Παλέρμο #20 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
fantasmene, όταν με κατηγόρησες δεν έπεσα εγώ πάνω σου. Όλοι οι υπόλοιποι έπεσαν πάνω μου. Και δεν σε κατηγόρησα για αντίποινα. Σε ψήφισα γιατί είμαι πολίτης και ακόμα κι αν είσαι κι εσύ, στρέφεις εναντίον μου τους άλλους. Με ψηφίζεις γιατί ούτε καν θυμάμαι γιατί και περιμένεις να μην πιαστεί κανείς απ'αυτό.

Ακόμα κι αν σταματήσεις να διαβάζεις αυτά που γράφω, να ξέρεις ότι τα δικά σου εγώ θα τα διαβάζω. Αρχίσαμε τώρα τις εκκλήσεις για ψήφο; Και να θέλει η Youki να σε βγάλει αύριο, μόνη της δε μπορεί. Αν ήτανε σίγουρο ότι θα γίνει θα σε πιστεύαμε. Τώρα μ'αυτά που λες δεν έχεις να χάσεις τίποτα. Εσένα σε βολεύει μόνο το να μη βγεις, αν είσαι δολοφόνος. Αφού είναι δύσκολο αυτό τώρα προσπαθείς ή να μη βγεις αύριο για να μη φανείς ή να μη βγεις γενικά (με τη λογική να σωθείς σήμερα κι αύριο βλέπουμε).

^^^^^^^
Αυτά για πριν.Τώρα το μόνο που έχω να διαβάσω είναι τα τελευταία σου λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
ρε συ λοβ σε είχα για αθώα, αλλά μια η αλλαγή της burp, μια το επιτυχημένο σχολιο - ερωτηση του πητ και μια η απαντηση σου...ε θα αναθεωρήσω μου φαίνεται...

Πητ σορυ και πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από θεία δίκη:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ρε συ λοβ σε είχα για αθώα, αλλά μια η αλλαγή της burp, μια το επιτυχημένο σχολιο - ερωτηση του πητ και μια η απαντηση σου...ε θα αναθεωρήσω μου φαίνεται...

Πητ σορυ και πάλι.

αθωα ειμαι, δε το παιζω. τι φταιω εγω αν η μπερμπ βαριεται που παιζει και ψηφιει αλλα νταλον και οτι της ερθει? αφου καν δεν παρακολουθει. δουλευομαστε? την ερωτηση του πιτ ημουν ετοιμη να την κανω και γω αλλα με προλαβε.

ο πιτ εχει φαγωθει μαζι μου. οταν βγω ομως και γω και φανει οτι ειμαι πολιτης ελπιζω να τον ξαποστειλετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τελευταία λόγια:

Ωραία τα καταφέρατε...

Λοιπόν, όπως έχει το πράγμα, αθώοι είναι η Νεράιδα η οποία είναι εκνευριστικά πρόβατο σε αυτό το γύρο και η resident με τον pitg21.

Η Nininaou αποτελεί ένα μικρό δολοφόνο και δεν χρειάζεται περισσότερη μνεία σε αυτό δεν μπορώ να αναφερθώ περισσότερο σε αυτό.

Δεν αναφέρομαι στα άτομα που δεν μιλούν, αυτοί είναι άξιοι της μαύρης τους της μοίρας.

Η Ηρώ είναι απογοήτευση ή απλώς δολοφόνα

Όσο για την αγαπητή Youki-Mακάρθι αυτόν τον δημιουργό ψέματος και ανακριβειών της αφιερώνω το παρακάτω μιας και είναι σίγουρο ότι η αδυναμία των πολιτών να αντιδράσουν θα φέρει και άλλες αποχωρήσεις αθώων.



Ξυπνάτε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Υ.Γ. Απάντηση στον pitg21: Ίσως γιατί δεν άλλαζε τίποτα για αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ξαναματαψηφίζω love-angel.
Mια του κλέφτη -2 του κλέφτη-3 και η κακή του μοίρα. 4η να τη γλυτώσει και πάλι θα είναι σκάνδαλο. Ήδη 3η είναι too much ένας jrot τα πολύ παλιά χρόνια το είχε κάνει.
Ένα έχω να πω μόνο προς τους πολίτες.

Όταν ένας πολίτης συγκεντρώνει τα βλέμματα η μοίρα του είναι το ΠΟΛΥ την 3η μέρα να ψηφίζεται και να φεύγει. Οι μόνοι που -ιστορικά στα 20 παιχνίδια- σώζονται "μαγικά" περισσότερες φορές είναι οι δολοφόνοι [καθότι οι συνδολοφόνοι προσπαθούν να τον/την καλύψουν].

Θα επιμείνω λοιπόν στην αρχική μου ψήφο. Πιστεύω όλο και περισσότερο ότι δεν κάνω λάθος.

Ηρώ νομίζω είσαι το τσιράκι. Prove me wrong plz.


προσθήκη:
Και επειδή δεν ξέρω αν θα μπορέσω να μπω πιο μετά, ούτε αν θα ...επιζήσω δολοφονίας, να καταγράψω απλώς ότι το "σετάκι" για μένα είναι γένους θηλυκού ήτοι λαβ, νινιναου και φοίβη με πιθανή την μπουρμπ.
Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Στατιστικά : Η love πρέπει να μπαίνει στο hall of fame για ρεκόρ ψήφων αν δεν με απατά η μνήμη μου. :P

Λίστα για Πέμπτη 24/09:

  1. Angie_Ann >>
  2. Burp >>
  3. Corpse Bride >>
  4. Ηρώ >>
  5. jrot6 >>
  6. love_angel >>
  7. Neraida >>
  8. Nininaou >> love_angel
  9. Phoebe >>
  10. pitg21 >>
  11. Resident Evil >> love_angel
  12. Youki >>
  13. Vkey >>

Υποψήφιοι

2 love_angel

Απουσίες

Angie_Ann (1)
Kakerlak (2) - αποχώρηση
Speedy (2) - αποχώρηση

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. rascal_gd - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (κρυφή ιδιότητα)
  2. Kakerlak - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  3. Speedy - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  4. zanin - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (πολίτης)
  5. Corpse Bride - Δολοφονία (πολίτης)
  6. fantasmenos - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!




Αύριο Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Μεθαύριο Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Συμφωνώ μ'αυτή τη σκέψη Ρεζ. Ελπίζω να μην βγάλουμε πολίτη. Και να μην κάνουμε αυτή τη στιγμή εύκολη τη ζωή των δολοφόνων. Θέλω να δω τι είναι επιτέλους και θα την ψηφίσω. Το σίγουρο είναι ότι θα έχουμε πολλά να πούμε όλοι αν φύγει η love. Ό,τι και να'ναι.

Δε σκοπεύω να μείνω με την απορία. Ψηφίζω love.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Στατιστικά : Η love πρέπει να μπαίνει στο hall of fame για ρεκόρ ψήφων αν δεν με απατά η μνήμη μου. :P

Eγώ πάλι είμαι σίγουρη ότι αν ψηφίσει άμεσα και 3ος την love θα την ψηφίσουν όλοι.

Typical.

Ο μόνος λόγος που δεν πιστεύω ότι είναι ο φάντα δολοφόνος είναι γιατί μου ακούγεται πολύ typical όλο αυτό για να έχει ο ίδιος λόγο.
Τέσπα. την κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Τρελο μπερδεμα..Αρχισα και εγω να αναθεωρω για την λοβ με τα τελευταια της ποστ..Στην τελικη αν αυριο βγει πολιτης θα σημαινει οτι ο πιτγκ ηταν μαλλον δολοφονος..

Δεν ψηφιζω ακομα,αλλα μαλλον θα κινηθω μεταξυ λοβ και burp..Νινι και ρεζ αν εχετε κακο ρολο θα σας παρει και θα σας σηκωσει..:) Για ηρω και νεραιδα νιωθω μονο σχεδον σιγουρος οτι ειναι πολιτες..

Mια του κλέφτη -2 του κλέφτη-3 και η κακή του μοίρα. 4η να τη γλυτώσει και πάλι θα είναι σκάνδαλο. Ήδη 3η είναι too much ένας jrot τα πολύ παλιά χρόνια το είχε κάνει.
Ένα έχω να πω μόνο προς τους πολίτες.
Τι μου θυμισες τωρα..Υπεροχο παιχνιδι..Ημουν δολοφονος και την γλιτωνα ολο στην παρα τριχα..:P

Υ.Γ. Ηρω κανα γνωστο πινακακι με το τι εχει ψηφισει ο καθενας απο την αρχη δεν θα μας κανεις?
Υ.Γ.2 Μολις θυμηθηκα οτι αυριο εχω δουλεια στο εργοταξιο και δεν ξερω αν θα προλαβω να γυρισω γραφειο μεχρι την 13:00..
Οποτε δινω την ψηφο μου στη λοβ και αν προλαβω να γυρισω μπορει και να το αλλαξω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Υ.Γ. Απάντηση στον pitg21: Ίσως γιατί δεν άλλαζε τίποτα για αύριο



πώς δε θα αλλαζε? αυριο θα μαθαιναμε το ρολο σου.:hmm:
προφανος και το εκμεταλευτηκες και προτιμησες να φυγεις σημερα.. λεω ργω τωρα..

ναι, η λοβ την εχει σκαπουλαρει ως τωρα αλλα οχι τυχαια. απο την αρχη ψηφιζεται για ηλιθιους και ανουσιους λογους και μετα απλα επειδη βολευει. και να διωξτε με να δειτε οτι ειμαι πολιτης να βγαλετε τα συμπερασματα σας μετα και να κλαιτε ακομα εναν πολιτη και οι δολοφονοι να συνεχιζουν να αλωνιζουν.
δηλαδη υπαρχει πιο γελοιος λογος που το γεγονος οτι θελησα να υπερασπιστω τον ευατο μου με τη ψηφο της νεραιδας θεωρηθηκε υποπτο απο πολλους? απλα βρηκαν αφορμη.
δεν ειμαι δολοφονος. και ειμαι και 100% σιγουρη οτι οι δολοφονοι δε θα με φανε και αυριο γιατι μια χαρα τους βολευω. θα φυγω απο τους συνπολιτες μου ετσι οπως παει.

δε ψηφιζω ακομα. θελω να δω τον πιτ, που η γιουκι του ζητησε και συγνωμη μαλιστα για την αμφισβητηση, πως θα κινιηθει. τι αλλα επειχειρηματα θα βρει εναντιον μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
1ος Γύρος
Residen Evil : ψηφίζει love angel,
Neraida : ψηφίζει love angel,
pitg21 : ψηφίζει Angie Ann,
jrot6 : ψηφίζει rascal,
love angel: ψηφίζει rascal,
Ηρώ: zanin
phoebe : kakerlak
youki : rascal
burp : rascal
fantasmenos : Corpse
Nininaou : rascal
pitg21 : αλλάζει σε love angel για να χουμε ισοψηφία όπως λέει

Ο rascal φεύγει με τις παρακάτω ψήφους:


2ος Γύρος
Resident Evil : love angel
youki : Neraida
phoebe : love angel
pitg21: love angel
Nininaou : love angel
jrot6: pitg21
Hρώ : zanin
Angie Ann : zanin
youki : αλλάζει σε fantasmenos
jrot6: αλλάζει σε zanin
Nininaou: αλλάζει σε zanin
love angel: Resident Evil
fantasmenos: love angel
Vkey: zanin
love angel : αλλάζει σε zanin
burp: love angel
Neraida : αλλάζει σε zanin


Aποχωρεί η zanin με:


3ος Γύρος
Residen Evil : love angel
fantasmenos : Nininaou
Nininaou: pitg21
Hρώ : fantasmenos
pitg21 : love angel
youki: fantasmenos
jrot6: pitg21
phoebe : love angel
Neraida: fantasmenos
Nininaou: Ηρώ
Burp: youki
Angie Ann: pitg21
Ηρώ: αλλάζει σε pitg21
love angel: pitg21
Vkey: pitg21
Nininaou: αλλάζει σε fantasmenos
Hρώ: αλλάζει ξανά σε fantasmenos
Burp: αλλάζει στο παρά 5 se fantasmenos

Αποχωρεί ο fantasmenos.



Tα κρατάω εδώ για να τα μελετήσω κι εγώ και επανέρχομαι.
Τα παραπάνω έχουν ενδιαφέρον γιατί είναι με τη σειρά ακριβώς που ψηφίσαμε όσοι έχουμε μείνει στο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ψηφίζω Burp


Kαι όχι, δεν είμαι βεβαιη πλέον για την αθωότητα της love, αλλά είμαι βεβαιη για την ενοχή της burp.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
μια χαρά η νέα λίστα σου απλώς να προσθέσω ότι εγώ στα ενδιάμεσα ψήφισα pigt και μετά fantasmeno

τώρα εσύ δν ξέρω γτ ξέχασες να το γράψεις:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
μια χαρά η νέα λίστα σου απλώς να προσθέσω ότι εγώ στα ενδιάμεσα ψήφισα pigt και μετά fantasmeno

τώρα εσύ δν ξέρω γτ ξέχασες να το γράψεις:whistle:

Ξέρεις το να παίρνεις από την πρώτη σελίδα τα ποστ ένα-ένα και να σημειώνεις ποιος ψηφίζει τι, δεν είναι και ό,τι πιο εύκολο.
Τι παρέλειψα ακριβώς;
Μ αρέσει όμως που εστίασες στα δικά σου, αντί να κοιτάξεις των άλλων μπας και βρεις κανα δολοφόνο. Άλλα τι λέω σκοπός είναι να καλύψουμε τα δικά μας..;)

Ξαφνικά αρχίσαμε να μιλάμε βλέπω burp! Τι έγινε; Έπιασαν οι απειλές οι δικές μου και της youki για τα ποστ των δολοφόνων;
Ή μήπως σε είχε συμβουλέψει κανείς στην αρχή να μην πολυμιλάς για να περάσεις στο ντούκου;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
συμβουλές δν δέχομαι και ούτε παραδίδω φχαριστώ

μάλιστα θα σας έλεγα να με ψηφίσετε μιάς και το κορίτσι η love θέλει να παίξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
συμβουλές δν δέχομαι και ούτε παραδίδω φχαριστώ

μάλιστα θα σας έλεγα να με ψηφίσετε μιάς και το κορίτσι η love θέλει να παίξει



εεεεεεεε?:confused:

τι ειρωνια ηταν αυτη?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
ειρωνική:P

ναι βρε αφού και οι 2 πολίτες είμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
καλα.. δε θα μπω στη διαδικασια να εξηγω και τους λογους που δε θελω να βγω.
ειναι υποπτο που θελω να παιξω (οπως ολοι μας). :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ψηφίζω love angel

για να έρθει επιτέλους λύση στο μυστήριο που επικρατεί γύρω από το όνομά της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top