Παλέρμο #20 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Κατάλαβα Ρεζ, ψάχνεις κι εσύ τον 4ο :P

[σλόγκαν έχει γίνει]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
τλκ άλλαξα γνώμη ψηφίζω fantasmeno:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν θα αλλάξω ψήφο, αλλά αν ήμουν σίγουρη ότι αύριο θα ψηφιστείς θα σε ψήφιζα αύριο για να αποκαλυφθεί τι είσαι.
Φαντα...σε κατηγορώ από την πρώτη μέρα σχεδόν και δεν είσαι ο πολιτης - φαντα που θα με είχε ξεσκισει κανονικα. Το παίζεις πολύ πιο κουλ και άνετος κι αυτό δείχνει ότι την έχεις λερωμενη τη φωλιά σου.

Είμαι cool όταν θεωρώ ότι μιλάω με πολίτη. Εσύ δεν είσαι πολίτης. Φυσικά η μικρή Νινινάου μόλις την κατηγόρησα έπεσε πάνω μου. Μακάρι να με προκαλούσε όπως εσύ θα την έφτιαχνα καλά.

Τεσπά. Youki και Nininaou ότι και να λέτε δεν το διαβάζω πια. Η μία είναι ιερόδουλη και η άλλη δολοφόνος .-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
τλκ άλλαξα γνώμη ψηφίζω fantasmeno:)


??????????????????? Τι να σου πω και εσένα. Μας τα έκανες μαντάρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Και ξανα χαχαχαχαχαχα.

Ψηνομαι να μη σε αφήσω να σου βγει το σχέδιο. Αλλάζει ξανα η burp γιατί? Για να φυγεις σήμερα κι όχι αύριο που αποκαλυπτεται ταυτοτητα μήπως? Η μηπως αύριο θα δολοφονηθείς κιολας? Ασε Φαντα...ψηνομαι να στο χαλάσω αλλά έχε χάρη που με καίει περισσότερο το να κερδίσουμε από το να στη σπάσω...

Και που σαι burp...αυριο είναι η μέρα σου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Σπάστη μου καρδιά μου. Θέλω να βγω αύριο.

Βγάλε με αύριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε παρακαλώ βγάλε με αύριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα αποχωρήσεις οικειοθελώς εσύ μεθαύριο αν δεν είμαι killer;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
ε τότε να φορέσω τα καλά μου

να δούμε τι θα καταλάβετε
ε ρε τι γίνεται......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
αν είναι ισοψηφία δεν αλλάζω αλλιώς καταχωρήστε πητ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 23/09:

  1. Angie_Ann >> pitg21
  2. Burp >> fantamseno
  3. Corpse Bride >> love_angel
  4. fantasmenos >> Nininaou
  5. Ηρώ >> fantasmenos
  6. jrot6 >> pitg21
  7. love_angel >> pitg21
  8. Neraida >> fantasmenos
  9. Nininaou >> fantasmenos
  10. Phoebe >> love_angel
  11. pitg21 >> love_angel
  12. Resident Evil >> love_angel
  13. Youki >> fantasmenos
  14. Vkey >> pitg21

Υποψήφιοι

5 pitg21
4 love_angel
5 fantasmenos
1 Nininaou



Απουσίες

Angie_Ann (1)
Kakerlak (2) - αποχώρηση
Speedy (2) - αποχώρηση

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. rascal_gd - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (κρυφή ιδιότητα)
  2. Kakerlak - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  3. Speedy - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  4. zanin - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (πολίτης)
  5. Corpse Bride - Δολοφονία (πολίτης)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!




Αύριο Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Μεθαύριο Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
ok κανας μοντ να ανεβασει πολ?

Ετσι να αποκαλυφθουμε σιγα σιγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Και άλλη παράταση

Όμορφα

pitg21 είναι ηλίθιο να αλληλοψηφιστούμε εφόσον είναι ανάμεσα μας οπότε σε παρακαλώ μην ψηφίσεις στο poll. Ας αποφασίσουν οι τίμιοι πολίτες και δολοφόνοι που μας ψήφισαν για την τύχη μας

(Το λέω αυτό γιατί δεν θα προλάβω λογικά να ψηφίσω πριν βγει το Poll :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εχμμμ περίμενε...

με την αλλαγή της μπουρμπ είναι 5 φαντασμένος 4 πιτ.

Αν αλλάξεις εσύ (Youki)[δεν καταλαβαίνω το ποστ σου στις 20:00] γίνεται 4 φαντασμένος και 5 πιτ.

λέω κάτι λάθος? Ψαχτείτε λίγο και μετρήστε κι εσείς μην τα κάνουμε μαντάρα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πάλι poll?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????



Oh jesus.
Επειδή δεν μπορώ να διαγράψω τη δημοσκόπηση (πρέπει να το κάνει admin) θα κάνω χωριστό θέμα με τη δημοσκόπηση.
Κανονίστε να βγάλετε αποτέλεσμα νωρίς γιατί μετά πρέπει να φύγω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εχμμμ περίμενε...

με την αλλαγή της μπουρμπ είναι 5 φαντασμένος 4 πιτ.

Αν αλλάξεις εσύ (Youki)[δεν καταλαβαίνω το ποστ σου στις 20:00] γίνεται 4 φαντασμένος και 5 πιτ.

λέω κάτι λάθος? Ψαχτείτε λίγο και μετρήστε κι εσείς μην τα κάνουμε μαντάρα .

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΕ ΚΑΛΕΕΕΕΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ακυρο παιδες...
ηθελα να παει σε πολ
αλλα αν αλλαξω δεν παει οποτε αφηστε μεχρι και την αλλαγη της burp.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λέω τα τελυταία λόγια δηλαδή ναι ή όχι; Πείτε γρήγορα βιάζομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όντως 4 έχει o pit.. ΔΟΞΑ ΣΟΙ Ο ΘΕΟΣ, όχι άλλη δημοσκόπηση!
Youki καλόμ, ποιος σ' έμαθε αριθμητική; :P
Συγχωρήστε με για την απουσία μου, αλλά έπεσαν κάποια επείγοντα τρεχάματα.

fanstasmene πες μας τα τελευταία σου λόγια.


Λίστα για Τετάρτη 23/09:

  1. Angie_Ann >> pitg21
  2. Burp >> fantamseno
  3. Corpse Bride >> love_angel
  4. fantasmenos >> Nininaou
  5. Ηρώ >> fantasmenos
  6. jrot6 >> pitg21
  7. love_angel >> pitg21
  8. Neraida >> fantasmenos
  9. Nininaou >> fantasmenos
  10. Phoebe >> love_angel
  11. pitg21 >> love_angel
  12. Resident Evil >> love_angel
  13. Youki >> fantasmenos
  14. Vkey >> pitg21

Υποψήφιοι

5 fantasmenos
4 pitg21
4 love_angel
1 Nininaou



Απουσίες

Angie_Ann (1)
Kakerlak (2) - αποχώρηση
Speedy (2) - αποχώρηση

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. rascal_gd - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (κρυφή ιδιότητα)
  2. Kakerlak - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  3. Speedy - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  4. zanin - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (πολίτης)
  5. Corpse Bride - Δολοφονία (πολίτης)
  6. fantasmenos - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!




Αύριο Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Μεθαύριο Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ένα πράγμα θέλω να μου πεις φαντασμένε: Γιατί δεν ψήφισες Love-Angel να σωθείς και να πάει παράταση μεταξύ σας; Απάντησέ το στα τελευταία σου λόγια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ένα πράγμα θέλω να μου πεις φαντασμένε: Γιατί δεν ψήφισες Love-Angel να σωθείς και να πάει παράταση μεταξύ σας; Απάντησέ το στα τελευταία σου λόγια...

οντως.
τον πιτ λογικο γιατι ειναι συνδολοφονος σου. εμενα γιατι οχι ομως?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top