Μίνι Συνέντευξη

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Νεες

1.Ποσα χρονια μικροτερος-η θα ηθελες να εισαι;
2.Πες μια αναμνηση την οποια θα μπορουσες να ζησεις για αλλη μια φορα μ'ενα μαγικο τροπο;
3.Ποιο απ'τα συγγενικα σου προσωπα αγαπας πιο πολυ και γιατι(δυο λογακια);
4.Τι ομαδα εισαι; (ασχετο:P)
5.Πως περασε αυτο το Καλοκαιρι για σενα;(δεν εχει τελειωσει ακομα και οι τελευταιες ημερες του Αυγουστου νομιζω ειναι και οι πιο ομορφες του Καλοκαιριου αλλα τελος παντων αυτο που περασε..:worry:)
6.Ποιο νησι θεωρεις πιο ομορφο και γραφικο στην Ελλαδα;
7.Επρεπε να χασει ο Παναθηναικος 2-3 απ'την Αθλετικο;:worry:

1.4..
2.Οι ομορφες αναμνησεις ειναι ωραιες,επειδη ειναι αναμνησεις..Αν τις ξαναζουσα μπορει να χαλουσα τα μαγεια..
3.Τη μαμακα μου..Θελει και ερωτημα? Γιατι εκτος απο μαμακα ειναι και θεα σαν ανθρωπος..
4.Μπαοκ..
5.Καλο ηταν..Εχουν υπαρξει και καλυτερα,αλλα και 1-2 χειροτερα..
6.Απο αυτα που εχω παει Σαμοθρακη και Ικαρια..
7.Δεν επρεπε γιατι τωρα μπορει να ξυπνησουν και να παρουν κανα αμυντικο της προκοπης..

νέες

1.σ'αρέσει η metal?..αν ναι τότε ποιό υπόειδος τς σ'αρέσει
2.η Ελένη χθές είχε γενέθλια αύριο είναι Πέμπτη τι μέρα είχε η Ελένη γενέθλια?
3.πες ότι θα γράψεις τν αυτοβιογραφία σου..τι τίτλο θα τς έδινες?
4.ποιός ηθοποιός θα μπορούσε να ενσαρκώσει επιτυχώς σε ταινία τν ζωή σου?
5.ποιό το καλύτερο θρίλερ που έχεις δεί εώς τώρα?

1.Μπα οχι..Ειναι απο τα λιγα ειδη που δεν ηχουν καλα στα αυτια μου..
2.αυτο τωρα το εβαλες για δυσκολο?:P
3.Δυσκολα μου βαζεις..Δεν μου ερχεται κατι τωρα//
4.Βενσάν Κασέλ
5.Το ρινγκ το γιαπωνεζικο με ειχε κανει να χεστω καλα..

Ιδιες..

Υ.Γ.Burp 2 φιλικες συμβουλες απο μενα..
1.Οταν απαντας σε ερωτησεις κανε και ενα QUOTΕ τις ερωτησεις απο πανω..
2.Οταν βαζει καποιος νεες ερωτησεις,ας τις αφηνουμε λιγο να απαντηθουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
νέες

1.σ'αρέσει η metal?..αν ναι τότε ποιό υπόειδος τς σ'αρέσει
2.η Ελένη χθές είχε γενέθλια αύριο είναι Πέμπτη τι μέρα είχε η Ελένη γενέθλια?
3.πες ότι θα γράψεις τν αυτοβιογραφία σου..τι τίτλο θα τς έδινες?
4.ποιός ηθοποιός θα μπορούσε να ενσαρκώσει επιτυχώς σε ταινία τν ζωή σου?
5.ποιό το καλύτερο θρίλερ που έχεις δεί εώς τώρα?

1.H metal δεν είναι αυτό που κάτι μαλλιάδιες χτυπιούνται ανελέητα και γρατζουνάνε τις κιθάρες τους γκαρίζοντας;!Απαπαπα...πράγματα του σατανά!! :worry::P Σοβαρά τώρα, doom, industrial τον τελευταίο καιρό...
2.Δεν ξέρω :'(
3.''Μαλλιοκούβαρα''!! :D
4.Ξέρω εγώ...:worry:...η Natalie Portman, και αυτό λόγω φυζίκ και χρωμάτων, αλλιώς την Eva Green θα έλεγα! :pfff::P
5.Εμ, ''ο Εφιάλτης στον δρόμο με τις λεύκες'' μου άρεσε πολύ...είναι λίγο καλτ βέβαια!!

Ίδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
1.σ'αρέσει η metal?..αν ναι τότε ποιό υπόειδος τς σ'αρέσει
2.η Ελένη χθές είχε γενέθλια αύριο είναι Πέμπτη τι μέρα είχε η Ελένη γενέθλια?
3.πες ότι θα γράψεις τν αυτοβιογραφία σου..τι τίτλο θα τς έδινες?
4.ποιός ηθοποιός θα μπορούσε να ενσαρκώσει επιτυχώς σε ταινία τν ζωή σου?
5.ποιό το καλύτερο θρίλερ που έχεις δεί εώς τώρα?

1) Όχι δεν μου αρέσει πολύ το μέταλ δεν ακούω φανατικά
2) Πέμπτη; όχι, όχι, Σαββατόβραδο έχει γενέθλια
3) Καλά κρασιά
4) Ο χλαπάτσας από της Ελλάδος τα παιδιά
5) Οι ειδήσεις των 8

ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
νέες

1.σ'αρέσει η metal?..αν ναι τότε ποιό υπόειδος τς σ'αρέσει
2.η Ελένη χθές είχε γενέθλια αύριο είναι Πέμπτη τι μέρα είχε η Ελένη γενέθλια?
3.πες ότι θα γράψεις τν αυτοβιογραφία σου..τι τίτλο θα τς έδινες?
4.ποιός ηθοποιός θα μπορούσε να ενσαρκώσει επιτυχώς σε ταινία τν ζωή σου?
5.ποιό το καλύτερο θρίλερ που έχεις δεί εώς τώρα?

1.το υποείδος που η ένταση είναι μηδενική και ακούγεται το τριζόνι από τον κήπο
2.την μέρα που ξέχασα το πορτοφόλι μου σπίτι , σου ορκίζομαι ότι είναι ο μόνος λόγος που δεν της έφερα δώρο , θα με συγχωρέσεις ποτέ ;
3.μην αγοράσετε αυτό το βιβλίο - δεν κάνει ούτε για μυγοσκοτώστρα
4.ο μάρλο μπράντο στις τελευταίες ταινίες του που πια για να μιλήσει χρειάζεται υποβολέα , μικρόφωνο και αποκωδικοποιητή σημάτων μορς
5.οποιαδήποτε ταινία με την αλίκη βουγιουκλάκη , κάθε φορά που τραγουδάει ή γελάει ναζιάρικα θέλω να καταπιώ όλα τα ποπ κορν μπας και πνιγώ


ίδιες αλλά να αντιπετωπιστούνε με ωριμότητα , ο υπογράφων απέτυχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
νέες

1.σ'αρέσει η metal?..αν ναι τότε ποιό υπόειδος τς σ'αρέσει
2.η Ελένη χθές είχε γενέθλια αύριο είναι Πέμπτη τι μέρα είχε η Ελένη γενέθλια?
3.πες ότι θα γράψεις τν αυτοβιογραφία σου..τι τίτλο θα τς έδινες?
4.ποιός ηθοποιός θα μπορούσε να ενσαρκώσει επιτυχώς σε ταινία τν ζωή σου?
5.ποιό το καλύτερο θρίλερ που έχεις δεί εώς τώρα?

1. Οχι ιδιαιτερα. Ωστοσο μπορω να ακουσω κατα καιρους καποια ωραια κομματια. Εσυ παιδιμ ακους μεταλ και ξερεις και τα υποειδη της;;:worry::redface:
2. Τριτη. Μη μου πεις; Το βρηκα; ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙ!!!:clapup::clapup:
3."Ενα κακογουστο αστειο".
4. Ο Heath Ledger.(μιλαμε, θα γουσταρα πολυ αγρια:))
5."Η 6η αισθηση". Την ειχα δει μικρος και θυμαμαι, ολες οι σκηνες με τους νεκρους με ειχαν στοιχειωσει για τα καλα για πολλα βραδυα μετα..

Σεημ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1.σ'αρέσει η metal?..αν ναι τότε ποιό υπόειδος τς σ'αρέσει
2.η Ελένη χθές είχε γενέθλια αύριο είναι Πέμπτη τι μέρα είχε η Ελένη γενέθλια?
3.πες ότι θα γράψεις τν αυτοβιογραφία σου..τι τίτλο θα τς έδινες?
4.ποιός ηθοποιός θα μπορούσε να ενσαρκώσει επιτυχώς σε ταινία τν ζωή σου?
5.ποιό το καλύτερο θρίλερ που έχεις δεί εώς τώρα?

1. Υπο προυποθεσεις: a. Να θελω να τα σπασω, b. να ειμαι καρακεφατη, η c. να θελω να θυμηθω τα 16 μου :D
Ακουω ανετα ακομη ατμοσφαιρικη μεταλ, αλλα δεν κανω καινουριες ανακαλυψεις πια
2. 12 Μαίου. Απλα μαθηματικα
3. Ο αγκων μου
4. Ο Ταμτακος εχει σοβαρες πιθανοτητες να παρει το ρολο. Δευτερη ερχεται η Ισμηνη Καλεση. Σιγουρα καποιος απο τις χρυσες εποχες βιντεοταινιας παντως
5. '6η αισθηση' και 'οι αλλοι' νομιζω


Καινουριες γιατι εχω ορεξη:

1. Σε εχει πιασει η καταθλιψη της επιστροφης; Αν ναι πως την καταπολεμας; Αν οχι τι σοι ανθρωπος εισαι;!
2. Ποια ειναι τα πλανα σου για επομενο ταξιδακι/εκδρομη κτλ μες στο χρονο; (αν υποθεσουμε οτι επεστρεψες προσφατα απο καπου :angel: )
3. Ποιο ειναι το τραγουδι που ακουσες περισσοτερο αυτο το καλοκαιρι; Επισυναψτε βιδεακι, δε θα ψαχνουμε να το βρουμε μονοι μας ναουμε.
4. Αν εχεις ατζεντα ποιο ειναι το επομενο ραντεβου/σημαντικο πραγμα που χεις σημειωμενο; Αν δεν εχεις πες το μας απεξω :pfff:
5. Αν οδηγεις, ποσα φασκελα θα ριχνες σε καποιον Ν που του σβηνει πανω σε ανηφορα το αυτοκινητο;
Αν δεν οδηγεις, γιατι δεν;
6. Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που εφαγες;
7. Ποιο ειναι το αγαπημενο σου φαγητο. Λινκαρετε με συνταγη, δε θα ψαχνουμε να δουμε τι τρωτε.

Αντε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LongTom

Νεοφερμένος

Ο LongTom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Καινουριες γιατι εχω ορεξη:
1. Σε εχει πιασει η καταθλιψη της επιστροφης; Αν ναι πως την καταπολεμας; Αν οχι τι σοι ανθρωπος εισαι;!
2. Ποια ειναι τα πλανα σου για επομενο ταξιδακι/εκδρομη κτλ μες στο χρονο; (αν υποθεσουμε οτι επεστρεψες προσφατα απο καπου :angel: )
3. Ποιο ειναι το τραγουδι που ακουσες περισσοτερο αυτο το καλοκαιρι; Επισυναψτε βιδεακι, δε θα ψαχνουμε να το βρουμε μονοι μας ναουμε.
4. Αν εχεις ατζεντα ποιο ειναι το επομενο ραντεβου/σημαντικο πραγμα που χεις σημειωμενο; Αν δεν εχεις πες το μας απεξω :pfff:
5. Αν οδηγεις, ποσα φασκελα θα ριχνες σε καποιον Ν που του σβηνει πανω σε ανηφορα το αυτοκινητο;
Αν δεν οδηγεις, γιατι δεν;
6. Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που εφαγες;
7. Ποιο ειναι το αγαπημενο σου φαγητο. Λινκαρετε με συνταγη, δε θα ψαχνουμε να δουμε τι τρωτε.
Αντε.
1.Κάποιες φορές με πιάνει αλλά όχι συχνά. Είμαι περιεργο είδος ανθρώπου.:P
2.Θα επισκεφτώ κάποιους συγγενείς στην Τσεχία σε κανά μήνα.
3.Δυστηχώς δεν έχω κάτι συγκεκριμένο. Ότι βάλει το ραδιόφωνο(μόνο rock για να μιλάμε συγκεκριμένα)
4.Δεν έχω τπτα στην ατζέντα μου. Είμαι ελεύθερος....ή τεμπέλης όπως θέλεις το παίρνεις:D
5. Κανένα γιατί και εγώ έκανα(και κάνω) λάθη στο δρόμο.Το μόνο που δεν θέλεις είναι να αγχώσεις τον νέοπα.Τότε θα μείνεις καιρό εκεί.
6. Κατι λουκούμια που έφερε μια θεία μου.Την γλύκα τους να χεις που θα λέγε κι αυτή.
7.Μακαρόνια με κιμά.Όσο για την συνταγή είναι στον τσελεμεντέ;)

Τις ίδιες γιατί πάσχω από έλλειψη φαντασίας αυτό τον καιρό.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1. Σε εχει πιασει η καταθλιψη της επιστροφης; Αν ναι πως την καταπολεμας; Αν οχι τι σοι ανθρωπος εισαι;!
2. Ποια ειναι τα πλανα σου για επομενο ταξιδακι/εκδρομη κτλ μες στο χρονο; (αν υποθεσουμε οτι επεστρεψες προσφατα απο καπου :angel: )
3. Ποιο ειναι το τραγουδι που ακουσες περισσοτερο αυτο το καλοκαιρι; Επισυναψτε βιδεακι, δε θα ψαχνουμε να το βρουμε μονοι μας ναουμε.
4. Αν εχεις ατζεντα ποιο ειναι το επομενο ραντεβου/σημαντικο πραγμα που χεις σημειωμενο; Αν δεν εχεις πες το μας απεξω :pfff:
5. Αν οδηγεις, ποσα φασκελα θα ριχνες σε καποιον Ν που του σβηνει πανω σε ανηφορα το αυτοκινητο;
Αν δεν οδηγεις, γιατι δεν;
6. Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που εφαγες;
7. Ποιο ειναι το αγαπημενο σου φαγητο. Λινκαρετε με συνταγη, δε θα ψαχνουμε να δουμε τι τρωτε.

Αντε.

1. Δεν με έχει πιάσει και κατάθλιψη, αλλά δεν θα αρνηθώ ότι έχω μελαγχολήσει. Κι η βροχή δεν βοήθησε. Το καταπολεμώ με σχέδια κι εργασιοθεραπεία.
2. Μαρακές τον Μάιο για 1 συνέδριο με 2 φίλες, αλλά στάνταρ θα κανονίσω κάτι πιο πριν, δεν το συζητώ.
3. Αυτό που λέει ''in and out of love''. Το έχω σιχαθεί. Δεν ψάχνω για link, σάμπως δεν το έχετε σιχαθεί κι εσείς?:P
4. Στις 7/9! Καινούρια σημαντική αρχή.
5. Επειδή είμαι κι εγώ Ν δείχνω κατανόηση.
6. Ψητό και σαλάτα το μεσημέρι.
7. Δεν θα δώσω link για το αγαπημένο μου φαγητό, αλλά για 1 γλυκό που με ενθουσίασε πρόσφατα. Εδώ.

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Καινουριες γιατι εχω ορεξη:

1. Σε εχει πιασει η καταθλιψη της επιστροφης; Αν ναι πως την καταπολεμας; Αν οχι τι σοι ανθρωπος εισαι;!
2. Ποια ειναι τα πλανα σου για επομενο ταξιδακι/εκδρομη κτλ μες στο χρονο; (αν υποθεσουμε οτι επεστρεψες προσφατα απο καπου :angel: )
3. Ποιο ειναι το τραγουδι που ακουσες περισσοτερο αυτο το καλοκαιρι; Επισυναψτε βιδεακι, δε θα ψαχνουμε να το βρουμε μονοι μας ναουμε.
4. Αν εχεις ατζεντα ποιο ειναι το επομενο ραντεβου/σημαντικο πραγμα που χεις σημειωμενο; Αν δεν εχεις πες το μας απεξω :pfff:
5. Αν οδηγεις, ποσα φασκελα θα ριχνες σε καποιον Ν που του σβηνει πανω σε ανηφορα το αυτοκινητο;
Αν δεν οδηγεις, γιατι δεν;
6. Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που εφαγες;
7. Ποιο ειναι το αγαπημενο σου φαγητο. Λινκαρετε με συνταγη, δε θα ψαχνουμε να δουμε τι τρωτε.

Αντε.


  1. Όχι, δεν με έχει πιάσει! Εννοούμε κατάθλιψη επιστροφής από διακοπές ε; Χμ, όχι δεν προλαβάινει να με πιάσει γιατί με πιάνει αγωνία για να τελειώσει η εξεταστική.
  2. Λάρισα στις 26 για χεβυ μεταλ καταστάσεις και Αθήνα αργότερα για συναυλίες. Σκεφτόμαστε και 3ήμερο κομοτηνή μετά την εξεταστική.
  3. Αύριο στις 18.00 Γερμανικά με την νέα καθηγήτρια γιατί πρέπει να τα φρεσκάρω.
  4. Γιατί περιμένω να επιστρέψουν οι γονίδες από εξωτερικό να μου δώκουν το παλιό αμάξι.Ή έστω να το πουλήσουν να πάρω κάτι μικρό και ατσαλάκωτο.
  5. Μια μπουκιά σπανακόπιτα που δεν την πέτυχαν.
  6. Μακαρόνια ολικής με κιμά από τα χεράκια μου και τριμμένο τυρί. Α και ρυζότο με μανιτάρια και κρεμμύδι.
Ίδιες γιατί έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
1. Σε εχει πιασει η καταθλιψη της επιστροφης; Αν ναι πως την καταπολεμας; Αν οχι τι σοι ανθρωπος εισαι;!
2. Ποια ειναι τα πλανα σου για επομενο ταξιδακι/εκδρομη κτλ μες στο χρονο; (αν υποθεσουμε οτι επεστρεψες προσφατα απο καπου :angel: )
3. Ποιο ειναι το τραγουδι που ακουσες περισσοτερο αυτο το καλοκαιρι; Επισυναψτε βιδεακι, δε θα ψαχνουμε να το βρουμε μονοι μας ναουμε.
4. Αν εχεις ατζεντα ποιο ειναι το επομενο ραντεβου/σημαντικο πραγμα που χεις σημειωμενο; Αν δεν εχεις πες το μας απεξω :pfff:
5. Αν οδηγεις, ποσα φασκελα θα ριχνες σε καποιον Ν που του σβηνει πανω σε ανηφορα το αυτοκινητο;
Αν δεν οδηγεις, γιατι δεν;
6. Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που εφαγες;
7. Ποιο ειναι το αγαπημενο σου φαγητο. Λινκαρετε με συνταγη, δε θα ψαχνουμε να δουμε τι τρωτε.

Αντε.
1.Ναι.Ξαναφεύγω.
2.Ιθάκη.Όταν σκάσει η σκύλα , σκάσει και η χάριβδη , θα περάσω ανάμεσα ατάραχος και θα τραγουδάω εγώ ακόμα και δεμένος στο κατάρτι . Γιδάκι , έρχομαι:redface:
3.Πολύ τεμπέλα είσαι και θα σου βγει σε καλό . Απλά έτυχε - δεν είμαι του ποιοτικού
4.οδοντίατρος . Όλοι μου λένε ότι δεν έχω , όσο και αν το νομίζω , καθόλου πλάκα - αλλά δεν θα τους ακούσω ποτέ .
5.Ποτέ δεν θα το έκανα αυτό . Όταν έκανα μαθήματα οδήγησης προ ετών , είχα μπροστα στοπ και επειδή μου είχε σβήσει πριν στο φανάρι (κοιτούσα μια αιθέρια ύπαρξη) , ο αποπίσω νόμιζε ότι θα κάνω ώρα να ξεκινήσω και πήγε να με προσπεράσει . Οπότε έμεινα σταματημένος επίτηδες παρόλο που δεν περνούσε αμάξι στον κάθετο και μόλις πήγε να με προσπεράσει ξεκίνησα ξαφνικά με σπινιάρισμα και κοιτώντας τον κοροιδευτικά . Ο δάσκαλος μου είπε ότι αν και γενικά πολύ συνετό άτομο θα πάω είτε από γυναίκα είτε από εγωισμό . Εγώ του είπα ότι στο φανάρι δεν βιάζομαι ποτέ για λόγους εσωτερικής ηρεμίας και στο στοπ είχα κοιτάξει τον δρόμο και είναι ηλίθιο να σε προσπερνάει κάποιος ενώ έχεις σταματήσει σε στοπ . Ο δάσκαλος είπε ότι θα φάω το κεφάλι μου . Εγώ είπα ότι σε αμάξι δεν μπορώ να φοράω και κράνος . Μετά το ξανασκέφτηκα και ποτέ δεν έχω μουτζώσει οδηγό

π.σ. συνοδηγό πιάνεται ;

6. ένα σνίτζελ με μπόλικο κόκκινο πιπέρι . Ήθελες να σου αφήσω ;
7.κόκορας κρασάτος αυτόν τον καιρό . Αλλά δεν το έχω πάρει ακόμα απόφαση γιατί μετά τι θα με ξυπνάει το πρωί ; Δεν σου δίνω λινκ γιατί ποτέ δεν σε συμπάθησα . Απλά παραείσαι και ενδιαφέρουσα για να σε αντιπαθήσω


ίδιες , έπεσα σε μια παγίδα , πέστε τώρα και σεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Καινουριες γιατι εχω ορεξη:

1. Σε εχει πιασει η καταθλιψη της επιστροφης; Αν ναι πως την καταπολεμας; Αν οχι τι σοι ανθρωπος εισαι;!
2. Ποια ειναι τα πλανα σου για επομενο ταξιδακι/εκδρομη κτλ μες στο χρονο; (αν υποθεσουμε οτι επεστρεψες προσφατα απο καπου :angel: )
3. Ποιο ειναι το τραγουδι που ακουσες περισσοτερο αυτο το καλοκαιρι; Επισυναψτε βιδεακι, δε θα ψαχνουμε να το βρουμε μονοι μας ναουμε.
4. Αν εχεις ατζεντα ποιο ειναι το επομενο ραντεβου/σημαντικο πραγμα που χεις σημειωμενο; Αν δεν εχεις πες το μας απεξω :pfff:
5. Αν οδηγεις, ποσα φασκελα θα ριχνες σε καποιον Ν που του σβηνει πανω σε ανηφορα το αυτοκινητο;
Αν δεν οδηγεις, γιατι δεν;
6. Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που εφαγες;
7. Ποιο ειναι το αγαπημενο σου φαγητο. Λινκαρετε με συνταγη, δε θα ψαχνουμε να δουμε τι τρωτε.

Αντε.


  1. οχι, γιατι δεν προλαβα να γυρισω αθηνα, εφυγα λαρισα.
  2. ειχα προταση για εδεσσα και ναουσα. οψωμεθα.
  3. το επομενο ραντεβου μου ειναι σημερα στις 8 με τη χημεια, στο τει. διαλλεξαμε το τει γιατι η βρωμα του μας εμπνεει.
  4. γιατι δεν... ετυχε. ακομα.
  5. ενα μπουτι κοτοπουλο, βραστο χτες.
  6. μοσχαρακι κοκκινιστο με πουρε. δε νομιζω να βρω τη συνταγη της μαμας στο νετ.

ιδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
1) η καταθλιψη της αναμονης με εχει πιασει
2) που να σου τα λεω
3) κάπθιμο
4) το ραντεβού με τον εαυτό μου, άσε, ξες πόσο καιρό το περιμένω?
5) μπλε
6) σουφλέ λαχανικών (τώρα δηλαδή χάρηκες που το έμαθες?)
7) μου αρέσουν οι πίτες κάθε είδους










asi que no me dejes caeeeeeeeeeer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Καινουριες γιατι εχω ορεξη:

1. Σε εχει πιασει η καταθλιψη της επιστροφης; Αν ναι πως την καταπολεμας; Αν οχι τι σοι ανθρωπος εισαι;!
2. Ποια ειναι τα πλανα σου για επομενο ταξιδακι/εκδρομη κτλ μες στο χρονο; (αν υποθεσουμε οτι επεστρεψες προσφατα απο καπου :angel: )
3. Ποιο ειναι το τραγουδι που ακουσες περισσοτερο αυτο το καλοκαιρι; Επισυναψτε βιδεακι, δε θα ψαχνουμε να το βρουμε μονοι μας ναουμε.
4. Αν εχεις ατζεντα ποιο ειναι το επομενο ραντεβου/σημαντικο πραγμα που χεις σημειωμενο; Αν δεν εχεις πες το μας απεξω :pfff:
5. Αν οδηγεις, ποσα φασκελα θα ριχνες σε καποιον Ν που του σβηνει πανω σε ανηφορα το αυτοκινητο;
Αν δεν οδηγεις, γιατι δεν;
6. Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που εφαγες;
7. Ποιο ειναι το αγαπημενο σου φαγητο. Λινκαρετε με συνταγη, δε θα ψαχνουμε να δουμε τι τρωτε.
1 ) Όχι ! Γιατί εγώ δεν είμαι άνθρωπος γιατί εγώ είμαι χιονάθρωποοοοοοοςςςς !
2 ) Ντεν κάνω πλάνα έχω μάτια αεροπλάνα :P
3 )
σχωράτε μ' αλλά σε όλες τις Κυκλάδες αυτό άκουγες :P

4 ) Δευτέρα ραντεβού στις 5 με την Πιπίτσα για μανικιούρ ( το ακύρωσα )
Τρίτη ραντεβού στις 5 με την Πιπίτσα για μανικιούρ ( το ακύρωσα )
Τετάρτη ραντεβού στις 5 με την Πιπίτσα για μανικιούρ ( το ακύρωσα )
Πέμπτη ραντεβού στις 5 με την Πιπίτσα για μανικιούρ ( το ακύρωσα )
Παρασκευή ραντεβού στις 5 με την Πιπίτσα για μανικιούρ ( το ακύρωσα )
Σιττ πάλι με άβαφα νύχια θα βγάλω το σ/κ

5 ) Ούτε ένα έχω τρόπους εγώ ... ( απλώς του δείχνω το καινούργιο δαχτυλίδι μου που εντελώς τυχαια βρίσκεται στο ... γνωστό δάχτυλο :P )
6 ) Μια ντουλάπα ...άκου πράγμα :pfff:
7 ) Μανιάτικη σαιτα και η πρώτη πίτα , σιγά μη ψάξω , σιγά μη κλάψω , σιγά μη φοβηθώ :P


Νιου αίμα ...

1 ) Ποια ήταν η πιο ευχάριστη( μη πω ευτυχισμένη και φανεί μελό ) στιγμή στη ζωή σου ?

2 ) Η πιο δυσάρεστη ?

3 ) Η πιο άθλια ?

4 ) Η πιο μίζερη ? ( έλαααα δεν είμαι κουτσομπόλα απλώς θέλω να τα μαθαίνω όλα :P )


5 ) Αυτή που δεν πρόκειται να ξεχάσεις με τίποτα ?

6 ) Ανέβασε ένα τραγούδι που σου έχει αφιερώσει ένας έρωτας , τωρινός αλλοτινός ντεν έχει σημασία

7 ) Ένα τραγούδι που έχεις αφιερώσει εσύ σε μεγάλο έρωτα είτε τωρινό ( να τον χαίρεσαι ) είτε χαμένο ( κακό χρονο ναʼ χει:P )

8 ) Ένα τραγούδι που σε έχει σημαδέψει

9 ) Γράψε ένα στιχάκι για το πώς νιώθεις τώρα

10 ) Πες κάτι που δεν έχεις βρει ακόμα την ευκαιρεία να πεις σε κάποιον/ους από το φόρουμ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Νιου αίμα ...

1 ) Ποια ήταν η πιο ευχάριστη( μη πω ευτυχισμένη και φανεί μελό ) στιγμή στη ζωή σου ?

2 ) Η πιο δυσάρεστη ?

3 ) Η πιο άθλια ?

4 ) Η πιο μίζερη ? ( έλαααα δεν είμαι κουτσομπόλα απλώς θέλω να τα μαθαίνω όλα :P )


5 ) Αυτή που δεν πρόκειται να ξεχάσεις με τίποτα ?

6 ) Ανέβασε ένα τραγούδι που σου έχει αφιερώσει ένας έρωτας , τωρινός αλλοτινός ντεν έχει σημασία

7 ) Ένα τραγούδι που έχεις αφιερώσει εσύ σε μεγάλο έρωτα είτε τωρινό ( να τον χαίρεσαι ) είτε χαμένο ( κακό χρονο ναʼ χει:P )

8 ) Ένα τραγούδι που σε έχει σημαδέψει

9 ) Γράψε ένα στιχάκι για το πώς νιώθεις τώρα

10 ) Πες κάτι που δεν έχεις βρει ακόμα την ευκαιρεία να πεις σε κάποιον/ους από το φόρουμ :D


  1. ειναι πολλες, δεν μπορω να ξεχωρισω. ισωσς οι μερες που περναω με τους κολλητους μου και μου δειχνουν οτι μαγαπανε.
  2. οταν τσακωθηκα πριν 2 χρονια με τη μητερα μου και εφυγα απο το σπιτι. ημουν απαραδεκτη δε θελω να το θυμαμαι. ποναει.:/:
  3. οταν μου ειπε ''τερμα''.
  4. η περιεργεια σκοτωσε τη γατα.
  5. :redface::redface:
  6. :redface:
Σε θέλω τόσο,
τόσες ζωές πρέπει να ψάξω να σε βρω
και ποιες πυξίδες
δείχνουν τον δρόμο απ΄το πόνο μου να βγω

Σε θέλω φως μου,
κι όλα τα δίνω το κατώφλι να διαβώ,
αυτό που φέρνει,
σένα άλλο κόσμο που θα σ΄έχω μόνο εγώ
10. ειμαι ανισοροπη.


the same plizz. ειναι πολυ προσεγμενες ευγε μελιω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Νιου αίμα ...

1 ) Ποια ήταν η πιο ευχάριστη( μη πω ευτυχισμένη και φανεί μελό ) στιγμή στη ζωή σου ?

2 ) Η πιο δυσάρεστη ?

3 ) Η πιο άθλια ?

4 ) Η πιο μίζερη ? ( έλαααα δεν είμαι κουτσομπόλα απλώς θέλω να τα μαθαίνω όλα :P )


5 ) Αυτή που δεν πρόκειται να ξεχάσεις με τίποτα ?

6 ) Ανέβασε ένα τραγούδι που σου έχει αφιερώσει ένας έρωτας , τωρινός αλλοτινός ντεν έχει σημασία

7 ) Ένα τραγούδι που έχεις αφιερώσει εσύ σε μεγάλο έρωτα είτε τωρινό ( να τον χαίρεσαι ) είτε χαμένο ( κακό χρονο ναʼ χει:P )

8 ) Ένα τραγούδι που σε έχει σημαδέψει

9 ) Γράψε ένα στιχάκι για το πώς νιώθεις τώρα

10 ) Πες κάτι που δεν έχεις βρει ακόμα την ευκαιρεία να πεις σε κάποιον/ους από το φόρουμ :D

1) :)
2) :(
3) :(:(
4) :/:
5) :D:D:D:D
6) ουλαλούμ
7) little bit
8) μαύρο χιόνι
9) υπάρχει καλύτερη ζωήηηηηηη και τη θέλουμε
10) δε θέλω πολλά πολλά με αυτούς τους τύπους













ρε, σεγα μη σε βγαλω και τα σωψυχα μου
χοχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μελιώ

Νιου αίμα ...

1 ) Ποια ήταν η πιο ευχάριστη( μη πω ευτυχισμένη και φανεί μελό ) στιγμή στη ζωή σου ?

2 ) Η πιο δυσάρεστη ?

3 ) Η πιο άθλια ?

4 ) Η πιο μίζερη ? ( έλαααα δεν είμαι κουτσομπόλα απλώς θέλω να τα μαθαίνω όλα :P )


5 ) Αυτή που δεν πρόκειται να ξεχάσεις με τίποτα ?

6 ) Ανέβασε ένα τραγούδι που σου έχει αφιερώσει ένας έρωτας , τωρινός αλλοτινός ντεν έχει σημασία

7 ) Ένα τραγούδι που έχεις αφιερώσει εσύ σε μεγάλο έρωτα είτε τωρινό ( να τον χαίρεσαι ) είτε χαμένο ( κακό χρονο ναʼ χει:P )

8 ) Ένα τραγούδι που σε έχει σημαδέψει

9 ) Γράψε ένα στιχάκι για το πώς νιώθεις τώρα

10 ) Πες κάτι που δεν έχεις βρει ακόμα την ευκαιρεία να πεις σε κάποιον/ους από το φόρουμ :D

1.Οταν μου ειπαν οτι μια ιατρικη διαγνωση που μου ειχε γινει, αποδειχθηκε εσφαλμενη..;)
2.Οταν μου κανανε την αρχικη ιατρικη διαγνωση..
3.Ξενυχτισμενος,μονος,ψιλοβρωμικος σε ενα παγκακι στην Ιταλια..Παρακμη..
4.Σε ενα παρτυ στο πολυτεχενιο Αθηνων..Μιζερια πραγματικα..
5.Αρχισες να με κουραζεις με τις προσωπικες ερωτησεις..:D Δεν απανταω..:P
6.
7.
8.
9.Δεν ειμαι καλος στα στιχακια..Παντως το στιχακι θα ειχε σιγουρα τις λεξεις κουραση,Ξανθη,θελω,βαριεμαι,δουλεια..:P
10.Δεν λεω..:P

Σειμ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νιου αίμα ...

1 ) Ποια ήταν η πιο ευχάριστη( μη πω ευτυχισμένη και φανεί μελό ) στιγμή στη ζωή σου ?

2 ) Η πιο δυσάρεστη ?

3 ) Η πιο άθλια ?

4 ) Η πιο μίζερη ? ( έλαααα δεν είμαι κουτσομπόλα απλώς θέλω να τα μαθαίνω όλα :P )


5 ) Αυτή που δεν πρόκειται να ξεχάσεις με τίποτα ?

6 ) Ανέβασε ένα τραγούδι που σου έχει αφιερώσει ένας έρωτας , τωρινός αλλοτινός ντεν έχει σημασία

7 ) Ένα τραγούδι που έχεις αφιερώσει εσύ σε μεγάλο έρωτα είτε τωρινό ( να τον χαίρεσαι ) είτε χαμένο ( κακό χρονο ναʼ χει:P )

8 ) Ένα τραγούδι που σε έχει σημαδέψει

9 ) Γράψε ένα στιχάκι για το πώς νιώθεις τώρα

10 ) Πες κάτι που δεν έχεις βρει ακόμα την ευκαιρεία να πεις σε κάποιον/ους από το φόρουμ :D

  1. Ευχάριστη, ε; Όταν πρωτοανέβηκα στην Θεσσαλονίκη μπορώ να πω. Μία από τις ευχάριστες I'd say.
  2. Καμία. Τις έχω διαγράψει.
  3. Άθλια; Σε ένα πάρτυ στους Τοπογράφους.
  4. Μίζερη; Έχω κάτσει 2 βδομάδες σπίτι.
  5. Τις κρατάω για μένα, ευχαριστώ.
  6. Δε σε λέω.
  7. Βλέπε 6.
  8. Cranberries - Linger
  9. In a world that was small // I once lived in a time that was peace with no trouble at all
  10. Ναταλία θα αργήσω, να κλείσεις το θερμοσίφωνο.

Βάζω:


  1. Πες μας τι θα ψηφίσεις. Αν θες. :P
  2. Οι εκλογές είναι μία αφορμή για να λουφάρει ο κόσμος την Δευτέρα;
  3. Τι νοιώθεις ότι σε γεμίζει;
  4. Και τι νοιώθεις ότι σου λείπει από τη ζωή σου;
  5. Γράψε μας κι εσύ ένα στιχάκι που σε εκφράζει τώρα (© Μελιώ)
  6. Πες κάτι που δεν έχεις βρει ακόμα την ευκαιρία να πεις σε κάποιον/ους από το φόρουμ (© Μελιώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
  1. Πες μας τι θα ψηφίσεις. Αν θες. :P
  2. Οι εκλογές είναι μία αφορμή για να λουφάρει ο κόσμος την Δευτέρα;
  3. Τι νοιώθεις ότι σε γεμίζει;
  4. Και τι νοιώθεις ότι σου λείπει από τη ζωή σου;
  5. Γράψε μας κι εσύ ένα στιχάκι που σε εκφράζει τώρα (© Μελιώ)
  6. Πες κάτι που δεν έχεις βρει ακόμα την ευκαιρία να πεις σε κάποιον/ους από το φόρουμ (© Μελιώ)

1. ο,τι με συμφερει. και στην προκειμενη οχι ο, τι ψηφισα τις προαλλες. αιντε σα πολλα μας τα καναν.:P

2. οχι.

3. η καλη παρεα

5.
So come along within,
I think it's time to let me in,
I'm tipping my foot very close to the edge,
And just a few more of your seconds,
And I need for me to repair
To neatly stand and spin it around in my head,

Oh can i please have some silence,
How about some space?
Can i have some space?

Almost, ready to drift now,
And I feel myself slipping inside you,
Oh just a little bit further,
before something drags me back,
You're so close,
I thought I nearly had you there

I'm so tired, I gotta sleep,
I wanna wake up from a dream,
I've had enough, I need to sleep,
I wanna wake up without you...



ιδιες:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
1.λευκό
2.μία απ'τις πολλές
3.αυτή τη στιγμή μόνο το στομάχι μου θέλω να γεμίσω
4.η σταθερότητα
5.Born to walk against the wind, born with the heart of steel
6.σε πάω

ώρα γιά καινούριες..

καλά δν βάζω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πες μας τι θα ψηφίσεις. Αν θες.
Οι εκλογές είναι μία αφορμή για να λουφάρει ο κόσμος την Δευτέρα;
Τι νοιώθεις ότι σε γεμίζει;
Και τι νοιώθεις ότι σου λείπει από τη ζωή σου;
Γράψε μας κι εσύ ένα στιχάκι που σε εκφράζει τώρα (© Μελιώ)
Πες κάτι που δεν έχεις βρει ακόμα την ευκαιρία να πεις σε κάποιον/ους από το φόρουμ (© Μελιώ)

1. Μμμμ αυτή τη φορά το αποφάσισα, θα μπω στο παραβάν, θα κοιτάξω τα ψηφοδέλτια ένα ένα και θα ψηφίσω την παράταξη με το πιο γελοίο όνομα (προς το "Φως" προσανατολίζομαι :D:D)
2. Στην Ελλάδα ζούμε.. ΦΥΣΙΚΑ :x
3. Όλα εκείνα που μου αρέσουν και το να περνάω χρόνο με ανθρώπους που αγαπάω
4. Τι μου λείπει.. χμμμ τίποτα βασικά.. Είμαι ευτυχισμένη με το τώρα :)
5. Δεν είμαι καλή στο να γράφω στιχάκια i think

αλλά θα "δανειστώ" αυτούς :)

What about now?
What about today?
What if you're making me all that I was meant to be?
What if our love never went away?
What if it's lost behind words we could never find?
Baby, before it's too late,
..What about now?​


6. Σιστεράκι να μου φέρεις σοκολάτες την επόμενη φορά που θα έρθεις! :*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top