Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.
Κόρη μου... ΄Πάντα μπορείς να ξαναγίνεις κόρη μου.
Ξέρω ότι το καλό θα κυριαρχήσει μέσα σου και πάλι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,363 μηνύματα.
λοιπον αλλαξα γνωμη χαχαχα
θα ψηφισω τον tsara :D γιατι ειναι ο ενας δολοφονος και ειμαι σιγουρη :whistle:

Ευχαριστω.... Αλλα επειδη ειμαι πολυ κακος και εκδικητικος ελπιζω να με βγαλουν και να σε βρουν σε χαντακι το επομενο πρωι προς αποδειξην του οτι δεν ειμαι εγω ο δολοφονος...

ναι αλλα οι κανονες λενε στην μεση του παιχνιδιου οχι στην αρχη! :P εγω δεν εχω προβλημα!αλλα λεει στην μεση!

Εχουν ηδη φυγει σχεδον οι μισοι... Εξαλλου θα μας βοηθησει στο ξεσκεπασμα των δολοφονων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εγω ειμαι και ημουν καλη ανεκαθεν και θα σου το αποδειξω καποτε....:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:( Πέθανε ο Yozereh! :( :( :(
Δεν ξέρω πολλά πράγματα πάντως το πτώμα αναγνωρίστηκε :(
yozereh δε μπορείς να ξαναμιλήσεις

Στις 20:00 λήγει η ψηφοφορία.

Λίστα για Τετάρτη 11/08/2010:) (δεύτερη μερα -2 άτομα)
  1. Κλεοπάτρα yozerehs


    Ψήφοι:
    5 aporw
    3 zoitca
    1yozerehs
    1
    tsarachaf

    Αποχωρήσεις:
    1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
    2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)



    Aπουσιες (στις 2 έχουμε αποκλεισμο)
    1 Κλεοπάτρα
    1 Goseithor
    1 athene



    Τετάρτη
    θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
    Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
  1. [/QUOTE]

    η κλεοπατρα εχει φυγει απο απουσιες, μαλλον...:confused::confused: γιατι αυτον που ψηφησε πεθανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ευχαριστω.... Αλλα επειδη ειμαι πολυ κακος και εκδικητικος ελπιζω να με βγαλουν και να σε βρουν σε χαντακι το επομενο πρωι προς αποδειξην του οτι δεν ειμαι εγω ο δολοφονος...



Εχουν ηδη φυγει σχεδον οι μισοι... Εξαλλου θα μας βοηθησει στο ξεσκεπασμα των δολοφονων....

μονο 2 ψηφοφοριες εχουμε κανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Ευχαριστω.... Αλλα επειδη ειμαι πολυ κακος και εκδικητικος ελπιζω να με βγαλουν και να σε βρουν σε χαντακι το επομενο πρωι προς αποδειξην του οτι δεν ειμαι εγω ο δολοφονος...



Εχουν ηδη φυγει σχεδον οι μισοι... Εξαλλου θα μας βοηθησει στο ξεσκεπασμα των δολοφονων....


μπλοφαρεις αγαπητε μου!:whistle:
σε ευχαριστω για τις ευχες σου και εγω με αυτη την σκεψη ζω καθε μερα στα διαλα..ποτε θα ψοφησω :hmm:αλλα αυτο δεν ηταν τιποτα για εμενα και για να φτιαχτεις λιγο ελπιζω να βγεις απο το παλερμο γιατι εισαι ο ενας δολοφονος να σου βγαλουμε το δερμα και να σε πεταξουμε στην θαλασσα..να δεις ποσο ωραια θα ειναι :hmm:

αυτα τα λεω με πολυ αγαπη βεβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,363 μηνύματα.

η κλεοπατρα εχει φυγει απο απουσιες, μαλλον...:confused::confused: γιατι αυτον που ψηφησε πεθανε...[/QUOTE]

Οπως ειπε και σε πιο πανω ποστ ο φοκος... Δεν παιρνουν απουσια οσοι ψηφισαν ακομη κι αν πεθανε αυτος που ψηφισε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ααα...οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
Μέλος Δουε του Παλέρμο είναι και η Phoebe
:D από σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,363 μηνύματα.
μπλοφαρεις αγαπητε μου!:whistle:
σε ευχαριστω για τις ευχες σου και εγω με αυτη την σκεψη ζω καθε μερα στα διαλα..ποτε θα ψοφησω :hmm:αλλα αυτο δεν ηταν τιποτα για εμενα και για να φτιαχτεις λιγο ελπιζω να βγεις απο το παλερμο γιατι εισαι ο ενας δολοφονος να σου βγαλουμε το δερμα και να σε πεταξουμε στην θαλασσα..να δεις ποσο ωραια θα ειναι :hmm:

αυτα τα λεω με πολυ αγαπη βεβαια

Μπλοφαρω εγω??? Ή μηπως εσεις δεσποινις προσπαθειτε να παραπλανησετε την κοινη γνωμη??? Διοτι η ετερη σας υποψια δολοφονηθη μυστηριωδως... Και μαλιστα βλεπω διαρκως να διαταρασσετε τα νερα... Και αρχιζω να ανησυχω... Μηπως τελικα δεν κινδυνευετε να ψοφησετε???:hmm::hmm:

Εγω ελπιζω μονο αν βγω να αποκαλυφθει η ταυτοτης μου... Και μετα να σας δω τι θα λετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,565 μηνύματα.
Γελοίο; :worry: Μήπως υπερβάλλουμε λίγο στους χαρακτηρισμούς; :worry:
Anyway.. Κι εμένα τσιράκι με έχρισες! Ναι κυρίες και κύριοι τα τσιράκια είναι δύο! Εγώ και η Σιμώνη :lol:

Επίσης, focko μάλλον δεν το είδες, γιατί δεν έβαλα bold ψήφισα κι εγώ zoitCa.

Σορρυ που παραβαίνω τους κανόνες αλλά είδα ότι δεν έχετε μετρήσει την ψήφο μου. :redface: Ψήφισα πριν πεθάνω, άρα μετράει. Μετανοείτε. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
]Αύριο μέχρι τις 12 να μου στείλουν οι δολοφόνοι τον νεκρό τους.

Ψηφίζετε μέχρι τις 8
Λίστα για Πέμπτη 12/08/2010
:) (τρίτη μέρα πω 4 βγήκαν σήμερα :):):) )


  1. rewial:
  2. roseberry: tsarachaf
  3. gianniskeeper
  4. mariza93: zoitca
  5. kleop
  6. Janewin
  7. Morelo
  8. Zoitca janewin
  9. Κλεοπάτρα
  10. tsarachaf
ψήφοι
1 zoitca
1 tsarachaf
1 janewin

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  4. Goseithor (2 συνεχόμενες απουσίες)
  5. athene (τα ίδια)
  6. aporw πολίτης
  7. misskit πολίτης
Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες ή 3 γενικά έχουμε αποκλεισμο)

2 Goseithor έμεινες από απουσίες
2 athene
έμεινες από απουσιές
1 Kλεοπάτρα
1 Morelo
1 zoitca

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρακσευή του mvp

H Kλεοπάτρα ψήφισε εχτές αυτόν που έφυγε όμως ψήφισε :/ πριν το θάνατο του. Θα ταν αδικία να την βγάλω. Αν δε ψηφίσει σήμερα όμως :(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,363 μηνύματα.
Η JaneWin εχει οντως μια ψηφο απο την zoitCa... Που δεν φαινεται να εχει ψηφισει ετσι οπως το εχεις περασμενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Κολλημα να με διωξετε....:'(

Μα φαινεται πως δεν φαινεται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
αγαπητε μου ανα ημουν η δολοφονος θα με καταλαβαινατε απο την πρωτη στιγμη!:hmm:
η αληθεια ειναι οτι προκαλω πολυ συχνα και δεν ξερω τον λογο :hmm:
ενα απλο παιχνιδι ειναι καποιο θα κερδισουν και καποιοι θα χασουν ....;)


αυτα τα ολιγα απο εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,363 μηνύματα.
αγαπητε μου ανα ημουν η δολοφονος θα με καταλαβαινατε απο την πρωτη στιγμη!:hmm:
η αληθεια ειναι οτι προκαλω πολυ συχνα και δεν ξερω τον λογο :hmm:
ενα απλο παιχνιδι ειναι καποιο θα κερδισουν και καποιοι θα χασουν ....;)


αυτα τα ολιγα απο εμενα

Το θεμα ειναι πολυλατρεμενη οτι εφοσον πολλοι πλεον εχουν λαβει γνωση του τροπου παιχνιδιου σας ειναι πολυ πολυ ευκολη για εσας η αλλαγη ετσι ωστε να θολωσετε τα υδατα...

οσο για την προτελευταια φραση σας δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Το θεμα ειναι πολυλατρεμενη οτι εφοσον πολλοι πλεον εχουν λαβει γνωση του τροπου παιχνιδιου σας ειναι πολυ πολυ ευκολη για εσας η αλλαγη ετσι ωστε να θολωσετε τα υδατα...

οσο για την προτελευταια φραση σας δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο...


λεγε τετοια λεγε τετοια....και μετα στην αποκαλυψη θα δουμε ποιος ηταν τι αγαπητε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ψηφιζω TSARACHAF επειδη ειναι το μονο αγορι μαζι με τoν Μοrelo κι ο αλλος ειναι ησυχος οποτε θα εχω λιγοτερο ανταγωνισμο :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
Αύριο μέχρι τις 12 να μου στείλουν οι δολοφόνοι τον νεκρό τους.

Ψηφίζετε μέχρι τις 8
Λίστα για Πέμπτη 12/08/2010
:) (τρίτη μέρα πω 4 βγήκαν σήμερα :):):) )


  1. rewial:
  2. roseberry: tsarachaf
  3. gianniskeeper tsarachaf
  4. mariza93: zoitca
  5. kleop
  6. Janewin
  7. Morelo
  8. Zoitca janewin
  9. Κλεοπάτρα
  10. tsarachaf
ψήφοι
2 tsarachaf
1 zoitca
1 janewin

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  4. Goseithor (2 συνεχόμενες απουσίες)
  5. athene (τα ίδια)
  6. aporw πολίτης
  7. misskit πολίτης
Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες ή 3 γενικά έχουμε αποκλεισμο)

2 Goseithor έμεινες από απουσίες
2 athene
έμεινες από απουσιές
1 Kλεοπάτρα
1 Morelo
1 zoitca

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρακσευή του mvp

H Kλεοπάτρα ψήφισε εχτές αυτόν που έφυγε όμως ψήφισε :/ πριν το θάνατο του. Θα ταν αδικία να την βγάλω. Αν δε ψηφίσει σήμερα όμως :(.
[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top