Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Κανει ο freak ορθογραφικα λαθη μωρη τσουτσου?? 17,5 εγραψα στην εκθεση:P:P!!

Πριν 2 χρόνια :pfff:
Θες να βρω τα μηνύματα σου με ορθογραφικά σε αυτό το παλερμό?ε?ε? :mastigio :tongue:

Όσο περισσότερο διαβάζω τόσο περισσότερο μπερδεύομαι!! :look:

Λοιπόν,η ψήφος μου πάει στην Θεοδώρα,που περισσοτερο απροσανατολίζει παρά ψάχνει δολοφόνους.:hmm:

Αυτά,καλά μου παιδάκια,τα λέμε κατά τις 11!! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
ΑΠΛΩΣ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΨΗΦΙΖΩ ΑΚΥΡΑ.γιατι με ψηφιζεις εσύ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΣ.

Σου απάντησε η Θεοδώρα.:P

Και μίλα πιο όμορφα... Παιχνίδι είναι μωρέ παιδιά, δεν θα σφαχτούμε κιόλας, ούτε θα χαλάσουμε συμπάθειες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χα! Αποπροσανατολίζω λέει.
Anyway, δε θα πω την ίδια καραμέλα ''βγάλτε με σε ημέρα αποκάλυψης'', θα δείτε στο τέλος αν είχα δίκαιο. :-*

Όταν κάτι μου φαίνεται ύποπτο έμαθα να το λέω, σορυ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Σου απάντησε η Θεοδώρα.:P

Και μίλα πιο όμορφα... Παιχνίδι είναι μωρέ παιδιά, δεν θα σφαχτούμε κιόλας, ούτε θα χαλάσουμε συμπάθειες!

Δε με νοιάζει τι είπε η Θεοδώρα.

Από σένα θέλω να τ'ακούσω,ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΞΑΣΤΕΡΑ.


ΓΙΑΤΙ με ψηφίζεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Διασκεδάζω απίστευτα όταν σας βλέπω να σφάζεστε. :popcorn:

ps: Πωπω, μία η θεοδώρα είναι στις 3 ψήφους, μετά αλλάζετε και πάει σε 2, μετά ξαναλλάζετε και πάει στις 3. Αποφασίστε, την πηγαινοφέρνω τόση ώρα πάνω-κάτω στη λίστα. :P

ps2: Eupatridis, Gos και τσαφ-τσουφ δεν έχετε ψηφίσει γιετ.

Λίστα για Παρασκευή 11/02/2011
  1. CiNeFiL -> theodora
  2. Devina -> Wild_Boy
  3. _elena_ -> Valder
  4. elenaki_arnea08 -> Valder
  5. Eupatridis ->
  6. foreverfreak -> Valder
  7. Goseithor->
  8. JaneWin -> theodora
  9. Κατερίνα *** -> Χαμογέλα(:
  10. Κλεοπάτρα -> Κατερίνα ***
  11. Myrtle -> _elena_
  12. theodora -> Wild_Boy
  13. tsarachaf ->
  14. vaios13 -> tsarachaf
  15. Valder -> _elena_
  16. Wild_Boy -> Devina
  17. Χαμογέλα(: -> theodora
Ψήφοι
3 theodora
3 Valder
2 _elena_
2 Wild_Boy
1 Devina
1 Κατερίνα ***
1 tsarachaf
1 Χαμογέλα(:

Απουσίες

  • CiNeFiL: #1

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  5. lucky sunray - Δολοφονία - 11/02/2010 - πολίτης
  6. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  8. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  10. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αρχικά, Wild η δικαιολογία που έδωσες για να ψηφίσεις την Θεοδώρα είναι άκρως γελοία ρε συ. Επειδή ψήφισε πολίτη! Άλλα 7 άτομα ξερωγω την ψήφισαν, και δεν βγάζω την ουρά μου απ'έξω. Ανάμεσα σε αυτά είμαι και εγώ.
Νομίζω έχεις χαθεί αρκετά με τα γεγονότα και προσπαθείς να σώσεις κάτι που δεν σώζεται...


Νταξει τώρα;
Happy? -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Νταξει τώρα;
Happy? -.-

Καθόλου!Με ψηφίζεις επειδή κατηγορώ τη Θεοδώρα(λογικά συνδολοφόνα σου που θες να την καλύψεις)


Και γιατί να μην πούμε ότι εσύ έχεις χαθεί με τα γεγονότα και προσπαθείς να σώσεις αυτά που δε σώζονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Καθόλου!Με ψηφίζεις επειδή κατηγορώ τη Θεοδώρα(λογικά συνδολοφόνα σου που θες να την καλύψεις)
Δε σου λέει αυτό.
Σου λέει ότι οι λόγοι (?) για τους οποίους με ψήφισες είναι πολύ απλοί και ότι αυτό δείχνει πως κάτι θες να κρύψεις. Καθώς, λέει, τη λουλού την ψήφισαν άλλα 7 άτομα που σύμφωνα με το κριτήριό σου είναι δολοφόνοι!

Ελληνικά μιλάσμε, μη διαστρεβλώνετε τα πάντα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Καθόλου!Με ψηφίζεις επειδή κατηγορώ τη Θεοδώρα(λογικά συνδολοφόνα σου που θες να την καλύψεις)


Και γιατί να μην πούμε ότι εσύ έχεις χαθεί με τα γεγονότα και προσπαθείς να σώσεις αυτά που δε σώζονται?

Ναι ναι και αν ήμασταν δολοφόνοι θα ήταν τόσο προφανές.
Συγνώμη κιόλας,που συμφώνησα μαζί της. :P
Αλλά αν εσύ κατάλαβες ότι αυτός ήταν ο λόγος που σε ψήφισα, δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό.

Ε, ξερωγω πες ό,τι θέλεις. Το πως παίζει ο καθένας, φαίνεται στους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ΖΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!

Δε δέχομαι να μου μιλάνε για το παιχνίδι εκτός παιχνιδιού.
Τα κάνεις χειρότερα dear!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Δε σου λέει αυτό.
Σου λέει ότι οι λόγοι (?) για τους οποίους με ψήφισες είναι πολύ απλοί και ότι αυτό δείχνει πως κάτι θες να κρύψεις. Καθώς, λέει, τη λουλού την ψήφισαν άλλα 7 άτομα που σύμφωνα με το κριτήριό σου είναι δολοφόνοι!

Ελληνικά μιλάσμε, μη διαστρεβλώνετε τα πάντα. :)

Δε θεωρώ ότι είναι ΚΑΙ οι 7,αλλα εκει μέσα κρύβονται(η πλειοψηφία τους).


Τεσπα,βγαλτε με αυριο κι αν ειμαι δολοφονος,ολο και κατι θα κανω για να ικανοποιηθειτε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
δε προλαβαίνω με τπτ να διαβάσω όλα τα ποστ αλλα επειδή μου έχει κάτσει με κάτι ποστ που διάβασα πιο πριν θα ψηφίσω foreverfreak...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Περίπλοκα τα πράγματα .
Ήμουν ανάμεσα σε Wild_Boy , foreverfreak και _elena_ , αλλά με τη ψήφο του Goseithor ,μπαίνει φωτιά στο παιχνίδι ,γιατί ψηφίζω και εγω foreverfreak !

Κάτι μου λέει ,πως λίγο πριν τις 8 ,θα φανούν πολλά και θα πέσουν μάσκες ... ! :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
τσαφ-τσουφ δεν έχεις ψηφίσει γιετ.

Λίστα για Παρασκευή 11/02/2011
  1. CiNeFiL -> theodora
  2. Devina -> Wild_Boy
  3. _elena_ -> Valder
  4. elenaki_arnea08 -> Valder
  5. Eupatridis -> foreverfreak
  6. foreverfreak -> Valder
  7. Goseithor-> foreverfreak
  8. JaneWin -> theodora
  9. Κατερίνα *** -> Χαμογέλα(:
  10. Κλεοπάτρα -> Κατερίνα ***
  11. Myrtle -> _elena_
  12. theodora -> Wild_Boy
  13. tsarachaf ->
  14. vaios13 -> tsarachaf
  15. Valder -> _elena_
  16. Wild_Boy -> Devina
  17. Χαμογέλα(: -> theodora
Ψήφοι
3 theodora
3 Valder
2 foreverfreak
2 _elena_
2 Wild_Boy
1 Devina
1 Κατερίνα ***
1 tsarachaf
1 Χαμογέλα(:

Απουσίες

  • CiNeFiL: #1

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  5. lucky sunray - Δολοφονία - 11/02/2010 - πολίτης
  6. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  8. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  10. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Εχει σχηματιστει ενα τριγωνο (Valder-theodora-Myrtle) που εχουν αλληλοκατηγορηθει χιλιαδες φορες, αλλα δεν εχουν ανταλλαξει ουτε ΜΙΑ ψηφο!!!! Τυχαιο, δε νομιζω!?! Πιο συγκεκριμενα:
Ο Valder κατηγορει τη theodora, αλλα δεν την ψηφιζει ποτε!!
Theodora και Myrtle υποψιαζονται σοβαρα την ενοχη του εν λογω κυριου, αλλα δεν τον ψηφιζουν ΠΟΤΕ!!

Ναι, μόνο που το τρίγωνο αυτό είναι μόνο μέσα στο κεφάλι σου, καθώς εγώ δεν έχω κατηγορήσει ούτε μισή φορά ούτε την Θεοδώρα, ούτε τον Βάλντερ! Εκτός πια κι αν το ότι σχολίασα τον τσακωμό που προέκυψε ανάμεσα σε σένα και τον Βάλντερ το θεωρείς κατηγορία! Για την Θεοδώρα, ουδέποτε σχολίασα το παραμικρό σε κανένα από τα ποστς μου καθώς ακόμα δεν έχω ιδέα τι ρόλο βαράει! Όσο για τον Βάλντερ το μόνο που είπα είναι ότι δεν τον υποστήριξα απέναντι σε σένα γιατί δεν ξέρω ποιος από τους δυο σας είχε δίκιο. Αυτό τώρα σημαίνει ότι τον υποψιάζομαι; :hmm:

Αν θες να πεις κάτι για να εντυπωσιάσεις, αγαπητέ μου φρικ, τουλάχιστον πρόσεχε να έχεις στοιχεία που να ισχύουν γιατί αλλιώς το μόνο που καταφέρνεις είναι να στρέφεις όλες τις υποψίες πάνω σου (και προφανώς αυτό δεν σε συμφέρει). Δεν είμαστε μωρά, μπορούμε να δικαιολογήσουμε τις απόψεις μας όλοι εδώ μέσα και δεν μας πείθουν οι φαμφάρες και τα εντυπωσιακά λόγια!

Εκτός, βέβαια, αν αυτό που σε έκανε να γράψεις κάτι τόσο φτωχό από θέμα τεκμηρίωσης επιχειρημάτων (εσύ, ένας τόσο έμπειρος παίκτης) ήταν το γεγονός ότι οι 2 τουλάχιστον από τους παραπάνω που ανέφερες (για την Θεοδώρα δεν είμαι σίγουρη) κατηγόρησαν την Έλενα, η οποία ίσως είναι προστατευόμενή σου! Σόρρυ, αλλά αυτά τα "επιχειρήματα" που δεν στέκουν στο ελάχιστο εμένα αυτό μου δείχνουν! Προφανώς, η Έλενα τα βρήκε λίγο σκούρα και έτρεξε να ζητήσει βοήθεια από σένα, αλλά τουλάχιστον βρε παιδί μου, ψάξτο λίγο καλύτερα πριν κατηγορήσεις κάποιον! Έλεος δλδ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,129 μηνύματα.
Ρε δεν αφήνετε τους τσακωμους λέω εγώ να είμαστε ενωμένοι να τους πάρουμε τα σκαλπ; Τι τρίγωνα τετράγωνα και βλακείες τούμπανα λέμε εδώ πέρα;

Φρικ ξαναλέω, γιατί στην ευχή αφού έχεις αμφιβολίες για μένα δεν παίρνεις την ψήφο σου από πάνω μέχρι να τις επιβεβαιώσεις έστω;
Αν τις επιβεβαιώσεις οκ, πέτα με έξω, αλλά εφόσον αμφιβάλλεις γιατί δεν κάνεις κάτι; Αφού σου έδειξα τη δολοφόνο (Έλενα)...

Hello guys, η πινακίδα με τεράστια γράμματα λέει ΕΛΕΝΑ... και μόνο η Έλενα δε βλέπω να βγαίνει... For the love of the Gods...

Μαντεύω πως σε κανα μισάωρο θα είναι πιό κοντά στη νίκη οι δολοφόνοι... Ή εγώ ή η Θοδώρα θα πίνουμε τσάι εκτός Παλέρμο όπως και να χει.

Το πόιντ είναι ότι μπορούσατε κάποιοι να αλλάξετε τη μοίρα των πολιτών και δεν το κάνατε. Όταν θα δείτε ότι είχα δίκιο θα είναι πλέον αργά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ψηφίζω Valder για να σωθώ. :drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Κατα πως φαινεται εγω ψηφιζω τελευταιος...

Λοιπον ας την ριξω τωρα για να προλαβω και μετα θα αναλυσω κιολας...

vaios13, γιατι απο χθες μου μπηκε στο ματι... Αλλα κυριως επειδη δεν εχω διαβασει τα τελευταια και δεν θελω να επηρρεασω την ψηφοφορια χωρις να εχω σαφη εικονα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,129 μηνύματα.
Ψηφίζω Valder για να σωθώ. :drunk:

Να...σωθείς; Από τι; Να τα μας τα μαντάτα των τελευταίων λεπτών... Για πάμε μια όλοι ΘΟΔΩΡΑ Αυτό ψηφίζω!

Μπορώ να γίνω ο ήρωας των πολιτών στον επόμενο γύρο... Προς το παρόν Μακιαβέλλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top