Οτι σκεφτεσαι απαντας στον προηγουμενο

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Αυτό είναι σαν συζήτηση παρά θεατρικό :-*
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αυτό είναι σαν συζήτηση παρά θεατρικό :-*
(ναι βγηκε πολυ καλυτερο και ειναι καλυτερα ετσι σαν διευρυμενη εκθεση σκεψεων :give_rose: )
Σας ευχαριστω ολους ολες :give_rose: το παμε κι οπου μας βγαλει κι ενσωματωνουμε νεα θεματα
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
τη φαγαμε την πικρη καραμελα μην ανησυχεις :D και ειπαμε ποτε ξανα σε αυτους που εξαντλησαν και τις δυο ευκαιριες.
ξεκινω με αυτο,βρεθηκατε ποτέ σε μια θεση να εξαντλησετε και τις δυο σας ευκαιριες? :D
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
ξεκινω με αυτο,βρεθηκατε ποτέ σε μια θεση να εξαντλησετε και τις δυο σας ευκαιριες? :D
Θέλεις στ' αλήθεια να σου πω; Καλώς, θα σου πω, όσο πιο συντόμα μπορώ. Με βρήκε έρωτας με μια κοπέλα, που όλο μου λέγε σ' αγαπώ, που να 'ξερα όμως ότι με περνούσε ψιλό χαζό.
Πήγε μ' έναν, αλλά της χάρησα, πήγε μ' άλλον, της ξαναχάρησα, μου 'ρθε κλαμμένη για μια τρίτη, της είπα «αυτό ήταν, πάρε δρόμο από το σπίτι».
:D
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θέλεις στ' αλήθεια να σου πω; Καλώς, θα σου πω, όσο πιο συντόμα μπορώ. Με βρήκε έρωτας με μια κοπέλα, που όλο μου λέγε σ' αγαπώ, που να ξερα όμως ότι με περνούσε ψιλό χαζό.
Πήγε μ' έναν, αλλά της χάρησα, πήγε μ' άλλον, της ξαναχάρησα, μου 'ρθε κλαμμένη για μια τρίτη, της είπα «αυτό ήταν, πάρε δρόμο από το σπίτι». :D
ευχαριστω για την καταθεση :give_rose: ομως η ερωτηση ηταν αν εσυ ησουν στη θεση να χασεις εντελως τις 2 δικες σου ευκαιριες.

(οσο για το γεγονος ειναι ολα μαθηματα,τα εχω περασει κι εγω:D:dash1:)
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ποτέ μη λες ποτέ...

Γιατί ποτέ δεν ξέρεις..
ω ναι απο ταχυτητα να γραψω, ξεχασα ποσο μικροι ειμαστε τελικα και ποσο μικρος ειναι ο κοσμος μας;)
Κουκκιδες αμμου στο αχανες συμπαν. . .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

δεν πειραζει ολα γκουντ:D
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
3 ευκαιρίες δεν είναι τίποτα. 33 έχουμε δώσει κάποιοι … :P

Τι γράφουμε εδώ παλι;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
3 ευκαιρίες δεν είναι τίποτα. 33 έχουμε δώσει κάποιοι … :P

Τι γράφουμε εδώ παλι;
ξεκιναμε απο μια τελευταια προταση επελεξε μια απο τις τελευταιες και γραφεις κατι προταση ή γενικη δικη σου θεωρηση που να ειναι σα συνεχεια με αυτο που ειπε ο αλλος,σαν διαλογος ας πουμε.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
3 ευκαιρίες δεν είναι τίποτα. 33 έχουμε δώσει κάποιοι … :P

Τι γράφουμε εδώ παλι;
ελα τωρα 33 δεν φτανουν μια ζωη ολοκληρη εσυ δηλαδη μας γραφεις απο τη δευτερη? :D
Εγω διακρινω επιμονή παντως:clapping:τελικα χαπυ εντ?
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Κάποιες φορές εθιζεσαι κ δίνεις κ 33 και 3333 ευκαιρίες....
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top