Μίνι Συνέντευξη

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
1. Κίτρινη

2. Συχνά

3. Δεν έχει πεθάνει. (εγω είμαι)

4.
[FONT=&quot]The quick brown fox jumps over the lazy dog. The quick brown fox jumps over the lazy dog. The quick brown fox jumps over the lazy dog. The quick brown fox jumps over the lazy dog. The quick brown fox jumps over the lazy dog. The quick brown fox jumps over the lazy dog....[/FONT]

1. Πόσο κάνει 1+1;
2. Ποιό είναι το τηλέφωνο σου;
3. Τι ώρα γεννήθηκες;
4. Είμαι αδιάκριτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
The quick brown fox jumps over the lazy dog. The quick brown fox jumps over the lazy dog. The quick brown fox jumps over the lazy dog. The quick brown fox jumps over the lazy dog. The quick brown fox jumps over the lazy dog. The quick brown fox jumps over the lazy dog....

Το δικό μου γουστάρει ποίηση:

Θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία. (Ανδρέας Κάλβος)Θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία. (Ανδρέας Κάλβος)Θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία. (Ανδρέας Κάλβος)Θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία. (Ανδρέας Κάλβος)Θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία. (Ανδρέας Κάλβος)Θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία. (Ανδρέας Κάλβος)Θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία. (Ανδρέας Κάλβος)Θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία. (Ανδρέας Κάλβος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
1. Πόσο κάνει 1+1; Συνήθως 2, αλλά όρκο δεν παίρνω...
2. Ποιό είναι το τηλέφωνο σου; Αυτό το μαύρο nokia δίπλα στο πληκτρολόγιο
3. Τι ώρα γεννήθηκες; 11 το βράδυ
4. Είμαι αδιάκριτος; Ο,τι μπορείς κάνεις...

1. Ποιό βιβλίο θα ήθελες να γίνει ταινία;
2. Τι θα ήθελες να σου κάνει δώρο το amore;
3. Πιστεύεις ότι χωρίς ηλεκτρισμό χάνεται ο πολιτισμός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
1. Πόσο κάνει 1+1; Συνήθως 2, αλλά όρκο δεν παίρνω...
2. Ποιό είναι το τηλέφωνο σου; Αυτό το μαύρο nokia δίπλα στο πληκτρολόγιο
3. Τι ώρα γεννήθηκες; 11 το βράδυ
4. Είμαι αδιάκριτος; Ο,τι μπορείς κάνεις...

1. Ποιό βιβλίο θα ήθελες να γίνει ταινία;
2. Τι θα ήθελες να σου κάνει δώρο το amore;
3. Πιστεύεις ότι χωρίς ηλεκτρισμό χάνεται ο πολιτισμός;

1.δε μου ερχεται καποιο..
2.την αγαπη της αρκει
3.ναι δεν γινεται αλλιως εχουμε συνηθισει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
1. Ποιό βιβλίο θα ήθελες να γίνει ταινία;
2. Τι θα ήθελες να σου κάνει δώρο το amore;
3. Πιστεύεις ότι χωρίς ηλεκτρισμό χάνεται ο πολιτισμός;

(συνεχιζω με αυτα μια και ο παικτης δεν εβαλε ερωτισεις)

1.Δεν διαβαζω βιβλια οποτε...
2.Αναλογος...
3.Ο πολιτισμος οχι, η ζωη μου ομως ναι


1.Υπαρχει καπιος λογος για τον οπιον θα μπορουσες να δολοφονισεις και αν ναι πιος (προσοχη, δεν μιλαμε για εν καιρο πολεμου)
2.Αν ειχες την δυνατοτιτα να μαθεις ενα μουσικο οργανο χωρις καθολου προσπαθεια πιο θα ητανε αυτο;
3.Θα ηθελες να παιξεις σε ταινια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
1.Υπαρχει καπιος λογος για τον οπιον θα μπορουσες να δολοφονισεις και αν ναι πιος (προσοχη, δεν μιλαμε για εν καιρο πολεμου) Ναι αν έκαναν κακό σε αγαπημένα μου πρόσωπα
2.Αν ειχες την δυνατοτιτα να μαθεις ενα μουσικο οργανο χωρις καθολου προσπαθεια πιο θα ητανε αυτο; Οποιοδήποτε! Δεκτές όλες οι προτάσεις...
3.Θα ηθελες να παιξεις σε ταινια; Όχι

1. Ποιό τραγούδι θα ήθελες να σου αφιερώσουν;
2. Κάνεις εύκολα φίλους;
3. Ποιό είναι το αγαπημένο σου ζώο, και γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
1.Υπαρχει καπιος λογος για τον οπιον θα μπορουσες να δολοφονισεις και αν ναι πιος (προσοχη, δεν μιλαμε για εν καιρο πολεμου) Ναι αν έκαναν κακό σε αγαπημένα μου πρόσωπα
2.Αν ειχες την δυνατοτιτα να μαθεις ενα μουσικο οργανο χωρις καθολου προσπαθεια πιο θα ητανε αυτο; Οποιοδήποτε! Δεκτές όλες οι προτάσεις...
3.Θα ηθελες να παιξεις σε ταινια; Όχι

1. Ποιό τραγούδι θα ήθελες να σου αφιερώσουν;
2. Κάνεις εύκολα φίλους;
3. Ποιό είναι το αγαπημένο σου ζώο, και γιατί;

1.μετα απο σενα ποιος - παριος:D
2.πολυ ευκολα
3.δεν με απασχολει το θεμα

κανω εγω τωρα
1.Ποιο τραγουδι σου ερχεται στο μυαλο
2.εχεις ξεπερασει αυτον/αυτην που ερωτευτηκες σκεφτεσαι να ξαναπροσπαθησεις στο μελλον μαζι του/της
3.ενα αμαξι που θα ηθελες να εχεις ανεξαρτητα κοστους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από paikths:
1.Ποιο τραγουδι σου ερχεται στο μυαλο
2.εχεις ξεπερασει αυτον/αυτην που ερωτευτηκες σκεφτεσαι να ξαναπροσπαθησεις στο μελλον μαζι του/της
3.ενα αμαξι που θα ηθελες να εχεις ανεξαρτητα κοστους

1Αυτην την στιγμη το One των Metallica
2.Δεν εχω ερωτευτει οποτε...
3.Μονο ενα;:( Τεσπα, μια Thunderbird του 64


1.Πιο ειναι το αγαπημενο σου φαγιτο
2.Τι σε νευριαζει περισσοτερο;
3.Τι ειναι καλυτερο, να φας τα μουτρα σου και να μαθεις η να μην τολμισεις και να μην μαθεις ποτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
1.Πιο ειναι το αγαπημενο σου φαγιτο
2.Τι σε νευριαζει περισσοτερο;
3.Τι ειναι καλυτερο, να φας τα μουτρα σου και να μαθεις η να μην τολμισεις και να μην μαθεις ποτε;

1.Μακαρόνια με κιμά
2.Τα πάντα!:mad:
3.Να φάω τα μούτρα μου και να μάθω.

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

1.Ποια είναι η αγαπημένη σου ταινία?
2.Θα σου άρεσε να ζεις χωρίς ηλεκτρισμό και αυτοκίνητα?
3.Σ'αρέσουν τα κατοικίδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
1.Ποια είναι η αγαπημένη σου ταινία?
"Η αβάσταχτη ελαφρότητα του είναι", κυρίως γιατί με σοκάρισε το τέλος της. Έχω όμως πολλές αγαπημένες ταινίες! :)
2.Θα σου άρεσε να ζεις χωρίς ηλεκτρισμό και αυτοκίνητα?
Για τα αυτοκίνητα δε με νοιάζει καθόλου! Με τον ηλεκτρισμό έχω ένα προβληματάκι. Για μερικές μέρες αντέχω, αλλά όχι για περισσότερο.
3.Σ'αρέσουν τα κατοικίδια?
Τα λατρεύω! :)


1. Πρέπει η γυναίκα να κάνει το πρώτο βήμα όταν της αρέσει κάποιος?
2. Πόσο μπορεί να αντέξει ακόμα η γη αν συνεχίσουμε να την κακομεταχειριζόμαστε?
3. Βάλε στο Google το εξής: <το όνομα σου> needs (π.χ. Isiliel needs) και γράψε μας το πρώτο αποτέλεσμα που θα βγει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
1. Πρέπει η γυναίκα να κάνει το πρώτο βήμα όταν της αρέσει κάποιος?
αμέ, γιατί όχι;

2. Πόσο μπορεί να αντέξει ακόμα η γη αν συνεχίσουμε να την κακομεταχειριζόμαστε?

έλα μου ντε :P

3. Βάλε στο Google το εξής: <το όνομα σου> needs (π.χ. Isiliel needs) και γράψε μας το πρώτο αποτέλεσμα που θα βγει. ;)
https://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=56901078
καλό :D

βαριέμαι να σκέφτομαι, so...

1. αγαπημένος σου δίσκος
2. πιο όμορφη φωτογραφία που έχεις δει ποτέ (να την δούμε κι εμείς :P)
3. τελευταία φορά στη ζωή σου που ένιωσες απόλυτη ευτυχία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
1. αγαπημένος σου δίσκος
2. πιο όμορφη φωτογραφία που έχεις δει ποτέ (να την δούμε κι εμείς :P)
3. τελευταία φορά στη ζωή σου που ένιωσες απόλυτη ευτυχία...

1. ο σερβιρίσματος από τα la pasteria :P
2. δεν θυμάμαι καν :worry:.... εχω δει πάρα πολλές.... (αν σκεφτείς ότι σε κάθε μου εξόρμηση, τραβάω γύρω στις χμμμμμ 400 φωτό :redface:... αχ χιλιες καλες ώρες σε όποιον ανακάλυψε την ψηφιακή :P)
3. ξύπνησα πανικόβλητη ότι άργησα να παω στη δουλειά μέχρι που συνηδειτοποίησα ότι είναι Κυριακή :clapup: (την κυριακή που μας πέρασε αυτό :P) μιλάμε για απόλυτη ευτυχια!! (και ναι... μπορώ να είμαι πολύ ευτυχισμένη με πολύ απλά πράγματα :))


πάμε...

1. αν ερχόταν ο θεός (λέμε τώρα) και σου έλεγε ότι θα σου κάνει δώρο ένα ταλέντο... ποιό θα ζητούσες?
2. μαθαίνεις κατά λάθος ότι πρόκειται να απολυθεί ένας συνάδελφος και αυτός δεν έχει ιδέα...μαζί του έχεις μια καλημέρα μόνο.... του λες τι έμαθες?
3. τι είναι αυτο που θα μπορούσε να κάνει κάποιος που αγαπάς πολύ ωστε να κλονήσει ανεπανόρθωτα την εμπιστοσύνη που του έχεις?


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
1. αν ερχόταν ο θεός (λέμε τώρα) και σου έλεγε ότι θα σου κάνει δώρο ένα ταλέντο... ποιό θα ζητούσες? Το ταλέντο της σιωπής... είμαι πολύ φλύαρη

2. μαθαίνεις κατά λάθος ότι πρόκειται να απολυθεί ένας συνάδελφος και αυτός δεν έχει ιδέα...μαζί του έχεις μια καλημέρα μόνο.... του λες τι έμαθες? Όχι, δεν είναι δική μου δουλειά.
3. τι είναι αυτο που θα μπορούσε να κάνει κάποιος που αγαπάς πολύ ωστε να κλονήσει ανεπανόρθωτα την εμπιστοσύνη που του έχεις? Να μου πει ψέματα, όλα τα αντέχω αλλά όχι τα ψέματα. Το να μην εμπιστεύομαι κάποιον είναι ότι το χειρότερο

1. Ποιό είναι το χειρότερο ελλάτωμα;
2. Αν μπορούσες να μιλήσεις σε κάποιο διάσημο άτομο ποιό θα ήταν αυτό και τι θα του έλεγες;
3. Ποιός ήρωας/Ποιά ηρωΐδα παραμυθιού θα ήθελες να ήσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Γενικως η απιστια, σ'εμενα ο εγωισμος :p
2. Τιποτα και σε κανεναν.
3. H Aλικη (στη χωρα των θαυματων, yeeey!)

1. Γιατι οι ανθρωποι δε σταυρωνουν μια σχεση της προκοπης τη σημερον ημερα?
2. Ποιο τραγουδι εχεις συνδεσει με χωρισμο?
3. Σουβλακι με γυρο, η πιτα γυρο? :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1. Γιατι οι ανθρωποι δε σταυρωνουν μια σχεση της προκοπης τη σημερον ημερα?
2. Ποιο τραγουδι εχεις συνδεσει με χωρισμο?
3. Σουβλακι με γυρο, η πιτα γυρο? :p


1.ελα μου ντε?
2.dont cry, και συνηθως το ακουω κλαιγοντας.
3.πιτα γυρο !!!!! αν και εγω το προτιμω χωρις κρεας,οικολογικο :P

για τον επομενο:
1. βουνο η θαλασσα?
2.συγκεντρωνεσαι καλυτερα το πρωι η το βραδυ για διαβασμα?
3.ποιος (και πως) ηταν ο πιο δυσ-κο-λος χωρισμος σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
1. βουνο η θαλασσα?
2.συγκεντρωνεσαι καλυτερα το πρωι η το βραδυ για διαβασμα?
3.ποιος (και πως) ηταν ο πιο δυσ-κο-λος χωρισμος σου?

1.Βουνό.
2.Το μεσημέρι.
3.Δεν υπάρχει.

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

1.Θα ήθελες να πετάξεις στο διάστημα?
2.Ποιο είναι το αγαπημένο σου παραμύθι?
3.Ποιο είναι το είδωλό σου?(αν έχεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

1.Θα ήθελες να πετάξεις στο διάστημα? μπα, και μεχρι το λονδινο μια χαρα ειναι.
2.Ποιο είναι το αγαπημένο σου παραμύθι? χμ, δυσκολη ερωτηση,μαλλον οι 7 νανοι.
3.Ποιο είναι το είδωλό σου?(αν έχεις) δε νομιζω οτι εχω..



1. αγαπημενο χρωμα
2.η πιο συχνη φαντασιωση
3....την εχετε πραγματοποιησει κιολας? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
1. αγαπημενο χρωμα
2.η πιο συχνη φαντασιωση
3....την εχετε πραγματοποιησει κιολας? :P

1. Κόκκινο
2. Δεν μπορώ να αποκαλύψω...
3. Όχι...γι'αυτό και παραμένει Φαντασίωση!:whistle:

1. Star Wars ή Star Trek?
2. Arnold Schwarzenegger ή Sylvester Stalone?
3. Freddy Kruger ή Jason (Friday 13th)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
1. Star Wars ή Star Trek?
2. Arnold Schwarzenegger ή Sylvester Stalone?
3. Freddy Kruger ή Jason (Friday 13th)?

1.Star Wars για τον απλο λογο του οτι δεν εχω δει το Star trek
2.Stalone, παντα μου αρεσε περισσοτερο οπως και οι ταινιες του
3. Δεν τους ξερω τους κυριους

1.Ποσους εχεις στο σοΐ σου με το ιδιο ακριβος ονοματεπονιμο με εσενα;
2.Ποσο χρονια ασχολισε με υπολογιστες;
3.Πιο ειναι το αγαπημενο σου τραγουδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
1.Star Wars για τον απλο λογο του οτι δεν εχω δει το Star trek
2.Stalone, παντα μου αρεσε περισσοτερο οπως και οι ταινιες του
3. Δεν τους ξερω τους κυριους

1.Ποσους εχεις στο σοΐ σου με το ιδιο ακριβος ονοματεπονιμο με εσενα;
2.Ποσο χρονια ασχολισε με υπολογιστες;
3.Πιο ειναι το αγαπημενο σου τραγουδι

1.Έναν
2.Περισσότερο τα 3-4 τελευταία χρόνια.
3.TXC-Η μέθοδος του προκρούστη.

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

1.Πες 3-4 αγαπημένα σου αυτοκίνητα.
2.Είσαι υπέρ της κλωνοποίησης?
3.Ποιο είναι το αγαπημένο σου κατοικίδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top