Με τι παιχνίδι ασχολείστε αυτήν την εποχή;

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Dragon Age Origins... καιρο εχει να με κρατησει παιχνιδι τοσο... Πολυ ωραια και προσεγμενη δουλεια!


:bleh::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
απο online κι εγώ eve
τωρα που έχω war στο eve και γρίππη ξανακύλησα και λιγο l2 που είχα καιρό να μπώ (prive server)
απο single εχω φαει κόλλημα με το ποσο καλό (αν και λιγο σύντομο) ήταν το braid που το προτείνω σε όσους αγαπάνε τα puzzle games (το πα και αλλού νομιζω, είναι σα puzzle mario)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Για όσους παίζουν ακόμα παιχνίδια σε υπολογιστές, δοκιμάστε και το bioshock. Φοβερό παιχνίδι. Να και ένα βίντεο του παιχνιδιού:

Αξίζει να ασχοληθείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ξεκινιστε DDO ρε, που ψαχνουμε να βρουμε ελληνες και δεν εχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
DDO =???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Dungeons And Dragons Online, με ενα απλο google search θα το ηξερες....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
silent hill origins για psp και manhunt 2 για pc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γνωριζει κανεις, εαν υπαρχει ελληνικη εκδοση του παιχνιδιου "Guillotine".



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsoutsouba

Νεοφερμένος

Η Tsoutsouba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Λοιπον αρχικα αν και δεν το παιζω αυτον τον καιρο προτεινω το CONDEMNED, με κλειστα φωτα και δυνατο ηχο...
(προτεινω αυθεντικο για να μην εχεις προβληματα στον ηχο, ειναι και φθηνο)

Στο θεμα μας....
Τωρα ξεκινησα AION. Ειναι WOW μαζι με Lineage.
Ελαφρως παιδικο αλλα εχει αυτα που ζηταμε απο online games. Μου αρεσει αλλα δεν τρελενομαι κιολας, ασε που δεν εχει talents!!! :eek:
Δεν ξερω ποσο θα καω, αλλα τωρα που καιγομαι το κανω σωστα!!! :clapup:

Οποτε παιξε CONDEMNED και αν βαριεσαι μετα σκεψου και το AION.... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Τωρα ξεκινησα AION. Ειναι WOW μαζι με Lineage.
Ελαφρως παιδικο αλλα εχει αυτα που ζηταμε απο online games. Μου αρεσει αλλα δεν τρελενομαι κιολας, ασε που δεν εχει talents!!! :eek:
Δεν ξερω ποσο θα καω, αλλα τωρα που καιγομαι το κανω σωστα!!! :clapup:

ΚΙ εγώ ψιλοπαίζω: έχω εναν elyoss spiritmaster στον castor με όνομα Tzompanis
Παρόμοια εντύπωση (αν και δεν έχω παίξει wow) αλλά καλό είναι για χαλάρωμα (μέχρι στιγμής expαρω μονο και μαζεύω βρούβες για potions, είμαι αθεράπευτος έμπορας). Φοβερά γραφικά, μουσική και γενικά "ατμόσφαιρα". Talents δεν έχει αλλά τα "καλα" skills ειναι stigma skills απο τα οποία πρέπει να διαλέξεις, και έχουν dependencies, οπότε ειναι ανάλογο το mechanic αν και λιγότερο "αυστηρο". Μου άρεσε πολυ το crafting system σε σχέση με του l2 (μου λένε όμως οτι στο wow ειναι σχεδον το ίδιο)

Το τερατωδες πρόβλημα του AION ειναι το inventory.. πολύ λίγο και πολύ ακριβό. Και γενικά βλέπω οτι τα πάντα θέλουν λευτά, οπότε περιμένω να αναπτυχθέι ισχυρά η παραοικονομία. Έχω παίξει 2 μήνες μέχρι τώρα, έναν όταν έκανε launch και έναν τώρα μήπως το βελτιώσανε δραματικά, αλλά με βλέπω να μένω αποκλειστικά στη μαμά CCP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Coraline(Wii) ειναι θεϊκο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Mass Effect 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Κανένα τώρα... πριν 1 μήνα περίπου είχα κολλήσει με το Μ2 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
sims :D αλλα εχω το δυο!! πρεπει εςπειγοντως να παρω το 3!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
sims :D αλλα εχω το δυο!! πρεπει εςπειγοντως να παρω το 3!!

Βικ! Το έχω εγώ! Μην το αγοράσεις! Βέβαια είναι λίγο δύσκολη η διαδικασία εγκατάστασης γιατί μου το είχαν δώσει πριν κυκλοφορήσει ολίγον τι... χμμμμ... καταλαβαίνεις!:D

Πρόσεχε όμως! Κινδυνεύεις να κολλήσεις άσχημα ή να το βαρεθείς εντελώς! (εγώ πέρασα κι από τα δύο στάδια!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsoutsouba

Νεοφερμένος

Η Tsoutsouba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Προσωπικα προτιμω το 2 απο το 3.
Σαν gameplay σιγουρα εχει πολλα +++ (για να μιλησουμε και λιγο simιστικα) λογω της γειτονιας (εκει θα κολλησεις), αλλα ολοι οι χαρακτηρες ειναι χοντρομουριδες :eek: ! Το 2 με τα expansions του και μερικα downloads γινεται φοβερο. Το 3... προσπαθει πολυ και δεν τα καταφερνει!! Ισως βεβαια στην πορεια να βγαλουν και για το 3 διαφορα...
Εγω παντως ξενερωσα που εκανα uninstall το 2 για να βαλω το 3.
Οποτε προτινω πρωτα να το παιξεις, να το δεις και μετα να σβησεις το 2, μην κανεις και εσυ την ιδια πατατα!

ΥΓ. Του αδερφου μου παντως του αρεσε περισσοτερο το 3... Γουστα ειναι αυτα!
ΥΓ2. Θελω πισω τα saves μουουουου!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Ερώτηση: το sims3 λέει τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εμενα μαρεσει περισσοτερο απο το 2 !

το 3 ειναι στα ελληνικα και κουραζει λιγοτερο. η μεταφραση που εχει γινει ειναι απιστευτη και εχει τρελο γελιο. εχει περισσοτερες επιλογες. οκ εχει 2-3 πραγματα καλυτερα το 2 αλλα στο 3 βρησκω μεγαλυτερη διασκεσδαση και το θεωρω περισσοτερο λειτουργικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Αχά! Και πρέπει να έχω εγκατεστημένο το 2 για να παίξω το 3;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οχι. δε χρειαζεται να χεις το 2!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top