Μίνι Συνέντευξη

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
[offtopic]
1α. Ποιο avatar στο forum είναι το αγαπημένο σου?
Τα περισσότερα μ'αρέσουν, δύσκολα βάζεις εσύ

Η πλάκα είναι πως σκέφτηκα την ερώτηση επειδή μου αρέσει πολύ το avatar σου! :P [/offtopic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Φευγω.
2. Εξαρταται.. Αν το κανει για να "φανει" τον αφηνω να μιλαει μονος του.. Αν η συζητηση εχει ζουμι, καθε αντιλογος δεκτος.
3. Στην Ιταλια, γιατι θελω να παω εξωτερικο, αλλα κυριως γιατι βρηκαμε φθηνα εισιτηρια :p

1. Πως σε λεγαν τα παιδακια στο σχολειο;
2. Τι χειροτερο εχει πει/κανει καποιος απ'τους γονεις σου μπροστα σε κοσμο, να θες να ανοιξει η γη να σε καταπιει;
3. Ποσα λιτρα νερο πινεις τη μερα;
4. Πως γνωριστηκατε με τον καλυτερο σου φιλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
1. Πως σε λεγαν τα παιδακια στο σχολειο;
2. Τι χειροτερο εχει πει/κανει καποιος απ'τους γονεις σου μπροστα σε κοσμο, να θες να ανοιξει η γη να σε καταπιει;
3. Ποσα λιτρα νερο πινεις τη μερα;
4. Πως γνωριστηκατε με τον καλυτερο σου φιλο;

1. Με το όνομα μου :P
2. Έχει πιεί υπερβολικά ο πατέρας μου με αποτέλεσμα να αρχίσει να φωνάζει και να λέει και μπούρδες :redface:
3. Με συνειδητή προσπάθεια γύρω στα 2 με 2,5... αν δεν προσπαθήσω θα πιώ νερό μόνο μέσα στον καφέ :redface:
4. Από κοινούς φίλους


1. ήλιος ή φεγγάρι?
2. Ή ρουφιανεύεις τον συνάδελφο ή σε απολύουν.... τι κάνεις?
3. Στην παρέα υπάρχουν 7 άτομα.... το ένα άτομο όμως δεν το γουστάρεις... κάνεις μια γιορτή... καλείς τους 6 ή τους 7?
4. Δίνεις χρήματα στους ζητιάνους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
1. ήλιος ή φεγγάρι?
2. Ή ρουφιανεύεις τον συνάδελφο ή σε απολύουν.... τι κάνεις?
3. Στην παρέα υπάρχουν 7 άτομα.... το ένα άτομο όμως δεν το γουστάρεις... κάνεις μια γιορτή... καλείς τους 6 ή τους 7?
4. Δίνεις χρήματα στους ζητιάνους?
1.Το φεγγάρι έχει άλλη μαγεία.
2.Δεν ξέρω......:whistle: Εξαρτάται αν έκανε κάτι και πόσο μου αρέσει η δουλειά που κάνω.
3.Και τους 7.
4.Αν είναι αρτιμελείς μάλλον όχι.

1.Ποια είναι η πρώτη ανάμνηση που έχεις?
2.Πηγαίνεις σε συναυλίες?
3.Όταν βλέπεις ταινία θες να μασουλάς κάτι?
4.Ολυμπιακός ή αντι-ολυμπιακός? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
1. ήλιος ή φεγγάρι?
2. Ή ρουφιανεύεις τον συνάδελφο ή σε απολύουν.... τι κάνεις?
3. Στην παρέα υπάρχουν 7 άτομα.... το ένα άτομο όμως δεν το γουστάρεις... κάνεις μια γιορτή... καλείς τους 6 ή τους 7?
4. Δίνεις χρήματα στους ζητιάνους?
1. both... αυτές τις μέρες προτιμώ όμως τον ήλιο, τον έχω κάπως ανάγκη
2. παραιτούμαι :D
3. προφανώς και τους 7.
4. σπάνια...

1. τι θα φας το μεσημέρι; έφαγες ήδη; :eek:
2. αγαπημένο χρώμα;
3. το πρώτο πράγμα που προσέχεις σε ένα άτομο του αντίθετου φύλου;
4. το πρώτο πράγμα που προσέχεις σε ένα άτομο του ίδιου φύλου;

ψ. φούστη faithplus.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
1. both... αυτές τις μέρες προτιμώ όμως τον ήλιο, τον έχω κάπως ανάγκη
2. παραιτούμαι :D
3. προφανώς και τους 7.
4. σπάνια...

1. τι θα φας το μεσημέρι; έφαγες ήδη; :eek:
2. αγαπημένο χρώμα;
3. το πρώτο πράγμα που προσέχεις σε ένα άτομο του αντίθετου φύλου;
4. το πρώτο πράγμα που προσέχεις σε ένα άτομο του ίδιου φύλου;

ψ. φούστη faithplus.

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
1.Το φεγγάρι έχει άλλη μαγεία.
2.Δεν ξέρω......:whistle: Εξαρτάται αν έκανε κάτι και πόσο μου αρέσει η δουλειά που κάνω.
3.Και τους 7.
4.Αν είναι αρτιμελείς μάλλον όχι.

1.Ποια είναι η πρώτη ανάμνηση που έχεις?
2.Πηγαίνεις σε συναυλίες?
3.Όταν βλέπεις ταινία θες να μασουλάς κάτι?
4.Ολυμπιακός ή αντι-ολυμπιακός? :P

έτσι όπως τα κάνατε θα πρέπει να απαντήσω σε 8 ερωτήσεις :P
faith
1. μια μικρή ηλεκτρική κουζίνα παιχνίδι δώρο απ το νονό μου που χοροπηδάω πάνω της να την σπάσω από τσατίλα :P (ετών 5)
2. Μάλλον όχι....
3. έχω φύγει από σινεμά επειδή δεν μπορούσα να πάρω το ποπ κόρν στην αίθουσα :P νομίζω λοιπόν ότι η απάντηση είναι ναι ε? :P
4. θρύλος ολέ :clapup:


weak
1. δεν έχω φάει ακόμα (είμαι στη δουλεια :/: )
2. μπλε
3. προσωπο
4. πρόσωπο


(πάρτε σειρά τώρα ε? :P )


1. μαγειρεύεις κάτι ιδιαίτερο για τον/την καλό/ή σου... τι είναι?
2. τι δώρο θα του/της πάρεις για να γιορτάσετε τον ένα ολόκληρο χρόνο της σχέσης σας?
3. TOTAL fat or FREE fat food?
4. Κερδίζεις ένα ταξίδι για 2 .... ποιόν παίρνεις μαζί σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
1. μαγειρεύεις κάτι ιδιαίτερο για τον/την καλό/ή σου... τι είναι?
2. τι δώρο θα του/της πάρεις για να γιορτάσετε τον ένα ολόκληρο χρόνο της σχέσης σας?
3. TOTAL fat or FREE fat food?
4. Κερδίζεις ένα ταξίδι για 2 .... ποιόν παίρνεις μαζί σου?

1. Πρωτον δεν εχω καλη δευτερων δεν ξερω να μαγειρευω:P
2.Καλα, κατσε να γιορτασω πρωτα μια μερα σχεσης και μετα βλεπουμε..
3.TOTAL
4.Τον πατερα μου

1.Ελλας-Τουρκια= Πολεμος ή Ελλας-Ρουρκια=Φιλια;
2.Μουσικη η ταινιες
3. PC η MAC
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
1.Ελλας-Τουρκια= Πολεμος ή Ελλας-Ρουρκια=Φιλια;
Εγώ βασικά δεν έχω να χωρίσω τίποτα με κανέναν!
2.Μουσικη η ταινιες
Μουσική Μουσική Μουσική
3. PC η MAC
PC

1. Ποιό είναι το μέρος για το τέλειο ραντεβού;
2. Για ποιόν λόγο θα θυσίαζες μια φιλία;
3. Θρίλερ ή κωμωδία;

(Ιsiliel thnx) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
1.Ελλας-Τουρκια= Πολεμος ή Ελλας-Ρουρκια=Φιλια;
Εγώ βασικά δεν έχω να χωρίσω τίποτα με κανέναν!
2.Μουσικη η ταινιες
Μουσική Μουσική Μουσική
3. PC η MAC
PC

1. Ποιό είναι το μέρος για το τέλειο ραντεβού;
2. Για ποιόν λόγο θα θυσίαζες μια φιλία;
3. Θρίλερ ή κωμωδία;

(Ιsiliel thnx) :)

1. Δεν πιστεύω οτι υπάρχει. Αρκεί να έχεις δίπλα σου ενα ταίρι που να σε γεμίζει και όλα γίνονται τέλεια.
2. Προδοσία
3. Κωμωδία

α) Ζωή στα προάστια ή στην πόλη;
β) Πιο πολλή εργασία και λεφτά ή πιο πολύς ελεύθερος χρόνος αλλά αξιοπρεπές εισόδημα;
γ) Μέσα Μαζικής Μεταφοράς ή ιδιωτικής χρήσεως όχημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
α) Ζωή στα προάστια ή στην πόλη;
Από ένα σημείο και μετά η ηρεμία είναι καλή, οπότε προάστια
β) Πιο πολλή εργασία και λεφτά ή πιο πολύς ελεύθερος χρόνος αλλά αξιοπρεπές εισόδημα;
Ποιό πολύς χρόνος, αν κι όπως λέει ο Πανούσης τα λεφτά δεν φέρνουν την ευτυχία αλλά καλό είναι να τα έχουμε χεχε
γ) Μέσα Μαζικής Μεταφοράς ή ιδιωτικής χρήσεως όχημα;
Εξαρτάται πόσο βολεύει η συγκοινωνία

1. Τελικά της νύχτας τα καμώματα τα βλέπει η μέρα και γελά ή μήπως συμβαίνει το αντίθετο;
2. Ποιό είναι το αγαπημένο σου τραγούδι;
3. Πιστεύεις στην αστρολογία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
1. Τελικά της νύχτας τα καμώματα τα βλέπει η μέρα και γελά ή μήπως συμβαίνει το αντίθετο;
2. Ποιό είναι το αγαπημένο σου τραγούδι;
3. Πιστεύεις στην αστρολογία;
1.Δε λένε ότι όποιος νύχτα περπατεί λάσπες και σκ@τά πατεί?Όχι ότι δε συμβαίνει και το αντίθετο...
2.Ένα (από τα πολλά) που μου έρχεται τώρα : crash test dummies - mmm mmm mmm
3.Δε θα το έλεγα.

1.Μ'αεροπλάνα ή βαπόρια?
2.Πώς φαντάζεσαι τη ζωή μετά τη σύνταξη? (κοίτα κάτι απορίες βραδιάτικα...:P )
3.Υπάρχει κάποιο μέρος στον κόσμο που πρέπει οπωσδήποτε να πας?
4.Τύχη ή ικανότητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
1. Με ότι να'ναι αρκεί να πάω διακοπέέέέές
2. Θέλω να μάθω ντραμς και να ζωγραφίζω, να πάω στην Γαλλία και να κάνω θραύση, θέλω να γίνω η Θεοπούλα!!!
3. Για ύπνο πρέπει να πάω, αλλά δεν μ΄αρέσει να κοιμάμαι
4. Και τα δύο απαραίτητα, αλλά το πιο σπαστικό εσύ να έχεις ικανότητες και να υπερτερούν οι απλά τυχεροί. Βασικά πιστεύω ότι το να είσαι τυχερός είναι ικανότητα

1. Έργο στον κινηματογράφο, ή στην πολυθρόνα του σπιτιού;
2. Ποιός είναι ο μεγαλύτερος εχθρός σου;
3. Με ποιο άθλημα θα ήθελες να ασχοληθείς;
4. Χουζούρι και αργοπορημένος στις δουλειές ή με το μάτι μισάνοιχτο και στην ώρα σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
1. Έργο στον κινηματογράφο, ή στην πολυθρόνα του σπιτιού;
Κινηματογράφος. Απλά...το λατρεύω!
2. Ποιός είναι ο μεγαλύτερος εχθρός σου;
Η αναβλητικότητα
3. Με ποιο άθλημα θα ήθελες να ασχοληθείς;
Thai Chi...όπως έκανα και παλαιότερα :(
4. Χουζούρι και αργοπορημένος στις δουλειές ή με το μάτι μισάνοιχτο και στην ώρα σου;
Ξυπνάω αλαφιασμένη και τρέχω πάντα να προλάβω να είμαι στην ώρα μου.


1. Θα δεις τον Κώδικα Ντα Βίντσι ή θα προσπεράσεις?
2. Έχεις διαβάσει το εν λόγο βιβλίο?
3. Τι είναι αυτό που λείπει απ' τη ζωή σου?
4. Παγωτό Βανίλια ή Σοκολάτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soptep

Νεοφερμένος

Ο Soptep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
1. Θα δεις τον Κώδικα Ντα Βίντσι ή θα προσπεράσεις?
Δεν θα το χασω.
2. Έχεις διαβάσει το εν λόγο βιβλίο?
Ναι, σαν ιστορια ενδιαφερον, σαν συγγραφικο ταλεντο χαμηλο.
3. Τι είναι αυτό που λείπει απ' τη ζωή σου?
Η σχολη.
4. Παγωτό Βανίλια ή Σοκολάτα?
Σοκολατα :)


1) Ετοιμο ή μαγειρευτο φαγητο?
2) Αγαπημενο βιβλιο?
3) Firefox, Exlporer ή αλλο?
4) Συνηθης ωρα πρωινου ξυπνηματος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
1) Ετοιμο ή μαγειρευτο φαγητο?
Μαγειρευτό αλλά καμιά φορά χτυπάμε και κανένα έτοιμο!
2) Αγαπημενο βιβλιο?
Ο Γλάρος Ιωνάθαν
3) Firefox, Exlporer ή αλλο?
Opera φυσικα φυσικά!! (δεν την αλλάζω με τίποτα γιατί δεν μπορώ πλεον να σερφάρω χωρίς mouse gestures! xi xixi)
4) Συνηθης ωρα πρωινου ξυπνηματος?
8:00


1. Θα φιλοξενούσες ποτέ έναν άγνωστο στο σπίτι σου όπως κάνουν αυτοί?: https://www.couchsurfing.com/
2. Θα άφηνες ένα βιβλίο στο δρόμο όπως κάνουν αυτοί?: https://www.bookcrossing.com/
3. Ποιο είναι το πιο παρακινδυνευμένο πράγμα που έκανες ποτέ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soptep

Νεοφερμένος

Ο Soptep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ιωναθαν ειναι ο συγγραφεας? Αν γνωριζεις το ISBN, μπορεις σε παρακαλω να μου το δωσεις? :) Με πολυ συντομα λογια ποια ειναι η ιστορια? (Ελπιζω να μην σε κουραζω :) ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
"Ο Γλάρος Ιωνάθαν" είναι ο τίτλος του βιβλίου και ο συγγραφέας λέγεται Richard Bach. Είναι μια αλληγορική ιστορία για ένα γλάρο που ένιωθε διαφορετικός από τους άλλους και ήθελε να τελειοποιήσει το πέταγμά του αντί να ενδιαφέρεται μονάχα για την ανεύρεση τροφής όπως οι άλλοι γλάροι.

Είναι πολύ μικρό βιβλίο και αν θέλεις μπορείς να διαβάσεις όλη την ιστορία εδώ (στα αγγλικά):
https://lib.ru/RBACH/seagullengl.txt
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel:
1. Θα φιλοξενούσες ποτέ έναν άγνωστο στο σπίτι σου όπως κάνουν αυτοί?: https://www.couchsurfing.com/
2. Θα άφηνες ένα βιβλίο στο δρόμο όπως κάνουν αυτοί?: https://www.bookcrossing.com/
3. Ποιο είναι το πιο παρακινδυνευμένο πράγμα που έκανες ποτέ?

1.Οχι!
2.ΔΕν βρισκω τον λογο...
3.Μαλλον το οτι ετεχα με 120 σε δρομο αρκετα στενο και φυσικα χωρις διπλωμα και την πειρα να αποφηγω οτιδηποτε μη-αναμενομενο


1.Εχεις δοκιμασει ποτε "τσιγαριλικι", αν ναι το μετανιοσες;
2.Αν εισουν στον δρομο και ξαφνικα εβλεπες μπροστα σου 5 νεο-ναζι να δερνουν 2 μαυρους τι θα εκανες;
3.Αναρχια, φασισμος, κεντοος η peace man;
4.FPS, σποκοποβολη η paintball;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
1.Εχεις δοκιμασει ποτε "τσιγαριλικι", αν ναι το μετανιοσες;
2.Αν εισουν στον δρομο και ξαφνικα εβλεπες μπροστα σου 5 νεο-ναζι να δερνουν 2 μαυρους τι θα εκανες;
3.Αναρχια, φασισμος, κεντοος η peace man;
4.FPS, σποκοποβολη η paintball;

1. Όχι
2. Αν ήμουν μόνος θα πήγαινα πιο κάτω, θα καλούσα την αστυνομία και έπειτα κάποια βοήθεια από εκεί γύρω (1-2 άτομα ακόμα) για να πάμε να βοηθήσουμε το παιδί...
3.Από αυτά πιο πολύ μου ταιριάζει το peace man και έπειτα η βάση της ιδεολογίας της αναρχίας, που νομίζω πάνε μαζί...
4. FPS... Δεν υπάρχουν εγκαταστάσεις για τα άλλα στη γύρω περιοχή! :/:



1. Εάν είχες μία σφαίρα και την ικανότητα να πετύχεις οποιονδήποτε θελήσεις, χωρίς να σε πιάσουν ποτέ, θα την χρησιμοποιούσες; Και πάνω σε ποιον;
2. Έντεχνο, λαϊκό, ποπ, λαϊκό ποπ, ραπ, ροκ ή hard ροκ;
3. Δηλώνεις e-steki freak? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
1. Εάν είχες μία σφαίρα και την ικανότητα να πετύχεις οποιονδήποτε θελήσεις, χωρίς να σε πιάσουν ποτέ, θα την χρησιμοποιούσες; Και πάνω σε ποιον;
2. Έντεχνο, λαϊκό, ποπ, λαϊκό ποπ, ραπ, ροκ ή hard ροκ;
3. Δηλώνεις e-steki freak? :P
1.Με βάζεις σε μεγάλο πειρασμό, αλλά μάλλον δε θα τη χρησιμοποιούσα.
2.Ροκ.
3.Είμαι σε καλό δρόμο για να γίνω.

1.Σε τί διαφέρεις από όλους τους άλλους ανθρώπους?
2.Υπάρχει πιο βάρβαρη συκευή στην ιστορία από το ξυπνητήρι?
3.Σε απήγαγαν ποτέ εξωγήινοι?Αν ναι, πόσες φορές? :P
4.Διαβάζεις εφημερίδες?Αν ναι, ξεκινάς από την αρχή ή από το τέλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top