Με τι παιχνίδι ασχολείστε αυτήν την εποχή;

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Έχεις δίκιο αλλά εγώ τα θέλω για single. Πρώτον δεν έχω πολύ γρήγορο Adsl που απαιτείται, δεύτερον έπαιζα παλιότερα σε Ίντερνετ καφέ κάποια παιχνίδια αλλά τώρα δεν με τραβάει το ίδιο χώρια τα λεφτά. ;)


- Α ξέχασα το Bioshock. Έπρεπε να χει βγεί αλλά δεν έχει έρθει ακόμα. :( Ξέρει κανείς κάτι? :hmm:

σε νετ καφέ παιζω εγώ αλλα είναι κολητού οπότε δεν πληρώνω τπτ
όσο για το Bioshock δεν εχω ακούσει κάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Πήρα το Halo 2 αλλά λόγω κάποιων προβλημάτων το αντάλλαξα με το Tomb Raider Anniversary. Ίδια μηχανή γραφικών με το Legend απότι ξέρω και είναι το πρώτο παιχνίδι της σειράς, μόνο που είναι ανανεωμένο από αποψη γραφικών. Κυκλοφόρησε για τα 10 χρόνια που υπάρχει η πολύ καλή αυτή σειρά.

https://www.tombraider.com/anniversary/

Άντε καλό λιώσιμο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
f1 2002(η τελευταία που είχε βγει για pc) αλλά με ένα ειδικό mod που έχει βγει έχει γίνει πλέον 2007 (περάστηκαν οδηγοί και μονοθέσια,και πίστες)

Έχω φάει τρελό κόλλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Travian........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Τελικά πολύ καλό το Anniversary και αρκετά ελαφρύ. Σήμερα έλιωσα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Τελικά πολύ καλό το Anniversary και αρκετά ελαφρύ. Σήμερα έλιωσα. :D

Όντως ήταν πολύ καλό.. σε μια πίστα όμως είχα φάει τρελό κόλλημα να την περάσω (με τους κένταυρους..:mad:) :P

Εγώ, αφού έπαιξα επιτέλους το "Sanitarium" και το "Day of the tentacle", είπα να κάνω ένα διάλλειμα κι επέστρεψα στα Sims2... :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Day of the tentacle
Αχου τι μου θύμισες!!! :D :hug:



Day of the tentacle: από τα πρώτα μου παιχνίδια τύπου puzzle-games. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Όντως ήταν πολύ καλό.. σε μια πίστα όμως είχα φάει τρελό κόλλημα να την περάσω (με τους κένταυρους..:mad:) :P

Εγώ, αφού έπαιξα επιτέλους το "Sanitarium" και το "Day of the tentacle", είπα να κάνω ένα διάλλειμα κι επέστρεψα στα Sims2... :P:P

Εγώ είμαι ακόμα στο Croft-manor. Δεν έχω μπεί στο κυρίως πιάτο ακόμα.
- Για πισι είναι η έκδοσή σου?? Επειδή ακούγονται κάποια σχόλια για προβλήματα στη συγκεκριμένη έκδοση. (Καθαρά τεχνικά)
Αντιμετώπισα πρόβλημα αρχικά στο Saving, αλλά άλλαξα το profile από default και λύθηκαν. Τώρα όλα μια χαρά. Είχες προβλήματα καθόλου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αχου τι μου θύμισες!!! :D :hug:



Day of the tentacle: από τα πρώτα μου παιχνίδια τύπου puzzle-games. :D

Κι εγώ είχα προσπαθήσει πριν πολλάάάά χρόνια να το παίξω (στην ιταλική όμως έκδοση..) και είχα κολλήσει σ'ένα σημείο τρελά.. κι από τότε τώρα δέησα να ξανασχοληθώ.. :P

Εγώ είμαι ακόμα στο Croft-manor. Δεν έχω μπεί στο κυρίως πιάτο ακόμα.
- Για πισι είναι η έκδοσή σου?? Επειδή ακούγονται κάποια σχόλια για προβλήματα στη συγκεκριμένη έκδοση. (Καθαρά τεχνικά)
Αντιμετώπισα πρόβλημα αρχικά στο Saving, αλλά άλλαξα το profile από default και λύθηκαν. Τώρα όλα μια χαρά. Είχες προβλήματα καθόλου??

Ναι,για πισι ήταν.. :) πέρα από κάποια καθαρά bugs του παιχνιδιού, όλα ήταν οκ!
άντε.. καλό κόλλημα..! ειδικά σε μία πίστα που τα σπάει κυριολεκτικά..!!
:clapup:


Ααααα.. ξέχασα ν'αναφέρω το "Fahrenheit" και έχω κολλήσει απίστευτα στο πώς λέγανε το άλλο.. ααααχ.. θα θυμηθώ και θα επανέλθω..! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Είμαι σε απεξάρτηση :(

Γιαυτό παίζω μόνο Still Life, Age of Mythology και λίγο Tribal wars όταν περιμένω να φορτώσει το στέκι :P Α ναι και κατεβάζω το Μyst :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Με αυτό: https://s3.bitefight.gr/c.php?uid=17513
Αν και έχω αρχίσει να το βαριέμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τερμάτησα και το κλαντιέιτορ, τι παιχνίδι νν βρώ τώρα δεν ξέρω σε playstation; ξέρει κανείς κανένα σε στίλ god of ware; ράκετ εντ γκλάντ; λάρα κρόφτ; τζέιμς μπόντ; αυτά ταέχω τερματήσει όλα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
κάτι άλλο που μαρέσει να παίζω είναι πως θα κάνς το παιχνίδι που παίζω να παίζει μονο του :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Jedi academy - star wars, το τερμάτισα εχθές! may the force be with me...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
football manager 2008 (αλλά ελάχιστα. :( .Πλέον εχω πολύ λίγο ελευθερο χρόνο.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Lineage :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
TF2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή με κανένα.Περιμένω να κάνω αναβάθμιση και να παίξω το Crysis,Soldier of Fortune 3,Kane & Lynch Dead Men και Need for Speed Pro Street.Αυτά:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Ξεκινάω από Δευτέρα με πολλές προσδοκίες και απαιτήσεις το world in conflict :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Εγώ παίζω φανατικά ένα γεωγραφίας σε ένα site που μπαίνω, αλλα, αν και υποτίθεται είμαι άνω του μέσου ορου, δεν φτάνω με τίποτα τους πολύ καλους.

Αυτό μου αρέσει κι εμένα, μπορείς μόνο να μου θυνμίσεις το site? Εχω καιρό να μπω.

Από online games τρελαίνομαι για όλα τα arcanoid και κάποια πινγκ πονγκ και τένις παιχνίδια.

Στο σπίτι παίζω Football Manager και Medieval στο PC και που και που κανένα Pro και NHL στο Playstation, το οποίο βρέθηκε κατά τύχη στα χέρια μου αλλά το έχω τιμήσει δεόντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top