Με τι παιχνίδι ασχολείστε αυτήν την εποχή;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλά λέμε είμαι αστέρι, ξαναδανίστηκα το 007 evrithing or nothing gia playstation2

Είπα να το τερματήσω άλλη μιά φορά, έχω φάει χοντρό κόλλημα λέμε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
WRC στο ps2:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.





:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORGIANNA

Νεοφερμένος

Η GIORGIANNA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τώρα τελευταία έχω ανακαλύψει το Travian και ασχολούμαι κάποιες φόρες αλλά όχι συστηματικά.
Περισσότερο αγχωλητικό είναι για μενα παρα παιχνίδι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Εγώ από online παίζω το ikariam(κάτι σαν το travian) κι από παιχνίδια pc το TheSims2(φανατικά κάποιες περιόδους:έχω όλα τα expansion packs(τα περισσότερα αυθεντικά!)) και ανυπομονώ για το TheSims3 που βγαίνει το Φεβρουάριο του 2009!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ω και νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος. :P

Ασχολούμαι με το ικάριαμ κι εγώ όποτε μπορώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Παίζω online poker στο zoo που και που...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Με τι παιχνίδι ασχολείστε αυτήν την εποχή;

"Δενφτάνουνταφράγκαμάγκα Μanager 2008"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ikariam και πάλι ikariam...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Αυτο το καιρο, race driver grid (αγωνες αυτοκινητου). Απο τη codemasters. Eιναι και ονλινε και θα κανω κανενα μηνα να βγω απο το σπιτι :santa:.
Επισης σκεφτομαι να κατεβα...εε να αγορασω ηθελα να πω το FM 09 για να υποβιβασω και καμια ομαδα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokman

Νεοφερμένος

Ο paokman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εδώ λέμε τι παιχνίδι ηλεκτρονικό δυκτιακό ή ότι άλλο επιθυμήτε, μπορείτε να ρωτήσετε ότι θέλετε για κάποιο παιχνίδι που δεν μπορείτε να περάσετε μια πίστα, το ρεκόρ που βγάλατε ή ακόμα και άν το τερματήσατε.

Μηλάμε για τα πάντα;)
Παιζω Yoshi's Island στο GameBoy Micro!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Dungeons And Dragons Online Ebberon Unlimited
Προς το παρων εχω εναν human βαρβαρο lvl 8 και εναν νανο βαρβαρο lvl 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
https://www.barbie.com/:P

Τις ντυνεις, τις πας στα μαγαζια, τις πας για καφε, σινεμα, ραντεβου με αγορια:P
Ειχα μπει τυχαια και ξετρελαθηκα. Εχει και τσατ κι εχει μεσα κοριτσακια 12-13 χρονων:worry: :redface:

εχω μπει καμια δεκαρια φορες κι οσες φορες μπαινω το διασκεδαζω και παλιμπαιδιζομαι, κυριως με τα μαγαζια.:)

γενικοτερα, ομως δεν ασχολουμαι με παιχνιδια στο διαδικτυο.
D&D παιζει φανατικα μια φιλη, οχι ομως διαδικτυακα και το βρισκω αρκετα ενδιαφερον, οχι ομως για να κλεινω ραντεβου μονοημερο σε μια τραπεζαρια.(παιρνει ωρες και χανεσαι κυριολεκτικα) Δεν μπορω πολλη ωρα γιατι εκνευριζομαι να καθομαι.

Ισως καποια στιγμη ξαναρχιζω να φλερταρω με παιχιδια.
Μικροτερη(17-18 χρονων) επαιζα playstation αρκετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Πρόσφατα παίζω ένα πολύ ωραίο adventure, την τελευταία έκδοση του C.S.I. Las Vegas, από την ομώνυμη αστυνομική σειρά, της οποίας είμαι φανατικός θεατής. Επίσης, ένα πολύ ενδιαφέρον arcade που ονομάζεται Persian Empire, όμως εκεί δυστυχώς έχω ένα δεκατετράχρονο που με πατάει κάτω και νιώθω πολύ μειονεκτικά μιλάμε...:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Logan's Shadow για psp από τη σειρά SYPHON FILTER.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Δεν ασχολούμαι με κάποιο συγκεκριμένα. Νοικιάζω όμως πολύ συχνά. Παιχνίδια σε στυλ ikariam δεν παίζω. Τώρα από το e-steki δεν είμαι εθισμένος στα παιχνίδια του. Αν και υπάρχουν αληθινά διαμάντια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucky_but_Dead

Νεοφερμένος

Ο Lucky_but_Dead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Football Manager????Πολυ βαρετο εε???και ομως,ειναι το μονο παιχνιδι που πραγματικα λιωνω ακομα κ τωρα!βλεπετε επδ κ η δουλεια μου περιεχει αρκετες ωρες μπροστα σε Η/Υ το game αυτο μ κραταει σ ζωντανια,αν κ πολλους τους κοιμιζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
μπορείτε να ρωτήσετε ότι θέλετε για κάποιο παιχνίδι που δεν μπορείτε να περάσετε μια πίστα, το ρεκόρ που βγάλατε ή ακόμα και άν το τερματήσατε.

Μηλάμε για τα πάντα;)













Γίνετε να βγούνε άλλες 150035698745220000059898956000656564645654 συνέχειες;





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Θέλω την συνέχειά τους!!!! Με αυτά θέλω να ασχοληθώ!



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsoutsouba

Νεοφερμένος

Η Tsoutsouba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Dragon Age Origins... καιρο εχει να με κρατησει παιχνιδι τοσο... Πολυ ωραια και προσεγμενη δουλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top