ για τους άλλους;;; Με συγχωρείς αλλά δεν έχω τέτοιο σκοπό, αλλά ούτε και την υποχρέωση να το κάνω! Οι απαντήσεις στις ερωτήσεις που μου κάνεις είναι κατά σειρά: Δεν ξέρω, δεν ξέρω, δεν ξέρω, έχω πλήρως δικαιολογήσει τους λόγους για τους οποίους κατηγορώ την Έλενα, αλλά κι εσένα! Δεν ψηφίζω ποτέ χωρίς να έχω έναν λόγο ακόμα κι αν στους άλλους φαίνεται χαζός. Έτσι ακριβώς έκανα και για σένα! Έβλεπα βέβαια και το άγχος του Βάλντερ να μείνει στο παιχνίδι που τον έκανε να "παρακαλάει" κάτα κάποιο τρόπο τους συμπαίκτες του να σε ψηφίσουν, αλλά εσύ το είχες πραγματικά παρακάνει. Είχες στήσει κανονική παγίδα και ΟΛΟΙ φοβόντουσαν να σε ψηφίσουν γιατί θα τους έβαζες στο τριπάκι: "αφού με ψήφισες είσαι δολοφόνος"!

Ειλικρινά, δεν ξέρω πως το κατάφερες αυτό νέα παίκτρια, αλλά πραγματικά στον τρόπο παιξίματο σου αξίζουν συγχαρητήρια! Θα αισθανόμουν περήφανη να σε έχω στην ομάδα μου, αλλά τώρα που κατά πως φαίνεται δεν είσαι, μου φαίνεται τραγικό όλο αυτό, γιατί παίζεις πολύ καλά το ρόλο σου και θα αποδιοργανώσεις πολλούς πολίτες! Τσάμπα το διακριτικό προφίλ που κράταγες μέχρι τώρα... Τι να πω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Εγώ σας ξεκαθάρισα:Αν θέλετε να με βγάλετε, κάντε το.Δεν με πειράζει.Μόνο, κάντε το σε μέρα αποκάλυψης,να δούμε μετά πόσοι θα αρχίσουν σιγά σιγά να κρατάνε χαμηλό προφίλ και να μη μιλάνε και πολύ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Οπως βλεπετε ολοι δεν γουσταρω να κρυβομαι και με πνιγει το δικιο οταν με θεωρουν υποπτο χωρις λογο...γι'΄αυτο εδω ειμαι για να συζητησουμε οποιο θεμα θελετε αυτοι που με θεωρειτε υποπτο...αλλα με επιχειρηματα κι οχι με χαζες δικαιολογιες.Το οτι υποστηριξα ενα ατομο που δεν γνωριζουμε καν την ταυτοτητα του δεν θεωρειται σοβαρο επιχειρημα για βασιμες υποψιες...οποτε σκεφτειτε πιο εξυπνα πριν μιλησετε και βγαλετε αυθαιρετα συμπερασματα;)

Wild_boy δεν μου απαντησες γιατι με θεωρεις υποπτο και αυτο σημαινει ενδεια επιχειρηματων...Αλλωστε πώς να εχεις επιχειρηματα να μου προσαψεις κατι,απο τη στιγμη που δεν εχω δωσει κανενα δικαιωμα σε κανεναν?Μηπως βρισκεσαι σε δυσκολη θεση και πανω στον πανικο σου ανερτησες κατα λαθος την λιστα των στοχων σου ως δολοφονος κι οχι αυτους που θεωρεις ''υποπτους'' για δολοφονους??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Χαιρετώ όλο το Παλέρμο!

Χθες στο poll δεν ψήφισα αν και ήμουν μέσα, γιατί δεν ήξερα τι να ψηφίσω...Simple. Δεν μπορώ να πω, πως μου έκανε κάποιος από τους δυο, για δολοφόνος. Όποια κόντρα και αν έπαιξε ανάμεσα με τον Βαλ και τον Φρικ δεν κατέληξα κάπου, θεωρώ και τους 2 πολίτες, ούτε αντίστοιχα και για την Θεοδώρα.

Επίσης, είπα ότι μου έκανε εντύπωση ότι ήσουν ο πρώτος που σχολίασε τα ορθογραφικά, ε δε μου φεύγει εύκολα ότι βαράς κάποιο ρόλο και δη κακό.

Έλα ρε συ, μπαμ έκανε το ρημάδι το ορθογραφικό. :P

Μα ... Πραγματικά :mad:
Γιατί με έχετε στην απ'εξω ; Ούτε μια υποψία ,πάνω μου ; Στο πηγάδι κατούρησα ; Δεν σας κάνω για δολοφόνος ; Μισό , να γυρίσω προφίλ . Τώρα ; Βλέπετε την σκοτείνη μου πλευρά ; :devil:

ontopic : Μπερδεύτηκα . Έρχεται σαββατοκύριακο . Περισυλλογή λοιπόν ,μπας και βγάλουμε καμια άκρη.

Αν θες τόσο πολύ, μπορώ να σε ψηφίσω.:teasing:
Σοβαρευτείτε ε. :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Έβλεπα βέβαια και το άγχος του Βάλντερ να μείνει στο παιχνίδι που τον έκανε να "παρακαλάει" κάτα κάποιο τρόπο τους συμπαίκτες του να σε ψηφίσουν, αλλά εσύ το είχες πραγματικά παρακάνει. Είχες στήσει κανονική παγίδα και ΟΛΟΙ φοβόντουσαν να σε ψηφίσουν γιατί θα τους έβαζες στο τριπάκι: "αφού με ψήφισες είσαι δολοφόνος"!
Συγγνώμη αλλά αν πριν τον υποπτευόμουν μία,μόλις είδα την υπερπροσπάθεια που έκανε για να μείνει στο παιχνίδι,ήταν προφανές ότι είχε κάποιο ρόλο!
Παίζει να ήταν πολίτης και να έφτανε στο σημείο να παρακαλέσει ως και τον Κωνσταντίνο,να μην τον ψηφίσει????
Που τον κατηγορούσε στο μισό παιχνίδι δηλαδή?

Τα πόστ του έδειχναν ότι φοβόταν πάρα πολύ μην τυχόν και φύγει!
Συγγνώμη αλλά ένας πολίτης,δεν θα έκανε συνεχώς πόστ,το ένα μετά το άλλο,μπάς και πειστεί κάποιος και ψηφίσει την Θεοδώρα!
Τόσο πολύ τον έκαιγε να μείνει πια!

Το ότι εσύ Myrtle,ενώ μέχρι πρίν,δεν είχες ψηφίσει/κατηγορήσει την Θεοδώρα ούτε μια φορά και ξαφνικά άρχισες και έκανες ερωτήσεις,και στήριξες και τον Valder,ε δεν είναι κατί τόσο τυχαίο πια!

Εγώ έχω βγάλει κάποια συμπεράσματα και θα σε ψηφίσω την Δευτέρα. Τώρα αν είναι τόσο λάθος και τελικά αποδειχτείς πολίτης or sth,ε θα πρέπει να ψάξω εντελώς αλλού μετά.

Για τώρα όμως,όλα αυτά που έγιναν,μου φαίνονται αρκετά για να δώσω την ψήφο μου σε σένα.

Αυτά.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Οπως βλεπετε ολοι δεν γουσταρω να κρυβομαι και με πνιγει το δικιο οταν με θεωρουν υποπτο χωρις λογο...γι'΄αυτο εδω ειμαι για να συζητησουμε οποιο θεμα θελετε αυτοι που με θεωρειτε υποπτο...αλλα με επιχειρηματα κι οχι με χαζες δικαιολογιες.Το οτι υποστηριξα ενα ατομο που δεν γνωριζουμε καν την ταυτοτητα του δεν θεωρειται σοβαρο επιχειρημα για βασιμες υποψιες...οποτε σκεφτειτε πιο εξυπνα πριν μιλησετε και βγαλετε αυθαιρετα συμπερασματα;)

Wild_boy δεν μου απαντησες γιατι με θεωρεις υποπτο και αυτο σημαινει ενδεια επιχειρηματων...Αλλωστε πώς να εχεις επιχειρηματα να μου προσαψεις κατι,απο τη στιγμη που δεν εχω δωσει κανενα δικαιωμα σε κανεναν?Μηπως βρισκεσαι σε δυσκολη θεση και πανω στον πανικο σου ανερτησες κατα λαθος την λιστα των στοχων σου ως δολοφονος κι οχι αυτους που θεωρεις ''υποπτους'' για δολοφονους??:worry:

Εγώ ανάρτησα λίστα με 8 άτομα,τα πιο ύποπτα για μένα,από τους άλλους.Δεν έχω επιχειρήματα για όλους.Εσύ δεν είσαι όμως στο top.3 μου.
Αλλά αν θες επιχειρήματα:
1.Είχες ψηφίσει λουλού,σε συνέφερε να φύγει και μετά έλεγες πως δεν περιμενε να είναι πολίτης και τέτοια,που εγώ μόνο ΜΠΟΥΡΔΕΣ τα θεωρώ.
2.Θεοδώρα και τσαφ-τσουφ στους ύποπτους,αλλά δε τους ψηφίζεις(κοινώς συνδολοφόνοι).Μία φορά ψήφισες τον τσαφ(για ξεκάρφωμα,ΛΕΩ)
3.Γενικά μου φαίνεται ύποπτη η όλη συμπεριφορά σου.

ΑΛΛΑ,από ότι βλέπεις δε σε ψηφίζω,μήπως κάνω το ίδιο λάθος με το Παλέρμο-30.

Τη δεδομένη στιγμή οι top.2 ύποπτοί μου είναι για τους λόγους που έχουν αναλύσει και οι άλλοι είναι:

Myrtle
theodora


Συμφωνείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Οι υποπτοι για μενα ειναι αυτοι που δεν πολυμιλανε και το μονο που κανουν οταν ποσταρουν ειναι να ψηφιζουν.Αυτο δεν βοηθα στην εξελιξη του παιχνιδιου και σημαινει οτι πισω απο τη σιωπη τους κατι κρυβεται...αναφερομαι στις cinefil και κατερινα (αντε και τον eupatridi, δεν χαλαω χατιρια:P) που πιστευω οτι ειναι δασκαλεμενοι απο τους δολοφονους να μην μιλανε ωστε να μην εκτεθουν.Ειδικα αυτο με την κατερινα ειναι πραγματικα ενοχλητικο...εχει καταφερει ολοι λιγο ως πολυ να την υποψιαζονται αλλα κανεις να μην την ψηφιζει γιατι δεν ποσταρει και δεν δινει αφορμες...κοπελα μου εσυ ομως δεν κρατας ουτε τα προσχηματα...



Τωρα για εσενα και την myrtle δεν μπορω να πω οτι μου κανετε για δολοφονοι.Ο τροπος που παιζεις εσυ ειναι ιδιος με το προηγουμενο παλερμο που ησουν πολιτης...και μαλιστα εκει ειχες κανει τραγικο λαθος με το να με υποπτευθεις και αυτη ηταν η αιτια που χασαμε.Οποτε ξανασκεψου λιγακι τις θεωριες σου και ψαξ'το καλυτερα για το καλο μας...Επισης η Myrtle παιζει αρκετα δυναμικα και εχει μπει στο ματι του κυκλωνα για τον ιδιο λογο που κατηγορουμαι κι εγω.Η ειρωνια ειναι οτι δεν ξερουμε αν αυτος που εφυγε χθες το βραδυ ηταν δολοφονος ή αν τελικα ηταν η θεοδωρα.
Παντως για την Myrtle δεν εχω σχηματισει σαφη αποψη ακομα,περαν του οτι με πειθει ο τροπος που σκεφτεται και ψηφιζει.Δεν αποκλειω ομως ο τροπος που χειριζεται την κατασταση να ειναι ενα καλοστημενο σχεδιο.
H βασικη μου υποπτη ομως ηταν,ειναι και θα ειναι η θεοδωρα που δεν με πειθει με τιποτα.Μαλιστα θα ψηφισω theodora αφου την Δευτερα εχει αποκαλυψη ιδιοτητας και ειναι μια ευκαιρια να μαθω επιτελους τι ρολο παιζει...

p.s. wild μολις κατερριψα το 2ο επιχειρημα σου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Οι υποπτοι για μενα ειναι αυτοι που δεν πολυμιλανε και το μονο που κανουν οταν ποσταρουν ειναι να ψηφιζουν.Αυτο δεν βοηθα στην εξελιξη του παιχνιδιου και σημαινει οτι πισω απο τη σιωπη τους κατι κρυβεται...αναφερομαι στις cinefil και κατερινα (αντε και τον eupatridi, δεν χαλαω χατιρια:P) που πιστευω οτι ειναι δασκαλεμενοι απο τους δολοφονους να μην μιλανε ωστε να μην εκτεθουν.Ειδικα αυτο με την κατερινα ειναι πραγματικα ενοχλητικο...εχει καταφερει ολοι λιγο ως πολυ να την υποψιαζονται αλλα κανεις να μην την ψηφιζει γιατι δεν ποσταρει και δεν δινει αφορμες...κοπελα μου εσυ ομως δεν κρατας ουτε τα προσχηματα...



Τωρα για εσενα και την myrtle δεν μπορω να πω οτι μου κανετε για δολοφονοι.Ο τροπος που παιζεις εσυ ειναι ιδιος με το προηγουμενο παλερμο που ησουν πολιτης...και μαλιστα εκει ειχες κανει τραγικο λαθος με το να με υποπτευθεις και αυτη ηταν η αιτια που χασαμε.Οποτε ξανασκεψου λιγακι τις θεωριες σου και ψαξ'το καλυτερα για το καλο μας...Επισης η Myrtle παιζει αρκετα δυναμικα και εχει μπει στο ματι του κυκλωνα για τον ιδιο λογο που κατηγορουμαι κι εγω.Η ειρωνια ειναι οτι δεν ξερουμε αν αυτος που εφυγε χθες το βραδυ ηταν δολοφονος ή αν τελικα ηταν η θεοδωρα.
Παντως για την Myrtle δεν εχω σχηματισει σαφη αποψη ακομα,περαν του οτι με πειθει ο τροπος που σκεφτεται και ψηφιζει.Δεν αποκλειω ομως ο τροπος που χειριζεται την κατασταση να ειναι ενα καλοστημενο σχεδιο.
H βασικη μου υποπτη ομως ηταν,ειναι και θα ειναι η θεοδωρα που δεν με πειθει με τιποτα.Μαλιστα θα ψηφισω theodora αφου την Δευτερα εχει αποκαλυψη ιδιοτητας και ειναι μια ευκαιρια να μαθω επιτελους τι ρολο παιζει...

p.s. wild μολις κατερριψα το 2ο επιχειρημα σου;)


Μπορεί και να βγάλω εσένα από τη λίστα και να βαλω την Κατερινα.Ηταν απο την αρχη στους υπόπτους μου έως ότου με απασχόλησες εσύ..


Ψηφίζω Θεοδώρα,για τους λόγους που έχουν χιλιοειπωθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά αν πριν τον υποπτευόμουν μία,μόλις είδα την υπερπροσπάθεια που έκανε για να μείνει στο παιχνίδι,ήταν προφανές ότι είχε κάποιο ρόλο!
Παίζει να ήταν πολίτης και να έφτανε στο σημείο να παρακαλέσει ως και τον Κωνσταντίνο,να μην τον ψηφίσει????
Που τον κατηγορούσε στο μισό παιχνίδι δηλαδή?

Ρε Έλενα, σαφώς και παίζει να ήταν πολίτης! Ξέρεις κανέναν που να θέλει να φύγει από το παιχνίδι; Απλά, κατά τη γνώμη μου, ο Βάλντερ έδειξε ντόμπρα ότι το μόνο που προσπαθούσε να κάνει ήταν να μείνει στο παιχνίδι, ώστε να έχει μια δεύτερη ευκαιρία να μας αποδείξει ότι ήταν πολίτης (αν όντως ήταν δηλαδή), ενώ η Θεοδώρα αντ' αυτού έστεισε ολόκληρη επιχείρηση: "Οποιος με ψηφίσει είναι δολοφόνος" και τρομοκρατούσε τους παίκτες για να μείνει στο παιχνίδι! Έδωσα σεαφέστατα στοιχεία για αυτό που λέω και δεν χρειάζεται νομίζω να τα ξαναπώ. Μου φαίνεται παρανοϊκό που αυτή τη στιγμή πρέπει να απολογηθώ για μια ψήφο που έδωσα καθώς επαναλαμβάνω για χιλιοστή φορά, υποτίθεται ότι ΔΕΝ ξέραμε ποιος από τους δύο είναι ο δολοφόνος (εξ'ου και το πολλ)!

Βέβαια, με όλα αυτά που έχετε πει, εσείς φαίνεστε απολύτως σίγουρες σχετικά με το ποιος είναι δολοφόνος και ποιος όχι κι αυτό είναι που με προβληματίζει! Γιατί οι πολίτες δεν μπορούν να είναι τόσο σίγουροι, μόνο ένας δολοφόνος θα μπορούσε...

Τα πόστ του έδειχναν ότι φοβόταν πάρα πολύ μην τυχόν και φύγει!
Συγγνώμη αλλά ένας πολίτης,δεν θα έκανε συνεχώς πόστ,το ένα μετά το άλλο,μπάς και πειστεί κάποιος και ψηφίσει την Θεοδώρα!
Τόσο πολύ τον έκαιγε να μείνει πια!
Ενώ η Θεοδώρα δεν έκανε το ίδιο; Έλα τώρα! Ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας, γιατί πως να το κάνουμε; Δεν μας χωράει το ρημάδι! :P

Το ότι εσύ Myrtle,ενώ μέχρι πρίν,δεν είχες ψηφίσει/κατηγορήσει την Θεοδώρα ούτε μια φορά και ξαφνικά άρχισες και έκανες ερωτήσεις,και στήριξες και τον Valder,ε δεν είναι κατί τόσο τυχαίο πια!
Το ότι έκανα ερωτήσεις αγαπητή Έλενα, ήταν ακριβώς γι'αυτόν τον λόγο. Γιατί δεν μπορούσα να καταλάβω από που στο καλό πηγάζει όλη αυτή η σιγουριά της Θεοδώρας! Ξαναλέω ένας πολίτης ΠΟΤΕ δεν μπορεί να είναι σίγουρος. Από τις απαντήσεις της Θεοδώρας, λοιπόν, δεν έβλεπα το άγχος του παίκτη που απλά δεν θέλει να φύγει από το παιχνίδι (όπως έβλεπα στον Βαλ και ήταν ξεκάθαρο και αναμενόμενο), αλλά μια σιγουριά και όπως ξαναπα αυτό δεν είναι προσόν πολίτη!

Επίσης, εγώ δικαιολογώ πάντα (μέχρι αηδίας θα έλεγα :P) την κάθε μου σκέψη γι'αυτό και αν πράγματι ήμουν δολοφόνος, θα μπορούσατε να μου βρείτε σίγουρα κενά, ενω τώρα στην ουσία κανείς δεν καταρρίπτει αυτά που λέω. Για το μόνο για το οποίο κατηγορούμαι αυτή τη στιγμή είναι που δεν στήριξα την Θεοδώρα στο πολλ. Ε, συγνώμη αλλά δεν ήμουν υποχρεωμένη να κάνω κάτι τέτοιο από τη στιγμή που δεν ήμουν σίγουρη για την αθωότητά της... Σόρρυ κιόλας δλδ...

Εγώ έχω βγάλει κάποια συμπεράσματα και θα σε ψηφίσω την Δευτέρα. Τώρα αν είναι τόσο λάθος και τελικά αποδειχτείς πολίτης or sth,ε θα πρέπει να ψάξω εντελώς αλλού μετά.

Για τώρα όμως,όλα αυτά που έγιναν,μου φαίνονται αρκετά για να δώσω την ψήφο μου σε σένα.

Αυτά.-
Καλοδεχούμενη η ψήφος σου, αγαπητή Έλενα! Εγώ δεν πρόκειται να μπω, ούτε στο τριπάκι: "πληζ, σώστε με", αλλά ούτε και στο: "Οποιος με ψηφίσει είναι δολοφόνος" καθώς κανένα από τα δύο δεν ταιριάζει στον χαρακτήρα μου. Οι υπόλοιποι παίκτες έχουν αρκετό μυαλό και κρίση για να καταλάβουν ποιος πραγματικά δικαιολογεί τις απόψεις του και ποιος κρύβεται πίσω από φθηνές δικαιολογίες με σκοπό απλά να βρει κάποιον να φορτώσει τις ευθύνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θες να μου πεις δηλαδή ότι τα παρακάτω ποστς που έγιναν κατά τη διάρκεια της ψηφοφορίας δεν ήταν αποτέλεσμα προπαγάνδας και δεν έκοβαν τα πόδια σε όποιον ήθελε να σκεφτεί καλά για να βρει τι θα ψηφίσει ε;
Ακριβώς αυτό θέλω να σου πω!
Απλά επιβαιβεώθηκαν οι υποψίες μου, ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ.
Το τι θα κάνουν οι άλλοι δε με αφορά. Μυαλό έχουν, κρίση έχουν ας σκεφτούν.
Μα… για να σου πω. Γιατί δε σχολιάζεις αντίστοιχα χωρία του Βαλ;

Ειλικρινά, δεν μπορώ να καταλάβω την όλη λογική σας! Είμασταν σίγουροι για τον Βάλντερ; Γιατί στο καλό δεν μου το είχε πει κάποιος κι εμένα που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ έψαχνα; Δεν είμασταν σίγουροι και γι'αυτό βάλαμε το πολλ; Τοτε γιατί κατηγορήθηκε τόσο πολύ η επιλογή μου να τον υποστηρίξω;
Δηλαδή εμείς δεν ψάχνουμε; Όλοι είμαστε δολοφόνοι και εσύ ο τίμιος πολίτης που ψάχνει; Ω, θα κλάψω!

Είχες στήσει κανονική παγίδα και ΟΛΟΙ φοβόντουσαν να σε ψηφίσουν γιατί θα τους έβαζες στο τριπάκι: "αφού με ψήφισες είσαι δολοφόνος"!
Fail! Το εξήγησα πολλές φορές ΕΣΥ το βλέπεις έτσι. ΕΣΥ στήνεις προπαγάνδα εις βάρος μου για κάτι που δεν είπα και το εξήγησα και πολλές φορές.
Ευελπιστώ να χρησιμοποιήσουν τα μέλη την κριτική τους ικανότητα. Μόνο αυτό.


Ειλικρινά, δεν ξέρω πως το κατάφερες αυτό νέα παίκτρια, αλλά πραγματικά στον τρόπο παιξίματο σου αξίζουν συγχαρητήρια! Θα αισθανόμουν περήφανη να σε έχω στην ομάδα μου, αλλά τώρα που κατά πως φαίνεται δεν είσαι, μου φαίνεται τραγικό όλο αυτό, γιατί παίζεις πολύ καλά το ρόλο σου και θα αποδιοργανώσεις πολλούς πολίτες! Τσάμπα το διακριτικό προφίλ που κράταγες μέχρι τώρα... Τι να πω;
Βλακείες μήπως; Ω θεέ, τι ακούω το καημένο!
Πραγματικά, βγάλτε με τη Δευτέρα, θα γελάσουμε πολύ!
Μα, δεν ξέρω αν σε/σας συμφέρει να βγω γιατί ο επόμενος στόχος θα είναι ή εσύ ή κάποιος από εσάς.

@ vaios,
Ό,τι να ʽναι, πραγματικά! Σου απαντάω και εσύ θεωρητικολογείς ότι τα όσα είπα ήταν αβάσιμα κτλ κτλ. Αν δεν είχες να κρύψεις κάτι θα μου απαντούσες ΣΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ κατηγορίες και όχι περί ανέμων και υδάτων.

Έλα ρε συ, μπαμ έκανε το ρημάδι το ορθογραφικό. :P
Είπα το αντίθετο; Η Ιωάννα (Jane) έβαλε μια λίστα με τους ʽʼάτονους χρήστεςʼʼ και ο vaios ήταν ο πρώτος που έβγαλε απʼ έξω τον εαυτό του δίνοντας και πιθανή αιτιολόγηση του λάθους.

@ wild,
Πραγματικά φρικάρω.
Εγώ ανάρτησα λίστα με 8 άτομα,τα πιο ύποπτα για μένα,από τους άλλους.Δεν έχω επιχειρήματα για όλους
Εντάξει λοιπόν.
Με βάση πιο κριτήριο συνέταξες τη λίστα σου; Avatar, υπογραφή; ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ;
Πραγματικά, εσένα σε βγάζω από τη λίστα, βάζω τον τάδε. ΜΑ ΤI ΓΕΝΝΑΙΟΔΩΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ; ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟΠΙΣΤΟΣ;
Sorry, αλλά στερείσαι από επιχειρήματα.

@ Myrtle,
Επιμένεις να διαστρεβλώνεις τα λόγια μου. Εύγε! Αν θέλεις να το βλέπεις έτσι ας μη στο χαλάσω.
Γιατί σον και καλά είμαι δολοφόνος; Ε ρε γέλιο που θα πέσει! :lol:
Λες:
(όπως έβλεπα στον Βαλ και ήταν ξεκάθαρο και αναμενόμενο)
Ναι, οκ! ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ!
Βρε συ κοπελιά, λες: ʽʼ
Ξαναλέω ένας πολίτης ΠΟΤΕ δεν μπορεί να είναι σίγουρος.
ʼʼ Πώς στο καλό είσαι σίγουρη για το Βαλ; ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ λες.

Εντάξει, κατάλαβα πολλά. Αύριο η ψήφος!
Οι απαντήσεις είναι με τη σειρά των ποστ.
see you later!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn:
Λίστα για Δευτέρα 14/02/2011
  1. CiNeFiL ->
  2. Devina ->
  3. _elena_ ->
  4. elenaki_arnea08 ->
  5. Eupatridis ->
  6. foreverfreak ->
  7. Goseithor->
  8. JaneWin ->
  9. Κατερίνα *** ->
  10. Κλεοπάτρα ->
  11. Myrtle ->
  12. theodora ->
  13. tsarachaf ->
  14. vaios13 -> theodora
  15. Wild_Boy -> theodora
  16. Χαμογέλα(: ->

Ψήφοι
2 theodora

Απουσίες

  • CiNeFiL: #1

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2011 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  5. lucky sunray - Δολοφονία - 11/02/2011 - πολίτης
  6. Valder - Ψηφοφορία & Παράταση- 11/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Δολοφονία - 14/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Δολοφονία - 15/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  10. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??- Δολοφονία - 16/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??- Ψηφοφορία - 16/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
@ vaios,
Ό,τι να ʽναι, πραγματικά! Σου απαντάω και εσύ θεωρητικολογείς ότι τα όσα είπα ήταν αβάσιμα κτλ κτλ. Αν δεν είχες να κρύψεις κάτι θα μου απαντούσες ΣΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ κατηγορίες και όχι περί ανέμων και υδάτων.

Είπα το αντίθετο; Η Ιωάννα (Jane) έβαλε μια λίστα με τους ʽʼάτονους χρήστεςʼʼ και ο vaios ήταν ο πρώτος που έβγαλε απʼ έξω τον εαυτό του δίνοντας και πιθανή αιτιολόγηση του λάθους.

Απ ο,τι φαίνεται δεν μπορω να σε πεισω (ή δεν θελεις να με ακουσεις:hmm:) παρ ολο που προσπαθω να κινουμαι παντα βασει λογικης και ειμαι απο τους λιγους εδω μεσα που τεκμηριωνουν τα λογια τους...σχετικα με τα ''περι ανεμων και υδατων'' που λες,αν ψαξεις καλυτερα το νοημα οσων λεω θα καταλαβεις ποσο χρησιμος ειμαι για τη συνεχεια του παιχνιδιου;)

Και οσον αφορα στο πολυσυζητημενο σχολιο με τον τονισμο...κανεις δεν θα μου κανει λογοκρισια και θα σχολιασω οποιο ποστ θελω με οποιον τροπο θελω.Αν εσυ το βρισκεις τοσο σημαντικη δικαιολογια για να με στοχοποιησεις so be it.Αλλωστε αν ημουν δολοφονος δεν θα εφτιαχνα μια προκηρυξη ωστε την σχολιασω λιγο αργοτερα στο δημοσιο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γιατί να με πείσεις βρε vaios;
Ακούω αυτά που λέτε και βγάζω τα συμπεράσματά μου. Σωστά ή λάθος θα αποκαλυφθούν. ;)
Περιμένω με αγωνία τη Δευτέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top