Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Καλα να περασεις!!!!:)

Αχ πολυ μου αρεσει!!!:clapup::hehe:

Λοιπον!!!στο θεμα μας τωρα!!!

Ανακοινωση:Ο αριθμος των κακων εν ζωη ειναι 2...Αυτα...Γεια σας!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
εχουμε καιρο ακομα να βγαλουμε κανεναν κακο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Ψηφιζω Κλεοπατρα με το εξης σκεπτικό:
1)τη Rewial δε γινεται να την ψηφισεις:redface:
2)η μαριζα θα βαλει ολους τους Ηρακλειοτες να με σκοτωσουν για να παρουν εκδικηση με βεντετα
3)Ισως ψηφιζα Morelo γιατι ημουν αναμεσα σε αυτον και την Κλεοπατρα αλλά 4)
4)Στον προηγούμενο γύρο ψήφισα kleop με την αιτιολογια οτι ειναι δυο κλεοπατρες μεσα και τις μπερδευω στα διαλα,οπότε τωρα πρεπει να ψηφισω και τη δευτερη για να μην παραπονιεται η kleop.
1) δεν γινεται ή κατι παιζεται μεταξυ σας(εννοώ μήπως είστε δολοφονοι)?! χαχαχ βασικά αποκλείεται αλλά τελοσπαντων...:P
2):ropalo::knife::kill::rofl::rofl:

3) εγώ τι να ψηφίσω τώρα? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Καλα να περασεις!!!!:)

Αχ πολυ μου αρεσει!!!:clapup::hehe:

Λοιπον!!!στο θεμα μας τωρα!!!

Ανακοινωση:Ο αριθμος των κακων εν ζωη ειναι 2...Αυτα...Γεια σας!!!:)
ο φοκος το ξερει για την ανακοινωση? χαχα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ψηφίζετε μέχρι τις 20:00 τη Δευτέρα
Λίστα για Δευτέρα 16/08/2010
:)


  1. rewial:
    [*]gianniskeeper Κλεοπατρα
  2. mariza93:
  3. kleop:
  4. Morelo
  5. Κλεοπάτρα Morelo
  6. zoitca
ψήφοι
1 Μorelo
1 Κλεοπατρα
Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  4. Goseithor: αποχώρηση (2 συνεχόμενες απουσίες)
  5. athene: αποχώρηση (2 συνεχόμενες απουσιες)
  6. aporw: ψηφοφορία (πολίτης)
  7. misskit: δολοφονία (πολίτης)
  8. tsaratsaf: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  9. roseberry δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  10. janewin Mvp (πολίτης)
Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες ή 3 γενικά έχουμε αποκλεισ
2 Goseithor έμεινες από απουσίες
2 athene
έμεινες από απουσιές
2 Kλεοπάτρα
1 Morelo
1 janewin


Δευτέρα μαθαίνετε την ταυτητα του νεκρού
Την Τρίτη του mvp
[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,363 μηνύματα.
Αχα... 2 ζωντανους κακουληδες εχετε??? Τι σας ελεγα???

@foreverfreak: Ειμαι βεβαιος οτι η Ζωη ειναι νοσοκομα διοτι παραπονιεται συνεχως οτι δεν κανει σωστα την δουλεια της οποτε μιλαμε για το παιχνιδι και ειμαι βεβαιος οτι δεν ειναι ο ρουφιανος... Αλλιως δεν θα ειχε ψηφισει τοσα λαθος ατομα για δολοφονους... Αρα μετα βεβαιοτητος ειναι η νοσοκομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Γεια σας!:D:D

Γλυκουλη?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
6 ειναι, ναι!! Εχω την εντυπωση πως δε μπορει κανεις να αποκαλυψει οτι το ελυσε, γιατι αυτο θα παραμεινει μυστικο μεχρι το τελος... Εκτος και αν ισχυριστουμε ολοι οτι το λυσαμε:P!!

O καθένας λέει ότι θέλει για του κουίζ (Δεν απαγορεύεται)...
και αυτός που το έλυσε μπορεί να φωνάξει δυνατά εγώ το έλυσα... (αλλά μετά παίρνει την ευθύνη πάνω του) :)
Φυσικά μπορεί καπιος να πει ότι το έλυσε και να μην το έλυσε για να μπλοφάρει.
απλώς δε μπορεί να το πει η ΣΟΥΕ (ωραία ακούγεται το ΣΟΥΕ)
Ο νικητής θα ανακοινωθεί με το τέλος του παιχνιδιού. (για ασφάλεια δικιά του) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
παιδια δεν ξερω ποτε ξαναψηφιζουμε,αλλα λογω διακοπων θα κανω μια εξαιρεση και θα ψηφισω σημερα,θελετε δεν θελετε,με συνοπτικες διαδικασιες:P

εχω να απαντησω σε μερικα πραγματα ομως....

foreverfreak το σκεπτικο σου δεν ειναι πολυπλοκο...παρολαυτα σκεφτηκες εξυπνα και βρηκες τη λυση,ειναι λογικο να ειμαι πολιτης,αν ημουν δολοφονος λες να εβγαζα τον yozerehs απο το παιχνιδι?

επισης,αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι τους δολοφονους τους χαλαει το πρασινο χρωματακι φαινεται,πρωτα βγαλανε τον φορεβερ και μετα τον γιοζ χαχαχαχαχα

Παρολο που δεν παρακολουθω το παιχνιδι,με ενα προχειρο ψαξιμο,ανετα θα ψηφιζα τον gianniskeeper,αλλα επειδη δεν γινεται:redface:


θα ψηφιζω mariza_93

this is it,τσαγια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Παρολο που δεν παρακολουθω το παιχνιδι,με ενα προχειρο ψαξιμο,ανετα θα ψηφιζα τον gianniskeeper,αλλα επειδη δεν γινεται:redface:
:redface::redface::redface:



σαν να λεει ψηφιστε τον οι υπολοιποι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
Ψηφίζετε μέχρι τις 20:00 τη Δευτέρα
Λίστα για Δευτέρα 16/08/2010
:)


  1. rewial: mariza93

    [*]gianniskeeper Κλεοπατρα
  2. mariza93:
  3. kleop:
  4. Morelo
  5. Κλεοπάτρα Morelo
  6. zoitca
ψήφοι
1 Μorelo
1 Κλεοπατρα
1 mariza93
Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  4. Goseithor: αποχώρηση (2 συνεχόμενες απουσίες)
  5. athene: αποχώρηση (2 συνεχόμενες απουσιες)
  6. aporw: ψηφοφορία (πολίτης)
  7. misskit: δολοφονία (πολίτης)
  8. tsaratsaf: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  9. roseberry δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  10. janewin Mvp (πολίτης)
Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες ή 3 γενικά έχουμε αποκλεισ
2 Goseithor έμεινες από απουσίες
2 athene
έμεινες από απουσιές
2 Kλεοπάτρα
1 Morelo
1 janewin


Δευτέρα μαθαίνετε την ταυτητα του νεκρού
Την Τρίτη του mvp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Παρολο που δεν παρακολουθω το παιχνιδι,με ενα προχειρο ψαξιμο,ανετα θα ψηφιζα τον gianniskeeper,αλλα επειδη δεν γινεται:redface:


θα ψηφιζω mariza_93

this is it,τσαγια:)
ευχαριστω! αλλά και ο γιαννης δεν παρεξηγεί θα καταλάβει.....:P

:redface::redface::redface:



σαν να λεει ψηφιστε τον οι υπολοιποι
μωρε λες? :confused:

εγώ τελικά ποιον θα ψηφίσω?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
παιδια δεν ξερω ποτε ξαναψηφιζουμε,αλλα λογω διακοπων θα κανω μια εξαιρεση και θα ψηφισω σημερα,θελετε δεν θελετε,με συνοπτικες διαδικασιες:P

εχω να απαντησω σε μερικα πραγματα ομως....

foreverfreak το σκεπτικο σου δεν ειναι πολυπλοκο...παρολαυτα σκεφτηκες εξυπνα και βρηκες τη λυση,ειναι λογικο να ειμαι πολιτης,αν ημουν δολοφονος λες να εβγαζα τον yozerehs απο το παιχνιδι?

επισης,αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι τους δολοφονους τους χαλαει το πρασινο χρωματακι φαινεται,πρωτα βγαλανε τον φορεβερ και μετα τον γιοζ χαχαχαχαχα

Παρολο που δεν παρακολουθω το παιχνιδι,με ενα προχειρο ψαξιμο,ανετα θα ψηφιζα τον gianniskeeper,αλλα επειδη δεν γινεται:redface:


θα ψηφιζω mariza_93

this is it,τσαγια:)


και εκτος αυτου θα δολοφονουσες εμενα την μπλιο ΝΟ2 που στο κατω κατω ειμαι και παιχτουρα :whistle:
οποτε συμφωνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
foreverfreak το σκεπτικο σου δεν ειναι πολυπλοκο...παρολαυτα σκεφτηκες εξυπνα και βρηκες τη λυση,ειναι λογικο να ειμαι πολιτης,αν ημουν δολοφονος λες να εβγαζα τον yozerehs απο το παιχνιδι?

επισης,αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι τους δολοφονους τους χαλαει το πρασινο χρωματακι φαινεται,πρωτα βγαλανε τον φορεβερ και μετα τον γιοζ χαχαχαχαχα

Παρολο που δεν παρακολουθω το παιχνιδι,με ενα προχειρο ψαξιμο,ανετα θα ψηφιζα τον gianniskeeper,αλλα επειδη δεν γινεται:redface:


θα ψηφιζω mariza_93

this is it,τσαγια:)
Βασικα ο λογος που σταματησα να σε υποπτευομαι δεν ειναι αυτος, καθως αν επραττα ετσι θα ημουν τουλαχιστον ανοητος... Aλλωστε το να βγαλεις τον εαυτο σου απο το παιχνιδι και μετα να δηλωσεις "θα τους φαω με τα ιδια μου τα χερια", θα ηταν η καλυτερη μπλοφα!! Ο λογος που αλλαξοπιστησα (αν και ακομα δε σε θεωρω εντελως αθωα), ειναι η δολοφονια της misskit, που τη θεωρησα τρομερα ακυρη (ναι σας παω πολυ πισω)... Την ειχαν ψηφισει ηδη 3 ατομα, οποτε δε μπορουσα να καταλαβω γιατι τη βγαλανε απο τη μεση!! Και τοτε μου ηρθε η αναλαμπη... Για να πεσουν οι υποψιες σε εναν απο τους 3 που την ειχαν ψηφισει!! Εχοντας λοιπον ως δεδομενο οτι η ζωη ειναι δολοφονος (ασχετα αν λεει τα δικα της) και οτι ο δευτερος παιζει αναμεσα σε kleop, rewial και Γιαννη, παρατηρησα πως απο τους 3, ο μονος που ειχε ψηφισει τοτε την misskit, ησουν εσυ... Οποτε δεν παιζει να αφησες ετσι απροστατευτη τη θεση σου!! Αρα, ο δευτερος δολοφονος ειναι αναμεσα σε Kleop και Γιαννη και ακομα δε μπορω να αποφανθω στα σιγουρα για το ποιος ειναι.... Τη μια σκεφτομαι πως ειναι ο ενας και την αλλη πως ειναι ο αλλος!! Πραγματικα δεν ξερω... Για την ωρα, θαρρω πως ειναι ο Ιωαννης!!

Προς το παρον ομως, φερθειτε εξυπνα και ψηφιστε τη Zoitca και μην ακουτε το τσιρακι της:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,565 μηνύματα.
Το τσιράκι ίσως να βρίσκεται ακόμη μέσα στο παιχνίδι.. :hmm: Αν και ο Ακριβούλης μου κίνησε μερικές υποψίες δε νομίζω πως είναι αυτός.


Μια ερώτηση: είναι σωστό να χορεύουν τα ποντίκια ενώ το παιχνίδι δεν έχει τελειώσει; :P Μας έβγαλαν για να μη μιλάμε και κοιτάξτε κατάσταση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πολυ απλα, ετσι το παιχνιδι αποκτα περισσοτερο ενδιαφερον Αννα!! Δεν ξερω αν το τσιρακι ειναι ακομα μεσα η οχι, ουτε φυσικα υποστηριζω πως ολες οι εικασιες μου ειναι σωστες, απλα προσπαθω να σκεφτω κατι που να οδηγει σε μια λογικη εξηγηση... Τωρα αν μας εχουν ξεγελασει τοσο, ΜΠΡΑΒΟ στους δολοφονους!!
Παντως αν βγει η ζωη απο το παιχνιδι θα ξεκαθαρισουν πολλα...

Edit: Δεν ξερω αν ειναι σωστο, αλλα τουλαχιστον ετσι το παιχνιδι αποκτα περισσοτερο ενδιαφερον και μπορουμε να πουμε τη γνωμη μας και εμεις που φυγαμε νωρις νωρις για τον παραδεισο... Ετσι και αλλιως δε μπορουμε να ψηφισουμε, οποτε το παιχνιδι ειναι στα χερια των επιζησαντων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,565 μηνύματα.
Ναι έχεις point :hmm: Οφείλω να ομολογήσω πάντως πως κι εμένα μου φάνηκε περίεργο που πέθανα, ενώ ήταν σχεδόν σίγουρο ότι θα έμπαινα φυλακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Λοιπον να πω κι εγω την γνωμη μου!:P
Για μενα 2 ειναι οι κυριοι υποπτοι για δολοφονοι..

Μια ειναι η Zoitca και ο αλλος ειναι ο Gianniskeeper :)
H μεν πρωτη προσπαθει απο την αρχη του παιχνιδιου να πεισει τους παντες οτι ειναι αθωα λεγοντας το ξανα και ξανα (σε σημειο που εισαι ετοιμος να πεις φτανει!εισαι δολοφονος απλα παραδεξου το !:P:P) και ο αλλος ειναι ο Γιαννης ο οποιος σε ολο το παιχνιδι προσπαθει να περασει ενα Low profil για να μην κινησει υποψιες..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μια ωραια παραλλαγη του παλερμου θα ηταν!: 2 πολιτες και οι αλλοι δολοφονοι (πχ:10)
και τωτε ολοι θα ελεγαν (ειμαι ενοχος!!),(ειμαι ενοχος!!!)
και θα επρεπε να βρουμε τους πολιτες και να τους σκοτωσουμε! και καθε βραδυ οι πολιτες θα εκληναν ενα στην φυλακη (πχ: οπως η δολοφονια)
(:P:P:P:P:P)
(το ειχα δει καπου στο ιντερνετ αυτη την παραλλαγη) (ειχε καλα σχολια) (το ειχαν δοκιμασει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.
Καλημέρα!!!
Δεν μπαίνω καν σε διαδικασία να σας απαντήσω!!! Βαρέθηκα τις χαζομαρούλες...:redface:
Κωνσταντίνε σε είχα για πιο έξυπνο...:/:

Υ.Γ: Όποιος θέλει μπορεί να στοιχηματίσουμε για το ρόλο μου!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top