Παλέρμο #28-The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,256 μηνύματα.
Είναι όμως σπίρτο, πανέξυπνο παιδί οπότε μην τον υποτιμάς έτσι!:)
Μήπως σπεύδεις να του αποδώσεις αυτό το ρόλο επειδή εγώ είπα ότι υποψιάζομαι εσένα??:hmm:


Άλλωστε ας μην ξεχνάμε πως σε συμφέρει να είναι τσιράκι επειδή είσαι στη λίστα του!

Σπίρτο??Σιγά βρε!Σιγά μην είμαι κι αναπτήρας!!:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Ερώτηση:Τι είναι M.V.P? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
παλι περασε η ωρα!
η δολοφονια ανακοινωνετε στις 1....:/:
και εχει περασει σχεδον μιση ωρα....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
Από τους κανόνες του παιχνιδιού "1ο post" απαγορεύεται να μιλάνε οι πεθαμένοι νεκροί. Στα προηγούμενα 2 παλέρμο όντως το επέτρεπα και μιλούσανε και γενικά υπήρχε μια χαλαρότητα στους κανόνες. Το αποτέλεσμα ήταν να υπήρχε αμφισβήτηση στο τέλος. Για να μην επαναληφθούν τα ίδια φαινόμενα αποφασίσαμε να τηρούμε αυστηρα τους κανονές όπως γινόταν στα παλέρμο #1-26.


Σε λίγο η ανακοίνωση των νεκρών (αν υπάρχουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,484 μηνύματα.
Επειδή ήταν πολύ αντίθετη μαζί μου και με τις υποψίες μου, ψηφίζω τη z0itCa.

Σε καμία περίπτωση δεν είναι τεχνική "με ψήφισες, σε ψηφίζω":)

Συγγνώμη z0itCa, αλλά είσαι ο πιο αδύναμος κρίκος:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
σε ποια σελλιδα ειναι η λιστα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
Λοιπόν νεκροί είναι οι rascal_gd... και athene.

athene και rascal_gd... δεν έχετε δικαίωμα να ξαναμιλήσετε


Δεν ξέρω αν επιτρέπεται ν αποκαλύψω την ταυτότητα αυτού που σκότωσε ο serial killer άρα προς το παρόν δεν αποκαλύπτω τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ποια ειναι τον δολοφονων? πως θα μαθουμε την ιδιοτητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00

10/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα
  2. z0itCa: jj!
  3. fantasmenos
  4. marialuluf
  5. tsarachaf
  6. elenaki_arnea08
  7. jj!: z0itCa
  8. CiNeFiL
  9. athene
  10. foreverfreak: jj!
  11. JaneWin
  12. rascal_gd
  13. Kelly:)

ψήφοι:

2 jj!
1 z0itCa

απουσίες
1fantasmenos
1 jj!
2 kelly:)


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
η ζοιτσα δεν εχει μια απουσια χτες?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,484 μηνύματα.
H kelly:), δεν έπρεπε να είχε αποκλειστεί, λόγω απουσιών;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00

10/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα
  2. z0itCa: jj!
  3. fantasmenos
  4. marialuluf
  5. tsarachaf
  6. elenaki_arnea08
  7. jj!: z0itCa
  8. CiNeFiL
  9. foreverfreak: jj!
  10. JaneWin

ψήφοι:

2 jj!
1 z0itCa

απουσίες
1fantasmenos
1 jj!
1 Z0itCa


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)


Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τριτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
Λοιπόν νεκροί είναι οι rascal_gd... και athene.

athene και rascal_gd... δεν έχετε δικαίωμα να ξαναμιλήσετε


Δεν ξέρω αν επιτρέπεται ν αποκαλύψω την ταυτότητα αυτού που σκότωσε ο serial killer άρα προς το παρόν δεν αποκαλύπτω τίποτα

απο τις δολοφονιες του serial killer, δε θα μαθαινετε ιδιοτητα. μη ξεχναμε οτι παιζει μονος του, και δολοφονει καθε δευτερη μερα!

οποτε των δολοφονων θα μαθετε!

A τώρα το διάβασα Λοιπόν οι δολοφόνοι σκότωσαν τον rascal_gd που είναι πολίτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.
Επειδή ήταν πολύ αντίθετη μαζί μου και με τις υποψίες μου, ψηφίζω τη z0itCa.

Σε καμία περίπτωση δεν είναι τεχνική "με ψήφισες, σε ψηφίζω":)

Συγγνώμη z0itCa, αλλά είσαι ο πιο αδύναμος κρίκος:/:

Τι ωραίο επιχείρημα!!!!!! Σε ψηφίζω επειδή δεν συμφωνείς μαζί μου!!!!:confused::confused: Αυτό λες!
Αν ο πιο αδύναμος κρίκος είναι ο παίκτης που προσπαθεί να έχει σωστή άποψη και να μην συμφωνεί με υπόπτους και αβάσιμες υποψίες, τότε ναι είμαι ο αδύναμος κρίκος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
focko βγάλε τον rascal_gd και την athene από την λίστα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,484 μηνύματα.
Τι ωραίο επιχείρημα!!!!!! Σε ψηφίζω επειδή δεν συμφωνείς μαζί μου!!!!:confused::confused: Αυτό λες!
Αν ο πιο αδύναμος κρίκος είναι ο παίκτης που προσπαθεί να έχει σωστή άποψη και να μην συμφωνεί με υπόπτους και αβάσιμες υποψίες, τότε ναι είμαι ο αδύναμος κρίκος!
Προσπαθούσες να μου αλλάξεις γνώμη, γι' αυτό σε υποψιάζομαι. Τώρα δυστυχώς δεν μπορώ να αλλάξω ψήφο (διάβασε τι έγραψα χτες:P), εκτός και αν υπάρχει πολύ πολύ μεγάλη ανάγκη:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00

10/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα
  2. z0itCa: jj!
  3. fantasmenos
  4. marialuluf
  5. tsarachaf
  6. elenaki_arnea08
  7. jj!: z0itCa
  8. CiNeFiL
  9. foreverfreak: jj!
  10. JaneWin

ψήφοι:

2 jj!
1 z0itCa

απουσίες
1fantasmenos
1 jj!
1 Z0itCa


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια (serial Killer)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)


Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Νομίζω πως θα επιμείνω στον fantasmenos.... Αλήθεια, ο rascal δε πρέπει να βγει από τη λίστα και να έχουμε μείνει 10? 10??:jumpy::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
λοιπον μολις ηρθα γιατι ολο το πρωι ημουν στο κεντρο και λεω να ψηφισω jj! γιατι ολους τους ενοχοποιει...χθες τον wild_boy, εμενα, τον fantasmeno σημερα τηνzoitca....σαν να θελει να θολωσει τα νερα...μετα αν δω κατι υποπτο σε καποιον αλλον βλεπουμε ισως να αλλαξω ψηφο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,484 μηνύματα.
Πάλι θα κάνετε λάθος, τουλάχιστον βγάλτε με την Δευτέρα που θα έχει αποκάλυψη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top