Οφθαλμόλουτρα

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Αν θεωρηθεί ακατάλληλη ας κοπει.:pfff:
Εμένα πάντως μ'αρέσει το χαμόγελό της.:P
View attachment 4443


εγώ πάντως ποτέ δεν θα μπορούσα να είμαι σε αυτήν την φώτο μπροστά από την κυρία.Μου αρέσει η βαρελίσια...


Στα δικά μας τώρα , γενικά θεωρώ άσκοπο να θαυμάζω τις σταρ - γιατί απλά δεν έχουνε τίποτα παραπάνω από τις κοινές θνητές που κυκλοφορούν δίπλα μας δηλαδή γιατί να κοιτάζω μια αμερικανίδα ηθοποιό και όχι μια ωραία γειτόνισσα ; Άλλωστε τις πιο όμορφες γυναίκες δεν τις έχω δει στην οθόνη (χωρίς να λείπει κάτι από αυτές αλίμονο).
Αλλά η συγκεκριμένη -εμανουέλ σενιέ (και όχι μπεάρ προσοχή , άλλη κακάσχημη αυτή) μου είχε κάνει κλικ όχι για την εικόνα που θα δείτε που υπάρχουν άπειρες παρόμοιες αλλά για τις πιο σέξυ ερμηνείες της έβερ : στο bitter moon (αχχ η σκηνή με το γάλα) αλλά και στο frantic το οποίο δεν έχει ούτε καν γυμνή σκηνή , αλλά η σκηνή που χορεύει με τον φόρντ χάρισσον σαν να ήρθε το τέλος του κόσμου για μένα η πιο ερωτική σκηνή ever.Απλά δείτε την ταινία:cry_x:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Marianne Faithful



Jane Birkin
απίστευτα γλυκές και με φυσική ομορφιά. Λατρεύω το ντύσιμό τους. Καμία σχέση με τις πλαστικουριές και τις κιουρίες με το πλατινέ και τα φουσκωτά (παντός είδους) με το ντύσιμο "πειράζει που είμαι και μεγάλη φίρμα, πειράζει;;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Beagles :inlove:







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Την είχα δει πριν 4 χρόνια στον Βύρωνα!


Φωνάρα.-

Και κούκλα στα νιάτα της, όντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Τα Beagles πρέπει να'ναι τα πιο όμορφα σκυλιά μετά τους χρυσούς θηραματοφόρους. Τί υπέροχες φωτογραφίες ! Και μετά σου λένε κάποιοι ότι μισούν τα σκυλιά, επειδή τους λερώνουν τα χαλιά με τις τρίχες, όλη μέρα κοπανάνε την ουρά τους και έχουν μια γλώσσα να που τρέχουν τα σάλια τους, κι επιπλέον επειδή είναι θεόχαζα λέει...

η θηλυκή ακομπλεξάριστη γυναίκα, πολύ χαριτεμένο και όμορφο φευγάτο πλάσμα. Υποκλίνομαι.

Αλλά η συγκεκριμένη -εμανουέλ σενιέ (και όχι μπεάρ προσοχή , άλλη κακάσχημη αυτή)
Τί ; Δεν σου αρέσει η Εμανουέλ Μπεάρ ; ! :eek::eek: Άλλου είδους ομορφιά αυτή, είναι η σαγήνη προσωποποιμένη. 'Ολες οι ζηλιάρες μου λέγανε για τα φρύδια της, ότι πρέπει να της μιλήσει κάποιος για αποτρίχωση. Αν είναι δυνατόν, τέλεια είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.


:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Τί ; Δεν σου αρέσει η Εμανουέλ Μπεάρ ; ! :eek::eek: Άλλου είδους ομορφιά αυτή, είναι η σαγήνη προσωποποιμένη. 'Ολες οι ζηλιάρες μου λέγανε για τα φρύδια της, ότι πρέπει να της μιλήσει κάποιος για αποτρίχωση. Αν είναι δυνατόν, τέλεια είναι.

Indeed. Αμάν με τα φρύδια μανία όλοι.

δεν είναι και σαν την Φρίντα Κάλο φορ αημπραουζ σεηκ!

Ενώ όσες τα βγάζουν και αφήνουν μια τρίχα για δείγμα;
Πάρτε φρύδιιιιι εδώ :

Natalia Vodianova


κι άλλο φρύδι :
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
H τελευταία θυμίζει κλασσική ελληνική ομορφιά, θα μπορούσε να'ταν αρχαία θεά, με το συγκεκριμένο σχήμα προσώπου και τα φρύδια και αυτή την πολύ χαρακτηριστική ίσια μύτη. Δείχνει πολύ δυνατή προσωπικότητα. Η πρώτη είναι ένα τελείως συνηθισμένο κορίτσι, πολύ όμορφο βέβαια, που θα μπορούσες να το δεις και στους δρόμους της πόλης μας και να μην του δώσεις σημασία. Οι Ελληνίδες πιστεύω είναι οι πιο όμορφες γυναίκες της Ευρώπης, μου το λένε και οι ξένες που τις ζηλεύουν απίστευτα. Μια γαλλίδα μου είπε πω πω τι όμορφες γυναίκες έχετε εδώ, εμείς έχουμε όμορφες αλλά είναι πιο ψυχρή η ομορφιά τους. Είναι σαν αρχαίες θεές και παλιότερα ήταν πολύ πιο άσχημες οι Ελληνίδες, με τα χρόνια γεννιούνται όλο και πιο όμορφες γυναίκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.



Έρωτας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Απίστευτη γυναίκα...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.




Σαντορινη...

ερχομαι σε λιγους μηνες!
:rolleyes::yahoo::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.



χικ

να μπλοκάρουν όλοι οι υποδοχείς :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
[FONT=&quot]Κάτι μου έκανε κλικ σ' αυτές

Είναι λίγο μικρούλες φωτο :confused:....από αναζήτηση αβαταρίου


[/FONT]


ειδικά αυτή εδώ :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Μόλις τώρα είδα ότι υπάρχει άλλο θέμα για avatars

Anyway...απολαύστε αυτές :)



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
View attachment 4494

View attachment 4495



Ο ημίθεος μικρός γιος της οικογενείας στο γαλλικό φίλμ "Le premier jour du reste de ta vie"....
αααχ:baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.


H ημιθεα Laeticia Casta. αααχ :baby: :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top