Παλέρμο #21 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ρε σειιιιιιιςςς με έχετε σκατομπερδέψει!

Αλλάζω σε jrot6!
Δε βγαίνουν αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ρε σειιιιιιιςςς με έχετε σκατομπερδέψει!

Αλλάζω σε jrot6!
Δε βγαίνουν αλλιώς.

Για πες μου , πως τα έβγαλες κ είναι ο jrot6 ύποπτος, να καταλάβω κ εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αν δεν είναι ο jrot ή ο fantasmenos , σημαίνει ότι δολοφόνοι είστε 3 από τις 4: Neraida, kakerlak, vkey, love angel
E δε μου κολλάτε καλά σαν τριάδα. Πρέπει να υπάρχει και ένα σερνικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 08/10:

  1. fantasmenos >> Youki
  2. Ηρώ >> jrot6
  3. jrot6 >>
  4. kakerlak >> Youki
  5. love_angel >>
  6. Neraida >>
  7. Youki (*) >> Kakerlak
  8. Vkey >>
(*) : Δήμαρχος (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι

kakerlak : 2(*)
Youki : 2
jrot6: 1

(*) : έχει καταμετρηθεί και η διπλή ψήφος του δημάρχου


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. rascal_gd - Ψηφοφορία (πολίτης)
  4. Phoebe - Δολοφονία (πολίτης)
  5. Resident Evil - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Έχω εκνευριστεί αρκετά με το παίξιμο της Ηρούς. Είναι ελεεινό και τρισάθλιο (αχ έχω μπερδευτεί δεν ξέρω τι να ψηφίζω κτλ κτλ) μου έρχεται να ξεράσω. Λοιπόν ότι και να είναι η Youki η Ηρώ έχει κακό ρόλο και πρέπει να βγει αύριο. Αν είναι τσιράκι σε περίπτωση ισοψηφίας καλών-κακών λαμβάνεται στους κακούς και έχουν αριθμητικο πλεονέκτημα. Οπότε αν βγάλετε σήμερα και αύριο κάποιον άλλο από τους Ηρώ Youki το παιχνίδι τελείωσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έχω εκνευριστεί αρκετά με το παίξιμο της Ηρούς. Είναι ελεεινό και τρισάθλιο (αχ έχω μπερδευτεί δεν ξέρω τι να ψηφίζω κτλ κτλ) μου έρχεται να ξεράσω. Λοιπόν ότι και να είναι η Youki η Ηρώ έχει κακό ρόλο και πρέπει να βγει αύριο. Αν είναι τσιράκι σε περίπτωση ισοψηφίας καλών-κακών λαμβάνεται στους κακούς και έχουν αριθμητικο πλεονέκτημα. Οπότε αν βγάλετε σήμερα και αύριο κάποιον άλλο από τους Ηρώ Youki το παιχνίδι τελείωσε...
Ξερατά στα μούτρα σου. Που σου ρχεται να ξεράσεις κιόλας!


Εμ βέβαια το δικό σου είναι καλύτερο.. ο κύριος πουλάω τρέλα, για να λέω ότι κάτι κάνω.
Όχι δεν ξέρω τι να ψηφίσω ακριβώς επειδή το παιχνίδι είναι σε κρίσιμο σημείο και επειδή ό,τι ψηφίσω τώρα, αυτή θα είναι και η τελευταία μου επιλογή μιας και σε 3 ώρες φεύγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Να φύγεις να πας αλλού και εσύ.

Ότι και να λες και όσο και να με προσβάλεις (θα ζητήσω από τους mods να σε κάνουν ban :P:D) φαίνεται τι είσαι. 'Ενα απόβρασμα του Παλέρμο, ένα τσιράκι που είναι ικανό μόνο να λασπολογεί. Οι δυνάμεις της αλήθειας (εγώ είμαι αυτές) δεν υποκύπτουν στα τερτίπια σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αν δολοφονηθώ σήμερα σημαίνει ότι τα πήγα καλα, βγάλτε την Ηρώ και την Youki μην ψαρώσετε σε προπαγάνδα. Αν δεν δολοφονηθώ σημαίνει ότι είπα μπαρούφες αλλά θα συνεχίσω να επιμένω στα λεγόμενα μου, δεν μπορώ να κάνω αλλιώς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Τι παιχνιδι ειναι αυτο?Δεν βγαινουν με τιποτα οι υπολογισμοι..

Για να προλαβω την δολοφονια ψηφιζω κακεραλ..Μετα θα προσπαθησω να τα δω ξανα γιατι κατι δεν βγαινει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Να φύγεις να πας αλλού και εσύ.

Ότι και να λες και όσο και να με προσβάλεις (θα ζητήσω από τους mods να σε κάνουν ban :P:D) φαίνεται τι είσαι. 'Ενα απόβρασμα του Παλέρμο, ένα τσιράκι που είναι ικανό μόνο να λασπολογεί. Οι δυνάμεις της αλήθειας (εγώ είμαι αυτές) δεν υποκύπτουν στα τερτίπια σου...
Και γιατί πουλάκι μου να είμαι τσιράκι και όχι δολοφόνος;;;

Α ναι! Γιατί σε εξυπηρετεί αν φανεί η ιδιότητά μου ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Α ρε jrot6. Δεν ψηφίζεις Youki αλλά αρχίσατε να βγάζετε την Κάκερλακ. Τέλος πάντων. Πολίτες δεν υπάρχουν σε αυτό το παιχνίδι;

Θα βγει η Kakerlak δηλαδή που μάλλον δεν έχει ρόλο και όχι η Youki της οποίας το όνομα παίζει τόσο καιρό; Μια φορά! Μια φορά κάντε μου το χατήρι! Βγάλτε την γ@μώ την τρέλα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
O Γιώργος δεν είναι πάλι online.
Κάντε μου τη χάρη να στείλετε σε οποιοδήποτε άλλο μέλος να το ανακοινώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ας την ανεβάσει η Youki ή εσύ. Το ίδιο είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Πλακα,πλακα τωρα που τα ξαναβλεπω δεν καταλαβαινω γιατι ειχα αθωωσει μεσα μου τη γιουκι..

Αλλαζω την ψηφο μου στη Γιουκι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Η love angel δεν ψήφισε ήθελαν απλώς να μην την αφήσουν να ψηφίσει Youki. Προφανές. Πολίτες ψηφίστε... Y.Γ. αν μαθηματικά έχασαν οι πολίτες μην το κουράζουμε μέχρι το απόγευμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 08/10:

  1. fantasmenos >> Youki
  2. Ηρώ >> jrot6
  3. jrot6 >> Kakerlak
  4. kakerlak >> Youki
  5. Neraida >>
  6. Youki (*) >> Kakerlak
  7. Vkey >>
(*) : Δήμαρχος (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι
Youki : 2
kakerlak : 3(*)
jrot6: 1

(*) : έχει καταμετρηθεί και η διπλή ψήφος του δημάρχου


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. rascal_gd - Ψηφοφορία (πολίτης)
  4. Phoebe - Δολοφονία (πολίτης)
  5. Resident Evil - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  6. Love Angel - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ας μαζεψουμε λιγο τις ψηφοφοριες:


  1. Angie_Ann >> love_angel>> Youki
  2. fantasmenos >> Neraida>>Youki>> Υοuki
  3. Ηρώ >> pitg21>> Neraida>>Resident Evil
  4. jrot6 >> pitg21>> rascal_gd>>Resident Evil
  5. kakerlak >> Vkey>> rascal_gd>> fantasmenos
  6. love_angel >> pitg21>>Youki >> Υοuki
  7. Neraida >>--->> rascal_gd>> fantasmenos
  8. Phoebe >> jrot6 >>Youki >> Υοuki
  9. pitg21 >>----
  10. rascal_gd >> jrot6>> jrot6
  11. Resident Evil >> love_angel>> jrot6 >> Υοuki
  12. Youki (M) >> pitg21>> rascal_gd>> Resident Evil
  13. Vkey >> Phoebe >> rascal_gd>> fantasmenos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Η love angel δεν ψήφισε ήθελαν απλώς να μην την αφήσουν να ψηφίσει Youki. Προφανές. Πολίτες ψηφίστε... Y.Γ. αν μαθηματικά έχασαν οι πολίτες μην το κουράζουμε μέχρι το απόγευμα
Ή να το κάνουν να φανεί έτσι.
Σ αυτά ειδικά εσύ είσαι μανούλα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Aλλαζω παλι σε κακερλακ..

Ξερω οτι να ναι κανω,αλλα εχω μπερδευτει τελειως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top