Παιχνίδι με 3 γραμματα και πολλους παικτες

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,823 μηνύματα.
υπεργλυκαιμία
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,823 μηνύματα.
μαγικό
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,823 μηνύματα.
γκρέμισμα
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
εχεις δικιο ναι :thumbup:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

παιδια η @Agaphbou εχει δικιο,θελω να πω οταν τα εχουμε πει τα περισσοτερα μετα ανακυκλωνουμε παραλλαγες:thumbup:
Αν συμφωνειτε οταν φτανει η αναζητηση σε ενα σημειο να επιλεγουμε αλλα γραμματα ακριβως για να εχει ενδιαφερον με την εννοια οτι δεν χρειαζεται να γραψουμε ολοκληρο λεξικο μπαμπινιωτη:D
Ελπιζω να συμφωνειτε @Aleksa @juste un instant
Πειτε μου γνωμες:thumbup:
Η δική μου γνώμη είναι να ισχύει σαν νέα λέξη το ίδιο πρώτο συνθετικό (πχ το "παρά"), αλλά να μην επιτρέπεται να κλίνουμε π.χ. ένα ρήμα σε όλους τους χρόνους, ή να αλλάζουμε από ενικό σε πληθυντικό τα επίθετα και αυτό να το θεωρούμε νέα λέξη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μαγκάλι
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Η δική μου γνώμη είναι να ισχύει σαν νέα λέξη το ίδιο πρώτο συνθετικό (πχ το "παρά"), αλλά να μην επιτρέπεται να κλίνουμε π.χ. ένα ρήμα σε όλους τους χρόνους, ή να αλλάζουμε από ενικό σε πληθυντικό τα επίθετα και αυτό να το θεωρούμε νέα λέξη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μαγκάλι
Δηλαδη αν καποιος βαλει το παρεμπόδιση δεν θα μπορει μετα αλλος να βαλει το παρεμποδιστηκα. Αυτο δε θες να πεις? 😊
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
μάγκας
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δηλαδη αν καποιος βαλει το παρεμπόδιση δεν θα μπορει μετα αλλος να βαλει το παρεμποδιστηκα. Αυτο δε θες να πεις? 😊
ακριβώς! :thumbup:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

γκέμια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

γκαντεμιά
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δαγκωμα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γκριματσα
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
μυγάκια

μαγκούρα
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
εκμαγείο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μαγκώθηκε
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Μεγαλοκαρχαρίας

a9da.gif


Καλησπέρα και σε σένα.. :hello: Αν και σε λίγο θα πάω για τον απογευματινό μου ύπνο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top