Μίνι Συνέντευξη

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
1.Σε τί διαφέρεις από όλους τους άλλους ανθρώπους?
2.Υπάρχει πιο βάρβαρη συκευή στην ιστορία από το ξυπνητήρι?
3.Σε απήγαγαν ποτέ εξωγήινοι?Αν ναι, πόσες φορές? :P
4.Διαβάζεις εφημερίδες?Αν ναι, ξεκινάς από την αρχή ή από το τέλος?

1. Είμαι πανέξυπνος, πανέμορφος, πετυχημένος και δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ! :P Νομιζω ότι διαφέρω από τους γύρω μου (δεν ξέρω για όλους τους ανθρώπους) στο ότι είμαι λίγο παραπάνω από το κανονικό σκεπτικιστής και ψείρας - ψάχνομαι για τα πάντα... :redface:
2. Ναι! Το κινητο! :mad::angry:
3. Δεν είχα την τιμή ακόμα, αλλά έχω πάρει πολλές προσκλήσεις! :D:D:D
4. Διαβάζω που κ που (προτιμώ online ενημέρωση) και ξεκινώ σχεδόν πάντα από το τέλος!!!


1. Έχεις κάποιες αρχές για τις οποίες θα ήσουν έτοιμος να θυσιαστείς;
2. Έχεις κρύψει την ηλικία σου έστω και μία φορά (να έχεις πει ότι είσαι μικρότερος/η ή μεγαλύτερος/η)
3. Πόσα βιβλία διαβάζεις σε έναν χρόνο;
4. Αν έβρισκες το τζίνι, ποια ευχή θα έκανες, εκτός από το να έχεις άλλες Χ ευχές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
1. Έχεις κάποιες αρχές για τις οποίες θα ήσουν έτοιμος να θυσιαστείς;
2. Έχεις κρύψει την ηλικία σου έστω και μία φορά (να έχεις πει ότι είσαι μικρότερος/η ή μεγαλύτερος/η)
3. Πόσα βιβλία διαβάζεις σε έναν χρόνο;
4. Αν έβρισκες το τζίνι, ποια ευχή θα έκανες, εκτός από το να έχεις άλλες Χ ευχές;

1. Αν η αγαπη για την πατριδα θεωριτε αρχη τοτε ναι
2.Ναι, μια φορα ειχα πει οτι ειμαι μεγαλυτερος
3.Αναλογος, απο -5 εως -5 :P
4.Να μην σταματισει ποτε να πραγματοποιει ευχες μου


1. Αν ειχες την δυνατοτιτα να μπεις στην πολιτικη και να εχει αρκετη εως πολυ επιτυχια στον χωρο θα το εκανες;
2.Θα προτιμουσες ν γερος και να εχεις βαρεθει την ζωη σου η σε μια πιο μιρκη ηλικια (50-60) αλλα να χασεις κατι που θα σε χαροποιουσε πολυ (πχ να δεις τα εγκονια σου να μεγαλονουν)
3.Ποσο σε νιαζει η εξωτερικη σου εμφανιση;
4.Θα προτιμουσες να σε πανε στο Δαφνη ως ψυχικα ασθενη η στην φυλακι ως εγκληματια στην περιπτωση που γινοτανε κατι και πιανανε εσενα αντι για τον πραγματικο εγκληματια και δεν ειχες καμια ελπιδα να γλητωσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soptep

Νεοφερμένος

Ο Soptep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
1. Αν ειχες την δυνατοτητα να μπεις στην πολιτικη και να εχει αρκετη εως πολυ επιτυχια στον χωρο θα το εκανες;
Θα το εκανα. Η διαφθορα ειναι το μονο που με προβληματιζει.
2.Θα προτιμουσες ν γερος και να εχεις βαρεθει την ζωη σου η σε μια πιο μικρη ηλικια (50-60) αλλα να χασεις κατι που θα σε χαροποιουσε πολυ (πχ να δεις τα εγκονια σου να μεγαλωνουν).
Μεγαλος εχοντας ζησει τη φυσιολογικη ροη των πραγματων, ειτε λυπηρα ειτε χαρουμενα γεγονοτα. Το αν βαριεμαι τη ζωη μου ακομα και τοτε εχω την δυνατοτητα να το αλλαξω, ενω να εχω χασει κατι που αγαπαω δεν μπορω.
3.Ποσο σε νοιαζει η εξωτερικη σου εμφανιση;
Με νοιαζει ακριβως το ιδιο με την εσωτερικη "εμφανιση". Πιστος στο αρχαιο ρητο "νους υγιεις εν σωματι υγιη".
4.Θα προτιμουσες να σε πανε στο Δαφνη ως ψυχικα ασθενη η στην φυλακη ως εγκληματια στην περιπτωση που γινοτανε κατι και πιανανε εσενα αντι για τον πραγματικο εγκληματια και δεν ειχες καμια ελπιδα να γλιτωσεις;
Στο Δαφνη, αναμεσα σε αλλους τρελους μεν, χαρουμενους δε.


1) Ποιο θεωρεις το μεγαλυτερο προβλημα που θα αντιμετωπισει η ανθρωποτητα στο αμεσο μελλον?
2) Πως βλεπεις τον πολεμο. Αμιγως αρνητικο γεγονος, αρνητικο με θετικες προεκτασεις, θετικο με αρνητικες προεκτασεις, αμιγως θετικο?
3) Προτιμας να δωσεις ενα τελος ή να κρατησεις μια προβληματικη σχεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Soptep:
1) Ποιο θεωρεις το μεγαλυτερο προβλημα που θα αντιμετωπισει η ανθρωποτητα στο αμεσο μελλον?
2) Πως βλεπεις τον πολεμο. Αμιγως αρνητικο γεγονος, αρνητικο με θετικες προεκτασεις, θετικο με αρνητικες προεκτασεις, αμιγως θετικο?
3) Προτιμας να δωσεις ενα τελος ή να κρατησεις μια προβληματικη σχεση?
1)Την κορυφωση της κρισης στο Ιραν μαζι με ολες της συνεπιες
2)Μαλλον ανητικο με θετικες προεκτασεις
3)Αν και δεν εχω καθολου πειρα στο θεμα μαλλον να δωσω τελος


1)Τι ειναι καλυτερο, αργοπεθενεις εχοντας την δυνατοτιτα να απολαυσεις της τελευτεες σου στιγμες (χωρις πονους αλλα με τον ψυχικο πονο να ξερεις οτι σε λιγο θα πεθανεις) η να πεθανεις μια και εξω;
2)Η Ζωη ειναι ωραιοτερη με οικογενια και χωρις φιλους η με φιλους και χωρις οικογενια (και τα δυο μαζι δεν παιζουν)
3)Πιο ειναι το πιο ακραιο πραγμα που εχεις κανει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
1)Τι ειναι καλυτερο, αργοπεθενεις εχοντας την δυνατοτιτα να απολαυσεις της τελευτεες σου στιγμες (χωρις πονους αλλα με τον ψυχικο πονο να ξερεις οτι σε λιγο θα πεθανεις) η να πεθανεις μια και εξω; Μια κι έξω. Μερικά πράγματα είναι καλύτερο να μην τα γνωρίζουμε.
2)Η Ζωη ειναι ωραιοτερη με οικογενια και χωρις φιλους η με φιλους και χωρις οικογενια (και τα δυο μαζι δεν παιζουν) Βασικά το ίδιο είναι αρκεί να με αγαπάνε, οι φίλοι μοιάζουν σαν οικογένεια από ένα σημείο και μετά, και η οικογένεια είναι όλοι φίλοι μας.
3)Πιο ειναι το πιο ακραιο πραγμα που εχεις κανει; Το πιο ακραίο; Χμμμ camping στο βουνό με το χιόνι κοντά στο ένα μέτρο.

1. Σε ποιό έργο θα ήθελες να πρωταγωνιστήσεις;
2. Αν δεν ήσουν άνθρωπος, τι θα ήθελες να ήσουν;
3. Πολλά λεφτά ή δόξα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
1. Σε ποιό έργο θα ήθελες να πρωταγωνιστήσεις;
2. Αν δεν ήσουν άνθρωπος, τι θα ήθελες να ήσουν;
3. Πολλά λεφτά ή δόξα;

1.Χμμ... Μαλλον θα προτιμουσα το Κομπρα
2.Αετος
3.Πολλα λευτα

1. "Δεν θα πεθανουμε ποτε κουφαλα νεκροθαυτη" η "Life Sucks";
2.Κινιτο η σταθερο;
3. Ρισκο η συγουρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
1. "Δεν θα πεθανουμε ποτε κουφαλα νεκροθαυτη" η "Life Sucks";
Kαι τα δύο, μπορεί να "Life sucks" αλλά δεν είμαστε σίγουροι ότι έχουμε άλλη, οπότε καλά είμαστε εδώ!
2.Κινιτο η σταθερο;
Χμμ λογαριασμός ή μεγάλος λογαριασμός; Δεν ξέρω, βασικά δεν είμαι και πολύ του τηλεφωνήματος. Μιλάω μόνο όταν πραγματικά χρειάζεται.
3. Ρισκο η συγουρια
Και τα δύο. Η ποικιλία έχει μεγαλύτερη πλάκα, αλλιώς γινόμαστε προβλέψιμοι.

1. Καύσωνας ή αποκλεισμός από χιόνια;
2. Αν αποκτούσες πολλά λεφτά ποιό είναι το πρώτο πράγμα που θα έκανες;
3. Θα δημιουργούσες σχέση με κάποιον/κάποιαν πολύ μικρότερο/μικρότερη σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
1. Καύσωνας ή αποκλεισμός από χιόνια;
Αποκλεισμός στα χιόνια. Μπορεί να είναι μια υπέροχη εμπειρία αν έχεις τις κατάλληλες συνθήκες ;)
2. Αν αποκτούσες πολλά λεφτά ποιό είναι το πρώτο πράγμα που θα έκανες;
Θα εξασφάλιζα το μέλλον της κόρης μου
3. Θα δημιουργούσες σχέση με κάποιον/κάποιαν πολύ μικρότερο/μικρότερη σου;
Η ηλικία δεν αποτέλει κριτήριο στις επιλογές μου. Αρκει να υπάρχει επικοινωνία, σεβασμός, συντροφικότητα.


1. Η χειρότερη ταινία που είδες ποτέ?
2. Τα 3 πιο αγαπημένα σου αντικείμενα
3. Τι περιλαμβάνει το τέλειο ραντεβού?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
1. Καύσωνας ή αποκλεισμός από χιόνια;
2. Αν αποκτούσες πολλά λεφτά ποιό είναι το πρώτο πράγμα που θα έκανες;
3. Θα δημιουργούσες σχέση με κάποιον/κάποιαν πολύ μικρότερο/μικρότερη σου;
1. Καυσωνας(αλλα σε νησι με μαγευτικες παραλιες):clapup:
2. Θα αγοραζα ενα νησι με μαγευτικες παραλιες(να μη με βρει απροετοιμαστη ο καυσωνας:P ).
3. Θα το σκεφτομουν πολυ! Μαλλον εξαρταται απο το ατομο και τα αισθηματα μου:)

1. Ποιο εναι το ομορφοτερο ονειρο που ειχες ποτε?
2. Αν ησουνα σουπερηρωας τι υπερφυσικες δυναμεις θα ηθελες να εχεις?
3. Ως που θα μπορουσες να φτασεις για να προστατευσεις καποιον που αγαπας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Aντε πάλι μπλέξιμο....
1. Η χειρότερη ταινία που είδες ποτέ? Χμμμ δεν θυμάμαι τίτλο, με κάτι βαμπίρ νίντζα ήταν. Δηλαδή έλεος ρε παιδιά... τι άλλο θα δείξουν;
2. Τα 3 πιο αγαπημένα σου αντικείμενα Ένα βιβλίο που μου χάρησε η ανηψιά μου, το μπρελόκ μου, δώρο κι αυτό από τον κολλητό μου και ένας διπλός πέλεκυς που μαρτύρισα να τον βρώ
3. Τι περιλαμβάνει το τέλειο ραντεβού? Πολύ συζήτηση

1. Ποιο εναι το ομορφοτερο ονειρο που ειχες ποτε? Ότι ήμουν πάλι παιδί.
2. Αν ησουνα σουπερηρωας τι υπερφυσικες δυναμεις θα ηθελες να εχεις? Να πετάω! Να δεις μετά superman τι θα πάθεις! χεχεχε
3. Ως που θα μπορουσες να φτασεις για να προστατευσεις καποιον που αγαπας? Θα περνούσα τα όρια τόσο πολύ που ούτε καν θα τα έβλεπα πια

1. Που θα προτιμούσες να πας διακοπές αν είχες την οικονομική δυνατότητα;
2. Ποιός είναι ο χειρότερος εφιάλτης σου;
3. Θα διάλεγες να ήσουν φτωχός με μεγάλη κι αγαπημένη οικογένεια ή πλούσιος και μόνος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
1. Που θα προτιμούσες να πας διακοπές αν είχες την οικονομική δυνατότητα;
2. Ποιός είναι ο χειρότερος εφιάλτης σου;
3. Θα διάλεγες να ήσουν φτωχός με μεγάλη κι αγαπημένη οικογένεια ή πλούσιος και μόνος;

1.Δεν με ενδιαφέρει το μέρος. Εξίσου εύκολα σε βουνό/χωριό όσο και σε super χλιδάτο μέρος... Τα λεφτά μπορώ να τα έχω τώρα?? :P
2.Ότι πνίγομαι, με καταπίνουν τεράστια -ήρεμα- κύματα και δεν μπορώ να κάνω τπτ για να το αποτρέψω [αν εννοούμε κυριολεκτικά]
3.Αυτή τη στιγμή διαλέγω το πρώτο... Βέβαια αν είχε μαυρίσει το μάτι μου από την πείνα μπορεί κ να έλεγα ότι "τα συναισθήματα δεν τρώγονται!" :hmm:

Let's go:
1.Καριέρα ή έρωτας? Θα φτάνατε σε σημείο παραίτησης από το ένα για να ακολουθήσετε το άλλο?

2. Σε ποια εποχή θα θέλατε να είχατε ζήσει?

3. Πόσο εύκολα ζητάτε συγγνώμη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
Let's go:
1.Καριέρα ή έρωτας? Θα φτάνατε σε σημείο παραίτησης από το ένα για να ακολουθήσετε το άλλο?

2. Σε ποια εποχή θα θέλατε να είχατε ζήσει?

3. Πόσο εύκολα ζητάτε συγγνώμη?

1. Έρωτας! Να θα μπορούσα κάτω από κάποιες συνθήκες να παραιτηθώ από δουλειά για χάρη του έρωτα αλλά δε θα μπορούσα με τίποτα να παραιτηθώ απ τον έρωτα για χάρη της καριέρας!

2. Στο μέλλον! Μετράει? :P

3. Από τη στιγμή που αναγνωρίζω το λάθος μου, πάρα πολύ εύκολα. Οι εγωισμοί αυτού του είδους είναι ιδιαίτερα μικροπρεπείς και κατινίστικοι :P



και οι δικές μου....
1. Πισίνα ή θάλασσα?
2. Διακοπές ελλάδα ή εξωτερικό?
3. Καλαμαράκια ή μουσακάς?


(οκ νομίζω είναι ξεκάθαρο το που ταξιδεύει ο νους μου :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
και οι δικές μου....
1. Πισίνα ή θάλασσα?
2. Διακοπές ελλάδα ή εξωτερικό?
3. Καλαμαράκια ή μουσακάς?


(οκ νομίζω είναι ξεκάθαρο το που ταξιδεύει ο νους μου :P )

Ναι, όντως ΚΕ! Λοιπόν...
1. Θάλασσα και πάλι θάλασσα!
2. Για καλοκαίρι κάργα Ελλάδα για τις υπόλοιπες εποχές και δη χειμώνα προτιμώ το εξωτερικό.
3. Μουσακάς βέβαια!!

1. Πώς ενεργείτε συνήθως, με το συναίσθημα ή με τη λογική;
2. Πώς χαρακτηρίζετε τον εαυτό σας με μία λέξη;
3. Ποιό είναι το συνώνυμο της ευτυχίας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
1. Πώς ενεργείτε συνήθως, με το συναίσθημα ή με τη λογική;
2. Πώς χαρακτηρίζετε τον εαυτό σας με μία λέξη;
3. Ποιό είναι το συνώνυμο της ευτυχίας;

1.Και με τα δυο, κανω την σουμα και τσουπ το αποτελεσμα
2.Με μονο μια; Σορυ, αυτο δεν γινετε.....
3. Αναλογος,αλλαζει απο ανθρωπω σε ανθροπω. Για εμενα ειναι ο συνδιασμος πραγματοπιοιησης των ονειρων, υπαρξης μεγαλης οικονομικης ανεσης, επυτιχιας και μιας καλης οικογενιας


1.Σπαρτιατικη εκπεδευση η "μην παθει κατι το μωρο μου"
2. Ζουζουνια η αγρια θυρια
3. Σκυλος η γατα
4. Πολεμος για τα πιστευω η "δεν βαριεσε, ασε μια χαρα βολεμενει ειμαστε εστι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
1.Σπαρτιατικη εκπεδευση η "μην παθει κατι το μωρο μου" Εκπαίδευση βέβαια, αλλά μόνο από εμένα, όλοι οι υπόλοιποι να προσέχουν μην πάθει κάτι το μωρό μου.
2. Ζουζουνια η αγρια θυρια Καλύτερα με τα θηρία, παρά με μια μαύρη βρώμικη κι αηδιαστική κατσαρίδα.
3. Σκυλος η γατα Σκύλος (γουφ!)
4. Πολεμος για τα πιστευω η "δεν βαριεσε, ασε μια χαρα βολεμενει ειμαστε εστι" Αν δεν παλέψουμε εμείς για αυτά που πιστεύουμε τότε τίποτα δεν γίνεται. Hail and kill γιατί αλλιώς την βάψαμε αν περιμένουμε να φτιάξουν τα πράγματα από μόνα τους.

1. Διακοπές στο βουνό ή στην θάλασσα;
2. Ποιο είναι το χειρότερο δώρο που σου έχουν κάνει ποτέ;
3. Ταινία το dvd ξαπλωμένος στον καναπέ ή στο cinema αγκαλιά με μια σακουλίτσα ποπ κορν;
4. Πιστεύεις ότι είναι καλύτερο να μετανιώσεις για κάτι που έκανες, ή για κάτι που μπορούσες να κάνεις αλλά δείλιασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
1. Διακοπές στο βουνό ή στην θάλασσα;
2. Ποιο είναι το χειρότερο δώρο που σου έχουν κάνει ποτέ;
3. Ταινία το dvd ξαπλωμένος στον καναπέ ή στο cinema αγκαλιά με μια σακουλίτσα ποπ κορν;
4. Πιστεύεις ότι είναι καλύτερο να μετανιώσεις για κάτι που έκανες, ή για κάτι που μπορούσες να κάνεις αλλά δείλιασες;

1.Θαλασσα
2.Χμμ... δεν ξερω..
3.dvd
4.Για κατι που εκανες

1.Στην πολιτικη, σκληρο ροκ;
2. Ειναι προτιμοτερο να πεθανεις για να προστατεψεις την πατριδα σου η για να προστατεψεις τα παιδια σου
3.ΝSA η EΥΠ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
1.Στην πολιτικη, σκληρο ροκ;
τσάμικο ορέ. ιτιά ιτιάάάάάάάάάά.........
2. Ειναι προτιμοτερο να πεθανεις για να προστατεψεις την πατριδα σου η για να προστατεψεις τα παιδια σου
Είναι προτιμότερο να μείνεις ζωντανός.
3.ΝSA η EΥΠ;
Για αυτη και μόνο την ερώτηση απάντησα:







CTU - JACK BAUER:D:D:D:D


πρέπει να βάλω κι εγώ τώρα ε?

αντε πάμε
1. τι θα φάτε το μεσημέρι (δώστε μου ιδέες γιατί γυρνάω γύρω γύρω από τη κουζίνα και δεν έχω έμπνευση)
2. ΘουΒου ή Τζέιμς Μποντ?
3. Τι ήσασταν στη προηγούμενη ζωή σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:

1. τι θα φάτε το μεσημέρι (δώστε μου ιδέες γιατί γυρνάω γύρω γύρω από τη κουζίνα και δεν έχω έμπνευση)
2. ΘουΒου ή Τζέιμς Μποντ?
3. Τι ήσασταν στη προηγούμενη ζωή σας?
1. Oτι εφτιαξε η γιαγια μου
2.Θουβου αμα θελουμε γελιο Τζειμς αμα θελουμε δραση
3.Ο Χαρος

1.Θανατος ειναι η καργιες η κατι αλλο;
2.CD η LP;
3.Τι ειναι το πιο ευχαριστο πραγμα για σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
1.Θανατος ειναι η καργιες η κατι αλλο; Θάνατος είναι το τέλος.
2.CD η LP;
ΜΡ3
3.Τι ειναι το πιο ευχαριστο πραγμα για σας;
Η καλή παρέα, η καλή συζήτηση, η ανέλπιστη ησυχία!

1. Ποιό είναι το τελευταίο βιβλίο που διάβασες και πότε;
2. Ποιό είναι το ελλάτωμά σου που δεν θα ήθελες να το χάσεις με τίποτα;
3. Θα προτιμούσες να έχεις μια χλιαρή σχέση ή έναν χωρισμό με πόνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
1. Ποιό είναι το τελευταίο βιβλίο που διάβασες και πότε; Οι Illuminati..
2. Ποιό είναι το ελλάτωμά σου που δεν θα ήθελες να το χάσεις με τίποτα; Το πείσμα μου..(είναι σωτήριο σε κάποιες περιπτώσεις :P)
3. Θα προτιμούσες να έχεις μια χλιαρή σχέση ή έναν χωρισμό με πόνο; Το δεύτερο φυσικά..Το πρώτο δεν έχει καν νόημα για μένα να το ζήσω, δεν θα ήθελα καν τέτοια σχέση καλύτερα μόνη μ και την ησυχία μου:P

Και οι ερωτήσεις μου:
1)Πιστεύεις στην μεταθάνατον ζωή?
2)Ποιο τραγούδι σε εκφράζει απόλυτα αυτή την εποχή?
3)Τι είναι αυτό που θυμάσαι και σε χαλάει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top