Παλέρμο #20 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 24/09:

  1. Angie_Ann >>
  2. Burp >>
  3. Corpse Bride >>
  4. Ηρώ >> love_angel
  5. jrot6 >> love_angel
  6. love_angel >>
  7. Neraida >>
  8. Nininaou >> love_angel
  9. Phoebe >>
  10. pitg21 >>
  11. Resident Evil >> love_angel
  12. Youki >> burp
  13. Vkey >>

Υποψήφιοι

4 love_angel
1 burp
Απουσίες

Angie_Ann (1)
Kakerlak (2) - αποχώρηση
Speedy (2) - αποχώρηση

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. rascal_gd - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (κρυφή ιδιότητα)
  2. Kakerlak - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  3. Speedy - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  4. zanin - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (πολίτης)
  5. Corpse Bride - Δολοφονία (πολίτης)
  6. fantasmenos - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!




Αύριο Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Μεθαύριο Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δε ξερω αν θα ριξω τη ψηφο στον πιτ. τον θεωρω τρελα υποπτο αλλα εω να ασχοληθω με ολους εκεινους που ψηφισαν φαντασμενο. δε ξερω αν ειναι δολοφονος, μεχρι την αποχωρηση του, τον ειχα για αθωο και οτι απλα μας παιζει για καποιο λογο. η τακτικη του βεβαια να μη προσπαθησει να σωθει ψηφιζοντας ειτε εμενα ειτε το πιτ με προβληματιζει λιγο.
η ηρω εχει ρολο, αλλα δε μπορω να καταλαβω ποιον.
η νεραιδα ειμαι σιγουρη οτι ειναι πολιτης, οπως και η γιουκι. η ρεζιντεν που μου κανει πολεμο (νευρων:mad::P) δε πιστευω οτι εχει καλο ρολο.. καθολου καλο και μια χαρα τη βολευω και δαυτηνα!
η νινιναου το παιζει πολυ εξυπνα αθωα και με προβληματιζει ιδιαιτερα.
ζροτ πολυ εξαφανισμενος.. καλα αντζι δε το συζηταω καθολου..

λοιπον.. σταματαω τις αρες μαρες κουκουναρες και λεω τη τετραδα που πιστευω..
πιτ, νινιναου, αντζι και ρεζιντεν.


δε ξερω αν θα ψηφισω ρεζιντεν ή πιτ.
θα το σκεφτω και θα αποφασισω αυριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μάλιστα στο ποστ της αναφέρει 4 άτομα και η απορία μου [θεωρώντας τη δολοφόνο] είναι: αναφέρει εμένα, pit, phoebe, neraida. Tη νέρι την έχω για πολίτη ως τώρα άρα η "απορία" μου είναι αν η φοιβη ή ο πιτ είναι συνδολοφόνος της (πάντα ως γνωστόν ο δολοφόνος που τον έχουν μυριστεί σε αυτούς που λέει ότι υποψιάζεται πετάει και έναν "δικό του" ώστε αν βγει σε φανερή ψηφοφορία να φύγει ο συνδολοφόνος από τα φώτα της δημοσιότητας).

Η phoebe και η nininaou, όπως ανέφερα σε προηγούμενο ποστ μου είναι από τα άτομα που παρακολουθώ.

βασικά δλδ οι 3 "σοβαρές" υποψίες μου είναι nininaou, love και πιθανά phoebe. H burb που αναφέρθηκε είναι επίσης μια καλή επιλογή, δεν την είχα προσέξει οπότε θα την παρακολουθήσω λίγο περισσότερο.


Ε; Την love, αν εξαιρέσεις την πρώτη φορά, δεν έχει περάσει ψηφοφορία που να μην την έχω ψηφίσει! Αυτό πως μας κάνει και τις 2 δολοφόνες; Αν ήμουν εδώ όταν γίνεται το τζέρτζελο με τις ισοψηφίες, να είσαι σίγουρη οτι θα την ψήφιζα.
Μου κάνει εντύπωση, πάντως, που μοιάζεις να μην δίνεις σημασία που έχω δώσει τις ψήφους μου... αν την ψήφιζα μια φορά που κινδύνευε να βγει θα είχες κάθε λόγο να με υποπτεύεσαι, αλλά την ψηφίζω κάθε φορά, και από το πρωί! Δεν περιμένω να περάσει η ώρα για να εξαντλήσω κάθε περιθώριο ετσί ώστε να σωθεί! (το τελευταίο ελπίζω να μπορέσεις να καταλάβεις τι εννοώ :P)
Η love στην αρχή με κατηγορούσε, ενώ τώρα σταμάτησε και πλέον δεν με έχει καθόλου στις υποψίες της! Δεν ξέρω γιατί, αλλά αυτό με προβληματίζει!
Είναι ύποπτη η love για τους φόνους ή δεν είναι; Μήπως είμαστε στην ίδια ομάδα και δεν το ξέρουμε; :hmm:



Ρεζ, καθόλου δεν αδιαφορώ. Δεν είναι αδιαφορία το να μην είμαι εδώ και να μην απαντάω. Ειδικά εσύ που αργείς κάτι αιώνες, δεν περίμενα να το πεις. Τεσπά, η απάντησή σου με καλύπτει προς το παρόν. Και δεν έχω καμιά ερώτηση να κάνω. Εκτός από την αυτονόητη. Γιατί με θεωρείς σοβαρή ύποπτη; Όταν είχες πει ότι με παρακολουθείς, δεν είπα τίποτα. Αλλά απ'αυτό μέχρι το να με θεωρείς ύποπτη, να μου πεις τι μεσολάβησε. Kαι αν θες πες και για τη Φοίβη. Αυτή μπορεί να μην τη νοιάζει, αλλά θέλω να δω πώς σκέφτεσαι.


Φυσικά και με νοιάζει! Και εγώ θέλω να μάθω γιατί είμαι ύποπτη στα μάτια της Ρεζιντεντ! Όχι τίποτα άλλο, αλλά μόνο έτσι θα μπορέσω να υπερασπιστώ τον εαυτό μου!


Βασικά γιατί χρειάζομαι 4 δολοφόνους. :P
Και για την ώρα, με δεδομένο ότι ξέρω το ρόλο μου, U fit in. Aν δεν ήταν ο pit στον τάκο σήμερα με ψήφους από τα άτομα που έχει, θα μου ταίριαζε περισσότερο από τη Phoebe να πω την αλήθεια. Αλλά... άβυσσος η ψυχή της επιτροπής στο θέμα των συσχετισμών μεταξύ των δολοφόνων.

(Phoebe και pit τα 2 άτομα εκτός από εμένα και την νέρι που θεωρεί ύποπτα η -δολοφόνος κατ'εμέ- Love... Kάποιο από όλα είναι σίγουρα συνδολοφόνος της. Για μένα η νέρι απορρίπτεται, άρα μας μένει Pit kai phoebe που ο πιτ έχει λιγότερες πιθανότητες για τον παραπάνω λόγο)

Επειδή με μπέρδεψες (είτε έχεις πολύπλοκο τρόπο σκέψης, είτε είναι αργά και δεν στροφάρω πολύ είτε είμαι τελείως χαζή :P) ο πιτ, για εσένα, είναι λιγότερο ύποπτος από ότι εγώ;


Φυσικά και ψηφίζω love_angel! Άμα την γλιτώσει και αυτή την φορά... αααααααααααααα!!!


Απορία: Ρέζιντεντ αν φύγει αύριο-σήμερα η love και φανεί πολίτης, τι συμπέρασμα θα βγάλεις;
Εγώ, προσωπικά, για άλλη μια φορά, θα καταλάβω πόσο άθλια παίκτρια είμαι! :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
δεν ειμαι δολοφονος. και ειμαι και 100% σιγουρη οτι οι δολοφονοι δε θα με φανε και αυριο γιατι μια χαρα τους βολευω. θα φυγω απο τους συνπολιτες μου ετσι οπως παει.

δε ψηφιζω ακομα. θελω να δω τον πιτ, που η γιουκι του ζητησε και συγνωμη μαλιστα για την αμφισβητηση, πως θα κινιηθει. τι αλλα επειχειρηματα θα βρει εναντιον μου!

Να λοιπόν κι ένας ωραίος τρόπος να ζητήσεις από τους πολίτες να σε προστατεύσουν (ενώ οι δολοφόνοι όπως η ίδια λες θα σε προστατεύσουν για άλλη μια φορά). Η αυριανή (πιθανή) δολοφονία θα ξεκαθαρίσει πολύ τα πράγματα. Αναμένω επίσης με αγωνία αυτούς οι οποίοι θα σπεύσουν για άλλη μια φορά να σε προστατεύσουν.




















Και μαντέψτε...
Ψηφίζω Love-Angel!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλα Φοιβακι, δε με πειθεις καθολου και εχω αρχισει να αναθεωρω περι Φαντασμενου...
Εγω
Burp ψηφιζω που νοιωθω και σιγουρη οτι ειναι, αν αλλαξετε και προς Νινιναου, μεσα ειμαι...
Η Αθηνα επισης μου μυριζει ενοχη...
Γιουκι, εαν εχεις κακο ρολακι, οπως και εσυ Ηρω, θα σας παρω στο κηνυγι και τις δυο σας, μα το Δια και την Αθηνα!
Να μην ξεχασω τη συνονοματη μου! Θα φαει πολλες μπουφλες εαν ειναι δολοφονος και δε γραφει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Αλλάζω σε burp. Έλεος πια, σίριαλ έχει καταντήσει.

Τουλάχιστον σήμερα θα δούμε ιδιότητα. Κι έχουμε πολλά να πούμε. Δεν θα σκάσω κιόλας αν δε βγει η love. Ούτε για την burp με νοιάζει. Έχουν κατηγορηθεί και οι δύο. Μπορεί να'ναι και οι δύο πολίτες. Μπορεί να βγάλουμε δολοφόνο. Θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 24/09:

  1. Angie_Ann >>
  2. Burp >>
  3. Corpse Bride >>
  4. Ηρώ >> love_angel
  5. jrot6 >> love_angel
  6. love_angel >>
  7. Neraida >> burp
  8. Nininaou >> burp
  9. Phoebe >>burp
  10. pitg21 >> love_angel
  11. Resident Evil >> love_angel
  12. Youki >> burp
  13. Vkey >>

Υποψήφιοι

4 love_angel
4 burp
Απουσίες

Angie_Ann (1)
Kakerlak (2) - αποχώρηση
Speedy (2) - αποχώρηση

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. rascal_gd - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (κρυφή ιδιότητα)
  2. Kakerlak - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  3. Speedy - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  4. zanin - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (πολίτης)
  5. Corpse Bride - Δολοφονία (πολίτης)
  6. fantasmenos - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!




Αύριο Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Μεθαύριο Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Η γιουκι είναι πηγμένη.

Κι αντί να τελειώνει με τις εκρεμότητες της κάθεται και παίζει παλέρμο. Και παρόλαυτα δεν με απολύουν!!! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Να μαι και γω. Βαρέθηκα το διάβασμα και αποφάσισα να ασχοληθώ με κάτι σοβαρό :P

Αν τα πράγματα δεν έχουν αλλάξει από τότε που ήμουν συχνός πελάτης στο μαγαζί τότε, ο Γιώργος για δολοφόνους έχει βάλει : Έναν πολύ ομιλητικό, έναν μέτρια, έναν σιωπηλό και έναν καινούργιο.

Όταν είχαμε ξεκινήσει στην αρχή η κατηγοριοποίηση ήταν μάλλον έτσι:
(μπορεί να την κάνω και λάθος βέβαια, βασίζομαι σε ότι έχω δει και ότι θυμάμαι)

Ομιλητικοί: Ηρώ, Neraida, Resident, Youki
Μέτριοι: fantasmenos, Nininaou, Phoebe, pitg21,
Σιωπηλοί: Kakerlak, Corpse Bride, rascal_gd, Vkey, jrot6
Καινούργοι: burp, love_angel, Speedy, zanin

Με μπλε έχω όσους αποδείχθηκαν αθώοι. (θεωρώ ότι και οι αποχωρούντες αθώοι ήταν)
Με κόκκινο όσους βγήκαν χωρίς να γνωρίζουμε την ιδιότητα τους.

Ομιλιτικοί: Δύσκολη κατηγορία. Η Ηρώ αν και δεν μου έχει φανεί ύποπτη προς το παρόν δεν είναι όσο δυναμική τη θυμάμαι. Δεν έχει αυτό το "πάθος" που την διακατέχει συνήθως. Μπορεί επειδή δεν έχει βρει ακόμα κάποιο δολοφόνο με σιγουριά βέβαια. Πάντως δεν έχει αθωωθεί απόλυτα στα μάτια μου. Η Νεράιδα νομίζω παίζει όπως πάντα. Έχω λιγότερες αμφιβολίες αλλά δεδομένου ότι πιστεύω ότι κάποιος ομιλητικός είναι δολοφόνος δεν μπορώ να την αποκλείσω. Η Resident είναι για μένα η πιο ύποπτη από τις 4 μιας και έχει καθορίσει αποτέλεσμα κάποιες φορές αλλά και επειδή επιμένει στην love. Η Youki είναι η πιο παθιασμένη και αποφασισμένη και τείνω να την εμπιστευτώ γιατί νομίζω ότι έχει βρει κάτι παραπάνω από εμάς.

Μέτριοι: Σ' αυτή την κατηγορία μου φαίνονται ο ένας περισσότερο δολοφόνος από τον άλλον. Ο φαντασμένος ήταν από την αρχή σε αυτούς που δεν μου καθόταν καλά και πιστεύω ότι πιθανόν να βγάλαμε και έναν δολοφόνο εδώ. Το μόνο πρόβλημα είναι με ποιους συνδυάστηκε γιατί δεν συμφωνεί με τις υπόλοιπες υποθέσεις μου. Η Νινινάου είναι αρκετά ύποπτη για μένα αν και δηλώνει συνεχώς την αθωότητα της. Δεν την θυμάμαι να παίζει έτσι στο παρελθόν. Είναι αρκετά επιθετική σε αυτό το γύρο. Και η Φοίβη παίζει κάπως απολογητικά για τα γούστα μου. Είναι περισσότερο ομιλιτική. Ο πιτγκ μάλλον αθωώθηκε στα μάτια μου αλλά όχι πλήρως. Από τότε που δεν ποστάρει πολύ δεν τον κατηγορεί πλέον κανείς. Μήπως πρόκειται για δολοφόνο που τη γλίτωσε; δεν νομίζω αλλά όλα πιθανά.

Σιωπηλοί: Σ' αυτή ητν κατηγορία πάλι όλοι αθώοι μου φαίνονται. Βέβαια η Vkey και όταν είναι δολοφόνος δεν την καταλαβαίνεις επειδή κάνει ένα ποστ μόνο. Κάπως απολογητική την διάβασα. Είδωμεν. Ο jrot δεν μου έχει δείξει κάτι προς το παρόν.

Καινούργοι: Love ή Burp? Νομίζω έχοντας διαβάσει πλέον όλα τους τα ποστ είναι ξεκάθαρο προς κάθε πολίτη ότι ασχέτως του τι είναι η Love, η Burp παίζει πολύ περίεργα. Γι' αυτό την ψηφίζω. Ψήφος στην Burp (Youki σε εμπιστεύομαι...πρόσεξε!) Η μόνη περίπτωση να είναι αθώα είναι να παίζει έτσι επειδή είναι newbie.

Εμένα βέβαια κάτι τέτοιες αναλύσεις ποτέ δεν με βοήθησαν πολύ αλλά μπορεί βοηθήσω άλλους να ξεδιαλύνουν το μυστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλα Φοιβακι, δε με πειθεις καθολου και εχω αρχισει να αναθεωρω περι Φαντασμενου...


Γιατί; Που σου φαίνομαι ένοχη; Μόνο αν δικαιολογήσεις τις υποψίες σου θα μπορέσω να τις αντικρούσω! Ξεδίπλωσε τις σκέψεις σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κοίτα που η Love-Angel πάει να τη γλιτώσει για τέταρτη φορα! Ε αυτό πια με κάνει να έιμαι 100% σίγουρος ότι πρόκειται περί δολοφόνου!!! Δε χωρεί καμία αμφιβολία περί τούτου! Πολίτες! Πάρτε την κατάσταση στα χέρια σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.



Love_angel το πολύ φαί σκοτώνει! Δεν φταίμε εμείς, η λαιμαργία σου τα φταίει όλα...




love_angel δεν ξαναμιλάς
Δίνω μάθημα, πλιζ κρατάτε τις ψήφους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ουπς...:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ηuh??? τι είναι τώρα αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ειτε οτι ειναι αθωα, ειτε οτι πανε να ριξουν σταχτη στα ματια μας...σου λεει θα βγει πουθα βγει, εμεις θα τη σκοτωσουμε για να τους μπερδεψουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
και μαλιστα δολοφονησαν ατομο που δεν εχει ψηφισει μεχρι τωρα...η αθηνα μου φαινεται κρυβεται πιιιισω απο ολα αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δεν τους συμφερει όμως ρε Νερ. Αν ο φαντα και η μπερπ είναι δολοφόνοι και με δεδομένο ότι ο φαντα έφυγε και η μπερπ είναι προς φευγιώ κι αυτή, δεν τους συμφέρει να βγάλουν άλλον ένα δικό τους με δολοφονία. Θα έπρεπε να το παλέψουν να το ανατρέψουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 24/09:

  1. Angie_Ann >> burp
  2. Burp >>
  3. Ηρώ >>
  4. jrot6 >>
  5. Neraida >> burp
  6. Nininaou >> burp
  7. Phoebe >>burp
  8. pitg21 >>
  9. Resident Evil >>
  10. Youki >> burp
  11. Vkey >>

Υποψήφιοι

5 burp
Απουσίες

Angie_Ann (1)
Kakerlak (2) - αποχώρηση
Speedy (2) - αποχώρηση

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. rascal_gd - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (κρυφή ιδιότητα)
  2. Kakerlak - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  3. Speedy - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  4. zanin - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (πολίτης)
  5. Corpse Bride - Δολοφονία (πολίτης)
  6. fantasmenos - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  7. Love_angel - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα_

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!




Αύριο Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Μεθαύριο Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Προφανως ο Φαντα δεν ηταν δολοφονος..
Εγω λεω να εχουμε απο κοντα την ΑΘηνα... Αντζυ...Φοιβη
Η Νινι ειναι και αυτη δολοφονα μαζιμε την Burp..
Οι αλλοι δυο δολοφονοι ειναι 2 απο τις 3 κυριες...

Και με βαση τη λογικη, να μην ειναι ενας συνηθως ομιλητικος παιχτης σαν την ΑΘηνα ας πουμε?! Εσενα σου φαινεται να τα λεει καλα η Αθηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top