Παλέρμο #21 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
as u wish sweetheart. Do it your way.

Εγώ πάλι διαβάζω "είμαι ο κλασσικός φαντασμένος που ανεξαρτήτως ρόλου προσπαθεί να τα κάνει όλα πουτ@να για να έχει χαβαλέ και ένταση το παιχνίδι".

θέλω να μείνω αφανής και έχω κάνει τα περισσότερα ποστ στο παιχνίδι? Ό,τι ναναι λαίμαι.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τώρα είδα ότι μου έβαλες και +1 σε ένα προηγούμενο ποστ. Συμφωνείς δηλαδή με αυτά που λέω, ε; Ας το πιστέψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Θκατούλες.
Με αυτά τα ποστ που γίνονται δεν μπορείς να βγάλεις κανένα συμπέρασμα..
Γιαυτό κι εγώ θα στηριχτώ στις αρχικές μου υποθέσεις, για τον τρόπο που ο Γιώργος μπορεί να διάλεξε ρόλους.


  1. rascal_gd : Κλασσική περίπτωση Lorien. :P Έφυγε γρήγορα, είναι ο αδικημένος του παιχνιδιού . ο Γιώργος τον όρισε δολοφόνο για αυτό το λόγo
Για το παραπάνω λοιπόν, αλλά και γιατί την έπεσε χωρίς ιδιαίτερο λόγο στον jrot6, αλλά και προσπάθησε να πάρει με το μέρος του τη Resident Evil απενεχοποιώντας της.
Αλλάζω την ψήφο μου και τη δίνω στον rascal!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 07/10:

  1. Angie_Ann >> Youki
  2. fantasmenos >> jrot6
  3. Ηρώ >> rascal_gd
  4. jrot6 >> rascal_gd
  5. kakerlak >>
  6. love_angel >>
  7. Neraida >>
  8. Phoebe >>Youki
  9. rascal_gd >> jrot6
  10. Resident Evil >> jrot6
  11. Youki (M) >> Neraida
  12. Vkey >>
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
Το (M) = Mayor δηλώνει τον Δήμαρχο (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι

3 jrot6
2 rascal_gd
1(+1) Neraida
2 Youki


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Γεια σας και παλι..

Φαντασμενε παιζεις οπως να'ναι η μου φαινεται? Λες απο την μια οτι ειμαι στανταρ δολοφονος και με ψηφιζεις..Απο την αλλη κατηγορεις και την ρεζιντεντ που απο οτι βλεπω με ψηφισε πρωτη,πρωτη..

Επισης απο ολους αυτους που με ψηφισαν (ρεζ,ρασκαλ,φαντ και Ηρω αν και αλλαξε τωρα) θελω να ρωτησω γιατι με θεωρουν υποπτο..

Εγω βλεπω οτι ο ρασκαλ ειναι σιγουρος για μενα..Και εκει πηγε να δημιουργηθει ενα ρευμα για να με στειλουν..

Για το ρασκαλ δεν ειμαι σιγουρος αν παιζει καλα το ρολο του δολοφονου ή ειναι απλα νεος παικτης που επιμενει σε εναν αλλον χωρις κανενα επιχειρημα..Παντως οτι και απο τα δυο να παιζει σιγουρα καποιος δολοφονος ακολουθησε για να με βγαλουν..Τον φαντ τον αποκλειω προς το παρων λογω της γνωστης ιστοριας με τους ρολους..Μηπως τελικα ειναι η ρεζ??

Απο την αλλη μηπως φαγανε την αντζι,για να απενοχοποιηθει η γιουκι??

Η νερι μαλλον θα φυγει απο απουσιες..Οποτε δεν ασχολουμαι..

Phoebe δεν πιστευω να εχει για δευτερο συνεχομενο παιχνιδι ρολο..

Για τη λοβ δεν ξερω..Με μπερδευει αυτο το κοριτσι..:D

Και μενουν και η vkey με την κακερλακ..Και εδω πιστευω οτι ισως να υπαρχει ρολος..

Επιμενω σε ρασκαλ προς το παρων,χωρις να ειμαι και σιγουρος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
jrot6 ή εσύ ή ο rascal_dg είστε δολοφόνοι [κατά τη γνώμη μου].

Αν το βράδυ αποδειχτεί ότι είσαι δολοφόνος τότε, για μένα, ο ράσκαλ αθωωνεται.
Αν αποδειχτείς πολίτης, για μένα, ο ράσκαλ είναι ένοχος.


Η' το ανάποδο, αν τελικά φύγει ο ράσκαλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ρε παιδιά είναι πασιφανές ότι η Resident έχει κακό ρόλο. Την Angie Ann την δολοφόνησαν γιατί απλώς είπε 1 όνομα σωστό αλλά έπεσε έξω στα υπόλοιπα. Αλλιώς θα την άφηναν μέσα αν πίστευαν ότι είναι ρουφιάνος.

Anyway δεν ψηφίζω resident φαίνεται ότι είναι τσιράκι από χιλιόμετρα, ψηφίζω jrot6 και ο θεός βοηθός (λέμε τώρα)...

Αν αυτό δεν είναι ποστ "τα παρουσιάζω όλα όπως θέλω γιατί με βολεύει" τότε τι είναι???

Καταρχάς δεν πιστεύω ότι υπάρχει team δολοφόνων που θα καταφερνε να ανακαλύψει το ρουφιάνο από την 2η μερα.
Επίσης, έχουμε πει όλοι από 5-6 ονόματα, του π@υστη καποιος δεν θα έχει πέσει μέσα στο ένα τουλάχιστον όνομα που είπε? Αρα σαν αιτιολογία του γιατί φαγαν την Αντζυ,,,δεν στέκει. Ιδίως αν όντως έπεσε μόνο στο ένα μεσα. Ασε που αν την ψιλιάζονταν για ρουφιάνο, γιατί να την αφήσουν μεσα και να μη τη φάνε με δολοφονία???:confused:
Δεν μας τα λες καθόλου καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
jrot6 ή εσύ ή ο rascal_dg είστε δολοφόνοι [κατά τη γνώμη μου].

Αν το βράδυ αποδειχτεί ότι είσαι δολοφόνος τότε, για μένα, ο ράσκαλ αθωωνεται.
Αν αποδειχτείς πολίτης, για μένα, ο ράσκαλ είναι ένοχος.


Η' το ανάποδο, αν τελικά φύγει ο ράσκαλ.

Ωραια τα λες..Αν εισαι πολιτης σκεψου ποιος απο τους δυο σου κανει πιο πολυ για δολοφονους απο ολες τις συζητησεις..

Εκτος αν εισαι δολοφονα και ξερεις οτι και εγω και ο ρασκαλ ειναι αθωοι πολιτες,οποτε πας να βγαλεις με 1 τριγωνο 2 σμπαρους..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
To να είστε και οι δύο δολοφόνοι και για τα μάτια του κόσμου να τσακώνεστε δεν στέκει; :worry:

Τέσπα...ψηφίζω rascal (μιας και ο jrot ήταν ο ήρωας μου στο προηγούμενο παιχνίδι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Φχαριστώ τη ρέψω κι όσους επίσης κρατάνε τις ψήφους. :D

Λίστα για Τετάρτη 07/10:

  1. Angie_Ann >> Youki
  2. fantasmenos >> jrot6
  3. Ηρώ >> rascal_gd
  4. jrot6 >> rascal_gd
  5. kakerlak >>
  6. love_angel >>
  7. Neraida >>
  8. Phoebe >>Youki
  9. rascal_gd >> jrot6
  10. Resident Evil >> jrot6
  11. Youki (M) >> Neraida
  12. Vkey >> jrot6
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
Το (M) = Mayor δηλώνει τον Δήμαρχο (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι

4 jrot6
1(+1) Neraida
2 rascal_gd
2 Youki


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Γιωργο η vkey μολις ψηφισε ρασκαλ και οχι εμενα..

Μηπως θελεις να με ξεφορτωθεις και εσυ??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Zωρζ...Ράσκαλ ψήφισα οεο! :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
To να είστε και οι δύο δολοφόνοι και για τα μάτια του κόσμου να τσακώνεστε δεν στέκει; :worry:

Τέσπα...ψηφίζω rascal (μιας και ο jrot ήταν ο ήρωας μου στο προηγούμενο παιχνίδι :P)

Αν ειμασταν και οι δυο δολοφονοι δεν θα μας συμφερε να μαλωνουμε σαν τρελοι και να στρεφουμε ολα τα βλεμματα πανω μας,με αποτελεσμα η ψηφοφορια να παιζεται μεταξυ μας..

Παντως το να ειναι και ο ρασκαλ πολιτης δεν το αποκλειω..Και να προσπαθει η ρεζ με τον τροπο της να μας βγαλει και τους δυο εξω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τώρα θα τρελαθούμε εντελώς; Η Yuki εξακολουθεί να έχει την ψήφο στην Νεράιδα (η οποία μάλλον κάτι έπαθε δεν εξηγείται αλλιώς, είναι η πιο φανατισμένη στο παλέρμο, να την πάρετε ένα τηλ να την ειδοποιήσετε :P).

Η Yuki είναι εντελώς αλλού για αλλού. Τεσπά θα με χαροποιήσει πολύ να βγει η Yuki και ο jrot6 αλλά επειδή δεν θα με ακολουθήσει κανείς στην ψήφο μου, θέλω να βγει ο jrot6. Sorry mate σε έφαγαν τα κυκλώματα :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λεπόν, επειδής η Νερ ούτως ή άλλως απότι φαίνεται θα φύγει με 2 απουσίες πρέπει να αλλάξω την ψήφο μου.
Και θα το κάνω από τωρα αναγκαστικά μιας και θα ξαναείμαι σπίτι αργά το βράδυ.

Ψηφίζω rascal απλά και μόνο γιατί ο jrot μου φαίνεται τίγκα αθώος. Μπορεί και να χω κάνει χοντρή μακακία. Θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Μόλις Ξύπνησα :redface:

Διάβασα τα ποστ στα γρήγορα!!Θα επανέλθω το βράδυ!
Η Vkey δεν βγαίνει από το μυαλό μου!! Αλλά δεν υπάρχει λόγος τώρα να την ψηφίσω!!
Επίσης κ η Υουκι μπήκε μετά από τόσα ποστ που την κατηγορούσε η Res. κ ούτε απάντησε!
Δεν έχω συνηθίσει πάντως έτσι Ηρώ κ την Νεράιδα.
o Jrot δεν μου κάνει ύποπτος δεν καταλαβαίνω πώς το ψηφίσατε έτσι ξαφνικά!!
Ρασκάλ από εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε! :P



Λίστα για Τετάρτη 07/10:

  1. Angie_Ann >> Youki
  2. fantasmenos >> jrot6
  3. Ηρώ >> rascal_gd
  4. jrot6 >> rascal_gd
  5. kakerlak >> rascal_gd
  6. love_angel >>
  7. Neraida >>
  8. Phoebe >>Youki
  9. rascal_gd >> jrot6
  10. Resident Evil >> jrot6
  11. Youki >> rascal_gd
  12. Vκey >> rascal_gd
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
Το (M) = Mayor δηλώνει τον Δήμαρχο (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι

6* rascal_gd
3 jrot6
2 Youki

*: έχει καταμετρηθεί και η διπλή ψήφος του δημάρχου


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μπράβο Yοuki άλλαξες την ψήφο και καλά έκανες

Σώστε τον rascal ρεεεεε και βγάλτε τον jrot6. Αν είναι ένοχος ο jrot6 είναι και η Yοuki, αν είναι ένοχος o rascal τι συμπέρασμα θα βγάλετε;

Ψήφος στον jrot6 plz gogogogoggogogo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Επίσης κ η Υουκι μπήκε μετά από τόσα ποστ που την κατηγορούσε η Res. κ ούτε απάντησε!
Εχμ....που με κατηγόρησε η Ρεζ και δεν της απάντησα? Αν όντως έχει συμβεί κάτι τέτοιο,τότε απλά δεν θα είδα κάτι ή δεν θεώρησα ότι έπρεπε να απαντήσω σε κάτι.


Μπράβο Yοuki άλλαξες την ψήφο και καλά έκανες

Σώστε τον rascal ρεεεεε και βγάλτε τον jrot6. Αν είναι ένοχος ο jrot6 είναι και η Yοuki, αν είναι ένοχος o rascal τι συμπέρασμα θα βγάλετε;

Ψήφος στον jrot6 plz gogogogoggogogo
Αν είναι ένοχος ο ρασκαλ θα βγάλουμε το συμπέρασμα ότι οι δολοφόνοι είναι -1.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
πως καταληξαμε παλι οτι ο ρασκαλ ειναι υποπτος?
και ο ζροτ? :confused:



εγω απο την αρχη υποπτους θεωρω γιουκι, ηρω. πες το ενστιγκτο πες τα πρωτα ποστ τους, δε ξερω αλλα νιωθω οτι αυτη τη φορα εχω πεσει διανα.
η ηρω ειναι διαφορετικη απο το προηγουμενο παιχνιδι. στο προηγουμενο εκανε κατι ατελειωτα ποστ και κατι εξαιρετικες σκεψεις, ειχε σοβαρα επιχειρηματα και τωρα ασχολειται με αερολογιες.

γιουκι απο μενα.
δε μου εχει κατσει καθολου καλα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top