Με τι παιχνίδι ασχολείστε αυτήν την εποχή;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εδώ λέμε τι παιχνίδι ηλεκτρονικό δυκτιακό ή ότι άλλο επιθυμήτε, μπορείτε να ρωτήσετε ότι θέλετε για κάποιο παιχνίδι που δεν μπορείτε να περάσετε μια πίστα, το ρεκόρ που βγάλατε ή ακόμα και άν το τερματήσατε.

Μηλάμε για τα πάντα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ γιατί δεν ασχολήθηκα ποτέ με τέτοια παιχνίδια? :worry:
Τα βαριέμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ γιατί δεν ασχολήθηκα ποτέ με τέτοια παιχνίδια? :worry:
Τα βαριέμαι...

Ούτε με του στεκιού; ούτε πλέιστέισον; τίποτα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πλεων δεν ασχολουμε με τα παιχνιδια, αλλα που και που οταν με πιανει ο εθισμος, οταν βαριεμε απιστευτα η ετσι απλα για την πλακα μου παιζω λιγο Diablo II. Τελευτεα εχω εναν Barbarian, αυτην την στιγμη ειναι level 26 η 27 (δεν θυμαμε, εχω αρκετο καιρο να παιχω) και ειμαι στην Act 3. Ο Καλητερος χαρακτηρας που ειχα ποτε ειναι ενας αλλος barbarian, level 75, στην Act 5 του Nightmare, αλλα δεν την παλευω αλλο... πρεπει να ανεβει πολλα level για να ανταπεξελθει... και εχω και εναν Paladin level 74, επισης στην Act 5 του Nightmare. Απο εκει και περα εχω πολους πειραγμενους, αρκετους κανονικους μεχρι level 2-25 και καπιους που τους παρατισα γυρο στο 10, η και πιο νωρις....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
παιζω λιγο Diablo II.

Γουστάρω!Παλιο αλλα παραμενει απο τα αγαπημενα μου.
Τον τελευταιο καιρο παιχνιδια που διαρκουν λιγη ωρα.πχ, strategies οπως τα command & conquer και παιζω και κανενα dotA σε τοπικο δικτυο με παρεα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ σαν ανάποδη όπως πάντα τελείωσα το ράκετ εντ κλάνκ το 3 και τώρα είμαι στην αρχή του κλαδιέιτορ το 2, πόροση λέμε, τα παιχνίδια δε του στεκιού τα έχω τσακίσει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ούτε με του στεκιού; ούτε πλέιστέισον; τίποτα; :confused:

Να σου πω, στις διακοπές επειδή βαριόμουν έπαιζα super mario στο ds αλλά μέχρι εκεί ποτέ δεν κολλάω με παιχνίδια δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να σου πω, στις διακοπές επειδή βαριόμουν έπαιζα super mario στο ds αλλά μέχρι εκεί ποτέ δεν κολλάω με παιχνίδια δηλαδή.
Αστο εγώ είμαι καρακολημένη, παίζουμε με τον άντρα ώρες, αφού αν πάθει τίποτα το πλέιστεισον θα τρελαθώ:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
dota συχνά, αλλά γενικώς δεν ασχολούμαι με άλλα παιχνίδια... τα βαριέμαι αμέσως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Γενικά σαν μικρό παιδάκι και εγώ παιζω κανά παιχνίδι να περάσουν οι ώρες. Έτσι ξεκίνησα από απλά παιχνίδια σουτεμ απ, και κατέληξα στη μάστιγα του gaming τα ΜΜΟRPG (Massive Multiplayer Online Role Playing Games).Πέρασα από Lineage αλλά είχε πολλά μικρά (σε ηλικία). Έκανα μια στάση από WOW αλλά παραείναι κινούμενα σχέδια το παιχνίδι. Έτσι εδώ και σχεδόν 2 χρόνια καταπιάνομαι με το EVE-ONLINE με μέσο όρο ηλικίας τα 28 καλό gameplay και πάρα πολύ καλά γραφικά έιναι το παιχνίδι που θα περάσω ακόμα αρκετό καιρό μαζί του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Βασικά παίζω το παλαιολιθικό αλλά που ποτέ δεν πέφτει από τη μόδα bobble bobble :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Βασικά παίζω το παλαιολιθικό αλλά που ποτέ δεν πέφτει από τη μόδα bobble bobble :P

είναι από τα διαχρονικά παιχνίδια και από τα αγαπημενα και μενα μαζί με το tetris και το arcanoid :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Τα έχω όλα αυτά σε ένα σιντί και παίζω ακαταπαυστα! 1024 games :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • bobble bobble.jpg
    bobble bobble.jpg
    69.9 KB · Εμφανίσεις: 356

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
τα MAME πρέπε να λες τα έχω και εγω :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
ω ναι :D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ παίζω φανατικά ένα γεωγραφίας σε ένα site που μπαίνω, αλλα, αν και υποτίθεται είμαι άνω του μέσου ορου, δεν φτάνω με τίποτα τους πολύ καλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Τώρα τίποτα. Περιμένω να βγούν τα Half-life 2 (episode 2) & Call of duty 4. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Τώρα τίποτα. Περιμένω να βγούν τα Half-life 2 (episode 2) & Call of duty 4. :)

μαζί σου και εγώ αλλά αυτά τα παιχνίδια πιο πολύ για lan παρα single ή sto internet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
μαζί σου και εγώ αλλά αυτά τα παιχνίδια πιο πολύ για lan παρα single ή sto internet

Έχεις δίκιο αλλά εγώ τα θέλω για single. Πρώτον δεν έχω πολύ γρήγορο Adsl που απαιτείται, δεύτερον έπαιζα παλιότερα σε Ίντερνετ καφέ κάποια παιχνίδια αλλά τώρα δεν με τραβάει το ίδιο χώρια τα λεφτά. ;)


- Α ξέχασα το Bioshock. Έπρεπε να χει βγεί αλλά δεν έχει έρθει ακόμα. :( Ξέρει κανείς κάτι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top