Παλέρμο #21 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λεπόν τελευταία λόγια:

Δείτε την ψηφοφορία της Πέμπτης... jrot6 (που ο rascal κυνήγαγε με σιγουριά από την αρχή), Ηρώ και Youki με τη """"σωτήρια"""" παρέμβαση fantasmenou στην ψηφοφορία των 8 με 9 καταφέραν και με έβγαλαν εκτός χωρίς ουσιαστικό λόγο απλώς με "φωνές" και "υστερίες".

Κάντε τις πράξεις... 3+1 ;)

Φιλιά πολίτες, may the win be with us!

άσχετο εδιτ: άμα με ξαναβγάλετε Πέμπτη [μα τάμα τόχετε!?!??!] δεν ξαναπαίζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Mε αυτην την αλλαγη φαινεται να εκανα λαθος για την κακερλακ..Αρα οπως το σκεφτομαι ή ο φαντ ειναι ή η λοβ..Ο φαντ δεν μου κανει μονο και μονο για το κραξιμο που εφαγε ο Γιωργος για τους συνεχομενους ρολους σε αυτον..

Λοβ αγαπη μου,εσυ εισαι η μικρη δολοφονα??:hmm:

πολιτακι ειμαι αγαπητε. πολιτακι μεχρι το κοκκαλο.
Η phoebe είναι νεκρή..
Η love και η resident είναι δολοφόνοι..


με ποιο σκεπτικο ηρω οσοι ψηφισαμε γιουκι ειμαστε δολοφονοι? δε καταλαβαινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Λοβ εγω πιστευω οτι η ρεζ ηταν δολοφονος..Η κακερλακ αν ηταν δολοφονος θα μπορουσε να βγαλει τη γιουκι,αλλα αλλαξε ψηφο..

Γιουκι ψηφισαν ο φαντ,εσυ και η ρεζ..

Τον φαντ τον αθωωνω προς το παρων λογω της γνωστης ιστοριας..

Αρα τι μενει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εσυ. δεν ειμαι δολοφονος!
πολιτης ειμαι και θα τα παρω αν συνεχισετε να με κατηγορειτε. κοιτα τα λιγο καλυτερα.
τι σε κανει να πιστευεις οτ η γιουκι ειναι αθωα? και πως τοση σιγουρια οτι η ρεζ ειναι δολοφονος?
και γιαι η ηρω δεν ειναι υποπτη?
γιουκι και ηρω ειναι στανταρ δολοφονοι. και ακομα και να βγω ξερω οτι θα δικαιωθω στην πορεια. και θα τακουσετε και μετα.
ειμαι ΠΟΛΙΤΗΣ λεμε. βρε τζιροτ μηπως εισαι το τσιρακι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εχμ...βασικά καλησπέρα σας...
Εζησα? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λεπόν τελευταία λόγια:

Δείτε την ψηφοφορία της Πέμπτης... jrot6 (που ο rascal κυνήγαγε με σιγουριά από την αρχή), Ηρώ και Youki με τη """"σωτήρια"""" παρέμβαση fantasmenou στην ψηφοφορία των 8 με 9 καταφέραν και με έβγαλαν εκτός χωρίς ουσιαστικό λόγο απλώς με "φωνές" και "υστερίες".

Κάντε τις πράξεις... 3+1 ;)

Φιλιά πολίτες, may the win be with us!

άσχετο εδιτ: άμα με ξαναβγάλετε Πέμπτη [μα τάμα τόχετε!?!??!] δεν ξαναπαίζω!
Ρεζουλίνι μου σορυ, αλλά εγώ ούτε φώναξα, ούτε υστερία έπαθα. Εξηγησα γιατί σε ψήφισα, για να μείνω μεσα.
Τωρα ο φαντα γιατί ενω είναι τόοοσο βεβαιος για την ενοχή μου πάει και με σώζει τελευταία στιγμή...ειλικρινα περιμενω να μου το εξηγησει.



Υouki από μένα για τον μοναδικό λόγο ότι δεν μπορώ να το διακινδυνεύσω να είναι δολοφόνος κ να έχει τέτοιο αβαντάζ.

αλλάζω σε Φαντασμένο, για να σας δω τώρα!!

Αυτό με βεβαιώνει ότι είσαι δολοφόνος. ΔΕΝ μιλας όσο τις προηγούμενες φορές, μπαίνεις και με κατηγορείς, με ψηφίζεις και μετά αλλάζεις ψήφο. Έχω ένα σκεπτικό γιατί έγινε αυτό, αλλά θέλω να το σκεφτώ λιγακι ακόμα αν όντως στέκει και θα σου πω σε λίγο.

Και απέσυρα την ψήφο αλλάζοντας σε Resident Evil

Εσυ δεν την παλεύεις καθόλου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
εσυ. δεν ειμαι δολοφονος!
πολιτης ειμαι και θα τα παρω αν συνεχισετε να με κατηγορειτε. κοιτα τα λιγο καλυτερα.
τι σε κανει να πιστευεις οτ η γιουκι ειναι αθωα? και πως τοση σιγουρια οτι η ρεζ ειναι δολοφονος?
και γιαι η ηρω δεν ειναι υποπτη?
γιουκι και ηρω ειναι στανταρ δολοφονοι. και ακομα και να βγω ξερω οτι θα δικαιωθω στην πορεια. και θα τακουσετε και μετα.
ειμαι ΠΟΛΙΤΗΣ λεμε. βρε τζιροτ μηπως εισαι το τσιρακι?

Βασικα να σου πω την αληθεια μου σιγουρος δεν ειμαι για τιποτα..

Απλα η Ηρω μου κανει για πολιτης..Και αυτο γιατι? Γιατι ενω με κατηγορουσε στα ισια και υπηρχε γενικα ενα ρευμα εναντιον μου και ξερωντας οτι ειμαι πολιτης δεν θα ειχε νοημα να αλλαξει ξαφνικα την ψηφο της..

Για τον φαντ σου ειπα τους δυο λογους που πιστευω οτι δεν οτι ειναι δολοφονος..Ο ενας ειναι το θεμα που ειχε γινει με τους συνεχους ρολους και το αλλο ειναι οτι και σε προηγουμενα παιχνιδια σαν πολιτης ετσι επαιζε..Εχει το συνηθειο να τα κανει ολα μπαχαλο..(φιλικα παντα φαντ,ε?:P)

Για τη γιουκι δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι πολιτης..Απλα ειδα οτι η οι δυο που θεωρω πολιτες (Ηρω και φαντ) δεν την ψηφισαν..Αν ηταν δολοφονοι και εφοσον υπηρχε ρευμα εναντιον της θα ηταν ευκολο να την βγαλουν εξω..Επισης με τη σημερινη δολοφονια (οπως και προχθες) οι κακοι(λολ)κλειδωσαν μια ψηφο στη γιουκι..

Αυτό με βεβαιώνει ότι είσαι δολοφόνος. ΔΕΝ μιλας όσο τις προηγούμενες φορές, μπαίνεις και με κατηγορείς, με ψηφίζεις και μετά αλλάζεις ψήφο. Έχω ένα σκεπτικό γιατί έγινε αυτό, αλλά θέλω να το σκεφτώ λιγακι ακόμα αν όντως στέκει και θα σου πω σε λίγο.

Κατσε βρε Γιουκι..Κατηγορεις την κακεκλακ που δεν σε ψηφισε και εδωσε ετσι την ευκαρια να φυγει η ρεζ..Αν ηταν δολοφονος οπως λεςμγιατι να να μην αφηνε απλα την ψηφο της σε σενα για να βγει ενας πολιτης?? Εκτος αν δεν εισαι πολιτης και εχω πεσει θυμα των λογων σου..

Τι να πω?Μπορει να κανω και λαθος και στο τελος να βγω ο χειροτερος πολιτης εβερ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
  1. fantasmenos >> Υοuki
  2. Ηρώ >>Resident Evil
  3. jrot6 >> Resident Evil
  4. kakerlak >> fantasmenos
  5. love_angel >> Υοuki
  6. Neraida >> fantasmenos
  7. Phoebe >> Υοuki
  8. Resident Evil >> Υοuki
  9. Youki (*) >> Resident Evil
  10. Vkey >> fantasmenos


Aυτή ήταν η κατασταση πριν παμε σε ψηφοφορία. Καταρχάς να πω ότι θεωρώ ότι η Ρεζ ήταν αθώα, αλλιώς θα την είχαν σώσει οι συνδολοφονοι της.
Οποια από τις 2 μας και να βγει συμφέρει τους δολοφόνους. Εγώ τους συμφέρω ίσως λίγο περισσότερο, λογω της 2πλης μου ψήφου. Αν με βγάλουν σήμερα, ίσως αύριο οι πολίτες να στραφούν εναντίον καποιου δικού τους. Εχουν όμως την ευκαιρία να βγάλουν τη Ρεζ που είναι πολίτης σήμερα και να στρέψουν έτσι το κλίμα σε μένα για αύριο (σωθηκε, αρα είναι δολοφονος κλπ κλπ).
Πως θα το κανουν αυτό?
Από τα 9 ατομα που απομείναμε (πριν την ισοψηφία) είναι σίγουρα μεσα τουλαχιστον 3 δολοφονοι (καλο σεναριο, το κακο ειναι να είναι και οι 4) και άρα η αναλογια κακων-καλων 3-6. Βγάζοντας τη Ρεζ 3-5. Δολοφονώντας έναν πολίτη αύριο το μεσημερι 3-4 και βγάζωντας εμενα το βράδυ 3-3. Δευτερα μεσημερι ...end of game, the killers win.
Πρέπει λοιπόν με κάποιο τρόπο να πείσουν για την ενοχή μου ακομα κι αν κινδυνέψουν να καρφωθούν. Γιατί ακόμα κι αν πχ ο ενας δολοφονος καρακαρφωθεί αύριο το μεσημερι θα ναι στανταρ 3-4, το βραδυ (εστω οτι καρφωνεται και τον βγαζουμε) 2-4, δευτερα μεσημερι 2-3 και μαλλον το χουν. Ασε που - σκεφτονται - θα λειτουργησει το αντιστροφο και δεν θα καρφωθουν.

Ετσι η κακερ το πάει σε ισοψηφία (αλλωστε μεχρι στιγμης δεν την υποψιαζεται κανεις), ο φαντα αλλαζει ξαφνικα κι απο κει που τρελαινοταν με την ενοχή μου στην ουσία με σώζει (περιμενω εξηγηση Φαντα για αυτη σου την κίνηση, τι έγινε? Θες να παίξεις και στον επόμενο γύρο ε?) και πέτυχαν αυτό που θελαν. Κανεις δεν υποψιάζεται την κακερ, ο φαντα είναι μεχρι στιγμης σε ενα ιδιοτυπο καθεστως ασυλιας του τυπου "μετα το χαμο του προηγουμενου γυρου σιγα μην τον βαλαν ΞΑΝΑ" κι έτσι...το σχέδιο πάει ρολόι.

Οκ.

Κακερλακ από μενα για αύριο και i rest my case.

Ψ: Η 3η δολοφονα είναι μαλλον η Νερ (της δίνω ελαφρυντικά λόγω του ότι μπορεί όντως να χει θεμα - αλλά αν είναι τελικά δολοφονα θα την βαλω να φαει τις κοτσιδες της) ή η λαβ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Γιουκι εσυ δινεις σαν υποψηφιους δολοφονους αν καταλαβα καλα τους κακερλακ,φαντ και νερ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ναι. Αυτούς λέω ότι είναι. Είμαι σχεδόν βεβαιη για κακερ, γιαυτό άλλωστε την ψηφίζω. Για τους άλλους 2 κρατάω λίγες επιφυλάξεις (περισσότερες για τη νερ, λιγοτερες για το φαντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ψηφίζω Youki.

Ήθελα να δω το τι είναι, αν είναι πολίτης να παραιτηθώ από τώρα. Θέτε να δείτε τι είναι η Youki ψηφίστε την δεν θέτε μη θέτε...

Αν θεωρείτε κάποιον περισσότερο ένοχο οκ δείξτε τον μου. Ψηφίστε Youki. Πρέπει να την βγάλετε. Ψηφίστε Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Δεν πάτε καλά!!!:wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Νομίζω ότι διανύουμε το χειρότερο παιχνίδι έβερ.

Πως τα ΄χουμε κάνει έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ψηφίστε με. Σοβαρά.
Πρώτον γιατί έρχεται και ΣΚ και καλό θα ήταν να μην το περάσω κολημένη στο Παλέρμο.
Δεύτερον για να δείτε τι είμαι και να αρχίσω να χαίρομαι από τώρα για τον επόμενο γύρο! Σορυ Φαντα, εσύ θελησες να μας "ταξεις" την απουσία σου!


Ψ: Αν βγω αύριο και φανεί ότι είμαι πολίτης do me a favor. Ψηφίστε για αποχώρηση τον πρώτο που θα πει ότι ήμουν το τσιράκι!

Ψ2: Αν με φάνε αύριο με τη δολοφονία please μην τσιμπήσετε. Δεν θα το κάνουν γιατί είμαι δολοφόνος και δεν θελουν να φανεί. Θα το κάνουν για να πιστέψετε αυτό ακριβώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ναι. Αυτούς λέω ότι είναι. Είμαι σχεδόν βεβαιη για κακερ, γιαυτό άλλωστε την ψηφίζω. Για τους άλλους 2 κρατάω λίγες επιφυλάξεις (περισσότερες για τη νερ, λιγοτερες για το φαντα)

O φαντ ομως ψηφισε νεραιδα..Επισης μολις ειπες αυτα ο φαντ βγαινει και σε ψηφιζει..Δεν μου κανει για δολοφονος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 08/10:

  1. fantasmenos >> Youki
  2. Ηρώ >>
  3. jrot6 >>
  4. kakerlak >>
  5. love_angel >>
  6. Neraida >>
  7. Phoebe >>
  8. Youki (*) >> Kakerlak
  9. Vkey >>
(*) : Δήμαρχος (διπλή ψήφος).

Ψήφοι:
Kakerlak: 1
Youki : 1

(*) : έχει καταμετρηθεί και η διπλή ψήφος του δημάρχου


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. rascal_gd - Ψηφοφορία (πολίτης)
  4. phoebe - Δολοφονία (πολίτης)
  5. Resident Evil - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
διπλή η ψήφος του δημάρχου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εμ, η Phoebe έχει δολοφονηθεί. :P
Σόρρυ για σήμερα, αλλά αυτές τις μέρες τρέχω και δεν φτάνω. Ευχαριστώ θερμά ρέψω, αγγέλα και όσους/όσες βοηθούν! :D

Λίστα για Παρασκευή 08/10:

  1. fantasmenos >> Youki
  2. Ηρώ >>
  3. jrot6 >>
  4. kakerlak >>
  5. love_angel >>
  6. Neraida >>
  7. Youki (*) >> Kakerlak
  8. Vkey >>
(*) : Δήμαρχος (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι

kakerlak : 2
Youki : 1

(*) : έχει καταμετρηθεί και η διπλή ψήφος του δημάρχου


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. rascal_gd - Ψηφοφορία (πολίτης)
  4. Phoebe - Δολοφονία (πολίτης)
  5. Resident Evil - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι να ψηφίσω οϊμέ, δεν ξέρω τι να ψηφίσω.

Θα ψηφίσω την kakerlak.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ηρώ δεν μας τα λες καλά το ξέρεις?

Τελικά έχεις δίκιο δεν σου πάει ο ρόλος του κακού, δεν το παίζεις καλά!!
Δεν μπορείς να είσαι ψεύτικη!

Youki από εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top