Μίνι Συνέντευξη

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:

1)Ποια είναι η μεγαλύτερη σε διάρκεια σχέση,που είχες μέχρι στιγμής στη ζωή σου? :hug:
2)Θα απατούσες ποτέ το πρόσωπο αυτό,όσο κι αν το αγαπούσες,με τον μεγαλύτερο έρωτα της ζωής σου,με τον οποίον για διάφορους λόγους,δεν θα μπορούσες να κάνεις σχέση όσο κι αν το ήθελες? :hmm:
3)Πόση εγκράτεια έχεις όσον αφορά τους πειρασμούς (γενικότερα)? :devil:

1.Σχεση ενος χρονου περιπου στην τριτη δημοτικου
2.Δυσκολα μου βαζεις
3.Δεν πευτω και πολυ ευκολα αλλα δεν ειμαι και το ατομο με την μεγαλυτερη αυτοπειθαρχια που υπαρχει

1.Αμα ποτε θελεις να χωρισεις επειδη εχεις βρει αλλων/αλλη θα το πεις στον/στην πρωην καταμουτρα η με δικαιολογιες;
2.gamepad η πληκτρολογιο;
3.Φτηνο και μετριας ποιοτιτας η ακριβο και καλης ποιοτιτας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
1)Ποια είναι η μεγαλύτερη σε διάρκεια σχέση,που είχες μέχρι στιγμής στη ζωή σου?
2)Θα απατούσες ποτέ το πρόσωπο αυτό,όσο κι αν το αγαπούσες,με τον μεγαλύτερο έρωτα της ζωής σου,με τον οποίον για διάφορους λόγους,δεν θα μπορούσες να κάνεις σχέση όσο κι αν το ήθελες?
3)Πόση εγκράτεια έχεις όσον αφορά τους πειρασμούς (γενικότερα)?

1.Αμα ποτε θελεις να χωρισεις επειδη εχεις βρει αλλων/αλλη θα το πεις στον/στην πρωην καταμουτρα η με δικαιολογιες;
2.gamepad η πληκτρολογιο;
3.Φτηνο και μετριας ποιοτιτας η ακριβο και καλης ποιοτιτας;

1. Είπαμε και παραπάνω... 4 χρόνια!

2. Μια φορά πιάνει? Ή ισχύει η παροιμία «μια ίσον καμία»???


3. Όταν θέλω έχω την μεγαλύτερη, όταν δεν θέλω όμως...............
--------------------

1. Όταν πια αρχίσω να σκέφτομαι άλλα πράγματα, δεν είναι ανάγκη να βρω άλλη πρώτα για να χωρίσω...

2. Ανάλογα το παιχνίδι...

3. Αν μιλάς για εσώρουχα, όταν θα συναντιόμαστε, θα προτιμούσα να φοράει φτηνά γιατί έχω ένα βίτσιο να τα σκίζω!!!

Ερωτήσεις
1. Βρίσκεστε σε ένα beachbarμε την παρέα, έχετε καταναλώσει αρκετά mojitos, μαργαρίτες και τα υπόλοιπα καλοκαιρινά cocktailsκαι γενικά υπάρχει μια κατάσταση πολύ partyanimal!!! Ξαφνικά βλέπετε μπροστά το αφεντικό σας! Τι κάνετε?

2. Το ίδιο σκηνικό με παραπάνω, μονο που το αφεντικό στο συστήνει η κοπελίτσα/αγοράκι που καμακώνατε ολο το μεσημέρι, ως μπαμπά της/του... Εδώ σας θέλω... τι κάνετε ?

3. Τελικά τι κάνετε για να διώξετε το συννεφάκι που βρέχει πάνω απο το κεφάλι σας ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
1. Βρίσκεστε σε ένα beachbarμε την παρέα, έχετε καταναλώσει αρκετά mojitos, μαργαρίτες και τα υπόλοιπα καλοκαιρινά cocktailsκαι γενικά υπάρχει μια κατάσταση πολύ partyanimal!!! Ξαφνικά βλέπετε μπροστά το αφεντικό σας! Τι κάνετε?
Πάω, τον χαιρετάω και καλό εκείνον και την παρέα του να έρθει στην δική μου παρέα! Σιγά! Εκτός δουλειάς τα πράγματα είναι πιο χαλαρά και φιλικά! (Φαντάζομαι!:redface:)

2. Το ίδιο σκηνικό με παραπάνω, μονο που το αφεντικό στο συστήνει η κοπελίτσα/αγοράκι που καμακώνατε ολο το μεσημέρι, ως μπαμπά της/του... Εδώ σας θέλω... τι κάνετε ?
:hmm: Τίποτα ιδιαίτερο! Το μόνο που κάνω είναι να συνεχίσω να κάνω παρέα με το αγόρι, μόνο που θα πάψω να του κάνω καμάκι! (Στην τελική ας μου κάνεις αυτός!!! χαχαχχαχαχ;))
3. Τελικά τι κάνετε για να διώξετε το συννεφάκι που βρέχει πάνω απο το κεφάλι σας ???
Οτι μπορώ.. Το κακό είναι οτι οτι και αν κάνω εκείνο φεύγει και έρχεται όποτε θέλει...:mad:

Ερωτήσεις:
1. Περπατάς αμέριμνος/η στον δρόμο.. Ξαφνικά παραπατάς και πέφτεις κάτω! Πώς αντιδράς??? (Κοκκινίζεις από την ντροπή σου και φεύγεις άρον αρον από εκεί? Κάνεις ότι δεν έγινε τίποτα? Βάζεις τα γέλια? κλπ)
2. Βρίζεις έναν πολύ άσχημα στο δρόμο και μετά από λίγο σου τον γνωρίζουν ως φίλο ή αδελφό ή αφεντικό ή καθηγητή κλπ.. Πώς αντιδράς?
3. Κατα λάθος κάνεις μια ζημιά και όλοι σε αγριοκοιτάνε! Τί κάνεις? (Ζητάς συγνώμη? Αντιδράς? Κάνεις τον κινέζο?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa[B:
][/B]Ερωτήσεις:
1. Περπατάς αμέριμνος/η στον δρόμο.. Ξαφνικά παραπατάς και πέφτεις κάτω! Πώς αντιδράς??? (Κοκκινίζεις από την ντροπή σου και φεύγεις άρον αρον από εκεί? Κάνεις ότι δεν έγινε τίποτα? Βάζεις τα γέλια? κλπ)
2. Βρίζεις έναν πολύ άσχημα στο δρόμο και μετά από λίγο σου τον γνωρίζουν ως φίλο ή αδελφό ή αφεντικό ή καθηγητή κλπ.. Πώς αντιδράς?
3. Κατα λάθος κάνεις μια ζημιά και όλοι σε αγριοκοιτάνε! Τί κάνεις? (Ζητάς συγνώμη? Αντιδράς? Κάνεις τον κινέζο?)

1. Με σηκώνουν... γιατί από τα γέλια δεν μπορώ να σηκωθώ :P
2. Αν ήταν σοβαρά τα πράγματα συνεχίζω την φασαρία... κάποιο λόγο θα είχα για να τσακωθώ, δεν τσακώνομαι εύκολα. Άρα θα αξίζει κι η συνέχεια :clapup:
3. Αν κάνω κάτι λάθος ζητάω συγνώμη ακόμα και χωρίς να με αγριοκοιτάξουν

Ερωτήσεις:
1. Αν είχες να διαλέξεις θα προτιμούσες μοναξιά και λεφτά ή οικογένεια κι όχι πολύ γεμάτο πορτοφόλι;
2. Σε ποιο γλυκό δεν μπορείς να αντισταθείς;
3. Ποιο είναι το όνομα του πρώτου σου έρωτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
1. Αν είχες να διαλέξεις θα προτιμούσες μοναξιά και λεφτά ή οικογένεια κι όχι πολύ γεμάτο πορτοφόλι;
2. Σε ποιο γλυκό δεν μπορείς να αντισταθείς;
3. Ποιο είναι το όνομα του πρώτου σου έρωτα;

1.Οταν λες και οχι πολυ γεματο; Αμα ειναι αρκετα ωστε να ζω ανετα προτιμω οικογενια, αν ειναι να τρεχω σαν τρελος για να ζησω την οικογενια καλυτερα μονος
2.Δεν εχω καπιο συγκεκριμενο
3.Ντεν αγγαπισα καμια καρντια μου

1.καλυτερα πανεομορφος/πανεμορφη και μπατιρακι η χοντρο ματσο και μετρια εμφανιση;
2.θανατος ακαριες η να προλαβουμε πρωτα να πουμε την τελευτεα μας επιθυμια;
3.ψαλιδι η μαχαιρι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
1.καλυτερα πανεομορφος/πανεμορφη και μπατιρακι η χοντρο ματσο και μετρια εμφανιση;
2.θανατος ακαριες η να προλαβουμε πρωτα να πουμε την τελευτεα μας επιθυμια;
3.ψαλιδι η μαχαιρι;[/quote]

1)όταν κοιτάω έναν άνθρωπο,σίγουρα δεν τον κοιτάω στην τσέπη+για'μενα δεν παίζει ρόλο κάτι τέτοιο...αυτό που θα μ'ενδιέφερε πάνω απ'όλα,θα ήταν αν είναι καλός άνθρωπος ή όχι..τώρα από'κει και πέρα,αν αυτό συνδυαζόταν και με μια πολύ καλή εμφάνιση,ακόμα καλύτερα..! :)
2)χμμμ.. :hmm: μάλλον ακαριαίος,γιατί δεν νομίζω ότι θα μ'άρεσε να ξέρω ότι ανά πάσα στιγμή θα πεθάνω+ότι δεν μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό..
3)εεμμμ..ψηφίζω μαχαίρι.. :P

Ερωτήσεις:
1)Ποια ήταν η πιο όμορφη στιγμή της ζωής σου?
2)Τι κατάληξη είχε?
3)Ποιο είναι το πιο τρελό πράγμα που έχεις κάνει μέχρι στιγμής..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:

Ερωτήσεις:
1)Ποια ήταν η πιο όμορφη στιγμή της ζωής σου?
2)Τι κατάληξη είχε?
3)Ποιο είναι το πιο τρελό πράγμα που έχεις κάνει μέχρι στιγμής..?

1. Όταν κράτησα την νεογέννητη ανηψούλα μου στα χέρια μου πρώτη φορά.
2. Αχμμ δύο μέτρα κοπελάρα (λέμε τώρα) :P 4η δημοτικού φέτος. Την βάφτισα εγώ και την έχω πολύ συχνά στο σπίτι, μια που η αδερφή μου κι ο γαμπρός μου έχουν περίεργα ωράρια :D
3. Πικ νικ σε σκάλες μιας πολυκατοικίας :whistle:

Ερωτήσεις:
1. Ποιό ήταν το αγαπημένο σου παιχνίδι όταν ήσουν μικρός/μικρή; (αντικείμενο)
2. Ποιο είναι το ρούχο αυτό που αν κι έχει παλιώσει και είναι για πέταμα και πια δεν το φοράς δεν σου κάνει καρδιά να το πετάξεις;
3. Είσαι άτομο της θεωρίας ή της πράξης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
1. Ποιό ήταν το αγαπημένο σου παιχνίδι όταν ήσουν μικρός/μικρή; (αντικείμενο)
2. Ποιο είναι το ρούχο αυτό που αν κι έχει παλιώσει και είναι για πέταμα και πια δεν το φοράς δεν σου κάνει καρδιά να το πετάξεις;
3. Είσαι άτομο της θεωρίας ή της πράξης;

1.Max Steel:hehe:
2.Ένα παλιό του αδερφού μου
3.Της πράξης

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

1.Ποιο είναι το αγαπημένο σου smilie?
2.Έχεις πάρει κανένα πτυχίο στα Αγγλικά?
3.Ποιο όνειρό σου θα ήθελες να γίνει πραγματικότητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer[COLOR=Red:
[/COLOR]]
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

1.Ποιο είναι το αγαπημένο σου smilie?
2.Έχεις πάρει κανένα πτυχίο στα Αγγλικά?
3.Ποιο όνειρό σου θα ήθελες να γίνει πραγματικότητα?

1. Αυτό

2. Ναι δυο τρια... να'χω για τα γεράματα :P
3. Ένα 4x4 και λίγη λάσπη... χεχεχε

Ερωτήσεις:
1. Ποιο τραγούδι ακούς ή σιγοτραγουδάς τώρα;
2. Σεισμός ή πλυμμύρα;
3. Tv on not tv;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
1. Ποιο τραγούδι ακούς ή σιγοτραγουδάς τώρα;
2. Σεισμός ή πλυμμύρα;
3. Tv on not tv;
1 το φταις της Ταμτα μου εχει ψιλοκολλησει .:D
2. Μαλλον σεισμος ενω εχω παρευρεθει σε σεισμούς δε τους φοβαμαι καθόλου.
3. no tv
1. Ποιο ειναι το αγαπημενό σου τραγούδι?
2. Εχεις καποιο αγαπημενο αξεσουαρ?
3. θυμωνεις ευκολα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
1. Ποιο ειναι το αγαπημενό σου τραγούδι?
Δεν είναι μόνο ένα... Ένα από τα πάρα πάρα πολλά που μου έρχεται τώρα στο μυαλό είναι από τον Robbie Williams - Supreme
2. Εχεις καποιο αγαπημενο αξεσουαρ?
Νομίζω πως όχι!
3. θυμωνεις ευκολα?
Δυστυχώς ναί....

Ερωτήσεις:
1. Ποιά είναι η μεγαλύτερη γκάφα που έχεις κάνει?
2. Σου έχει τύχει να κοροϊδέψεις κάποιον που βλέπεις, σε ένα φίλο σου και να γυρίσει να σου πεί "Αυτός είναι ο μπαμπάς/ μαμά/ αδελφός μου" κλπ?
3. Είσαι προληπτικός/η?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Ποιά είναι η μεγαλύτερη γκάφα που έχεις κάνει?
ήμουν κάποτε καλεσμένη σε έναν γάμο και δεν μπόρεσα να πάω..μετά πό λίγες μέρες βρίσκω τη νύφη στο δρόμο, της ευχήθηκα και της είπα ότι έμαθα ότι ήταν πολύ ωραία στο γάμο και στη δεξίωση κτλ..την ίδια μέρα μαθαίνω από άτομα που πήγαν ότι στη δεξίωση έγινε ο χαμός γιατί τσακώθηκαν οι συμπέθεροι!!!:redface: :redface:
2. Σου έχει τύχει να κοροϊδέψεις κάποιον που βλέπεις, σε ένα φίλο σου και να γυρίσει να σου πεί "Αυτός είναι ο μπαμπάς/ μαμά/ αδελφός μου" κλπ?
ευτυχώς όχι
3. Είσαι προληπτικός/η?
μόνο όταν με πιάνει η τρέλα


Ερωτήσεις
1.με ποιο μέλος στο ε-στέκι νομίζεις ότι ταιριάζουν οι απόψεις σου περισσότερο από τους άλλους?
2 αγαπημένο θέμα στο ε-στέκι
3 ποιο μέλος θα ήθελες να γνωρίσεις από κοντά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:

1.με ποιο μέλος στο ε-στέκι νομίζεις ότι ταιριάζουν οι απόψεις σου περισσότερο από τους άλλους?
2 αγαπημένο θέμα στο ε-στέκι
3 ποιο μέλος θα ήθελες να γνωρίσεις από κοντά?

1.Τον αρχοντα θα ελεγα
2.Κουβεντουλα χωρις θεμα:D
3.ΠΟλους, κυριως τον αρχοντα, την κουε και τον lost in space (τον breather δεν τον βαζω γιατι τον εχω γνωρισει απο κοντα)

1. Τι ειναι αυτο που σε χαλαει στο e-steki;
2.Πιο θεμα στο e-steki δεν θα ανοιγες ποτε;
3.πιος λογος θα μπορουσε να σε κανει να σταματισεις να μπαινεις στο e-steki;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
1. Τι ειναι αυτο που σε χαλαει στο e-steki;
2.Πιο θεμα στο e-steki δεν θα ανοιγες ποτε;
3.πιος λογος θα μπορουσε να σε κανει να σταματισεις να μπαινεις στο e-steki;
1.Που δεν έχει τάβλι στα παιχνίδια :P
2.Ντάξει, αυτή είναι ερώτηση παγίδα, δε μπορώ να πω.
3.Διακοπή τηλεφώνου.

1.Σου αρέσι η βροχή?
2.Ψαρεύεις?
3.Έχεις κάνει ποτέ κάτι παράνομο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
1) Παρα πολυ :clapup:
2) Οοοοοχι :|
3) Εχω.. :redface:



1) Τι ομαδα εισαι?
2) Οδηγεις? Κι αν ναι τι (αυτοκινητο ή μηχανη)?
3) Που θα πας διακοπες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
1) Τι ομαδα εισαι?
2) Οδηγεις? Κι αν ναι τι (αυτοκινητο ή μηχανη)?
3) Που θα πας διακοπες?
1.Για τους τυπους ΑΕΚ και Ροδος, στην πραξη τπτ
2.Κανονικα οχι, σε αλανες απο ολα
3.Ενα σορω φορες το εχουμε πει... Γιουγκοσλαβια

1.Πιο ητανε το αγαπημενο σου παιχνιδι οταν εισουν μκρος/μικρη
2.Πιο ειναι το αγαπιμενο σου επιτραπεζιο;
3.Πιο ειναι το αγαπιμενο σου video game;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
1.Πιο ητανε το αγαπημενο σου παιχνιδι οταν εισουν μκρος/μικρη
2.Πιο ειναι το αγαπιμενο σου επιτραπεζιο;
3.Πιο ειναι το αγαπιμενο σου video game;

1)είχα πολλά αγαπημένα παιχνίδια,αλλά θυμάμαι ότι είχα απίστευτη μανία με τα "play-doh"... :redface: :clapup:
2)Το pictionary..έχει τρελό γέλιο! :clapping:
3)Βασικά,είναι computer game..το "Longest Journey"... :)

Ερωτήσεις:
1)Έχεις κάποιο κρυφό ταλέντο κι αν ναι,ποιο είναι αυτό?
2)Θα έπαιρνες ποτέ μέρος σε κάποιο reality παιχνίδι?
3)Ποια ήταν η πιο αμήχανη στιγμή στη ζωή σου..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:


Ερωτήσεις:
1)Έχεις κάποιο κρυφό ταλέντο κι αν ναι,ποιο είναι αυτό?
2)Θα έπαιρνες ποτέ μέρος σε κάποιο reality παιχνίδι?
3)Ποια ήταν η πιο αμήχανη στιγμή στη ζωή σου..?

1. Ναι, έχω… το μασάζ και έχω βγει το μπελά μου γιʼ αυτό…
2. Και πάλι ναι, με σκοπό να διακωμωδήσω την όλη κατάσταση όμως…
3. Όταν έπαιζα μουσική σε ένα μαγαζί και μια μεθυσμένη έχυσε ένα ποτό πάνω στην κονσόλα, ενώ προσπαθούσε να μου ζητήσει ένα τραγούδι…

Ερωτήσεις

1. Περιέγραψε με ένα δυο στιχάκια τραγουδιού την κατάσταση που βρίσκεσαι αυτή την εποχή…
2. Πότε έγινες ρόμπα τελευταία φορά και γιατί ?
3. Mojito ή Daiquiri ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.

1. Περιέγραψε με ένα δυο στιχάκια τραγουδιού την κατάσταση που βρίσκεσαι αυτή την εποχή…

Είμαι σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης :D :D

2. Πότε έγινες ρόμπα τελευταία φορά και γιατί ?

πριν από λίγο που καρφώθηκε το τακούνι στα κενά που έχουν οι πλάκες στο πεζοδρόμιο και δεν έβγαινε :D :D :redface:

3. Mojito ή Daiquiri ???

ποτά δεν είναι αυτά?:redface: :redface: ---->μπορείς να πεις ότι μόλις ξαναπάντησα στην ερώτηση βου..

(δεν πίνω..άντε ένα ποτήρι κρασί ή κανένα space στο τσακίρ κέφι)


1.παντελόνι ή φούστα?
2 ποδόσφαιρο ή μπάσκετ?
3τραντάφυλλα ή μαργαρίτες?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
1.παντελόνι ή φούστα?
2 ποδόσφαιρο ή μπάσκετ?
3τραντάφυλλα ή μαργαρίτες?

1. παντελόνι
2. ποδόσφαιρο
3. τριαντάφυλλα

Ερωτήσεις:
1. Ξεχνάς ότι έχεις καλέσει το αφεντικό για φαγητό στο σπίτι (υποθετικά μιλάμε, δεν έχει σημασία αν δεν εργάζεσαι). Και το θυμάσαι τελευταία στιγμή. Πως θα τα βολέψεις από άποψη μενού;
2. Αποφασίζεις εκδρομούλα στην θάλασσα αλλά ξεχνάς να πάρεις το μαγιώ σου. Τι κάνεις;
3. Σε καλούν κάποιοι συνάδελφοι για δείπνο. Κάποια στιγμή που βρίσκεσαι στην τουαλέτα τους, κατά λάθος ρίχνεις κάτω ένα μπουκάλι με κολώνια κι αυτό αδειάζει στο πάτωμα. Πως τα μπαλώνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top