Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Αμα ζω αυριο το μεσημερι σιγουρα!!!:P:D

το θεμα δεν ειναι να ζεις εσυ..αλλα να γλυτωσουμε εμεις απο σενα..γλυκουλη δολοφονε!:mad::P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
το θεμα δεν ειναι να ζεις εσυ..αλλα να γλυτωσουμε εμεις απο σενα..γλυκουλη δολοφονε!:mad::P:redface:

Καλη μου και δολοφονος να μαι... Με τετοια που μου λες με τι καρδια να σε σκοτωσω???:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Καλη μου και δολοφονος να μαι... Με τετοια που μου λες με τι καρδια να σε σκοτωσω???:redface:

αχ...:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ψηφιζω z0itca γιατι πολυ υποπτη μου φανηκε χθες σαν να προσπαθε να μας μπερδεψει....ασε που κανονιζε κατι με τον Morelo.....:sorry: αλλα δεν μπορω να σκεφτω αλλον ως υποπτο εκτος απο εσας τους δυο και τον Δημητρη τον ψηφησα την αλλη φορα....:/:


ΥΓ: :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Ακομα ομως θες να με χωσεις φυλακη...:'(:'(
αλλο η καρδια και αλλο η υποχρεωση καρδια μου..:redface::P
του δολοφονους εκει τους βαζουμε..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
αλλο η καρδια και αλλο η υποχρεωση καρδια μου..:redface::P
του δολοφονους εκει τους βαζουμε..:redface:

Οκ... Θα αποδειξω την αθωοτητα μου... Ακομη κι αν πεθανω στην προσπαθεια!!!!:P

Αλλα μου ραγιζεις την καρδια να το ξερεις!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Aπουσιες (στις 2 έχουμε αποκλεισμο)
1 Κλεοπάτρα
1 Goseithor
1 athene



Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Αφού η Κλεοπάτρα ψήφισε σήμερα, τότε σύμφωνα με τους κανόνες δε θα έχει δεύτερη συνεχόμενη απουσία για να καεί στις 2 άρα καίγεται στις 3. Έτσι δεν είναι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Αφού η Κλεοπάτρα ψήφισε σήμερα, τότε σύμφωνα με τους κανόνες δε θα έχει δεύτερη συνεχόμενη απουσία για να καεί στις 2 άρα καίγεται στις 3. Έτσι δεν είναι; :hmm:
μαλλον θα παρει... γιατι αυτον που ψηφισε εφυγε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ΙΙ - ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΙΜΑ
<<Έχεις ξαναδεί τόσο πολύ ασήμι μικρέ ; Πάω στοίχημα πως ήταν η πρώτη φορά που αυτό το αμούστακο παιδί είδε τόσο πολύ ασήμι>> , ψιθύρισε ο Φόκος .


<<Όπως και να έχει , σίγουρα ήταν η τελευταία του>> , είπε η Ρούμι και σκέπασε το πτώμα με ένα πανί από την βιτρίνα . Το μαγαζί ήταν ανάκατο : ένα συνηθισμένο τουριστικό μαγαζί στην Παλιά Πόλη με άσεμνες καρτ ποστάλ και μπλούζες welcome to Greece . Κάποιος ή μάλλον κάποιοι – αν κρίνουμε από την άψογη εκτέλεση – καταχράστηκαν την φιλοξενία του νεαρού υπαλλήλου . Το μαρτυρούσαν το διάτρητο πτώμα αλλά και το ανοιγμένο χρηματοκιβώτιο .
<<Τι διάολο χρειάζεται ένα ακριβό χρηματοκιβώτιο σε ένα τέτοιο μαγαζί ;>> , αναρωτήθηκα φωναχτά και πριν προλάβει να απαντήσει κάποιος , μπήκε ο ΚαπετάνΦαντ .
<<Το όνομά του είναι foreverfreakλιβανέζος , υπήκοος Κύπρου , ήρθε στο νησί φέτος για διακοπές και για δουλειά>>

<<είναι πρόβατο ;>>
<<δεν ξέρουμε ακόμα , μπορεί να είναι δικός τους και να τον φάγανε επειδή θα μιλούσε>>
Η Ρούμι γέλασε
<<Εδώ δεν είναι Παλέρμο , οι δολοφόνοι είναι πολύ λίγοι και αδύναμοι, για να φάγανε δικό τους . Ο Μπαγγς γύρισε το πρωί στην Αθήνα, η είδηση ότι είμαστε στο νησί είναι σε όλες τις εφημερίδες – μάλλον θα θέλανε να μας φοβίσουν>>
<<Δημοσιογράφοι , λέρες , εργατοπατέρες>>
<<Φαντ , βγάλε το σκασμό >> , μίλησε ο Μπόρατ . Ο Μπαγγς είχε εντολές να δράσει έτσι . Δεν τα ξέρεις όλα και ούτε και εγώ τα ξέρω . Αλλά ένα είναι σίγουρο : δεν είμαστε εδώ για να σκεφτούμε ή να κρίνουμε αλλά για να προλάβουμε τα χειρότερα . Κάνοντας το χειρότερο : σκοτώνοντας πριν ξανασκοτώσουν . Τώρα πάμ..>>
<<Δεν έχετε να πάτε πουθενά . Εδώ είναι τόπος εγκλήματος , γκαντ ντέμοντ >> , είπε ο αστυνομικός που τόση ώρα περίμενε σε μια γωνιά . Τώρα είχαν φτάσει ενισχύσεις από το τμήμα του και ξεσπάθωσε : <<Ποιοι σκατάδες είστε εσείς ; Δεν γουστάρω ομοσπονδιακούς στα χωράφια μου . Η Ρόδος έχει την δική της αστυνομία και μπορούμε να βρούμε μόνοι μας τους σίριαλ κίλερς>>
<<Μέχρι να γίνει αυτό , η υπόθεση θα έχει γίνει σίριαλ>> , ακούστηκε μια φωνή . Ήταν ο Όττο – κουρασμένος , ξάγρυπνος με κηλίδες αίμα στο χαβανέζικο πουκάμισό του , αλλά πάντα στην κατάλληλη στιγμή έτοιμος να τραβήξει σκανδάλη . Έτριψε ένα χαρτί στα μούτρα του μπάτσου και άναψε τσιγάρο τρίβοντας ένα σπίρτο στο καουμπόικο τζιν του . <<Κοίτα και την υπογραφή , αρχιφύλακα>>
<<Κάρολος Παπούλιας ;>>
<<τώρα , πάρε τους άντρες σου και τραβάτε να φάτε κάνα ντόνατ>>
Τα περιπολικά έβαλαν όπισθεν , και ο Όττο ακούμπησε στο καπό της νοικιασμένης Σπάιντερ του .
<<θέλω να σταματήσετε να παίζετε με τα μπιμπελό και να δοκιμάζετε τις μπλούζες και να έρθετε όλοι μαζί εδώ έξω . Αντωνάκη , βγάλε αυτό το καπέλο που να πάρει ο διάολος . Ο foreverfreak είναι νεκρός περίπου από τις 12 το μεσημέρι . Ήταν μάρτυρας στην υπόθεση του μεγαλοέμπορα που κρύβεται στην Λίνδο . Οι misskit , ζωίτσα , kleop , rewial , marialuluf1 , mariza93 , Janewin , Κλεοπάτρα , roseberry , aporw και athene είναι σε ασφαλές κρησφύγετο στην Κοιλάδα των Πεταλούδων . Ο
yozerehs μεταμφιέστηκε σε οδηγό άμαξας , ο gianniskeeper βρήκε δουλειά στο ενυδρείο , ο Morelo δουλεύει ως φιλιππινέζος μασέρ σε παραλία , ο tsarachaf του κουβαλάει τον εξοπλισμό και ο Goseithor είναι τόση ώρα πίσω σας στο δοκιμαστήριο και δοκιμάζει μπλούζες .
<<Λοιπόν , αυτήν θα την πάρω>>
<<Φαντ , ρίξτου μια καρπαζιά και σκασμός , χτυπάει το κινητό μου>>
Απομακρύνθηκε για λίγο και γύρισε πάλι δίπλα μας ανήσυχος .
<<Ποιος ήταν>> , ρώτησα ανυπόμονα .
<< Η πρώην μου - θέλει να βγούμε για καφέ . Α ξέχασα , πριν λίγο με πήραν από το αρχηγείο . Το χρηματοκιβώτιο είχε τον φάκελο της roseberry – ξέρετε όλοι τι σημαίνει αυτό>>
<<με ποιον είναι ;>>
<<δεν έχει σημασία – ότι ξεσκεπάζεται , πρέπει να σκεπάζεται – Ρούμι κανόνισε το . Και χρησιμοποίησε σιγαστήρα>>
Έπεσε σιωπή και δεν ακουγόταν παρά μόνο η βροχή να σφυρίζει και
ο Goseithor να στοιβάζει τα ρούχα που του αρέσουνε .
Πλησίασα τον Όττο .
<<έχουμε να φάμε 1 μέρα>>
<<θα συνηθίσεις , μικρέ , και εμένα μου κοβόταν η όρεξη στις πρώτες αποστολές>>
<<άκουσα για ένα καλό ταβερνάκι στην παραλία>>

Οι άλλοι μπήκαν στα μίνι βαν , ο Όττο έβαλε το πτώμα στο πορτμπαγκάζ του και εγώ καβάλησα την ducati του νεκρού υπαλλήλου – ο χάρος δεν έχει χώρο για χιλιάρες στην βάρκα του .

<<Αύριο το μεσημέρι>> , είπε ο ΚαπετάνΦαντ , <<θα σκοτώσουν έναν ακόμα. Εκτός και αν αύριο το πρωί , σταθούμε τυχεροί>>
Ο Όττο , φύσηξε αργά τον καπνό του : <<η τύχη , καπετάνιο , γοητεύεται συνήθως από τους κακούς>>
Ενώ έβαζα μπρος , κοίταξα για τελευταία φορά την ταμπέλα του μαγαζιού με τα μελαγχολικά φώτα νέον :
<<Εκπτώσεις – εδώ θα γίνει χαλασμός>>

:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στις 20:00 λήγει η ψηφοφορία.

Λίστα για Τετάρτη 11/08/2010:) (δεύτερη μερα -2 άτομα)
  1. misskit zoitca
  2. rewial: aporw
  3. yozerehs
  4. roseberry
  5. gianniskeeper
  6. mariza93: zoitca
  7. kleop
  8. Janewin zoitca
  9. Morelo
  10. Zoitca
  11. Κλεοπάτρα yozerehs
  12. Goseithor
  13. aporw tsarachaf
  14. athene
  15. tsarachaf

Ψήφοι:
3 zoitca
1 aporw
1yozerehs
1
tsarachaf

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)



Aπουσιες (στις 2 έχουμε αποκλεισμο)
1 Κλεοπάτρα
1 Goseithor
1 athene



Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
δικαιωση μουαχαχχαχαχαχχα
ο ροζ πανθηρας ποτε δεν μπαινει στην κλουβα :P
λοιπον επειδη εχω χασει λιγο την μπαλα θα ψηφισω aporw :/:
αμα δω κατι περιεργο αι γουιλ τσειντζ ιτ :P

εδω ο ροζ πανθηρας της γειτονιας σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Οκ... Θα αποδειξω την αθωοτητα μου... Ακομη κι αν πεθανω στην προσπαθεια!!!!:P

Αλλα μου ραγιζεις την καρδια να το ξερεις!!!:redface:

:redface::redface: αχου μωρε...:hug::hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
δικαιωση μουαχαχχαχαχαχχα
ο ροζ πανθηρας ποτε δεν μπαινει στην κλουβα :P
λοιπον επειδη εχω χασει λιγο την μπαλα θα ψηφισω aporw :/:
αμα δω κατι περιεργο αι γουιλ τσειντζ ιτ :P

εδω ο ροζ πανθηρας της γειτονιας σας

δεν βλεπεις καθαρα!:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
αμα χρειαστω βοηθεια θα σε φωναξω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στις 20:00 λήγει η ψηφοφορία.


  1. misskit zoitca
  2. rewial: aporw
  3. yozerehs
  4. roseberry aporw
  5. gianniskeeper
  6. mariza93: zoitca
  7. kleop
  8. Janewin zoitca
  9. Morelo
  10. Zoitca
  11. Κλεοπάτρα
  12. Goseithor
  13. aporw tsarachaf
  14. athene
  15. tsarachaf

Ψήφοι:
3 zoitca
2 aporw
1tsarachaf

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh δολοφονία



Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες έχουμε αποκλεισμο)

1 Goseithor
1 athene

1 Kλεοπάτρα

Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καταρχήν συγγνώμη που δεν μπήκα νωρίτερα αλλά σήμερα έχω όλη μέρα μαθήματα στο φροντιστήριο και έτρεχα σαν την τρελή..
Επειδή έχω και το απόγευμα μάθημα θα μπω ξανά το βράδυ....
:hmm::hmm:

Ιωάννα μου, στο προηγούμενο Παλέρμο με κατηγορούσαν ότι έπαιρνα τα πάντα τοις μετρητοίς και δεν αναγνώριζα την πλάκα. Αυτό λοιπόν κάνεις και εσύ τώρα...
Χθες με τον Δημήτρη λέγαμε - όπως βλέπετε όλοι- χαζομάρες!!! Και περισσότερο εγώ έλεγα μάλιστα γιατί το παιδί είναι μάλλον ντροπαλό!:P

Καμία σχέση λοιπόν οι χθεσινές πλάκες με το παιχνίδι... Άλλωστε αν το πας έτσι θα μπορούσες να είσαι και εσύ στο κόλπο, αφού ... σε υιοθετήσαμε.. Είσαι λοιπόν εξίσου ένοχη με εμάς με την δική σου λογική!;)

Όσων αφορά τις κινήσεις μου που δεν αρέσουν σε κάποια πρόσωπα (δεν το λέω με κακία αλλά τα είδα τόσο βιαστικά που δεν θυμάμαι ονόματα!:redface:) είναι κινήσεις για να βρω την αλήθεια... Γιατί φαντάζομαι καταλαβαίνετε όλοι την ικανοποίηση που θα είχα (γιατί είμαι και λίγο ψώνιο!:P) αν κατάφερνα να βρω τους δολοφόνους!!!!

Μήπως APORW με ψηφίζεις και λες αυτά , επειδή είμαι κοντά στην αλήθεια???? Λέω, μήπως???

Και δεν θα μου έκανε και καθόλου εντύπωση αν αύριο βρισκόμουν σε κανένα χαντάκι...

για αυτό και ψηφίζω APORW


Επιπλέον... Μόλις είδα το χθεσινό μήνυμα της Μαίρης, μπορώ να πω ότι λυπήθηκα γιατί δεν ήξερα ότι δουλεύει και ότι αυτός ήταν ο λόγος που δεν μπήκε...
Γιατί θεώρησα ότι από την στιγμή που στο προηγούμενο Παλέρμο ήταν πολίτης και είχε ΜΕΓΑΛΗ συμμετοχή, τώρα που δεν έχει μεγάλη συμμετοχή, έχει κάποιο
κακό ρόλο.. Για αυτό και είπα άλλωστε ότι το παιχνίδι της με προβλημάτιζε!

Αυτό που έχω να πω εγώ και σας παρακαλώ να το λάβετε καλά υπ' όψιν, είναι ότι αν με ψηφίσετε για να φύγω σήμερα, δεν
διώχνεται απλά ένα αθώο πολίτη, αλλά ένα ΣΗΜΑΝΤΙΚΌ ΑΘΩΟ ΠΟΛΙΤΗ......
Η επιλογή για νίκη είναι στα χέρια σας... Εσείς καθορίζετε αν θα νικήσουμε ή όχι..
Αν με διώξετε λυπάμαι που το λέω, είστε άξιοι της μοίρας σας....:/::/:


Πάντως χαίρομαι γιατί σήμερα έχει αποκάλυψη ιδιότητας!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Μήπως APORW με ψηφίζεις και λες αυτά , επειδή είμαι κοντά στην αλήθεια???? Λέω, μήπως???

Και δεν θα μου έκανε και καθόλου εντύπωση αν αύριο βρισκόμουν σε κανένα χαντάκι...

για αυτό και ψηφίζω APORW

εγω ποτε σε ψηφισα?:confused::confused:
Ευχαριστω για την ψηφο σου! εσεις χανετε!;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top