Οτι σκεφτεσαι απαντας στον προηγουμενο

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Σκυλι που γαυγιζει δε δαγκωνει ελεγε η γιαγια μου,τα αλλα να φοβασαι που ερχονται και σε δαγκωνουν στα μουλωχτα :D
δεν ξέρω αν ισχύει. Κάποτε ένα που γαύγιζε ήρθε να με δαγκώσει. Θα μου πεις εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα.
Τα άλλα είναι τα λεγόμενα "κρυφόσκυλα" , που σε δαγκώνουν εκεί που δεν το περιμένεις.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
δεν ξέρω αν ισχύει. Κάποτε ένα που γαύγιζε ήρθε να με δαγκώσει. Θα μου πεις εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα.
Τα άλλα είναι τα λεγόμενα "κρυφόσκυλα" , που σε δαγκώνουν εκεί που δεν το περιμένεις.
ακριβως κι εδω κολλαει το οτι δεν πρεπει να εχεις εμπιστοσυνη πουθενα,ακομα και το ασφαλες αποδεικνυεται επικινδυνο ;)
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
ακριβως κι εδω κολλαει το οτι δεν πρεπει να εχεις εμπιστοσυνη πουθενα,ακομα και το ασφαλες αποδεικνυεται επικινδυνο ;)
ούτε στον πισινό σου, που λέει ο λόγος.:)
Πας λ.χ. να καθήσεις και σε τρυπάει μια ξεχασμένη καρφίτσα. :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ούτε στον πισινό σου, που λέει ο λόγος.:)
Πας λ.χ. να καθήσεις και σε τρυπάει μια ξεχασμένη καρφίτσα. :P
ετσι ετσι,εδω ευθεια περπατας και σκονταφτεις σε ενα ανισοπεδο πεζοδρομιο που δεν το προσεξες γιατι ηταν κακοτεχνια,θα προσεξουμε 100% ανθρωπους?Δεν γινεται.
Παντα κατι θα μας ξεφευγει
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
ετσι ετσι,εδω ευθεια περπατας και σκονταφτεις σε ενα ανισοπεδο πεζοδρομιο που δεν το προσεξες γιατι ηταν κακοτεχνια,θα προσεξουμε 100% ανθρωπους?Δεν γινεται.
Παντα κατι θα μας ξεφευγει
πτώσεις μοιραία θα υπάρξουν.
Το μόνο που μπορούμε να παλέψουμε, είναι να πέφτουμε 9 φορές και να σηκωνόμαστε πάλι όρθιοι, 10.
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
πτώσεις μοιραία θα υπάρξουν.
Το μόνο που μπορούμε να παλαίψουμε, είναι να πέφτουμε 9 φορές και να σηκωνόμαστε πάλι όρθιοι, 10.
και τις δεκα ! επιμενω! :D αν δεν πεσεις και στις δεκα δε θα δεις την παγιδα που κρυβεται απο πισω:D
αυτο ειναι το νοημα να εξαντλησεις ολα τα save lifes που εχεις;)νεα πιστα επειτα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

να φτασεις στο μηδεν.στο δεν εχω αλλο στο δεν αντεχω αλλο στο τελειωσα ;)
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Πάει πάει, μας εγκατέλειψε ακόμη ένα thread. Λογικό, αφου 'ρθε πρόθυμη η γνωστή “κουβεντούλα χωρίς θέμα” και εγκαταστάθηκε instead. :P

Ω, μη δίνετε σημασία, απλώς παραλογίζομαι. :D

Ορίστε και η συγγνώμη σας γιατί είμαι καλό παιδί. Ας ξεκινήσει το Thread πάλι από την αρχή.
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Πάει πάει, μας εγκατέλειψε ακόμη ένα thread. Λογικό, αφου 'ρθε πρόθυμη η γνωστή “κουβεντούλα χωρίς θέμα” και εγκαταστάθηκε instead. :P

Ω, μη δίνετε σημασία, απλώς παραλογίζομαι. :D
το ειδες να μας αποχαιρετησε?οχι
so??

keep going mates :D
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάει πάει, μας εγκατέλειψε ακόμη ένα thread. Λογικό, αφου 'ρθε πρόθυμη η γνωστή “κουβεντούλα χωρίς θέμα” και εγκαταστάθηκε instead. :P

Ω, μη δίνετε σημασία, απλώς παραλογίζομαι. :D
Στην κουβεντούλα γίνεται της...της....της...Θου, Κύριε...:redface:

Εδώ μια χαρά είναι. Πότε ιστορίες, πότε συζήτηση...Ό,τι κάτσει..
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Πάει πάει, μας εγκατέλειψε ακόμη ένα thread. Λογικό, αφου 'ρθε πρόθυμη η γνωστή “κουβεντούλα χωρίς θέμα” και εγκαταστάθηκε instead. :P

Ω, μη δίνετε σημασία, απλώς παραλογίζομαι. :D
κι εγώ το σκέφτηκα, αλλά δεν πειράζει.

Ζήτα μας τώρα και συγνώμη που παραλογίζεσαι . :bleh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

το ειδες να μας αποχαιρετησε?οχι
so??

keep going mates :D
μας αποχαιρετάει αργά και διακριτικά, γι αυτό.:P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
κι εγώ το σκέφτηκα, αλλά δεν πειράζει.

Ζήτα μας τώρα και συγνώμη που παραλογίζεσαι . :bleh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


μας αποχαιρετάει αργά και διακριτικά, γι αυτό.:P
θα αφησε σημειωμα δεν μπορει
κατι :D
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
θα αφησε σημειωμα δεν μπορει
κατι :D
Πάει πάει, μας εγκατέλειψε ακόμη ένα thread. Λογικό, αφου 'ρθε πρόθυμη η γνωστή “κουβεντούλα χωρίς θέμα” και εγκαταστάθηκε instead. :P

Ω, μη δίνετε σημασία, απλώς παραλογίζομαι. :D

Ορίστε και η συγγνώμη σας γιατί είμαι καλό παιδί. Ας ξεκινήσει το Thread πάλι από την αρχή.
Έτσι θα σας άφηνα καλέ; Χωρίς απολογητικό μήνυμα;
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
καλέ γιατί ζητάς συγγνώμη :dizzy2:

α δεν είστε, καλά. Άντε άντε νάνι!
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top