Μίνι Συνέντευξη

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
1. Ξεχνάς ότι έχεις καλέσει το αφεντικό για φαγητό στο σπίτι (υποθετικά μιλάμε, δεν έχει σημασία αν δεν εργάζεσαι). Και το θυμάσαι τελευταία στιγμή. Πως θα τα βολέψεις από άποψη μενού;
2. Αποφασίζεις εκδρομούλα στην θάλασσα αλλά ξεχνάς να πάρεις το μαγιώ σου. Τι κάνεις;
3. Σε καλούν κάποιοι συνάδελφοι για δείπνο. Κάποια στιγμή που βρίσκεσαι στην τουαλέτα τους, κατά λάθος ρίχνεις κάτω ένα μπουκάλι με κολώνια κι αυτό αδειάζει στο πάτωμα. Πως τα μπαλώνεις;

1.Μια γρηγορη αλλα πολυ ωραια μακαροναδα με οτι υλικα μπορεσω
2.Ο γυμνισμος σου λεει κατι; Αντε αμα εχει πολυ κοσμο η παραλια προκειμενου να μην προσβαλουμε κανεναν να φοραμε κανα σορτς
3.Λεω την πληρη και πασα αληθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
Ερωτήσεις:
1. Ξεχνάς ότι έχεις καλέσει το αφεντικό για φαγητό στο σπίτι (υποθετικά μιλάμε, δεν έχει σημασία αν δεν εργάζεσαι). Και το θυμάσαι τελευταία στιγμή. Πως θα τα βολέψεις από άποψη μενού;
2. Αποφασίζεις εκδρομούλα στην θάλασσα αλλά ξεχνάς να πάρεις το μαγιώ σου. Τι κάνεις;
3. Σε καλούν κάποιοι συνάδελφοι για δείπνο. Κάποια στιγμή που βρίσκεσαι στην τουαλέτα τους, κατά λάθος ρίχνεις κάτω ένα μπουκάλι με κολώνια κι αυτό αδειάζει στο πάτωμα. Πως τα μπαλώνεις;
1. Θα φτιάξω κάτι σχετικά απλό, γρήγορο αλλά αρκετά πρωτότυπο με υλικά που πάντα έχω στο σπίτι... Ψητά λαχανικά, linguineμε κομματάκια από στήθος κοτόπουλου τσιγαρισμένο με κρεμμύδι και κόκκινες και πράσινες πιπεριές σβησμένα με κόκκινο κρασί και για γλυκό, κερασάκι και κίτρο για την χώνεψη!

2. Αν δεν φοράω βερμουδίτσα, την αράζω στο μπαρ της παραλίας και λιώνω στα κοκτέιλ

3. Βγαίνω απο την τουαλέτα με το σπασμένο μπουκαλάκι και ύφος «έχω κάνει μαλκια και αισθάνομαι πολύ άσχημα» λέγοντας το πόσο αδέξιος είμαι τελικά. Επίσης προσφέρομαι να κάτσω τιμωρία όλο το βράδυ το μπάνιο και να εισπνεύσω όλη την κολόνια για να ξεμυρίσει....



Ερωτήσεις
1. Στον εργασιακό χώρο, αισθάνεσαι ότι υπάρχει χημεία με μια (έναν) συνάδελφο, η οποία όμως εδώ και δυο μέρες με κάθε ευκαιρία σου δηλώνει ότι είναι δεσμευμένη, όλο χαρά και νάζι... τι κάνεις ?

2. Βρίσκεσαι σε διακοπές με το άλλο σου μισό... ξαφνικά διαβάζεις (ακούς, σου λένε... οτιδήποτε...!) οτι αύριο είναι ο αγώνας (συναυλία ή οτιδήποτε θα θέλατε όσο τίποτα να βρεθείτε). Θα διακόπτατε τις διακοπές για να επιστρέψετε πίσω ?

3. Στην περίπτωση που ήσουν το άλλο μισό... Ποια θα ήταν η αντίδρασή σου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:

Ερωτήσεις
1. Στον εργασιακό χώρο, αισθάνεσαι ότι υπάρχει χημεία με μια (έναν) συνάδελφο, η οποία όμως εδώ και δυο μέρες με κάθε ευκαιρία σου δηλώνει ότι είναι δεσμευμένη, όλο χαρά και νάζι... τι κάνεις ?

2. Βρίσκεσαι σε διακοπές με το άλλο σου μισό... ξαφνικά διαβάζεις (ακούς, σου λένε... οτιδήποτε...!) οτι αύριο είναι ο αγώνας (συναυλία ή οτιδήποτε θα θέλατε όσο τίποτα να βρεθείτε). Θα διακόπτατε τις διακοπές για να επιστρέψετε πίσω ?

3. Στην περίπτωση που ήσουν το άλλο μισό... Ποια θα ήταν η αντίδρασή σου ?

1. Τίποτα... δεν έχω όρεξη για τέτοια μπλεξίματα. :D
2. Εγώ ναι... το άλλο μισό ας κάνει ότι θέλει :clapup:
3. Τώρα σε περίδο μουντιάλ τα ρωτάς βρε παιδάκι μου; Θα τον έβγαζα από την δύσκολη θέση και θα έφευγα πρώτη... ή μόνη μου :clapup:

Ερώτηση:
1. Ποιο είναι το πιο χρήσιμο πράγμα που ξέχασες όταν ετοίμαζες βαλίτσες για διακοπές;
2. Τι ήχο έχεις στο κινητό σου;
3. Τι θα κάνεις μόλις κλείσεις το pc;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
Ερώτηση:
1. Ποιο είναι το πιο χρήσιμο πράγμα που ξέχασες όταν ετοίμαζες βαλίτσες για διακοπές;
2. Τι ήχο έχεις στο κινητό σου;
3. Τι θα κάνεις μόλις κλείσεις το pc;

1.Εσώρουχα
2.Californication
3.Θα δω μια ταινία

1>Πότε πήγες για μπάνιο τελευταία φορα?
2>Θα πας διακοπές φέτος?
3>Θες να πάμε για καφέ? (πλακα κανω βρε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
1>Πότε πήγες για μπάνιο τελευταία φορα?

πάνε δύο βδομάδες και βάλε νομίζω... :(

2>Θα πας διακοπές φέτος?

ε κάτι σκόρπια από δω κι από κει

3>Θες να πάμε για καφέ? (πλακα κανω βρε)

ο καφές μου τι δίνει στα (ήδη τσιτωμένα :P) νεύρα. παίρνω παγωτάκι εγώ, ο καφές όλος δικός σου... γειτονάκι :)

1. γαλλία ή πορτογαλία;
2. ο νικητής ή ιταλία;
3. ρακέτες ή βόλλευ;

ψ. τρελή έμπνευση... :|

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
1.γαλλία
2.ε?
3.βόλλευ

1.Ειλικρινά τώρα, δεν νυστάζεις?
2.Βαριέσαι?
3.Σε κούρασα?


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nicole!:

1.Ειλικρινά τώρα, δεν νυστάζεις?
2.Βαριέσαι?
3.Σε κούρασα?



1.Κατι λιγα.. λεω να την πεσω σε λιγο
2. κατι λιγα...
3.κατι λιγα...

1.Ειμαι λ******;
2.Ειμαι σπαστικος;
3.Ειμαι ηλιθιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
1.όχι
2.όχι
3.όχι (που είναι η αυτοεκτίμηση οεο)

1.Να τον πάρω τηλέφωνο?
2.Ή μήπως να του στείλω μήνυμα?
3.Ή μήπως να πάω να τον βρώ?
4.Έαν το e-στέκι έκλεινε οριστικά τι θα έκανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nicole!:

1.Να τον πάρω τηλέφωνο?
2.Ή μήπως να του στείλω μήνυμα?
3.Ή μήπως να πάω να τον βρώ?
4.Έαν το e-στέκι έκλεινε οριστικά τι θα έκανες?
1.ναι
2.Οχι
3.Αφοτου τον παρεις τηλεφωνο
4.Τι να εκανα, θα στεναχωριομουν αλλα καπια στιγμη θα το ξεπερνουσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nicole!:

1.Να τον πάρω τηλέφωνο?
2.Ή μήπως να του στείλω μήνυμα?
3.Ή μήπως να πάω να τον βρώ?
4.Έαν το e-στέκι έκλεινε οριστικά τι θα έκανες?

1. Ναι να τον πάρεις!
2. Να του στείλεις ΚΑΙ μήνυμα
3. Αυτό να το κάνεις αφού κάνεις τα παραπάνω
4. Θα στεναχωριόμουν που θα έχανα μερικά φιλαράκια!


Ερωτήσεις:

1. Θα έρθεις αύριο στο πάρτι ?
2. Την επόμενη Πέμπτη στο άλλο πάρτι ? (Πληροφορίες προσεχώς)
3. Πες μου μια μικρή σου αμαρτία...



ps. Κρονάκο, ερωτήσεις δεν γουστάρουμε, ε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Ερωτήσεις:

1. Θα έρθεις αύριο στο πάρτι ?
2. Την επόμενη Πέμπτη στο άλλο πάρτι ? (Πληροφορίες προσεχώς)
3. Πες μου μια μικρή σου αμαρτία...

1. οχι
2. μμμ...μαλλον οχι
3. μας πιασανε...εφαγα παγωτο παλι χθες :P

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ:
1. άφυτος ή άθυτος;
2. πρώτο πόδι ή δεύτερο; (ή μηπως τρίτο; :P )
3. να τρως τζατζικι οταν εισαι μαζι του ή να μην τρως; (ιδού η απορία) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:

ps. Κρονάκο, ερωτήσεις δεν γουστάρουμε, ε ?

Ξεχνιεμε συνεχια ρε μαμωτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
1. άφυτος ή άθυτος;
Άθυτος!!!!:D
2. πρώτο πόδι ή δεύτερο; (ή μηπως τρίτο; :P )
Πρώτο πόδι (να κάνει και ποδαρικό!!!!:P)
3. να τρως τζατζικι οταν εισαι μαζι του ή να μην τρως; (ιδού η απορία) :P
Να τρώωωωωωωωωωωωωωωωωωωως και μάλιστα να του δίνεις και εκείνου να φάει!!!!;)

Ερωτήσεις:
1. Έχεις tatoo? Αν όχι, θα ήθελες ποτέ να κάνεις?
2. Σιχαίνεσαι τα έντομα??
3. Ποιά ζώα σιχαίνεσαι???
4. Ποιό είναι το αγαπημένο σου ζωάκι και γιατί????

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

1. Έχεις tatoo? Αν όχι, θα ήθελες ποτέ να κάνεις?
Δεν έχω και δεν ειμαι σιγουρη οτι θα εκανα κατι που πιθανοτατα μετα απο ενα διαστημα θα το βαριομουν (ειδικα που ειναι και τοσο δυσκολο να βγει)
2. Σιχαίνεσαι τα έντομα??
Ναιαιαιαιαιαιιααιαιαιαι :sick: (και τα φοβαμαι :redface:)
3. Ποιά ζώα σιχαίνεσαι???
Δεν νομιζω οτι σιχαινομαι καποιο.. Φαντασου και τις αγελαδες που τις εχω δει σε ολο τους το μεγαλειο :sick: παλι δεν μπορω να πω οτι τις σιχαινομαι :fool:
4. Ποιό είναι το αγαπημένο σου ζωάκι και γιατί????
Μου αρεσουν οι γατουλες γιατι ειναι πολυ νιαρ-νιαρ ναζιαρες... :P

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ:
1. Δουλειά ή τεμπελιά;
2. Στην παραλία ξάπλα ή σπορ;
3. Να δανείζεσαι βιβλία ή να τα αγοράζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
1.Δουλειά (λέμε τώρα..):D
2.Ξάπλα στον ήλιο με αντιλιακό,γυαλί,φραπέ κτλ
3.χμ δεν ξέρω και τα δύο αλλά καλύτερα να δανείζεσαι

Ερωτήσεις
1>Τι χρώμα είναι το μαγιό σου?
2>Πήγαινες ποτε κολυμβητήριο?
3>Τι σε εκνευρίζει πιο πολυ στην παραλία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nicole!:
Ερωτήσεις
1>Τι χρώμα είναι το μαγιό σου?
2>Πήγαινες ποτε κολυμβητήριο?
3>Τι σε εκνευρίζει πιο πολυ στην παραλία?
1.Μαύρο.
2.Όχι, αλλά έκανα κάτι μαθήματα σε έναν ναυτικό όμιλο όταν ήμουν μικρός.
3.Η πολυκοσμία.

1.Ποια είναι η αγαπημένη σου γεύση παγωτού?
2.Ποιο είναι το πιο δροσιστικό κοκτέιλ?
3.Πηγαίνεις σε θερινούς κινηματογράφους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
1.Ποια είναι η αγαπημένη σου γεύση παγωτού?
2.Ποιο είναι το πιο δροσιστικό κοκτέιλ?
3.Πηγαίνεις σε θερινούς κινηματογράφους?

1. Κρέμα με σιρόπι καραμέλας
2. Ο χυμός βρύσης με μπόλικα παγάκια!
3. Μόνο αν έχει κανένα αξιόλο έργο

Ερωτήσεις:
1. Πότε νευρίασες με κάποιον τελευταία φορά και γιατί;
2. Γελάς δυνατά όταν ακούς ένα πετυχημένο αστείο;
3. Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που αγόρασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
1. Πότε νευρίασες με κάποιον τελευταία φορά και γιατί;
2. Γελάς δυνατά όταν ακούς ένα πετυχημένο αστείο;
3. Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που αγόρασες;

1)Το μεσημερι με πελατη που δεν με πληρωνει! :mad:
2)Ξεκαρδιζομαι.. :D
3)Μια κρεμα σωματος προχθες.


Ερωτησεις:
a)Τι θες να ξεφορτωθεις φετος το καλοκαιρι?
b)Πες μου 3 τροπους για χαλαρωση..
c)Τι ειναι αυτο που κανεις ΚΑΘΕ βραδυ πριν κοιμηθεις?

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
a)Τι θες να ξεφορτωθεις φετος το καλοκαιρι?
b)Πες μου 3 τροπους για χαλαρωση..
c)Τι ειναι αυτο που κανεις ΚΑΘΕ βραδυ πριν κοιμηθεις?

:hmm:
1.Την βαρεμαρα μου αλλα μεχρι στιγμης δεν τα καταφερνω
2.Pc, ξαπλα, μουσικη
3.Ριχνω μια τελευταια ματια στο στεκι και σε αλλο ενα forum

1.Επισκεπτεσε επι καθημερινης βασεως καπιο φορουμ εκτος απο το στεκι;
2.Που ειναι το στεκι σου στην πραγματικη ζωη;
3.Πια πολη θεωρεις ομορφοτερη (απο οσες εχεις επισκευτει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Ερωτησεις:
a)Τι θες να ξεφορτωθεις φετος το καλοκαιρι?

την κακή ενέργεια που με περιβάλλει

b)Πες μου 3 τροπους για χαλαρωση..

ένα καυτό μπάνιο, αραχτή στην παραλία και φυσικά ΜΑΣΑΖ!!!!!!!!
οκ και μια σφυριά στο κεφάλι σε βγάζει νοκ αουτ και χαλαρώνεις από οτιδήποτε για πολλή ώρα..:P δεν το συνιστώ όμως, παίζει τρελός πονοκέφαλος μετά:P :P

c)Τι ειναι αυτο που κανεις ΚΑΘΕ βραδυ πριν κοιμηθεις?

ένα τσιγάρο


Ερωτήσεις
1) είσαι στη μέση του δρόμου και σου πέφτουν τα κλειδιά, σκύβεις να τα πάρεις και ακούς ένα χρατςςςς..είναι το παντελόνι σου που μόλις σκίστηκε..τι κάνεις?

2)είναι 3 το βράδυ και σε ξυπνάει ο διπλανός που κάνει αχαλίνωτο σεξ...περιμένεις να τελειώσουν αλλά έχει πάει 4, συνεχίζουν ακάθεκτοι και έπεται συνέχεια.... τι κάνεις?

3) σε παίρνει τηλ ο /η πρώην μετά από 2 μήνες που χωρίσατε και δεν είχατε καμια επαφή και σε προσκαλεί για κεφέ..τι κάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top